Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Sąsiedzi ;)  (Przeczytany 3459 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Sąsiedzi ;)
« : 2004-06-03, 17:12 »
Nie wiem, czy była taka ankieta... w każdym razie nie znalazłam  8)

Jacy są Twoi sąsiedzi, tak ogólnie? Moi są nawet w porządku.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #1 : 2004-06-03, 17:16 »
Zanzaczyłam ze są w porządku ale oczywiscie nie wszyscy. Mam jedną sąsiadkę która stalwe się nas czepia. Kiedyś przyszła do nas i powiedziała że jej sie lampa kołysze i że to na pewno od nas bo ona mieszka po nami  :lol:  A od kąd mamy Reksia to stale nam zwraca uwage że on za głośno schodzi, a co my mamy zrobić jak on się tak cieszy ze spacerku?? :lol:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #2 : 2004-06-03, 17:17 »
Moi sąsiedzi sa w porządku, moze dlatego ze nie mieszkam w bloku :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Sąsiedzi ;)
« Odpowiedz #2 : 2004-06-03, 17:17 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #3 : 2004-06-03, 17:19 »
do sąsiadów nic nie mam, gorzej z ich dziećmi :roll:...
Zapisane

Lidzia

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #4 : 2004-06-03, 17:22 »
Sasiedzi sa ok>z jednej strony wyrozumiali emeryci :) a z drugiej to super sasiad z rodzinka :wink:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #5 : 2004-06-03, 18:23 »
Zanaczylam tacy sobie. Bez rewelacji. W sumie same młode małżeństwa ale nie są specjalnie rozmowni, czy sympatyczni, żebym się miała czym zachwycać. Mieszka też u nas taki facet którego wybitnie nie znoszę :roll:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #6 : 2004-06-03, 19:34 »
Zaznaczyłam, że tacy sobie. Ogólnie nic do nich nie mam, ale mogli by być lepsi :P Czasami nie są w stosunku do mnie wyrozumiali :P
Zapisane

Nataila

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #7 : 2004-06-03, 20:43 »
"Z sąsiadami bywa różnie - kwadratowo i podłużnie"  :P . Moi są całkiem w porządku. Nie mieszkam w bloku, więc nikt się mnie nie czepia, że za głośno chodzę czy słucham głośno muzyki. Mam spokój ;) .
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #8 : 2004-06-03, 22:17 »
moi są w porządku nie czepiają sie zbytnio tylko jednych mam takich co pode mna mieszkają co sie czepiają i mowią zei m stale sufit na glowy leci  :roll:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sąsiedzi ;)
« Odpowiedz #8 : 2004-06-03, 22:17 »

kareena

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #9 : 2004-06-05, 14:58 »
może maja swoje powody zeby tak uwazac ? :> co prawda "wolność tomku w swoim domku", ale lepiej bez przesady ;) moi sasiedzi hm...
ci z doły:
1) taki typ sąsiadów co to zawsze cos musza wystawic cos przed drzwi.. ostatnio to był pełny worek ze smieciami.  :roll:
2) puszczają głosno muzyke az sie dom trzęsie.  na szczescie nie jest to nagminne.. tylko dlaczego zawsze wtedy gdy sie chcę pouczyć? wibracje mnie troszke dekoncentruja  :P

reszta jest ok.. w sumie nie przeszkadzaja mi   :wink:

zaznaczylam jednak "tacy sobie" bo jajas swinia zawealila caly korytarz w piwnicy oknami i mam ciasno gdy wyciagam rower :P
Zapisane

olc!a

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #10 : 2004-06-05, 15:09 »
Są beznadziejni... Mieszkam w bloku, ciągle jakieś pretensje o nie-wiadomo-co :? Puszczają na cały regulator jakieś disco polo, aż się gary w szafkach trzęsą :? Wszystkie psy biegają luzem, najczęściej w ogóle bez właściciela :? Dzieciaki grają pod oknami w piłkę, bo nie chce im się pójść kawałek dalej na boisko :? itd, itd, itd...
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #11 : 2004-06-05, 16:54 »
Moi sa tacy sobie, co prawda głównie sa w porzadku, ale jest taka jedna babka, która broni wchodzic na trawę i wogole uwielbia się ze mną wykłócac a potem pyta sie czy jest ktos w domu, bo musi porozmawiac o moim zachowaniu :P .... ale sie boje ;))..
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #12 : 2004-06-05, 17:04 »
Ja mam eeee... :/ Są w porządku .... chyba jedna para sąsiadów :? Reszta, to... ah... szkoda gadać :(
Zapisane
-

