Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Perełki  (Przeczytany 10463 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bona

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #30 : 2002-11-05, 19:30 »
skoro mówisz, ze to Lotka to przecież wiesz najlepiej  ;)  ;)

ja patrze z nosem na ekranie i dalej nic nie widzę , ale to już mój problem :D  :D  :D
Zapisane

Galja25

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #31 : 2002-11-05, 20:55 »
Ja najpierw myślałam, ze to śniadanie, ale śniadanie na emblemacie? :?: hym, cóż dziwne, więc patrze dalej, jeż w pizamie?Niedzwiedź? LOTKA -banalnie proste!!!

Bona: :wink: Ty, bezdzietna konkubentko! ;) (przyganiał kocioł garnkowi-no nie, hiiiiii!!!!!!!).
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Perełki
« Odpowiedź #32 : 2002-11-05, 21:17 »
Wow, ale się temat rozwinął  :lol:

Monik@ - autor owej wypowiedzi miał całkowitą rację - taka sterylizacja może się bardzo tragicznie skończyć. Np. śmiercią ze starości  :lol:


A teraz coś ode mnie z pracy.

Przychodzi klient z pieskiem, tak na pierwszy rzut ślepiem, cuś z ONa. Ale jakiś taki pokraczny, uszy klapnięte nieszczególnych rozmiarów, pies tyż taki niewyrośnięty. No nic, mówię panu, że ładny piesek - a on mi na to, że to miał być wilczur. No oki, pytam, czy na bazarze kupiony? A on że nie, od hodowcy, po suce z rodowodem. Pies też miał mieć rodowód ale w ZK nie chcieli mu sprzedać :shock:  A on nie wie, why  :?:  A po za tym, to jakiś mało do Ona podobny  :?  No to pytam, po jakim psie, bo chyba nierodowodowym... i tak w ten deseń gadamy. A na koniec gość skonsternowany:
To pies też musi mieć rodowód  :shock:  bo ta hodowczyni powiedziała, że szczeniaki tylko po suce dziedziczą...

rynce mie spadły  :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Perełki
« Odpowiedz #32 : 2002-11-05, 21:17 »

Galja25

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #33 : 2002-11-06, 10:18 »
Myszka.xww czy ty pracujesz u weta? Czy w przychodni zdrowia psychicznego?Tak czy tak w s p ó ł c z u j e sedecznie!!!Opisuj swoich klientów, napewno masz "szokpki", mozesz napisac naewt wspomnienia.

Jejuuuu, ale ludzie ludzi  potrafią w balona zrobić...."w ZK nie chcieli mu sprzedać " - moze mało płacili? :?:

Znajoma mojej mather, myslała,że jak jej wet dał książeczke zdrowia dla psa, że TO jest właśnie rodowód.Dwa lata tak myślała, jak jej wytłumaczyłam...i tak mi nie uwierzyła!!!Jej sunia JEST rodowodowa i koniec!!!
Zapisane

Saba

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #34 : 2002-11-06, 11:39 »
Cytat: Galja25
Znajoma mojej mather, myslała,że jak jej wet dał książeczke zdrowia dla psa, że TO jest właśnie rodowód.Dwa lata tak myślała, jak jej wytłumaczyłam...i tak mi nie uwierzyła!!!Jej sunia JEST rodowodowa i koniec!!!

No nie! Takiej historii to jeszcze nie słyszałam 8)  A te wpisy w książeczce to były nagrodu i tytuły z wystaw? Dobre, dobre!!! :wink:  :wink:
Zapisane

Bona

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #35 : 2002-11-06, 12:37 »
to na pewno były wymyślne łacińskie imiona rasowych przodków piesia :lol:
Zapisane

Galja25

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #36 : 2002-11-06, 15:41 »
Ależ oczywiście Bona,  DISTEMPER - ADENOVIRUS tożto szanowny dziadziuś pieska, a VETMINH, albo np.PRATEL - to daleeecy kuzyni. :wink:
A jeszcze jedno mi sie przypomniałao, w Opolu w ZKwP, przyszedł koles z metryczka psa, wyrobiono rodowod w w-wie, przyszedł go odebrać, odebrał,zapłacił, ale jeszcze go czyta(no bo taki nowiusi rodowód...), i nagle...SZOK-to nie rodowód MOJEGO psa! Owszem, zgadza sie wszystko, moje dane, dane hodowcy, ale NASZ pies TO BAZYL, a tu jest napisane jakoś inaczej.I długie tłumaceznie kolesiowi, ze pieski sa inaczej nazwane w rodowodzie, ale ze może nadal go nazywać BAZYL, ale on nie , on chce aby jego pies miał też wpisane w RODOWODZIE - Bazyl... w ZKwP czesto takie historie maja miejsce.

Saba, a może chcesz miec "rodowodowego" rottka, od tej pani, cooo?Skonaktuje Cie z nią!!! 8)
Zapisane

myszka

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #37 : 2002-11-06, 15:44 »
Cytat: Galja25
Ależ oczywiście Bona,  DISTEMPER - ADENOVIRUS tożto szanowny dziadziuś pieska, a VETMINH, albo np.PRATEL - to daleeecy kuzyni. :wink:


A to ciekawe, Galja, moje koty też są spokrewnione z Pratelem  :?: tak mają w rodowodach wpisane... Czyżby miały coś z piesków? a Pysia to rodowód w azylu dostała, ahaaaaa  :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Perełki
« Odpowiedź #38 : 2002-11-07, 16:56 »
Bomba, Hanka ma rodowoda   8)  dzisiaj jedziemy do weta szukać kolejnego krewniaka do wpisania ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Perełki
« Odpowiedz #38 : 2002-11-07, 16:56 »

Jennifer

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #39 : 2002-11-13, 19:26 »
Eh... i po raz setny poruszacie ten temat.
Suka moze, nie musi miec dzieci. Zalezy od wlasciciela. Jak jest hodowca to juz jego sprawa byle by znalazl dom dla szczeniakow.
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #40 : 2002-11-13, 19:29 »
Monika:
Nie wiem skad wytrzasnelas tego posta, ale wiekszych glupot chyba w zyciu nie slyszalam.
Zapisane

Bona

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #41 : 2002-11-13, 20:20 »
oj Monik@ ty jak już cos nazmyślasz to nikt sie nie chce nabrać ;)  ;)  :lol:

Jennifer: ale inni sa w porządku, co?????? i prawdę napisali .... :wink:
Zapisane

Galja25

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #42 : 2002-11-13, 21:04 »
Napisała Jeniffer:"Eh... i po raz setny poruszacie ten temat."

Nie setny, ale tysięczny!!! Nie wiesz, ze jesteśmy starymi, zgorzkniałymi sklerotyczkami, i piszemy, piszemy, wciąż to samo, piszemy wciąz to samo, samo...
I dopiero taka osoba jak Ty, jak Ty, nam to uswiadamia. A Monice takie posty sie poprostu albo
a) przychodzą we snie
b) wyssysa je ze swojego palca (najcześciej od nogi)

A jeżeli chciałabys posłuchac WIĘKSZYCH GŁUPOT, to cos Ci doradze:kup sobie magnetofon, nagraj sie i posłuchaj tego nagrania potem!!!Lepsze od wypowiedzi Leppera!!!
Kończe, trzymaj sie ciepło Jennifer, pozatym cool z Ciebie babka :wink:
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #43 : 2002-11-13, 21:17 »
No dzieki, ale ja Lepper nie jestem  :lol:  
a sluchac samej siebie nie mam ochoty, wole umrzec bo te nagranie zabija z nudy :P Tez jestes cool  :wink:
Zapisane

Bona

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #44 : 2002-11-14, 07:15 »
a może ...........Jennifer jest  naszą "perełką "???? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Perełki
« Odpowiedz #44 : 2002-11-14, 07:15 »

Jennifer

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #45 : 2002-11-14, 13:02 »
A wlasnie. Co konkretnie znaczy w waszym jezyku slowo "perelka"? :P

Bona: czekaj. Dowiem sie co to znaczy i co powiem czy nia jestem :P
Zapisane

Bona

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #46 : 2002-11-14, 13:09 »
Cytat: Jennifer
A wlasnie. Co konkretnie znaczy w waszym jezyku slowo "perelka"? :P

Bona: czekaj. Dowiem sie co to znaczy i co powiem czy nia jestem :P



to nie jest żaden "nasz " język.
A odpowiedź wynika z tematu, w którym się znajdujemy.
I nie ma potrzeby sie odgrażać i wystawiać języka, bo miało to byc raczej żartobliwie.
 Jeśli nie wyszło, to sorry ;) :wink:
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #47 : 2002-11-14, 13:14 »
Ja tam jezor wywalam na prawo i lewo  :lol:
To wcale nie znaczy ze sie obrazam ;]
Zapisane

Galja25

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #48 : 2002-11-14, 20:24 »
Jenni, a znasz takie hasełko:"Nie wystawiaj na prawo i lewo jezyka , bo Ci krowa nas*ka"? Hahahahahahahaha!!!!(To taki mały zart, oczywiscie).
Zapisane

Ninna

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #49 : 2002-11-14, 21:57 »
A wracając do tego co mówią czasem pseudohodowcy:
Piesek nie ma metryczki bo:
-był drugi z miotu (tak tak,nawet takie się zdarzają)
-rodowód dostanie się w związku
-rodzice są po wspaniałych championach ale nie chciało mu się jeździć po wystawach

Albo wciskają inne kity,np kiedyś rozmawiałam z facetem który kupił sobie doga niemieckiego,oczywiście bez papierów,to był szary arlekin,czyli umaszczenie dyskwalifikujące,kupił tego psa jako doga błękitnego (a plamki pewnie się zleją z tłem :))

albo rozmawiałam z babką która chciała kupić arlekina ale jej się nie spodobało,że matka i szczeniaki mają szare łatki więc jej facet powiedział,że wyblakły na słońcu.

