Zwierzęta > Żywienie

Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?

(1/6) > >>

Lupus:
Mam 10 tygodniowego owczarka niemieckiego.Karmiony do tej pory na Eukanuba Puppy Large Breed. Na forum są różne opinie na jej temat, głównie negatywne. Zastanawiam się nad Purina Pro Plan? Czy jest lepsza od Eukanuby? Psiak dostaje także raz dziennie 1/4 miarki Caniviton Forte. Zauważyłem, że trzęsą mu się łapki i brak mu jeszcze wyczucia balansu, o koordynacji ruchowej nie wspomnę ( podobno szczeniaki tak mają :).Forumowicze co polecacie?

chamsti:
Co do karm to purina pro plan jest ok. Z karm, które mogę jeszcze polecić to Hills i Acana. Na [....]anii jest bardzo dużo o karmach :P

salenne:
Purina Pro Plan jest jak najbardziej karmą godną polecenia. Wiele osób zaufało tej karmie i nie słyszałam tak naprawdę jeszcze negatywnej opinii o niej :)

chamsti:
hm, mojej suce nie służy... bardzo na niej gubiła sierść (która swoją drogą była matowa), miała brzydkie kupy i niechętnie ją jadła. Co oczywiście nie znaczy, że karma jest zła - wręcz przeciwnie, jak już napisałam jak najbardziej godna polecenia, jednak psa trzeba obserwować nawet karmiąc go karmą najlepszą z najlepszych - każdy pies jest indywidualny i nie musi mu służyć to co setce innych psów i co ma bardzo dobry skład.

salenne:
Dokładnie tak :) Każdy pies zareaguje na dana karmę po swojemu. A wracając jeszcze do tematu Acany (bo miałam o niej napisać, ale potem zapomniałam) to też jest bardzo dobrą karmą. Osobiście wybierałabym pomiędzy Puriną, a Acaną oczywiście patrząc na indywidualne potrzeby pieska. Nie polecam Royala, ponieważ od jakiegoś czasu ta firma trochę bazuje na swojej znanej już marce i jakość pozostawia trochę do życzenia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona