Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: beagielek ma sie juz dobrze!!!  (Przeczytany 591 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szczeniak23

  • Gość
beagielek ma sie juz dobrze!!!
« : 2004-08-04, 09:01 »
Po sobotnim incydencie moja sunia poraca do zdrowia :) fizycznie oki,ale ma traume boi sie wiekszych psów od siebie...i denerwuje ja obwachiwanie i atencja psich kolezanek i kolegów...zauwazylem ostatnio na osiedlu pit-bulteriery biegajace bez kaganca i smyczy wyprowadzane przez paniusie w szpilkach...zero odpowiedzialnosci:(...ciekawi mnie dlaczego przy takiej roznorodnosci ras psow ludzie w duzych skupiskach mieszkaniowych kupuja sobie niebezpieczne psy i to odrazu 2?
eeeeccchhhhh....Pozdrawiam!!! ;)
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
beagielek ma sie juz dobrze!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-08-04, 09:14 »
Wspaniale, że wszystko o.k - a uraz psychiszny najczęściej zostaje po takich zdarzeniach.
Przepraszam a po co zakładasz 2 Topc - jeśli tu masz  ten pierwszy http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=12114.
POzdrawiam
Zapisane

Spike

  • Gość
beagielek ma sie juz dobrze!!!
« Odpowiedź #2 : 2004-08-08, 18:01 »
wiesz co moglabys do jej podejsc (z wszystkim co odstrasza grozne psy zeby cie przez przybadek [a raczej obrony tej laluni] te psiaki-szczeniaki odbiegaly) ze lzadzwonisz na policje jak nie bedzie im zagladac kagancow i smyczy na obroze ( tylko powiedz ze maja kolczatke obrucona kolcami) powiedzial bym w tedy ze malo im  sily? przeciez psy setkami sie nie lacza i masowo atakujo to na co by to bylo? ale w tym wypadku lepiej zkromadzic pale sasiadow z klaty-taty i pujsc z ganami na naboje usypiajace (przecierz nie hcemy zadnych trupow) pozdro dla opola i innych! :evill:  :killer:  :ogien:  :sniper:
Zapisane

Forum Zwierzaki

beagielek ma sie juz dobrze!!!
« Odpowiedz #2 : 2004-08-08, 18:01 »

golden

  • Gość
beagielek ma sie juz dobrze!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-08-08, 18:11 »
a policja pomoze?... NIIIIIIC! Przeciez oni "maja duzo wiecej na glowie i nie beda zajmowac glupimi sprawami jakichs tam psow" :P A ze dwa psy groznej rasy na raz? Nic dla mnie dziwnego. Moj sasiad, ktory mieszka przez plot rzut kamieniem ode mnie, ma kilka pitbulli. wywolalo to ogolny skandal, a jednak psy sa bardzo dobrze ulozone i zadbane. Nie skrzywdzilyby muchy ;) Znowu narzucany jest stereotyp - rasa niebezpieczna = kazdy osobnik tej rasy jest agresywny :P

Spike,

Cytuj
wiesz co moglabys do jej podejsc (z wszystkim co odstrasza grozne psy zeby cie przez przybadek [a raczej obrony tej laluni] te psiaki-szczeniaki odbiegaly) ze lzadzwonisz na policje jak nie bedzie im zagladac kagancow i smyczy na obroze ( tylko powiedz ze maja kolczatke obrucona kolcami)

:hahaha: tylko ja sie zaczalem smiac?...

No i zgadzam sie z tym co mowila Sheep :P
Zapisane

Apiska

  • Gość
beagielek ma sie juz dobrze!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-08-08, 19:57 »
Wstąp do nas do "beagle :) " My Ci tam będziemy pomagać jeśli chodzi o sprawy beagle'i :
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 23 zapytaniami.