A co do dogów to standardowe pytania to:Czy on je wiadro?,Czy on pije z wanny?,Czy on ma swój pokuj?

a jeszcze jedno:"poco takie bydle trzymać,tyle dzieci w Afryce głoduje"


Zmienione przez moderatora 15.11.2002
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Perełki
« Odpowiedź #50 : 2002-11-15, 09:47 »
Ninna, to o dogach i wiadrze słyszałam, ale o błękitnym - szarym arlekinie to jeszcze nie  :lol:

Mam tylko prośbę - czy możesz na przyszłość edytowć post by coś dopisać, zamias pisać jeden pod drugim  :idea:   ;)  Łatwiej się będzie czytać (to taka opcja "zmień")


Aaaaa, właśnie, spotkałam wczoraj na spacerku panią z chartem afgańskim (ok. 6 mies). W toku rozmowy o czesaniu Hanki przynajmniej raz na tydzień pani ta poinformowała mnie z wyższością, że afgana wystarczy często wyprowadzać na spacer, kiedy leje, bo wtedy sierść mu się prostuje i nie trzeba go czesać  :shock:   :lol:  
Takie informacje otrzymała od "hodowcy" przy zakupie tego " rasowego psa bez rodowodu" :lol:  :lol:
Czekam teraz aż pies dorośnie i będzie miał pełną szatę  :idea:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Perełki
« Odpowiedz #50 : 2002-11-15, 09:47 »

Monik@

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #51 : 2002-11-15, 10:58 »
Ale z was niedowiarkowate niedowiarki. Monisia nie kłamać nigdy (niektóre dziwadła mnie za to nie lubią). Oto link do "ropomacicza po sterylizacji":
http://forum.dogs.pl/viewthread.php?fid=63&tid=104&page6
Wypowiedź niejakiej Olki.
W ogóle temat godny polecenia.
P.S. Nie wiem czemu, link otwiera pierwszą stronę. Wypowiedź jest na 6.
Zapisane

Galja25

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #52 : 2002-11-15, 12:28 »
BRAWA (na stojaco) dla niejakiej OLI!!! Bravo!!!
Zapisane

Bona

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #53 : 2002-11-15, 12:45 »
Do Myszek : a jak się cytuje wielokrotnie różne wypowiedzi w jednym poście ???????????????????
Ja umiem  tylko raz w tekście

plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
:D
Zapisane

majka1

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #54 : 2002-11-15, 12:49 »
Ola jest "genialnie" niedouczonym kopiarzem bezmyślnych tekstów :grr:
Zapisane

Saba

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #55 : 2002-11-15, 13:04 »
Cytat: Bona
a jak się cytuje wielokrotnie różne wypowiedzi w jednym poście ???????????????????


Przygotu sobie wcześniej (np przez opcje kopiuj) teksty, które chcesz zacytować. Gdy piszesz odpowiedź to na gorze masz taką opcję QUOTE. Wciskasz ją i mozesz wpisać/wkleić tekst do zacytowania. Gdy wciśniesz QUOTE jeszcze raz cytat zostanie zamknięty. W ten sposób możesz cytować wiele razy. :wink:
Zapisane

Bona

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #56 : 2002-11-15, 13:24 »
dzięki :D
a czy to samo jest do wypowiedzi innych osób w jednej odpowiedzi ???

bo jak wtedy skopiować coś z dwóch postów ???
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Perełki
« Odpowiedź #57 : 2002-11-15, 13:52 »
Dokładnie tak, Saba  :wink:

Inaczej - wciskasz odpowiedź, jak się załaduje strona masz na dole podgląd tematu. Stamtąd metodą "kopiuj-wklej" kopiujesz tekst, który chcesz cytować,  po wklejeniu zaznaczasz i naciskasz QUOTE.

Jeśli chcesz, żeby wiadomo było kogo cytujesz, wtedy jak tylko pojawi Ci się początkowe
 [quote ]
 dopisujesz tam np.
Cytat: Saba


Wygląda to potem tak
Cytat: Saba
.


Mam nadzieje, że nie namieszałam  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Perełki
« Odpowiedz #57 : 2002-11-15, 13:52 »

myszka

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #58 : 2002-11-15, 16:25 »
A ja tak wrócę do tematu sterylki/kastracji... przeczytałam sobie tę hmmm... dyskusję... zauważam, że wiele osób szafuje stwierdzeniem "WBREW NATURZE". Antykoncepcja też jest wbrew naturze. Takiej osobie powinno się dać szansę rodzić dzieci raz za razem, zostawiwszy ją zdaną tylko na naturalne metody "pilnowania się". Jak myslicie?  :lol:
Zapisane

Bona

  • Gość
Perełki
« Odpowiedź #59 : 2002-11-15, 17:03 »
jaka antykoncepcja ??????? oszalałaś kobieto ?? :shock:
 TO WBREW NATURZE, a pozatym kobietom się charakter zmienia- stają się agresywne.... ;)  ;)  :lol:  :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.