Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: co je twój pies  (Przeczytany 58893 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #150 : 2008-10-21, 15:47 »
dodatkowo patrząc na kolejność składników można zauważyć, że najwięcej jest zbóż, a mięso (a właściwie produkty pochodzenia zwierzęcego, nie koniecznie mięso) jest na dalszym miejscu... cóż można o tym sądzić? Pies jest przecież mięsożercą...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #151 : 2008-10-23, 18:25 »
No i probki z Koebersa sredno zdaly egzamin...Toffis wyjada chrupki, a platki wypluwa :roll: Dostal 4 probki, w tym jedna bez dodatkow platkowych. Moze jeszcze sie przekona, ale raczej jamniczek mamy odziedziczy reszte ;p
A Wy zamowiliscie? :P

Edit:
No i jamniczek najpierw powypluwal platki, a potem je pozbieral i zjadl ;p Czyli nic sie nie zmarnowalo... Wiedzialam... ;)
« Ostatnia zmiana: 2008-10-27, 08:26 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #152 : 2008-11-08, 10:31 »
a mój pies nadal je tego Hillsa NB i powiem że jej smakuje. Normalnego lighta nie chciała jeść. ogólnie podoba mi się skład karmy - dużo warzyw.

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co je twój pies
« Odpowiedz #152 : 2008-11-08, 10:31 »

Marcel

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #153 : 2008-11-10, 18:19 »
Mój pies jest dosyć zaganiany. Daję mu karmę Proformance Active Adult. Bardzo dobra karma. Maks i ja jesteśmy zadowoleni
Zapisane
wicko.com.pl - karmy dla twojego psiaka i kotków. Szkolenia

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #154 : 2009-03-22, 18:37 »
Teraz je Royla, ale zamawiam mu Brit i Acanę.
Ja się na karmach nie za bardzo znam...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #155 : 2009-08-27, 01:19 »
od pewnego czasu jesteśmy ja RC light. pies zadowolony, ja zadowolona z wyników jej odchudzania. i oto chodzi ;)
Zapisane

Dorka1008

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 11
  • Żyję nadzieją że każdy piesek będzie szczęśliwy!!!
    • WWW
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #156 : 2010-02-18, 00:05 »
Ja kupuję Mojemu psu specjalną karmę "PEDIGREE" jest ona praktyczna ale nie można zapominać o urozmaiceniu diety dla psa! Dlatego co jakiś czas kupuję mu wątróbkę itp. No i oczywiście STAŁY DOSTĘP DO ŚWIEŻEJ WODY!!! :) :)
Zapisane
Dorka1008:)

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #157 : 2010-02-18, 00:09 »
pedigree to jak mc donalds dla ludzi .. czyli masakra dla zdrowia ...
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

minimini

  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #158 : 2011-05-16, 14:33 »
Ja również słyszałam, że dobra jest karma Brit. Niedawno zaglądałam do sklepu krakvet.pl i widziałam, że można ją tam dostać w naprawdę przystępnej cenie. Poza tym dołączona jest do niej szczegółowa informacja, która na pewno pomoże dokonać wyboru.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co je twój pies
« Odpowiedz #158 : 2011-05-16, 14:33 »

KamiRose

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #159 : 2015-01-05, 01:14 »
Purina Pro Plan Large Breed Robust. Nie jest tania, ale za to dobra. Candy jest zadowolona, zdrowa, sierść lśni. Pochłania dwa 14 kilogramowe worki miesięcznie  :wink:
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #160 : 2015-01-08, 11:21 »
Ja zawsze staram się o to aby dieta mojego psa była jak najbardziej zróżnicowana,podaje mu zarówno karmę suchą jak i mokrą,z tym ze 100 mięsa i nie oszczędzam na tym. Dobra żywność to przecież podstawa zdrowia naszego psa:)
Zapisane

martas

  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #161 : 2015-01-13, 10:48 »
ja swojemu podaję http://www.bdkarma.pl/acana-13kg-puppy-large-breed-karma-dla-szczeniat-ras-duzych,id-41278 albo taką http://allegro.pl/josera-pies-kids-karma-dla-szczeniat-1-5-kg-i4977572255.html tylko w większych bagach bo nie ma sensu kupować w 1.5kg, wracając do karmy, to staram się troche mieszać bo podawanie jednej karmy cały czas sprawiało ze szczeniak nie chciał jeść nic innego :P a teraz jak mieszam to wcina co podłożę :)
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #162 : 2015-03-06, 12:22 »
Josera jak najbardziej tak,to również karma godna uwagi,a poza tym jeżeli szukacie sprawdzonej karmy pod względem optymalnego składu to warto zerknąć także do nas,akurat tym zajmujemy się na co dzień.
Zapisane

