Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwne uszy u sznaucera miniaturowego.  (Przeczytany 3074 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jennifer

  • Gość
Dziwne uszy u sznaucera miniaturowego.
« : 2002-11-12, 23:27 »
Hello Wam

Mam drobny problem (znow :P). Moja Galcia ma strasznie dziwne uszy... Moze odrazu dodam ze rodowodowa nie jest ale widzialam na wlasne oczy rodowodod rodzicow i sam weterynarz powiedzial ze to na 100% sznaucer. Z reszta sama to w niej widze, poniewaz wychowalam sie wsrod sznaucerow i znam ich cechy. Ale te uszy to juz kompletne dziwactwo. Moze zaczne od początku....

Gdy ją kupilam miala zwykle "V". Nie podnosila ich. Z tygodnia na tydzien zaczynaly jej sie koncowki unosic az w koncu uszy kompletnie stanely. Prawe ucho sie rozwijalo szybciej niz lewe przez to miala troche krzywe. Teraz zaczelo jej prawe ucho znow opadac. Opadło do prawdziwego i poprawnego "V". Lewe nie do konca. Troszke krzywe. Tzn. nie do konca opadlo do swojej prawidlowej formy "V". Gala nie umie normalnie ot tak podnies ich do gory. Nigdy nie umiala.

W okolicy mam duzo sznaucerow i zauwazylam ze te miniaturki nawet jak nie maja przycietych uszy to im stoja. Ale niektore maja czyste "V". Of kuz mowie o miniaturkach.

Juz sama nie wiem co o tym myslec...  :?
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Dziwne uszy u sznaucera miniaturowego.
« Odpowiedź #1 : 2002-11-12, 23:29 »
Z resztą zobaczcie na moja strone -> http://www.sznaucer.miniaturowy.prv.pl do Galerii ;]
Zapisane

Galja25

  • Gość
Dziwne uszy u sznaucera miniaturowego.
« Odpowiedź #2 : 2002-11-13, 15:13 »
Najlepiej zwróć się z tym do sznaceromaniaków!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwne uszy u sznaucera miniaturowego.
« Odpowiedz #2 : 2002-11-13, 15:13 »

Jennifer

  • Gość
Dziwne uszy u sznaucera miniaturowego.
« Odpowiedź #3 : 2002-11-13, 18:57 »
Cale te forum jest pelne sznauceromaniakow i wlasnie sie do nich zglaszam :D Chyba ze ktos sam mial takie dziwne zjawiska podnoszenia uszy... co mieisac inna pozycja
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 21 zapytaniami.