Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: ****NOC*****  (Przeczytany 6728 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pacuszka7

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #30 : 2005-02-08, 20:45 »
i to jest + dużych psów :lol: czemu Łapa nie jest wiekrza?...i tak ją kofam
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
****NOC*****
« Odpowiedź #31 : 2005-02-09, 09:34 »
a ja najbardziej lubie noc w lesie. rower, śpiwór i daleko od domu... co prawda nie podziwiam nieba bo śpię ale to powietrze, krzywe podłoże i długa trasa za mną powoduje, ze jestem najszczęśliwsza. no i ten mróz który budzi o świcie... i te wszystkie zwierzęta, które sie wtedy spotyka...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

pacuszka7

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #32 : 2005-02-09, 09:39 »
wiesz pao przypomniała mi sie moja klasowa wycieczka jak wyszłam z namiotu a z kilkoma ludźmi i chcieliśmy spać na dworzu niestety długo nie wytrzymaliśmy ale było fajnie. a ostatnio byłam na wsi i wieczorem poszłam się przejść z kuzynką daaaleko od domu szłyśmy sobie niedaleko lasu przystanełyśmy na górce a tam trzy sarny sobie pomykają, świetnie to wyglądało, oby częściej spotykać takie widoki
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #32 : 2005-02-09, 09:39 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
****NOC*****
« Odpowiedź #33 : 2005-02-09, 09:57 »
nie cierpię spać w namiocie. cóz to za przyjemność. a pod gwieździstym niebem... piekny widok przed oczami zanim sie je zamknie i równie piękny choć poranny gdy sie je otworzy.
w namiocie z własnej woli spałam raz ale była to zima, -12 i trochę śniegu, więc rozbiliśmy namiot i słodko w nim spaliśmy.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

pacuszka7

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #34 : 2005-02-09, 10:03 »
przy -12 to ja bym nawet w namiocie chyba nie wytrzymała :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
****NOC*****
« Odpowiedź #35 : 2005-02-09, 10:37 »
i dlatego to ja tam spałam  :P
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

KikerS

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #36 : 2005-02-09, 12:23 »
ja jak byłam na obozie harcerskim.. to jak nie padało  :roll:  to wyciągaliśmi kanadyjki (takie śmieszne łóżeczka typu "polo") z namiotów i spaliśmy patrząc w niebo.. mm...  tylko komendant na nas krzyczał ze sie poprzeziębiamy :P
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
****NOC*****
« Odpowiedź #37 : 2005-02-09, 12:30 »
Uwielbiam noc.. :D w koncu wampiry tylko noca sie dobrze czuja  :diabolik: joke ;]
Lubie noc, gdyz wtedy moge sie dobrze zastanowic nad sytuacjami, ktore mialy miejsce w dzien oraz troszeczke pomarzyc, poki nie zasne ;)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

absencja

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #38 : 2005-02-09, 21:43 »
Cytuj

Noca fajnie sie jezdzi jak jest snieg. Inaczej jest to zbyt niebezpieczne, zwlaszcza poza sciezkami... A swoja droga co to za niszczenie lasu? Nie jezdzi sie poza sciezkami!

po lące mozna bylo jechać, bo bylo na tyle jasno, ze bylo widać ewentualne dziury i drzewa. w lesie już niebardzo. ja wiem, ze to średnio bezpieczne, ale tak wyszlo, ze nie zdążyliśmy dojechać za widna. Jechaliśmy stępem więc nikt by się nie zabil gdyby nawet na coś wjechal. A w kwestii pozaścieżek: tam tych ścieżek jest po prostu niewiele. albo są, ale takie na czlowieka, a nie na konia. i wydaje mi się, że takich strasznych zniszczeń nie powodujemy. a w kazdym razie porównywalne z innymi zwierzętami  ludżmi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #38 : 2005-02-09, 21:43 »

Jaśka

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #39 : 2005-02-10, 09:29 »
Cytat: Kiwusia

Lubie noc, gdyz wtedy moge sie dobrze zastanowic nad sytuacjami, ktore mialy miejsce w dzien oraz troszeczke pomarzyc, poki nie zasne ;)

