Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się

(1/1419) > >>

Ariva:
Witam wszystkich miłośników terrieró typu bull!

Ten topik założyłam specjalnie dla wszystkich fanów tej niezwykłej grupki terrierów do której zaliczają się staffiki, amstaffy, bulki i pity. Mam nadzieję że znajdzie się tu kilka osób które lubią te psy i nie uważają tak jak inni że to agresywne bestie. Na innym forum znalazło się sporo osób które fascynował się tymi psami i założyłam "Klub TTB" (TTB - terriery typu bull). Poszukuje jeszcze więcej osób które szaleją za tymi rasami.

No to może ja się przedstawie bo jetsem tu nowa...mam na imię Kaśka i choć mam tylko 14 wiosenek to wiem sporo na temat psów. Z psami miałam do czynienia od dziecka. Pierwszym psem jaki zafościł u nas w domu był airedale terrier a potem dołączączyła stafficzka...potem jakoś tak wyszło że mieliśmy małe stafficzki (6 suczek i jeden piesek). Brok - airedale terrier miał wtedy 13 lat i w tym czasie rozpoczęła się jego walka o życie bo zachorował na raka wątroby. Niestety ale nie udało się...musieliśmy go uśpić aby skrócić mu cierpienie. Na całe szczęście "zalepiliśmy" tą pustke  zastawiając córe stafficzki Alfy - Ajkę.

Wiem że to powyżej było nudne ale jakoś próbowałam się przedstawić i moje psy. Pisząc krótko - mam dwa staffiki. Bo o nas można jeszcze naprawdę duuużo nawijać...

NO TO JA TERAZ CZEKAM AŻ WY NAPISZECIE!!!

Scotia:
HEJ HEJ  ;)
WITAMY!!! :wink:
tak na początek zobacz sobie filmik w temacie BULLTERIER-NIECH KAZDY TO ZOBACZY
a tak weslej to CZEŚĆ 8)

Rachela:
witam chodź sama nie mam takiego psiaka to bardzo je kocham, a z jakiej hodowli są Twoje psy, masz jakieś foty? :P

dziul:
hej Arivciu! Fajnie że tu zagościłas, mam nadzieje ze do naszego klubu dołączy więcej osób  :wink:

kkaassiiaa:
Witaj Ariwa.
Ja jestem miłośniczką AST, ale lubię wszystkie teriery typu bull. Mam nadzieję, że temat się rozwinie, bo z tego co pamietam było kilka podobnych tematów i zginęły gdzieś w odchłani forum.  :wink:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona