Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: problemy z koniem  (Przeczytany 33595 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzika

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #60 : 2004-12-03, 21:20 »
ostatnio był bardzo ciekawy artykuł w świecie koni... niewiem czy to było w listopadowym czy październikowym mniejsza z tym... W każdym bądź razie pokazywał on jazde 'naturalna' pewnych cowboy, nie pisze tego żeby zarzucić coś MR czy PP ale poprostu pisze bo ten artukuł ździwił mnie... były zamieszczone zdjecia jak taki właśnie jeden krowski facet szarpał konia za morde, wbijał ostrogi w boki itp. Straszne... ale nie da sie tego uniknąć i w każdym stuly jazdy znajdą sie tacy którzy konia uważają za przedmiot do użytku... przedmiot do wygrywania...
Zapisane

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #61 : 2004-12-03, 21:27 »
hmm weźcie pod uwage że na bank torwar też krocie zarobił na tych występach yy pokazach. a teraz te 250 zł to jakieś 80 dloarów no i co on może zrobić  za takie 80 dolarów na flag is up farms?? nie wiem może ja mam jakoś inaczej to w głowie poukładane :P  :P  :P  :P Ja tam nadal trzymam się przy swoim bo pamiętam jak ledwo byliśmy w stanie utrzymać stajnie z 15 końmi na luksusowym poziomie do inne po prostu odpadają a to naprawde nie jest mała forsa( a co dopiero takie coś jak flag is up farms , kupe ludzi którzy tam pracują , opieka medyczna , żareło dla koni , no  i przede wszystkim te wszystkie rumaki)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
problemy z koniem
« Odpowiedź #62 : 2004-12-04, 10:06 »
kasia8989 i teraz właśnie z montiego zrobiłaś bóg wie kogo, co on ma największa farmę na świecie? tylko on ma luksusową stajnię z opieką weterynaryjną itd? bez przesady, nie jest jedyny i są pewnie tacy którzy mają większe stajnie i jakoś utrzymują, on nie robi tych wszystkich show dlatego by utrzymać tą farmę a na odwrót, ma tą farmę dlatego że dzięki tym wszystkim pokazom i gadźetom stać go na utrzymanie tej farmy, troszkę chyba kolejność wam się pomyliła moje drogie, jakby go nie było stać to by takiej nie miał, proste nikt nie kazał aż tak wielkiej stajni zakładać, na wszystkich koniach jeździ? wątpię szczerze, zapewne sprzedaje konie za grubą kasę , za grubą kasę robi konie, za grubą kasę trzyma w pensjonatach, wierz mi że z samych pokazów nie żyje i sądzę że to akurat idzie na przyjemności i dogodności w życiu, a teraz moja droga policz, na całym świecie od osoby która poszła na pokaz których jest od krocia po 80dolarów, oj rzeczywiście marna sumka, przecież on do tych pokazów biedulek jeszcze musi dopłacać bo taki straaaszny torwar z niego zdziera... dziewczyny bądźmy poważne i patrzy na to trochę bardziej trzeźwo

Forum Zwierzaki

problemy z koniem
« Odpowiedz #62 : 2004-12-04, 10:06 »

Kamelia

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #63 : 2004-12-04, 17:05 »
tak szczerze to gdybym ja była taka sławna (chociaż to nie możliwe :P :P :P) to nie chciałabym żeby na moich pokazach co 5 minut z głośników leciało jaka to ja nie jestem wspaniała i czego to ja nie zrobiłam - poprostu odrobna skromności
Zapisane

Ritka

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #64 : 2004-12-04, 17:24 »
a u mnie będzie leciało... Zobaczycie w Pekinie  :lol:
Zapisane

Kamelia

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #65 : 2004-12-04, 18:06 »
czekamy myshaa czekamy :P
Zapisane

Zuzika

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #66 : 2004-12-04, 18:09 »
taak :D a na której stacji radiowej bedzie lecieć? :P :P A tak serio to rzeczywiście monty to skromny nie jest, w jego książkach można to odczuc w kazdym zdaniu :roll:
Zapisane

Ritka

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #67 : 2004-12-04, 18:16 »
Zuzika, oczywiscie że w każdej.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #68 : 2004-12-04, 18:19 »
nie w stacji radiowej tyko sobie osobny kanał w tv założy
Zapisane

Forum Zwierzaki

problemy z koniem
« Odpowiedz #68 : 2004-12-04, 18:19 »

