Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Petardy  (Przeczytany 1059 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ewelinka

  • Gość
Petardy
« : 2002-11-16, 13:33 »
Czy wasze psy boją się odgłosu petard i tym podobnych bzdetów ?? Bo mój pies sie strasznie boi. Najgorzej jest tak 1 miesiąc przed Sylwestrem. W zeszłym roku mieli wprowadzić jakiś zakaz stosowania takich przedmiotów ale chyba z tego nici. Moja sunia bieega wtedy po domu jak w amoku, wszędzie próbuje się chować. Szkoda mi jej i nie wiem jak jej pomóc, bo leki na uspokojenie które przepisał jej lekarz nie pomagają :(
Zapisane

kapi

  • Gość
Petardy
« Odpowiedź #1 : 2002-11-16, 14:19 »
Chrapcia jak są sztuczne ognie i wszyscy stoją przy oknie obserwując to ona się DOMAGA by wziąść ją na ręce by także mogła sobie patrzeć. Agenciara!! :!!!: W ogóle nie boi się ani petard ani sztucznych ogni. Ale wiem jakie problemy mają inni właściciele i współczuje im bo ja na ich miejscu też bym była zestresowana tym,że nie mogę ulżyć mojej psinie.
Zapisane

Ola

  • Gość
Petardy
« Odpowiedź #2 : 2002-11-16, 14:27 »
Muffi na sylwestra siedzi na parapecie i obszczekuje wszystko dookoła. Chyba myśli że bombardująąąą  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Petardy
« Odpowiedz #2 : 2002-11-16, 14:27 »

Gopi

  • Gość
Petardy
« Odpowiedź #3 : 2002-11-17, 16:17 »
Choć aktualnie nie mam psa to moja poprzednia sunia bardzo bała się petard i takich tam. Zawsze chowała się albo pod stół, albo na korytarzu w centralnym punkcie mieszkania. Ale nigdy nie wariowała ze strachu.
Zapisane

majka1

  • Gość
Petardy
« Odpowiedź #4 : 2002-11-17, 16:20 »
Lota biega po domu od okna do okna i szczeka na wybuchy , wskakuje na parapet i gapi się na kolorowe petardy i piszczy do nich :lol:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Petardy
« Odpowiedź #5 : 2002-11-17, 22:38 »
Ja nie wiem jak z Larą bedzie, ale sunia mojej przyjaciółki chowa się gdzie tylko może.
Zapisane

mariusx

  • Gość
Petardy
« Odpowiedź #6 : 2002-11-18, 13:45 »
Jeżeli twoja psina jeszcze się bawi spróbuj dac jej do zabawy plastykowe butelki po napojach(PET). Powinny byc zakrecone, jeżeli pies je będzie gryzł - będa strzelały( nie jest to taki dźwiek jak przy petardach ale pies przyzwyczaja sie do hałasu). Ten sposób jest stosowany m.in przez myśliwych przyzwyczajających szczeniaki do strzałów na polowaniach.
Zapisane

Cortina

  • Gość
Petardy
« Odpowiedź #7 : 2002-11-18, 14:10 »
no to jest niestety nie mile jak pies ma jakies fobie moja poprzednia sunia tez bala sie petard i biegala jak oszalala po domu natomiast ta nie boi sie petard tylko oglosu odkurzacza sasiadki mieszkajacej nad nami i wtedy sie cala trzesie, nie moge pojac dlaczego akurat ten dzwiek ja denerwuje  :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 21 zapytaniami.