Kropki-i-laty_pl

  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #163 : 2015-04-17, 12:06 »
My nigdy nie byliśmy dłużej przy jednej karmie niż rok,zawsze potem zmienialiśmy,próbowaliśmy czegoś innego. Teraz aktualnie podajemy suni 1st Choice i jest bardzo zadowolona,polubiła ją:) Zresztą skład najwyższej klasy,jakości więc nie ma się czemu dziwić.
Zapisane

milka-hel

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #164 : 2015-11-14, 13:20 »
Ja swojemu psu serwuję Purinę Pro Plan. Inni znajomi właściciele psów z mojego osiedla za moją rekomendacją (no i patrzac na chodzącą na czterech łapach żywą reklamę) też przestawiają swoje czworonogi na tę karmę. Z rozmów wiem, że nawet wybrednym psiakom przychodzi to z łatwością. Chyba wyczuwają, co jest dla nich dobre i wskazane. #purinabokocham!
milka-hel
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co je twój pies
« Odpowiedz #164 : 2015-11-14, 13:20 »

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #165 : 2015-11-23, 14:45 »
Poniekąd to kwestia gustu i apetytu naszego psa,ale ja generalnie podczas kupna karmy,zwracam uwagę nie tyle na markę ile na jej konkretny skład i tym się sugeruję. Warto też zmieniać,urozmaicać dietę naszego psa tak aby nie odczuł monotonii smaku.
Zapisane

kuchniapupila.pl

  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: co je twój pies
« Odpowiedź #166 : 2015-12-15, 13:14 »
wiem że były wątki jaka karma dobra i takie tam, ale w żadnym nie pisaliście co dokładnie dawac psu

jeśli jest wybur taka a taka to dugłoo się zastanawiamy którą wybrać. obydwie sa polecane przez jednego użytkownika ale zapewne tan użytkownik nie dawał  tych karm swojemu psu

no więc jest pytanie co dokładnie dajecie i najlepiej gdzie kupujecie karme dla psa no i kota:D

ja daje mojej Korze jakieś jedzenie z plusa :( mame trudno przekonać bo jak są na allegro karmy to 20kg. i nie wiadomo czy psu zasmakuje. niekiedy ale żadko kupuje chappi
zastanawiam się nad karmą "BOSCH MY FRIEND 20kg+ 2 kg" taka z allegro. jest niedroga i pewnie lepsza od tej teraz. ale byłabym wdzięczna gdybyście pisali co dajecie psu a nie co jest dobra, zdrowe itd.
Witam, mam dwa psy Akita Inu i Chihuauha , oba wybredne, karmy naprawdę jakie mogę polecić, sprawdzone, to Taste of the Wild, Alpha Spirit, obydwie maja 85% mięsa, są bardzo smakowite i psy na nie się rzucają..Oczywiście wybór jest ogromny, zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą, ale te akurat karmy jedza moje psy, ręcze za nie, polecam je przyjaciołom i również je chwalą...
Na pewno karma powinna być pełnowartościowa, skomponowana tak , aby zaspokoić wszystkie potrzeby psa, bez konieczności podawania dodatkowych witamin czy farmaceutyków.

Dobra karma powinna zatem zawierać sporą ilość mięsa i białka wyselekcjonowane pod kątem najwyższej strawności. Producenci chwalą się  składem swoich karm i podają szczegółowo jaki procent danego rodzaju mięsa znalazł się w worku naszej karmy. Warto zwrócić uwagę czy w składzie podana jest zawartość kwasów omega 3 czy omega 6 oraz poszczególnych minerałów, witamin, warzyw czy przypraw. Im wyższa jakość pożywienia, tym skuteczniej jest ono trawione przez organizm zwierzęcia, który przyswaja z niego więcej składników pokarmowych. Lepsza ich wchłanianie przez organizm ma z kolei pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję psa. Resztę wyboru stanowić będą bowiem upodobania kulinarne naszego psa.
pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 27 zapytaniami.