Zuzika

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #69 : 2004-12-04, 18:22 »
a no tak... oczywiście... a jak sie będzie zwał? Moze 'TVRITO' :lol:
Zapisane

Kamelia

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #70 : 2004-12-04, 18:26 »
RITORDO TV :P albo MYSHA TV
Zapisane

Zuzika

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #71 : 2004-12-04, 18:30 »
ale 'TVRITO' tak ładnie brzmi ;( ;( ja chce TVRITO :P :P a pozdrowisz mnie kiedys na antenie? prooooszee!! powiedz że pozdrawiasz Zuzie z Zakrzówka!! ale będzie super, wszyscy mi bedą zazdrościć :D
Zapisane

Kamelia

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #72 : 2004-12-04, 18:34 »
moze nichech nasza mistrzyni coś wymysli :P albo zadecyduje :P
Zapisane

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #73 : 2004-12-05, 19:21 »
k-cian tylko że on robi to co chcą ludzie widzieć i kupować a stajnie ma taką a nie inną bo go było na nią stać a co miał założyć jakiś barak?? tak troche to zazdrością podlatujee (dla mnie na ale dobra) co do tego co leci z głośników skoro facet uważa szę za mistrza dt dlaczego nie miały o tym mówić głośno całemu światu. Ja też uważam że jestem osąą wzorową a co mam po uszy siedzieć w kompleksach i patrzeć jaka to te maryśka CZY GIENIA JEST INTELIGENTNA ŚLICZNA ITD NO SORRY PODZIĘKUJE. Nie będe np mówić że jestem zła bżydka i wogóle beznadziejna skoro uważam zupełnie na odwrót!! pewnie teraz usłyszę że jestem nieskromna :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
problemy z koniem
« Odpowiedź #74 : 2004-12-05, 22:28 »
kasia8989 a wiesz co to znaczy pokora? nbo niektórzy trochę o tym zapominają a to mi się akurat jako cecha w ludziach nie podoba

nie twierdzę żę złe jest zarabianie pieniędzy dzięki swojemu doświadczeniu, jak najbardziej ma do tego prawo, ale tak go przedstawiłaś i ty i inni że biedny musi to wszystko robić żeby stajnie utrzymać, no to przepraszam bardzo, jakby nei było go stać i jakby wiązał koniec z końcem to takiej stajni by nie budował, proste, chyba nie bardzo zrozumiałaś moją wypowiedź... i nei nie zazdroszczę mu sławy ani takiej stajni, mam konia i to brakuje mi czasem na niego czasu i wystarcza mi naprawdę

Forum Zwierzaki

problemy z koniem
« Odpowiedz #74 : 2004-12-05, 22:28 »

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #75 : 2004-12-06, 09:58 »
noo i jaki problem ma taką stajnie na jaką go stać a dlaczego ma taką bo robi to co ludzie czcą widzieć  no ja nic w tym złego nie widze bo nikt nikogo nie zmusza żeby chodził na pokazy czy kupował gadżety a tej metody równie dobrze można się nauczyć z kserem opisu w ręku tylko troszkę więcej czasu i cierpliwości. No wiesz może facet ma kompleksy i jak tak leci z głośników jaki jest wspaniały to mu sie troche deprecha zmniejsza :P  :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
problemy z koniem
« Odpowiedź #76 : 2004-12-06, 10:02 »
jednak nadal nie rozumiesz o co mi chodzi...

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #77 : 2004-12-06, 10:06 »
Cytat: Ritka
a u mnie będzie leciało... Zobaczycie w Pekinie  :lol:

No i o to chodzi  8)  8)  8) Ritka życzę ci z całego serca ;)  ;)

K_cian no nadal nie kumam czasami sie troszke jeszcze gubie w polskim...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
problemy z koniem
« Odpowiedź #78 : 2004-12-06, 16:03 »
to chyba nie całkiem o polski idze wiesz? :P

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #79 : 2004-12-06, 16:57 »
ale o co chodzi bo ja już sama sie pogubiłam i serio już nie wiem o co chodzi :(
Zapisane

Kamelia

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #80 : 2004-12-07, 14:01 »
Cytuj

ale o co chodzi bo ja już sama sie pogubiłam i serio już nie wiem o co chodzi

szybka zmiana tematu
Zapisane

Forum Zwierzaki

problemy z koniem
« Odpowiedz #80 : 2004-12-07, 14:01 »