Dokładnie to miałam napisać  ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
****NOC*****
« Odpowiedź #40 : 2005-02-10, 12:14 »
Cytat: Jaśka
Cytat: Kiwusia

Lubie noc, gdyz wtedy moge sie dobrze zastanowic nad sytuacjami, ktore mialy miejsce w dzien oraz troszeczke pomarzyc, poki nie zasne ;)

Dokładnie to miałam napisać  ;)


też się moge pod tym podpisać ;) :D
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
****NOC*****
« Odpowiedź #41 : 2005-02-12, 23:18 »
Ja najbardziej lubie noc gwiezdzistą na wsi w czasie wakacji.  ;)  Jest wtedy tak ciepło, cicho, w trawie słychac tylko cykanie świerszy a na niebie pelo gwiazd. Często tak sobie nocną porą siedziałam z bratem który pokazywał mi gwiazdozbiory. Eh, stare dobre czasy.
Zapisane

KaLa

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #42 : 2005-02-12, 23:45 »
Ja uwielbiam noc !! po prostu kocham umiem wtedy wszystko se na spokojnie przemyśleć pomarzyć....
Zapisane

Ellen

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #43 : 2005-02-13, 00:28 »
Zdecydowanie wole noc od dnia. W sumie w pokoju mam noc caly czas, bo okna sa szczelnie zasloniete (nie lubie swiatla) i matka sie wkurza, ze zyje w grobowcu :P W nocy zanim zasne czesto wstaje i chodze po pokoju, wygladam przez okno. W nocy za oknem jest pieknie, zima szczegolnie, gdy niebo ma taki czerwonawy odcien. Przygladam sie cieniom, blyskom swiatla za oknem, moge rozmyslac o roznych rzeczach w zupelnej ciszy. Ostatnio wracalam do domu noca przez park, nie bylo nikogo, jakby wymarle miasto. Akurat ksiezyc byl w pelni i tak pieknie oswietlal sciezke, cienie drzew sa o wiele ciekawsze i bardziej wyraziste niz w ciagu dnia.  Oczywiscie matka zmyla mi glowe za to, ze sama wracalam w nocy przez pol miasta, bo tyle sie zbirow placze po ulicach :roll: Jakie zbiry, zupelnie pusto bylo :P
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #44 : 2005-02-13, 00:29 »
Wlasnie o tej porze lubię przesiadywac przed kompem, słuchac muzyki, i miec spokój.
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #44 : 2005-02-13, 00:29 »

Kira

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #45 : 2005-02-13, 02:36 »
Ja kocham noc wnocy nie lubie spac i lubie zajmowacsie obserwacja zwierzaków :wink:  i pisac wypracowania  w nocy lepiej mi sie myśli :P
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
****NOC*****
« Odpowiedź #46 : 2005-02-21, 22:57 »
wczoraj jak pojechałam na działke to wyszłam po zmroku na pola z psem. Zapusciłam sie dośc daleko i nagle Tyson mnie wywalił. Postanowiłam sie nie podnościć, załozyłam kaptur na głowe i sie połozyłam. Leżałam tak na śniegu i patrzyłam sie w niebo. Jedynym minusem było zachmurzone niebo, ale za to padał śnieg. Ahh było cudownie. Tyson połozył sie obok mnie. Wstałam dopierwo wtedy, gdy zaczął mi porządnie tyłek marznąc (dobrze, że mam długą kurtkę). gdy tak lezałam myslałam o wszystkim i o niczym. Tego było mi potrzeba od kilku tygodni...
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Apiska

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #47 : 2005-02-22, 11:17 »
Oj bardziej uwielbiam noc. Np. lepiej się czuję w pomieszczeniu, gdzie są przytłumione światła lub wogole zgaszone. Kapiel uwielbiam brać przy przytłumionym świetle. Poza domem tez wolę przebywać w ciemności ;P
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
****NOC*****
« Odpowiedź #48 : 2005-02-22, 14:20 »
A ja wole dzień :wink: . Nie potrafie żyć bez ludzi, zawsze musze mieć z kim gadać. A w nocy wszyscy śpią. :(
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Klaudynka

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #49 : 2005-02-24, 15:02 »
Nie przepadam za nocą .
Jak idę w nocy np.: napić się lub do klopa , to mam jakieś takie głupie myśli !!!... :roll: ...
Zapisane

