Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu

Autor Wątek: rottweiler  (Przeczytany 41274 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
rottweiler
« Odpowiedź #90 : 2004-04-27, 16:00 »
nie no ja się z tego wyłączam... sorry... to się po prostu robi śmieszne :hahaha:
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
rottweiler
« Odpowiedź #91 : 2004-04-27, 19:53 »
Cytat: norris
nie no ja się z tego wyłączam... sorry... to się po prostu robi śmieszne :hahaha:

A także żałosne. Ja również mimo, że jestem wielkim milośnikiem tej rasy nie potrafię odróżnić rottka rodowodowego od nierodowodowego.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #92 : 2004-04-27, 19:54 »
Ja też sobie chyba daruję... Już siły nie mam :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #92 : 2004-04-27, 19:54 »

pola

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #93 : 2004-04-28, 13:11 »
Maciejko ja też mam pieska "rasowego bez.." i uwierz mi ludzie nie rozpoznają czy mam beagla czy beaglopodobnego :roll: i gdybyś ty tego nie wiedziała że mam beaglo-podobnego powiedziałabyś ze mam poprostu beagla :] jestem tego pewna
powtórzę odróżnienie psa rodowodowego i identycznego psa bez rodowodu jest NIEMOŻLIWE
aha i to co piszesz naprawde robi sie żałosne .......
Zapisane

Olka1992

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #94 : 2004-04-28, 18:22 »
Cytat: olc!a
:) Są niestety też niereformowalni ( :roll: )


Maciejka, przestudiuj sobie ten fragment :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
rottweiler
« Odpowiedź #95 : 2004-04-29, 22:23 »
Cytat: maciejka_Rocky
No to może wejdź sobie (sorka, że tutaj...) na www.forum.boksery.prv.pl ... v

I co z tego wynika? Że spotykają się tam prawdziwi miłośnuicy psów, którzy potrafia wychować swoje pieski.


Cytuj
No ... najwidoczniej nikt go niczego nie uczył...


No brawo. Dotyczy to każdego psa. Obojętnie jakiej rasy.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Ireth

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #96 : 2004-04-30, 19:25 »
zaznaczylam ze kochane malenstwa bo one sa takie sliczne,to nie jest moja ulubiona rasa ale i tak kocham rotwailerki tak jak wszystkie inne pieski :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
rottweiler
« Odpowiedź #97 : 2004-05-26, 14:20 »
Dla mnie rotek zawsze będzie wspaniałym psem, są to bardzo kochane pieski  :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

NaNcY

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #98 : 2004-05-26, 20:12 »
wedlug mnie sa cudowne... u nas na parafi proboszcz ma :P  nazywa sie ROT a smiejemy sie ze na nazwisko ma WAILER
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #98 : 2004-05-26, 20:12 »

Nicka

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #99 : 2004-05-27, 14:57 »
Czy ja wiem co o nich sadzic...eeehh...tak szczegolnie yto ich nie lubie...sa bo sa...:) Sorry, jak ktos sie ze mna nie zgadza, ale ja preferuje mniejsze pieski:)

:):):):)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
rottweiler
« Odpowiedź #100 : 2004-05-27, 21:09 »
Nie uważam ich za cudowne czy okropne...Lubię tą rasę ale nie chciałabym mieć takiego psa... :lol:  Moja kumpela ma i jak on naślini czy coś to uuuu :lol:   To,że akurat one najczęściej zabijają to mi nie przeszkadza przecież to nie jedyna rasa...
Zapisane

NaNcY

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #101 : 2004-05-27, 21:21 »
na dobra sprawe to wiele psów sie slini :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
rottweiler
« Odpowiedź #102 : 2004-05-27, 21:27 »
Hehe no tak ale nie tak bardzo jak takie duże psy! :)  Ale i tak są kochane!
Ja byłam raz u mojej koleżanki i potem zakładałam buty a tam niespodzianka: taaaka wielka mela :wink:
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
rottweiler
« Odpowiedź #103 : 2004-05-28, 19:48 »
Cytat: koniuka
Nie uważam ich za cudowne czy okropne...Lubię tą rasę ale nie chciałabym mieć takiego psa... :lol:  Moja kumpela ma i jak on naślini czy coś to uuuu :lol:   To,że akurat one najczęściej zabijają to mi nie przeszkadza przecież to nie jedyna rasa...

Rottki wcale najczęściej nie zabijają. Po prostu o nich najczęściej mówią media stwarzając tanią sensację.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

pola

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #104 : 2004-05-28, 21:41 »
Cytuj

Rottki wcale najczęściej nie zabijają. Po prostu o nich najczęściej mówią media stwarzając tanią sensację.
to po pierwsze a po drugie wydaje mi się że większość z tych rottów to "rotty" czyli bez rodowodu :roll: czyli nie rotty ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #104 : 2004-05-28, 21:41 »

NaNcY

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #105 : 2004-05-28, 23:04 »
Cytuj

większość z tych rottów to "rotty" czyli bez rodowodu  czyli nie rotty

no bardzo sluszne stwierdzenie
Zapisane

ixa

  • Gość
Re: rottweiler
« Odpowiedź #106 : 2004-06-07, 21:16 »
Cytat: Koira_Dżeki
Co sądzicie o psach tej rasy? BO ja je uwielbiam... są takie duże i kochane... i to wcale nie jest prawda, że to mordercy- te psy stają się groźne, jeśli nie są  dobrze wychowane. W klatce obok mnie mieszka Saba- prześliczny okazik rottka i jest przesłodka.

Podsumowując- głosuję na to ostatnie....


tak to prawda mordercami nie są ale z pomocą człowieka mogą się nimi stać kiedy szczeniak jest mały potrzebuje konsekwentnego wychowania dlatego rottwaielery nie są polecane dla początkujących hodowców i właścicieli kiedy człowiek będzie krzyczał na psa przy wychowywaniu wnerwiał się to w ten sposob nie nauczy go niczego innego niż agresywności. Psy te muszą być wychowywane w świętym spokoju muszą mieć poświęcane dużo uwagi potrzebują czasu i spokojnego właściciela żeby potem być wspaniałymi psami szanującymi świat wokół nich. :uklon: amen koniec kazania :D:D:D:D:D
Zapisane

iwa

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #107 : 2004-06-30, 14:03 »
nie lubię tej rasy :? nie podoba mi się sam wygląd tego psa. dla mnie to taki troche mało kapowaty pies.
Zapisane

whiper

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #108 : 2004-06-30, 16:44 »
Dla mnie są obojętne. Nie ma zastrzeżeń do tej rasy, ale tez nie jestem jakąś ich sympatyczką  ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
rottweiler
« Odpowiedź #109 : 2004-06-30, 17:35 »
w rotkach najbardziej podoba mi się ich niewinna mina, takie wielkie słodkie misie, ale charakterek swój mają  ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
rottweiler
« Odpowiedź #110 : 2004-07-02, 19:56 »
Cytat: iwa
nie lubię tej rasy :? nie podoba mi się sam wygląd tego psa. dla mnie to taki troche mało kapowaty pies.

Wybacz, ale nie rozumiem co znaczy słowo kapowaty. Jeżeli oznacza to niską inteligencję tej rasy to nie jest to zgodne z prawdą.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #110 : 2004-07-02, 19:56 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
rottweiler
« Odpowiedź #111 : 2004-07-04, 15:05 »
Pola,
często piszesz "Pozdrawiam z moja beaglusia - Tinka", a przecia nie masz beagla :roll:
Zapisane
-

pola

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #112 : 2004-07-04, 15:30 »
Cytuj

często piszesz "Pozdrawiam z moja beaglusia - Tinka", a przecia nie masz beagla
na ten temat to my już sobie "porozmawiałyśmy" na gg :roll:
i nie rób ze mnie idiotki :roll:
aha i dodam ze świetny topic sobie znalazłaś do obgadywania papierów mojego psa :roll: ... brawo brawo ...
Zapisane

golden

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #113 : 2004-07-05, 11:00 »
jesli pies jest dobrze wychowany i zsocjalizowany to nie ma z nim problemu pt. "pies zabojca" ;) te kilka rottkow, ktore znam, sa wlasnie swietnie wychowane, a co za tym idzie - sa bardzo sympatyczne i pieszczotliwe ;)

gorzej, jesli ktos trzyma u siebie rottweilera i nie umie go wychowac... :roll: wtedy rozpoczyna sie koszmar nie tylko dla wlasciciela i otoczenia, ale i dla psa...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
rottweiler
« Odpowiedź #114 : 2004-07-05, 16:37 »
Moja ciotka miała rottweilera i to był najspokojniejszy pies jakiego kiedykolwiek spotkałam. Pozwalał wszystko ze sobą robić, nigdy nie przejawiałagresji do żadnej istoty. Oczywiście zaatakowany umiał się gronić. Niestery Barnaba już nieżyje, a teraz ciotka ma sunie tej rasy. Rita w wieku 5 lat została zabrana od pierwszego właściciela znerwicowana i agresywna ze strachu. Powolna socjalizacja z ludzmi i psami daje efekty.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Roxette

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #115 : 2004-07-05, 20:35 »
Koleżanka mojej mamy z pracy ma rottweilera,który na widok innych psów skacze jej na ręce,ze strachu :wink:  :wink:  :wink: Co nie znaczy, że takie zachowanie w drugą stronę jest dobre :wink: Rottek to nie jamnik czy beagle :wink:Rottek jak każda inna rasa ma swój charakter,potrzeby i oczywiście wygląd :wink: Powstały głupie przesądy,uprzedzenia dzięki telewizji i prasie-swój apel skierowali na niczemu winne psy :?  :?  :? Psy tzw.bojowe nie są świadome swojej siły,są podatne na wyrobienie,wzbudzenie u nich agresji.Psy te potrzebują równowagi,pewnej i kochającej ręki,mądrej ręki pani/a :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
rottweiler
« Odpowiedź #116 : 2004-07-13, 22:57 »
He he... żadna opcja mi nie pasi  :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
rottweiler
« Odpowiedź #117 : 2004-07-13, 23:08 »
Heja, a jaka?  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

rottweiler
« Odpowiedz #117 : 2004-07-13, 23:08 »

Elfi

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #118 : 2004-07-15, 23:53 »
każdy pies mając odpowiedniego właściciela będzie dobrze ułożony. Szczerze powiedziawszy jeszcze nie spotkałam się z agresywnym rotweilerem. Wszystkie były łagodne i ułożone.
Zapisane

olc!a

  • Gość
rottweiler
« Odpowiedź #119 : 2004-07-16, 01:41 »
Cytuj
Psy tzw.bojowe nie są świadome swojej siły

Przeciwnie - są świadome swojej siły i dlatego wlaśnie są takie zrównoważone i spokojne, po prostu pewne siebie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 28 zapytaniami.