Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: nagle uczulenie? help!  (Przeczytany 2961 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

°yuki°

  • Gość
nagle uczulenie? help!
« : 2006-12-08, 22:27 »
hey  :o
bardzo ubustwiam swinki morskie  :) w tej chwili mam jedna juz od 3 lat i jest to swinka rozetkowa.Moj problem jest taki ze od pol roku zauwazylam ze gdy biore moja swineczke na rece lub gdy ja glaszcze to po parunastu minutach swedzi mnie w nosie, troche kicham i niezbyt dobrze sie z tym czuje a do tego mam wrazenie jak bym miala jej sierc w gardle! Czyzby to bylo uczulenie? a dlaczego dostalam go dopiero po dluzszym czasie? Wczesniej mialam juz jedna siwneczke o krotkiej siersci  z ktora nie mialam zadnych problemow!! pomozcie co mam zrobic?  :cry: nie che rozstawac sie z moim kochanym zwierzatkiem tylko dlatego!!  :( a do tego moja swinka jest prwe to poszkodowana ponieaz coraz zadziej biore ja na rece  powodu zlego samopoczucia !! bardzo jest mi z tym zle..  :(

a oto moj prosiaczek twisterek  :kocham:
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: nagle uczulenie? help!
« Odpowiedź #1 : 2006-12-08, 22:32 »
czy może masz uczucie jakbyś miała sierść w okolicach nosa ?? :P jeśli tak (a nawet jeśli nie) proponuję zrobić sobie testy alergiczne
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: nagle uczulenie? help!
« Odpowiedź #2 : 2006-12-13, 15:32 »
Testy alergiczne niewiele dają, ja je przeszłam, teraz jestem odczulana i tak naprawdę te czynniki, na które naprawdę mam dużą alergię, wg. testów nie powinny na mnie w żaden negatywny sposób działać. Nawet lekarze twierdzą, że testy sobie, a organizm sobie i nieczęsto zdarza się, aby ze 100% gwarancją wskazały te alergeny, na które masz alergię.
Myślę, że powinnaś prędzej skonsultować się z lekarzem i poprosić np. o lek przeciw alergii, typu Zyrtec, Claritine, Allertec. Jeśli to faktycznie jest alergia, to owy lek zadziała i poczujesz się lepiej. Wówczas niestety powstanie problem, bo na nieszczęście może być zarówno tak, że alergia widoczna w młodości zanika z wiekiem, ale może być również tak, że nadwrażliwość na dany alergen ujawnia się, gdy ma się z nim dużą styczność i jest się starszym.. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: nagle uczulenie? help!
« Odpowiedz #2 : 2006-12-13, 15:32 »

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: nagle uczulenie? help!
« Odpowiedź #3 : 2007-04-04, 19:10 »
Ja tez radze zrobic testy alergiczne
Współczucie :(
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

anits1055

  • Gość
Odp: nagle uczulenie? help!
« Odpowiedź #4 : 2007-07-11, 15:26 »
ja jestem uczulona na roztocza,i czasami mnie kręci w nosie i oczy łzawią ale brałam leki przeciwalergiczne,
pomogły :)
« Ostatnia zmiana: 2007-08-14, 16:13 autor anits1055 »
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: nagle uczulenie? help!
« Odpowiedź #5 : 2007-08-14, 11:43 »
I jak jesteś uczulona?
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 25 zapytaniami.