Monika Z

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #50 : 2005-02-25, 15:25 »
Uwielbiam noc myślę wtedy o tym o czym nie mam czasu myśleć za dnia. To taki spokojny stan ducha z lekką melanchojną. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #50 : 2005-02-25, 15:25 »

Qaś

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #51 : 2005-02-26, 19:41 »
Tzn tak :P Po obejrzeniu jakiegos horroru zdecydowanie wole dzień , ale ogólnie noc jest dobra choc ja nie lubie siedzieć cicho w ciszy :lol: :lol:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
****NOC*****
« Odpowiedź #52 : 2005-02-27, 18:16 »
A ja lubię i dzień i noc ;) Chociaż częściej "lepiej żyje" mi się w nocy. Wiem że nikt nie przyjdzie, nikt nie zaczepi.. niekiedy MUSZĘ się po prostu wyrwać z domu w nocy żeby wyjść z psem w pola przyglądać się księżycowi... wtedy nawet myśli moje mnie nie nękają. Widze księżyc i nic absolutnie nie wpada mi do głowy :) Słysze co najwyżej szelest krzaków, w które akurat wdarła się jedna z moich suń.
Nieraz to i wolę dzien :) Nikiedy noc jest dla mnie czymś okropnym :P Jak wyjdę wszystko nabiera dziwacznych kształtów, jak wyjdę z psem z za muru to na wewnętrznej uliczce tylko widać światło latarni i połyskujący beton. Wydaje się, że ktoś za mną idzie, przygląda mi się... ale nieraz musze się wyrwać w nocy gdzieś na przechadzke choćby szedł za mną diabeł ;)
Zapisane

k_lap

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #53 : 2005-03-03, 14:13 »
W moim przypadku noc jest czasem, kiedy najlepiej myślę. Uwielbiam dzień, słońce, jasność, ale jeśli chodzi o naukę, pisanie prac, referatów na uczelnię... zdecydowanie wybieram noc. Tak samo wszelkie plany, rozwiązania problemów... wszystko to najlepiej obmyślam w nocy... Jak to mój Adaś określa: "Ty to masz nocne jazdy" :lol:
Zapisane

Willie

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #54 : 2005-03-03, 14:47 »
Ja tam wolę dzień :lol:... Wtedy spotykam przyjaciół (chyba, że są na nockę  :D ), wogóle jest zabawniej :P
Zapisane

Qaś

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #55 : 2005-03-08, 14:44 »
Taaaa :lol:
Zapisane

Rhea

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #56 : 2005-03-08, 17:14 »
Tak, nocne spacery, kocham to...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
****NOC*****
« Odpowiedź #57 : 2005-03-18, 15:48 »
ostatnio mnie naszło i mam wielką ochotę coś zmienić w swoim pokoju ale to inna sprawa. jak mama nie godzia się na przestawienie łóżka centralnie pod oko, to wykombinowałam chyba niezbyt zdrowe, ale za to jakie przyjemne rozwiązanie. teraz mogę oglądać nocne niebo przed zaśnięćiem i myśleć, "śnić", i rozważać..jak cudownie jest teraz  :wink:  tylko kurde pierwszy raz od kiedy się tak przestawiłam było naprawdę śliczne atramentowe gwieździste niebo, a ja się musiałam uczyć :( ja się tak nie bawie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

****NOC*****
« Odpowiedz #57 : 2005-03-18, 15:48 »

thrilly

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #58 : 2005-03-18, 20:19 »
eh niecierpie zasypiać bo pod wieczór naoglądam się horrorów a potem się boję  :lol:  :lol:
Zapisane

Essey

  • Gość
****NOC*****
« Odpowiedź #59 : 2005-03-18, 20:30 »
Cytuj

Jak idę w nocy np.: napić się lub do klopa , to mam jakieś takie głupie myśli !!!...  ...


 Ja to samo, nie wiem czemu ale w nocy czuje dziwny dyskomfort, więc najczęściej śpię ;) Kocham dzień, słońce, światło. Czuję się wtedy jak ryba w wodzie :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 28 zapytaniami.