Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: TROJA  (Przeczytany 2525 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden

  • Gość
TROJA
« : 2004-05-29, 21:04 »
Troja... Co myslicie o tym filmie? byliscie w kinie? :)
Ja nie bylem, bo kino w moim miescie nie jest warte odwiedzania, ale moze wybiore sie do innego miasta :P Polecacie obejrzenie?

Na razie pytalem sie tylko osob z klasy. Opinie dziewczyn brzmiały tak samo "Orlando tak ładnie tam wygladal, a Pitt... Pitt jeszcze lepiej..." i zaczynały snuć fantazje... :lol22: a Wy co myslicie? (pomijajac Bloom'a i Pitt'a :P )
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #1 : 2004-05-29, 21:07 »
Hm  :roll:
Zalezy, co kto lubi. Na mnie na szczescie urok tych panow nie dziala, wiec moglam obejrzec film obiektywnie ;)
Nakrecony z rozmachem, widzom lubiacym bitwy moze sie spodobac ;)
Ale szczerze, to taki nijaki jest. I jakby kiczowaty  :roll:
No i brakuje tu bohatera, z ktorym mozna by sie identyfikowac, ogladajac film wlasciwie nie stoi sie po zadnej stronie i przez to brakuje tu strefy emocjonalnej. Ot, tak sobie sie oglada.
Zapisane

Asiulek

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #2 : 2004-05-30, 09:57 »
Ja byłam na premierze w Lublinie ... No i uczucia mieszane. Z jednej strony fajne walki itp a z drugiej strony Brat Pitt bleeee  :roll:  Grał tak kiczowato że szkoda gadać  :roll:

Dla niektórych był za dlugi, za dużo walk i niektórym nie podobało się to ze było ujęte "prawie wszystko". A mnie sie osobiscie te walki  podobały. gdyby Brada nie było to wogle byłoby  :wink:   ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

TROJA
« Odpowiedz #2 : 2004-05-30, 09:57 »

Edi

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #3 : 2004-05-30, 13:36 »
Witam
Mnie film się podobał.Nie wiem dlaczego (prawie) wszyscy uczepili się słabej gry Brata Pitta..może nie grał rewelacyjnie ale najgorzej też nie wypadł.Jak wspomniała Wiedźma,w filmie jest dużo walk,bitew.Na brak akcji narzekać nie można.A właśnie brak pojedynczego bohatera pozwala zobaczyć,że w sumie obie strony miały swoje racje,że nie było tylko podziału na "dobrych" i "złych".Wydaje mi się natomiast,że troszkę brak tutaj podkreślenia znaczenia "głównego bohatera"  ;)  -konia trojańskiego-oczywiście pojawia się  :P  ale oglądając ten film wydaje się,że to takie zwyczajne(wiecie o co mi chodzi  :P ).W walce Grecy wyglądają trochę jak jakaś dzicz,byle do przodu,na oślep..ale to są szczegóły.Nie ma filmu,który podobałby się wszystkim.Jednym się nie podoba,innym podoba.I mnie również się podobał.
Pozdrawiam
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
TROJA
« Odpowiedź #4 : 2004-05-30, 15:09 »
ja nie ogladalam jeszcze ale jak sobie pomysle ze takiego lalusia Pitta sali do roli greckiego herosa, to az mi sie niedobrze robi normalnie :?
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Wiedźma

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #5 : 2004-05-30, 22:20 »
Najbardziej podobalo mi sie, jak w jakiejs recenzji napisano, ze Pitt w Troi wyglada raczej jak kalifornijski surfer, a nie grecki wojownik  :lol:  No i fakt ;)

Acha, bylam zawiedziona, ze nie zrobiono Achillesowi takiej tarczy, jak w oryginale byla. W szkole nauczycielka katowala nas strasznie jej opisem, to chetnie bym zobaczyla na filmie ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
TROJA
« Odpowiedź #6 : 2004-05-30, 22:25 »
Nie bylam, ale pojade z klasą :// szczerze mowiąc to nie mam na to ochoty, nie lubie takich filmow, ale czego sie nie zrobi zeby lekcje opuscic ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
TROJA
« Odpowiedź #7 : 2004-05-30, 22:40 »
Ja też nie byłam, ale  tak niewiem czy pójde...  :roll: po pierwsze niewiem czy warto, a po drugie mam tyle filmów jeszcze do obejrzenia... (Harry Potter, Pojutrze i Shrek II )  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
TROJA
« Odpowiedź #8 : 2004-05-31, 08:28 »
fajnie sie ogladalo, emocji wiekszych nie stwierdzono i po jakichs 45 minutach mozna sie przyzwyczaic do Pitta w roli Achillesa ;)
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Forum Zwierzaki

TROJA
« Odpowiedz #8 : 2004-05-31, 08:28 »

Tafta

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #9 : 2004-06-01, 00:39 »
Mi się ten film podobał. Nie było w nim jakichś specjalnych dłużyzn.
Podobało mi się to, że nie było bogów, którzy w wojnie trojańskiej bez przerwy interweniowali,
za to wojownicy byli zbyt piękni, nawet po walkach mieli wszystkie ząbki na swoim miejscu,
no ale to już czysty komercyjny amerykański styl ;)
co do aktorów to Pitt nawet niezły, Bana rewelacyjny, za to Bloom z Parysa zrobił lalusia, no ale on zawsze tak gra ;)
Trochę zawiodłam się Heleną (Diane Kruger). Miała być piękna, a wybrali aktorkę z urodą 'sprzedawczyni
w supermarkecie' jak to określił jeden z krytyków...
Najbardziej podobała mi się muzyka :)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
TROJA
« Odpowiedź #10 : 2004-06-01, 09:10 »
moi rodzice byli chyba nawet na premierze i im asię podobalo chcieli mnie nawet wziąc ale ja nie ljbie tego typu filmów ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
TROJA
« Odpowiedź #11 : 2004-06-03, 22:40 »
Jutro moja klasa na to idzie..  :?  :P pani każe przynieść zgode rodziców  :lol: mowi, że są w tym sceny miłosne a tak po za tym to walki itp  :? ja i tak nie idebo nie lubie takich filmów, przynajmniej wolne będe jutro miała i pojde sobie na HP  :P  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Apiska

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #12 : 2004-06-04, 14:37 »
Boziu, ja bardzo chciałabym miec ten film aaa....Bardzo chcę go oglądnąć, ze względu na grającegotam Ogrlanda Blooma :kocham:
Zapisane

kraksa

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #13 : 2004-06-09, 14:27 »
bleeee.... na jego widok mam mdłości...  a co do filmyu to jako film był git.

Cytuj

po jakichs 45 minutach mozna sie przyzwyczaic do Pitta w roli Achillesa


racja... wg mnie on za bardzo to do tej roli nie paswał... za to jestem pod wrażeniem roli hectora...
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
TROJA
« Odpowiedź #14 : 2004-06-09, 22:48 »
No ja miałam iść na Troję. W końcu nie miałam z kim iść i nie poszłam. A chciałam obejrzeć Troję dlatego, bo występuje tam Orlando Bloom :lol:  Ale nie żałuję, że poszłam na coś innego, bo film podobno przerobiony czy coś...i nie warto oglądać :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

TROJA
« Odpowiedz #14 : 2004-06-09, 22:48 »

Dalmafreciak

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #15 : 2004-06-10, 12:37 »
Mi się film naprawdę podobał :wink: Polecałabym obejrzenie, ale zależy też co kto lubi ;)

Dalmafreciak!
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
TROJA
« Odpowiedź #16 : 2004-06-10, 12:41 »
Ja sądzę po reklamie, że mi się nie spodoba. Oczywiście nie wiem jaki jest film, ale podejrzewam, że jest nie w moim stylu, więc raczej nie pójdę ... ;)
Zapisane
-

kraksa

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #17 : 2004-07-20, 11:25 »
... reklama niczego nie pokazuje...
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
TROJA
« Odpowiedź #18 : 2004-11-21, 12:34 »
No ja ide na to w ten wtorek z klasą  :P
Hmm no cóż... zbiórke mamy o 7:20 na przystanku  :P Zobaczymy czy mi sie spodoba, opowiem jak wróce  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

halina

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #19 : 2004-11-21, 12:37 »
A mi się ten film baaaaardzo podobał. I to nie ze względu na Orlando Blooma czy Brada Pitta. Według mnie ten film był jednym z najlepszych filmów historycznych jakie widziałam :wink:  A juz w styczniu kolejny film :ALEKSANDER WIELKI(oczywiscie ide :P )
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
TROJA
« Odpowiedź #20 : 2004-11-21, 15:25 »
Tak wiem, nawet widziałam już w sklepie na wideo, ale to dlatego, bo jeszcze niedawno na polskim przerabialismy "Wojnę Trojańska" (teraz dziady  :P ) a na historii o starożytnej Grecji  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

TROJA
« Odpowiedz #20 : 2004-11-21, 15:25 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
TROJA
« Odpowiedź #21 : 2004-11-21, 17:23 »
J wczoraj oglądałam połowę Troji na video i dzisiaj juz oglądałam już do końca u kuzynki, fajne było ale było za dużo scen miłosnych, aż mi sie nieodbrze robiło...
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Lalaith

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #22 : 2004-11-21, 19:12 »
Film ogólnie mi się podobał. Jednak zupełnie nie pasowali mi tam w obsadzie Pitt i Bloom, m.in. dlatego, że tych panów sympatią nie darzę ;)
Zapisane

Kamaq

  • Gość
TROJA
« Odpowiedź #23 : 2004-11-23, 15:13 »
ja byłam już dawno i.....beznadzieja....albo się tłuką, albo jakieś nie wiedomo co... ja sobie spokojnie śpię, a tu nagle łomot...beznadzieja.... :o
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.201 sekund z 26 zapytaniami.