Zorba

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #81 : 2004-12-07, 14:06 »
Ritka ja to wiesz mogem sie wczepic jako meagerka co ty na to? wiesz zawsze bede sluzyla lewą reką(:P) i w ogole:P Bede forsą zarządzać (sasaasa:P) i bedzie cool to co rozwazysz moja propozycje:P?
Zapisane

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #82 : 2004-12-07, 15:05 »
no to k-cian o co ci dokładnie chdziło bo ja zrozumiałam że o to że pokazy są drogie i gadżaty sorzedaj itd
zmiana tematu no nie wiem chciałam tylko żeby k-cian powiedziała mi o co jej dokładnie chodzi bo chyba i mi i jej chodzi o coś zupełnie innego :roll:  :roll:  :roll:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
problemy z koniem
« Odpowiedź #83 : 2004-12-07, 15:26 »
wydaje mi się że powiedziałam wystarczająco dużo i jasno na temat tego o co mi chodzi

niech se zarabiają i proszę bardzo, ale w momencie kiedy zdzierają bo tak to się da nazwać pieniądze z każdego na całym świecie za same nazwisko to nie mówcie mi że ktoś to  MUSI  robić bo jak utrzyma bidulek swoją wielką stajnie? proste - nie zakłada wielkiej stajni jeżeli go na to nie stać, sam monty nie zrobił nic nadzwyczajnego do czego nie mogłabym dojść ja czy ktokolwiek inny z tego forum, dlatego też nie pojmuję tej gloryfikacji jego osoby, nie rozumiem takiego ślepego głupiego pędu za nazwiskiem, bo ten używa bacika w innym koloorze to juz znaczy że ma być on 3 razy droższy, ten podpisał się nazwwisiem pod w sumie najzwyklejszym kantarem i już kosztuje on dużo więcej bo jest on "specjalny, wyjątkowy i ma super działanie" tylko temu że ten ktoś się pod nim podpisał, to jest dla mnie ze strony ludzi głupie a ze strony tych którzy to robią pozerstwo, pazerstwo i jednym słowem komercha na całego, a podrodze zatraciły się gdzieś idee pomocy innym żeby znaleźli wspólny język ze zwierzakiem, żeby nie krzywdzili zwierząt..mneij więcej o to chodzi, żebyście nie byli tacy zaślepieni i o biedny wspaniały monty za co on utrzyma ranczo, niech pozdziera z nas pieniążki

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #84 : 2004-12-07, 15:39 »
w sumie racja ale oni to robią bo ludzie tego chcą no i cuż taki świat
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
problemy z koniem
« Odpowiedź #85 : 2004-12-07, 16:57 »
nie wiem czy ludzie chcą, żeby z nich zdzierali za wszystko co dotyczy Monty'ego czy Parelliego tyle kasy....Przecież mogą to robić za mniejsze pieniądze i też przeżyją....Jak tak bardzo chcą żeby ludzie inaczej traktowali to niech działają tez w ich środowisku i nie za pieniądze... Przecież taki cowboj np. nie zapłaci tyle kasy żeby iść obejrzeć pokaz, czy kupic sobie kantarek...ale to tylko moja opinia....
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Zuzika

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #86 : 2004-12-07, 17:45 »
sranie w banie na śniadanie to nie których tu gadanie :P
Zapisane

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #87 : 2004-12-07, 19:41 »
koniulka racja ale wiesz ludzie są naiwni. Jakby spadło zainteresowanie to i ceny by spadły ale nie mój konik musi chodzić w kantarze od montiego...(to akurac przesada) ale na pokaz wybrać się ?? czemu nie??
Ja tam szanuje montiego za to co zrobił i opisał a reszta to już tylko i wyłącznie jego osobista sprawa robi to co chce i to co mu się podoba
Zapisane

Forum Zwierzaki

problemy z koniem
« Odpowiedz #87 : 2004-12-07, 19:41 »

Ritka

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #88 : 2004-12-07, 19:58 »
ale kantarek montego to fajna rzecz.. Bo można go zakładać zamiast łańcuszka, nawet bezpieczniejszy jest. Łatwiej konia utrzymać.
Zapisane

kasia8989

  • Gość
problemy z koniem
« Odpowiedź #89 : 2004-12-07, 20:08 »
noo bezpieczniejszy owszem mnie tylko kubki i koszulki z montim wkurzają  takie są jak te z tymi wszystkimi lukierkowanymi gwiazdami takie a'la tytanic :P  :P
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 29 zapytaniami.