Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: problem...  (Przeczytany 4899 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasja

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #30 : 2004-08-08, 14:29 »
No to nie jestem sama, znaczy,że faceci są podobni.... Tylko coraz mniej czasu, zazdroszczę LFree, że może mieć dziecko.... Sorki.  :(
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
problem...
« Odpowiedź #31 : 2004-08-10, 12:40 »
Gratulacje :!!!:
Ani się nie obejrzymy a na FZ bedzie rządził nowy nastepca albo następczyni  8)  8)
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #32 : 2004-08-26, 00:10 »
Także gratuluje...... 8)
Przepraszam że mnie tak długo nie było ale dopiero przyjechałam znad morza.
Chodziło o mnie ale tylko o dokształcenie się ;)
Teraz mam inny problem :P Mam jakiś wrodzony lek przed lekarzami a szczegulnie przed dentystami i ginekologami.Problem ten polega na tym że musze iść żeby przepisała  mi lekarka(bo do lekarza tym bardziej nie pójde)jakieś tabletki antykoncepcyjne...
Drugi problem mam taki:Okres mam już jakieś 20miesięcy.Przez pierwszy rok miałam bardzo nieregularne miesiaczki.Przez ostatnie 4miesiące miałam już koło 15,ale już 2 dzień leci ze mnie ale tylko na wieczór krew jakby miesiaczkowa.okres skaczył mi się tydzień temu .Nie wiem co mam robić POMOCY :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

problem...
« Odpowiedz #32 : 2004-08-26, 00:10 »

myszka

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #33 : 2004-08-26, 08:12 »
Iść do ginekologa. To naprawdę nie boli, nie jest najprzyjemniejsze, ale konieczne i da się przeżyć, łatwiej niż stomatolog ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #34 : 2004-08-26, 08:32 »
Rozeznaj, który lekarz jest fajny (popytaj np. koleżanek).
Ja wolę mężczyzn ginekologów, bo trafiałam na beznadziejne kobiety. Ale tym się nie sugeruj...  ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #35 : 2004-08-26, 08:41 »
Salamandra, ja też wolę facetów. Jakoś tak mi się wydaje, że mężczyzna podchodzi do kobiety delikatniej niż druga kobieta... ale to oczywiście nie jest regułą, zdarzają się beznadziejni faceci - ginekolodzy. Naprawdę najlepiej jest popytać o polecanego lekarza wśród znajomych, najlepiej we własnym wieku lub zbliżonym, mamy mają inne kryteria czasem... :roll:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #36 : 2004-08-26, 09:43 »
Heh, no wiadomo, ze faceci sa delikatniejsi... Bo kobieta wie, na co sobie moze pozwolic... Ale dla takich mlodych osob, ktore swoja przygode z dorosloscia zaczynaja, lepsze sa kobiety... Ja tez bylam u pani ginekolog i byla bardzo mila ;)
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #37 : 2004-08-26, 16:12 »
kulee..... :grr:  Dzoniłam do poradni i do 19 lekarki z mojej przychodni nie ma :?
Ma urlop czy coś,a wszędzie indziej są faceci-wole iść do babki.
Czy lekarz przepisze mi jakieś tabletki antykoncepcyjne czy może mieć jakieś "ale" co do mojego wieku.MOże macie jakieś inne dobre sposoby antykoncepcyjne-prócz prezerwatywy, bo ten sposób to mi się akurat nie widzi.
Zapisane

kasja

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #38 : 2004-08-26, 16:36 »
Nie będzie problemów z tabletkami, ale ty potrzebujesz teraz kuracji hormonalnej. Ja też to przechodziłam i miałam okres przez cały czas, dostałam od ginekologa tabletki z progesteronem i przeszło. Nie polecam metody termicznej, stosunku przerywanego ani kalendarzyka małżeńskiego, tabletki antykoncepcyjne tylko ze stałym zdrowym partnerem. Jednak prezerwatywa jest najlepszym środkiem, można ja użyć razem z globulkami lub tabletkami i no problem w razie pęknięcia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

problem...
« Odpowiedz #38 : 2004-08-26, 16:36 »

AnUSiA

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #39 : 2004-08-27, 19:16 »
A uzywał ktoś może plasterków antykoncepcyjnych np.Evra??Nie orientujecie się w jakiej cenie są takie plastry ,co ile czeba je zmieniać i czy sa skuteczne??
Zapisane

kasja

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #40 : 2004-08-28, 18:10 »
Skuteczność plastra antykoncepcyjnego jest porównywalna do pigułki antykoncepcyjnej. Plaster nakleja się raz w tygodniu (trzy razy w miesiącu). To także metoda hormonalna.
Na razie na szybkiego znalazłam takie coś.... :)
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #41 : 2004-08-28, 18:13 »
POdobno jest to dosyc drogie.Z tego co czytałam to 1-dno opakowanie-3sztuki kosztuje ok 55zł :? Ale ni ewiem napewno jeszcze poszukam
Zapisane

anneri

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #42 : 2004-08-28, 23:25 »
3 plastry z taka dawka hormonow jaka teraz przyjmuje doustnie kosztuje 85 zl na miesiac...Dziekuje bardzo... Refundacja nie przeszla tylko jednym glosem!!:(

U mnie ostatnio instynkt maciezynski sie znowu odezwal...chcialbym miec dziecko juz teraz:) i co ciekawe moj chlopak - (moj rowiesnik)  rowniez...Ale rozsadnie poczekamy az do konca studiow...jeszcze 5 lat...:/ Czemu nie zawsze mozna miec to co sie chce?  :roll:
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
problem...
« Odpowiedź #43 : 2004-08-29, 13:37 »
TAkie życie :? Nie ma się tego co się chce.
TAbletki wychodzą znacznie lepiej.Czytałam ostatnio że bez żadnych skutków ubocznych można przyjmowac tabletki non-stop przez 6 miesięcy.Twierdzili że to nawet zdrowe bo chormony są cały czas na tym samym poziomie.Ale nie jestem pewna czy to takie zdrowe :mysli:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 24 zapytaniami.