mili

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #13 : 2004-06-05, 17:28 »
ja z sąsiadami żyje dobrze :) dawniej mieszkałysmy tam wszystkie dziewczyny w tym samym wieku i kaza ma rodzenstwo tez w tym samym wieku :P teraz juz niektorzy sie powyprowadzali a na ich miejsce przyszli nowi z ktorymi nie mam kontaktu. ale z tymi moimi sąsiadkami nadal mam bardzo dobre kontakty :)
czasem wysluchuje zycia rodzinnego sasiadow z gory :P ale to nie z własnej woli... czasem jest zabawnie bo smiesznie się klucą :P
Zapisane

pola

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #14 : 2004-06-05, 18:03 »
o bosh ... ja mieszkam w bloku wojskowym bo mój dziadziuś był jakims tam porucznikiem :lol: i np. sąsiad z 2. to generał :| ... a jescze inny to tys porucznik ... itd.itp. :lol: ... w każdym razie przynajmniej raz w tygodniu pod nasz blok /i blok obok/ podjeżdża karetka  :shock: .... eeeeh ... sąsiedzi są niemrawi i raczej spokojni .. no oprócz pani z 8. która ogląda Mode na Sukces podgłoszoną na fula :roll: ......
zaznaczyłam że ich nie lubię bo tak jest .... poprostu ... wszystkie babcie się czepiają że schodzę po klatce na rolkach że Tina bez kagańca że chodzę po wydeptanych alejkach ze im nie mówię dzień dobry /bo wg.mnie jak raz dziennie powiem to wystarczy .. ale cóż skleroza nie bol :? / .......
:lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sąsiedzi ;)
« Odpowiedz #14 : 2004-06-05, 18:03 »

mili

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #15 : 2004-06-05, 18:21 »
Cytuj

o bosh ... ja mieszkam w bloku wojskowym bo mój dziadziuś był jakims tam porucznikiem


heh, a ja w bloku szpitalniano lekarskim :P wszyscy tam co są to lekarze
Zapisane

whiper

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #16 : 2004-06-05, 18:25 »
Moi są w porząsiu, mimo, że mieszkam w bloku  ;)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #17 : 2004-06-05, 18:34 »
wsumie tacy sobie...mieszkam w wieżowcu 10 pięterek i wsumie różni są Ci z klatki czyli 2 rodziny znośne... nie nażekam ... niestety podemną dziewczyna gra na pianinie....
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #18 : 2004-06-05, 19:45 »
Moi sąsiedzi mogliby byś trochę lepsi. Z jednej strony za ścianą mają psa, który ciągle wyje. :grr:  Po drugiej stronie mieszka facet, który bardzo często jest pijany i gubi klucze, więc przychodzi do mnie i przechodzi przez balkon (mieszkam na 3 piętrze  :shock: )
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

awangarda

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #19 : 2004-06-05, 20:11 »
zalezy z ktorej strony bo z kazdej str sa rozni:P
Zapisane

golden

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #20 : 2004-06-05, 20:32 »
sa lepsi i gorsi... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sąsiedzi ;)
« Odpowiedz #20 : 2004-06-05, 20:32 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #21 : 2004-06-05, 21:01 »
Najlepsi są, kiedy wyjeżdżają na wakacje... A na serio: różni, z niektórymi tylko wymieniamy pozdrowienia, z innymi miło wypić herbatkę i pogadać. Moja mama ma fajną sąsiadkę, miłą, uczynną. Kiedy mama jest chora, sąsiadka zrobi zakupy i kupi syropek i odwrotnie. Taka sąsiadka to skarb!   :)
Za ścianą mam nerwowego sąsiada. Ogólnie jest ok., ale kiedy się zdenerwuje, klnie niemiłosiernie na żonę. Żona też potrafii odpysknąć, choć nie tak donośnie i raczej krótko. Najlepiej, kiedy włącza się córka, około 30-letnia i jędrnym słowem ucisza rodziców. Tylko syna nie słychać, ale i tak jest wesoło! Szkoda, że nie mogę zacytować...  ;)
Kkaassiiaa, poradż facetowi, żeby zostawiał u Ciebie zapasowe klucze, nie będzie ryzykował życia za każdym razem...
Zapisane
IBDG Wrocław

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #22 : 2004-06-06, 07:25 »
Cytat: kkaassiiaa
Z jednej strony za ścianą mają psa, który ciągle wyje. :grr:

Witaj w Klubie :/ Ja mam tak samo :grr:
Cytat: kkaassiiaa"
(mieszkam na 3 piętrze  :shock: )

