Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Psy, pieski, psiaki - VADEMECUM

<< < (7/7)

charon:
Luknę, czy tam coś ważnego jest (nie wiem czy ja szukałam czy kto, nie pamietam). Załóż wątek i napisz, że inny zamknięty (chyba, że jest jeszcze jakiś) i też się doklei (albo zamieni).

Stokrotka:
ja bym chiaciała dodac watek rasy niezatwierdzone według mnie to wazne

http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,15639.0.html

Sylwia91:
charon super to zrobiłaś :spoko: Wszystko jest w jednym miejscu,nie trzeba szukać na forum ;)
Gratuluję pomysłu :brawo:

Afryka:
Hej!
Charon, odwaliłaś kawał dobrej roboty, gratuluję!
Pomysł bardzo mi się podoba, wszystko jest zrobione prosto, zrozumiale, estetycznie, po prostu bomba!

PS I bardzo dobrze, że ten temat został podwieszony.

Larusia:
Witam.
Rozpaczliwie potrzebuję pomocy w przewiezieniu psa z IRLANDII DO POLSKI...
Posiadam 7 miesięcznego owczarka niemieckiego, zakupionego w Irlandii.Ten mój wilkołak waży 27kg...i nie jest to przychylne do ceny biletów.Posiada wszelkie potrzebne dokumenty,umożliwiające przekroczenie granicy w Polsce.Nie robiłam jej badania krwi, ponieważ dowiedziałam się, że nie jest to potrzebne przy wywozie do Polski.Zatem nie wiem czy mogła by podróżować innym środkiem transportu niż samolot.Teraz natomiast już nie zrobię, ponieważ 6 miesięcy kwarantanny musi upłynąć zanim otrzyma się wyniki krwi.Ja ją natomiast muszę oddelegować do Polski do końca miesiąca.Pomóżcie!Co najtańsze?Co najlepsze?Może ktoś mi pomóc?
Justyna
gg.3366221
justynasemeco@wp.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona