Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Rybka mi zdycha...  (Przeczytany 1657 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Rybka mi zdycha...
« : 2004-02-11, 19:51 »
samica gupika polozyla sie pod kamien i chyba juz...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #1 : 2004-02-11, 19:54 »
przykro mi :( wpusc jak najszybciej cos na plesn (mfc2000) bo zarazi inne ryby
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #2 : 2004-02-11, 21:33 »
Mi wczoraj umarła samiczka mieczyk, zupełnie nie wiem dlaczego, wyglądała na całkowicie zdrową :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rybka mi zdycha...
« Odpowiedz #2 : 2004-02-11, 21:33 »

  • Gość
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #3 : 2004-02-12, 00:26 »
ja dziś znalazłam nieżywego samczyka platki :(
nie wiem co sie stało...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #4 : 2004-02-12, 07:57 »
Ouu... :/ Może wpuścić Bakotpura? Albo właśnie mfc2000 ?
Zapisane

Żabka

  • Gość
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #5 : 2004-02-12, 09:43 »
:cry: A mi wczoraj zmarł gurami :cry: A zył już dwa lata :cry: I wyglądał na zdrowego :(
Zapisane

Morticia

  • Gość
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #6 : 2004-02-12, 11:07 »
Żabka wiem co czujesz mnie poległy 3 dorosłe gurami w ciągy 2 dni ale niestety były chore  :(
Zapisane

futermelok

  • Gość
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #7 : 2004-02-12, 11:44 »
widze ze ostatnio duzo rybek wszyscy stracili moze jakis wirus panuje?
A tak na powaznie troche to smutne ze tyle tych rybek tak marnie konczy, postarajcie sie stworzyc im jak najlepsze warunki odpowiednie dla kazdego gatunku i wtedy skoncza sie wasze problemy z chorobami, ja nie pamietam kiedy ostatnio mialem jakies chorobsko i kiedy mi jakas ryba zdechla jedyne co sie osttnio zdazylo to mojej dziewczynie ryba wplynela do filtra i niestety dostala sie do turbiny i nie przezyla.
Wiem ze czlowiek sie uczy na bledach ale starajcie sie popelniac ich jak najmniej.
Ps. zreszta ja zuwazylem takie cos, jak biore ryby bezposrednio od hodowców to jeszcze zadna mi nie padla i zawsze sa zdrowe i nie ma zadnych problemów a jak tylko kupie ryby w sklepie zoo [ostatnio chyba kupilem w sklepie rybe jakies 3lata temu] to zawsze cos wyskakuje i nawet jak wsklepie wygladaja na zdrowe to po niedlugim czasie albo na cos zachoruja albo wlasnie padaja bez przyczyny oczywiscie zdazaja sie wyjatki i wiekszosc rybek przezywa ale to sie zdaza a biorac ryby od hodowców nigdy mi sie to nie zdazylo [ przewazajaca liczbe ryb mialem od hodowców z tej prostej przyczyny ze takich ryb jak ja chcialem w sklepach nie bylo,i mam ten komfort ze mam duzo znjomych którzy zajmuja sie profesjonalna hodowla ]
  tak ze reasomujac to w duzej mierze za smierc waszych rybek sa odpowiedzialne sklepy zoo i warunki w jakich ryby tam przebywaja przenoszenie ryby z miejsca na miejsce najpierw na gielde potem do hurtowni potem jeszcze do sklepu i na koncu do was do akwa caly czas zmieniaja sie tym ryba warunki kazdy ma inna wode i potem niestety te ryby sa tak bardzo slabe ze byle pierwotniak i rybka sobie z nim nie daje rady.
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #8 : 2004-02-12, 12:24 »
a pozostałę rybki konieczni emusiały sie od niej zarazić? bo na razie objawów  żadnych ne widać u pozostałych
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rybka mi zdycha...
« Odpowiedz #8 : 2004-02-12, 12:24 »

futermelok

  • Gość
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #9 : 2004-02-12, 12:44 »
nie jest mozliwos ze jak byly w dobrej formie tzn. nie byly oslabione to sie nie zaraza plesniaka
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Rybka mi zdycha...
« Odpowiedź #10 : 2004-02-13, 17:12 »
no mam nadzieje ze nie byly osłabione
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 25 zapytaniami.