Eee? Ja też mieszkam na 3 piętrze !! :) :)
Zapisane
-

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #23 : 2004-06-06, 09:16 »
Heh no ja mam różnych sasiądów... mam 2 mieszkania (w jednym mieszka tata, w drugim mama) i jeszcze domek (ale rzadko kto w nim mieszka, są pokoje "sypialne" ale głownie służy jako firma  ;) ) glownie mieszkam u mamy i tu sasiedzi są ok  ;) u taty raz na jakiś czas, ale tam też ok, tylko że u taty w bloku na piętrze mieszkają takie dzieci, które sie nad ich psem znęcają, kiedyś widziałam jak ten bachor kopał swojego psa  :grr: no ale reszta ok, w domku mamy jednych sasiadow - w tym samym ogródku maja swój dom - no bo u nich wynajmujemy nasz domek, to są znajomi mojego taty  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

NaNcY

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #24 : 2004-06-06, 10:41 »
tak na marginesie to my father jest funkcjonariuszem MOSG i mój blok służbowy wiec wszyscy wojskowi... ale juz nas do maista oddali... Kombinuja...
Zapisane

mili

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #25 : 2004-06-06, 11:17 »
Cytat: kkaassiiaa
Po drugiej stronie mieszka facet, który bardzo często jest pijany i gubi klucze, więc przychodzi do mnie i przechodzi przez balkon (mieszkam na 3 piętrze  :shock: )


no to ciekawie masz z tym panem  :lol:  :lol:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #26 : 2004-06-06, 14:37 »
Moi sasiedzi sa rozni-zalezy, ktorzy :P
Generalnie nie sa najgorsi, choc niektorzy bardzo halasliwi  :grr:  a niektorzy malo sympatyczni i zlosliwi.
Zapisane

iwa

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #27 : 2004-06-09, 10:55 »
no iwa naprawdę trafiła z sąsiadami :grr: są po prostu do bani!!! może ktoś oglądał dzień świra? tam jest taka scena,jak adaś miauczyński leci na górę bo dziewczynka bawi się kulką i mu to przeszkadza,bo lata głośno   :lol: no i on leci, bierze kulkę,rzuca i nic...kulka wcale nie robi hałasu :shock:
ostatnio przyleciała do nas sąsiadka z dołu,że ona to nasze koty pozabija,bo jej latają po głowie i tymi metalowymi kulkami się bawią :? moja mama,że my żadnych metalowych kulek nie mamy. sąsiadka nie dała wiary. obleciała całe mieszkanie i nic.zajrzała nawet do łazienki,czy to moze kuweta nie stuka i jaki jest żwirek. potem znalazła piłeczke- taką gąbkową :) rzuciła i...nic... :lol: mama,że jej już w głowie lata,a ona że na policję zadzowni i powie,że ją dręczymy :stupid:  :silly: no i wogóle,że ona to o 20 idzie spać i nie może zasnąć :tard: ta tylko,że o 23-24 to jeszcze ma panel dyskusyjny na klatce :swinia:
najlepsze bo mama jej powiedziała,że ma gdzieś jej głosy w głowie i żeby lepiej pilnowała swoich dzieci, bo dzień w dzień na maxa słuchają muzyki i się nawet tv nie da oglądać bo jest tak głośno :szok2:
sąsiedzi moi poza tym zawsze wszystko wiedzą najlepiej. że się było na zakupach,że się przyjechało takim a takim samochodem...że się było tak ubranym :sciana: "no pani sąsiadko,pani to zawsze najdroższe rzeczy ma, panią to stać..." :faki:
najlepsza była sąsiadka,jak jej syn się  :alkoholik: i wrócił ledwo do domu. karetke wezwała bo jej synek zemdlał :spoko: a lekarz,że to zwykłe pijaństwo :lol:
oj, lepiej już nic nie będę mówić :x
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sąsiedzi ;)
« Odpowiedz #27 : 2004-06-09, 10:55 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #28 : 2004-06-09, 10:58 »
zaznaczylem, ze sa swietni :lol: ale dla sasiada z gory co by mnie nie spotkal, bo moze sie to dla niego zle skonczyc :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Aluniek

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #29 : 2004-06-09, 23:32 »
Co do moich sasiadow, to... sily sie poniekad rownowaza...
Pode mna mam swietnych. Nic dodac nic ujac - I klasa sasiedzi  :wink:
Nade mna mam debila /sorki za okreslenie, ale czlowiek ten w 100% godny jest tej nazwy/ jest to czlowiek zniszczony przez srodki dopingowe /m.in. anaboliki/... hmm... w sumie to juz nie czlowiek, a jego wrak. Ktos kto do niedawna bil zone za to, ze nie stala w oknie i mu nie kiwala, gdy on wracal...
Natomiast vis a vie sasiadka jest stara panna /wiekowo mlodsza od mojej mamy/ i ma rozne dziwne odpaly. Np. szum lejacej sie pietro wyzej wody do wanny, bierze za prace maszyn, ktore sasiad mieszkajacy nad nia, "specjalnie" wlacza, gdy ona idzie spac. Regularnie o 23...
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.203 sekund z 27 zapytaniami.