Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Srednia  (Przeczytany 12317 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #90 : 2004-07-05, 00:03 »
;) ja w podsawówce tozasze wzorowa imialam srednia powyżej 5,0 :roll: a teraz takjakos przez gimka do1 LO zlecialam :(
Ciapko a ty ile masz lat i do której klasy chodzisz??
 :D ale bedze lepsza srednia za rok...hheheh :lol:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #91 : 2004-07-06, 17:10 »
5.0 :lol:  U mnie w szkole ktoś miał 6.0 :? Jak można dokonać tego niewykonalnego czynu? :lol:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #92 : 2004-07-07, 09:42 »
U mnie moj kolega kujn ma srednia 5,9 a zachowanie dobre :shock:

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #92 : 2004-07-07, 09:42 »

Moniaa

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #93 : 2004-07-07, 11:00 »
Ja nie wspomnialam o moim zachowaniu hehe wzorowe (a co...) heh
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #94 : 2004-07-07, 11:07 »
Ja tez ,a, wzorowe :D

Amarae

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #95 : 2004-07-07, 11:51 »
Źle rozumiesz pojęcie kujon... Kujon to ktoś, kto wkuwa całymi godzinami,a a potem na klasówce nic nie umie... ;)
Zapisane

absencja

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #96 : 2004-07-07, 12:23 »
smieszne jest to, jak zmienia się stosunek ludzi do kujonów. w podstawówce jest własnie "kujon, kujon!", dzieciaki robią wszystko, żeby pokazać, że nie wiedza za dużo. a potem jakos nikt się tego nie wstydzi(bo nie ma sie czego wstydzić, swoja drogą), ludzie świadomie wybieraja żywot okularnika, nawet nie dlatego, że widza w tym jakieś wielkie pieniądze, tylko po prostu, bo tak i innej opcji nie ma...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Srednia
« Odpowiedź #97 : 2004-07-07, 16:23 »
Ja nie wierzę, że ktoś może mieć uczciwie średnią 6.0, po prostu nie można być ze wszyśtkich przedmiotów super zdolnym. W większości takich przypadków nauczyciele naciągają oceny.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ciapka

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #98 : 2004-07-07, 20:07 »
hym..ja wam pwoeim ze to sa chore abicje..jak dla mnei ..jusz tacy co maja 6.0 to jsuz wogole..to jest psychcizne..kiedys czytalam o takich..co placza jak 4 dostana..i wogole i  i to tam psialoz e trzba leczyc..no i wogole ze to powazne jest..ale jusz niepamotam bo danow o tym cyztalam..
''5,0 i sie zero uczylam''
a ja mam 2.6 i tez 0?...
to jak ty sie 0 uczylas i ja 0 i taka ruznica?..
cyz ja ejstem taka glupia..?nie..ty klamiesz..musials si uczyc....
pozatym 0 to   ja wnet soie 0.5 uczylam bo zdalam..i wogole na konec roku to musialam i pospisywac cwiczenia i wydrukowac referaty i zrobci sciage(no kujonilam sie kujonilam..przysnzam )ale ja poprwilam 9 zagrozen w 3 tygodnie..,.ha..raczj glupia to niejstesm bo to nie takei hop siup..
postu musialm co zrobic..wziasc zeszyt..przecyztac pytania..spisac cos..no kujon bylam prz miesac..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #98 : 2004-07-07, 20:07 »

Shadow_evelyn

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #99 : 2004-07-07, 22:14 »
Jest się czym chawlić (?)... zaręczam Ci ze to jest możliwe: ''5,0 i sie zero uczylam'' . Znam wiele przypadków z taką pamięcią... wystarczy to co mówi nauczyciel... i ja wierze że człowiek jest w stanie to wszystko zapamiętać... Ja mam troche gorszą pamięć i musze się troche więcej uczyć (chyba po to przychodze do budy nie?)---> a gadanina nauczycielska pomaga mi w tym, więc nauka przychodzi łatwiej... choć nie ukrywam że pare ocen mam naciaganych...

A pojęcie kujon rozumiem jako tego, który wkuwa słowo w słowo różne regułki, na sprawdzianie moze jeszcze coś umie, napisze(gorzej jak zapomni słowa i nie potrafi zastąpić go innym), ma świetne oceny... ale w przyszłości wszystko zapomni...
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #100 : 2004-07-07, 22:23 »
Ciapka, do ktorej chodzisz klasy?
Zapisane

golden

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #101 : 2004-07-07, 23:10 »
ja mam w klasie jednego chlopaka, ktory w pierwszej i drugiej klasie gimnazjum potrafil blagac nauczyciela o poprawienie oceny, gdy dostal 4... totalna zalamka i placz byl wtedy gdy dostal 3, a co gorsza 2 :P to jest juz przesada moim zdaniem... A ten chlopak akurat nie ma tak bardzo wysokich ocen, jest na zwyklym poziomie - srednia ok. 4,5.
To jest wlasnie kujon, typowy. Uczy sie na sprawdziany slowo w slowo z zeszytu, a potem panikuje, gdy jedna slowo z regulki wyjdzie mu z glowy :roll:

Cytuj
Ja nie wierzę, że ktoś może mieć uczciwie średnią 6.0, po prostu nie można być ze wszyśtkich przedmiotów super zdolnym. W większości takich przypadków nauczyciele naciągają oceny.

eeee... wiem ze bez naciagania ocen metoda "prosze pania, ja muuuusze" mozna miec 5,8... W mojej klasie jest tez dziewczyna z taka srednia :lol: Ona lubi sie uczyc, ale nie kuje. Uczy sie na swoj wlasny sposob, nawet mi go kiedys tlumaczyla i wcale nie bylo to takie glupie ;) Oprocz tego chodzi na wszystkie mozliwe kolka, rajdy, pomaga jak tylko moze. W ten sposob najbardziej podwyzsza sobie oceny, bo nauczyciel ma przed oczami wizje ucznia rozwijajacego sie w jakims kierunku :roll: no niestety olka siedzi czasem w szkole od 8:00 do 18:00... chore
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.