Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: plecaki i torby  (Przeczytany 27429 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
plecaki i torby
« Odpowiedź #30 : 2004-10-17, 22:34 »
Do szkoły zazwyczaj plecaczek :) torba za bardzo obciąża mi ramię i mnie boli później. Na wszelkiego rodzaju wyjścia do miasta itp. biorę torbę :D
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

kasia

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #31 : 2004-10-17, 22:45 »
Wracajac do toreb i plecaków. Z tymi drugimi czuję się bezpieczniej w autobusie. Stawiam plecak między nogami i nikt się nie dobierze. No a torby to juz tak nie położę... Jak mam ją ubraną, prajtycznie każdy może sobie pogrzebać  :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
plecaki i torby
« Odpowiedź #32 : 2004-10-18, 09:47 »
Cytuj

Wracajac do toreb i plecaków. Z tymi drugimi czuję się bezpieczniej w autobusie. Stawiam plecak między nogami i nikt się nie dobierze. No a torby to juz tak nie położę... Jak mam ją ubraną, prajtycznie każdy może sobie pogrzebać


a ja wlasnie odwrotnie, z torba mi bezpieczniej :P

golden niekoniecznie, PePe ma torbe zielona Big Stara, taka meska ;) i fajnie wyglada
Zapisane

Forum Zwierzaki

plecaki i torby
« Odpowiedz #32 : 2004-10-18, 09:47 »

Nanami

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #33 : 2004-10-18, 12:03 »
A ja do szkółki nosze torbe na ramie. Czarną z Bonefisha albo taką pomaranczową  :wink:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
plecaki i torby
« Odpowiedź #34 : 2004-10-18, 16:32 »
Cytuj

Jak mam mało lekcji albo jakieś zastępstwa, to biorę torbę. Podobnie jak na wszelkie wyjścia na krótkie wycieczki, zwiedzanie, spotkania z moja grupą itd.
Jednak wole do szkoły nosić plecak - wygodniejszy i nie meczy tak pleców...

Dokładnie tak :)
Plecak mam beżowo czarny z napisem dallas  :P , toreb mam kilka ale dwie ukochane to- malinowa do której wszystko się zmieści (hosue) i malutka czarna z lusterkami, taka hipsiowsko-elegancka, bardzo ją lubię  :D
Zapisane

Arwen

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #35 : 2004-10-18, 18:43 »
Ja noszę moją ukochaną kostkę, oczywiście odpowiednio przeze mnie "ozdobioną".
Czasem mała, czarna torba sztruksowa na długim pasku.
Zapisane

anieszka

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #36 : 2004-10-18, 21:11 »
do szkoły noszę torbę bo mam szafke na książki i tam zostawiam większośc a biore tylko te które są mi potrzebne na lekcje chyba że przed następną nie chce mi się iśc do szafki to tez biore a na stajnie biore plecak chyba bardziej z wygody niż z potrzeby bo najczęściej jest pusty chyba że mam bryczesy bo resztę rzeczy mam na stajni
Zapisane

Weron_ciau

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #37 : 2004-10-19, 08:31 »
Kora nei nazekaj. Zobaczysz co będzie w gimnazjum. Ja do szkoły nosze plecak. Teraz mam taki Z mENTORA (NEI WIEM czy u was jest taki sklep). Jeśli idziemy do kina albo do teatru i mamy mało lekcji to biore torbe i 1 dlugopis i zeszyty tylko i się miesci. Jeszcze wolne jest na inne zeczy :D
Na mojej ulubionej torbie z mrowy mam pełno przyczdepionych plakietek. Nie wygląda to zbyt ładne ale mi sie podoba :D
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
plecaki i torby
« Odpowiedź #38 : 2004-10-19, 12:24 »
do szkoły plecak, szary, bez zbędnych udziwnień, oprócz tych, w które wzbogaciłam go sama (naszywki) ;). Jak ktoś chce, to pokażę Wam jego zdjęcie :lol:
jak mam mało lekcji albo gdzieś wychodzę, to biorę torbę - w głębokim kolorze jasnej śliwki :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

plecaki i torby
« Odpowiedz #38 : 2004-10-19, 12:24 »

Tiggy

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #39 : 2004-10-19, 14:17 »
Noo, Norrisku pokaz :mrgreen:  ;)
Ja mam nike granatowy, poobgryzany przez Afre  :lol:  :D Generalnie wole torby, mam taka mala czarna-spotrowa z diverse'a ale do szkoly duuuuzo za mala ;) No i ciezko by mi bylo z torba szczerze mowiac...tyle ksiazek, uhh!  :roll:
Zapisane

kasia

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #40 : 2004-10-19, 15:39 »
Ja mój plecak 'wzbogaciłam' o agrafki z koralikami - własnej roboty ;) i breloczek z rybką  :wink:
Torba też przystrojona agrafkami z koralikami ;)
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
plecaki i torby
« Odpowiedź #41 : 2004-10-19, 15:48 »
Cytat: koniulka
Do szkoły zazwyczaj plecaczek :) torba za bardzo obciąża mi ramię i mnie boli później. Na wszelkiego rodzaju wyjścia do miasta itp. biorę torbę :D


-II-  :wink:

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
plecaki i torby
« Odpowiedź #42 : 2004-10-19, 15:59 »
do szkoły ciemnozielony plecak, jakiś taki zwykły kupiony w markecie za chyba 30 zł  :wink:  no i mam jeszcze ukochaną czarną torbę, którą zabieram jak jest mniej lekcji albo na jakieś tam wyjścia. W sumie to wszyscy mamy tak samo  ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
plecaki i torby
« Odpowiedź #43 : 2004-10-19, 17:06 »
Asiu pokaż plecaczek, pokaż :mrgreen:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
plecaki i torby
« Odpowiedź #44 : 2004-10-19, 17:17 »
dzisiaj kupiłam berloczek z nici i przyczepiłam do plecaka cuda :D

Forum Zwierzaki

plecaki i torby
« Odpowiedz #44 : 2004-10-19, 17:17 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
plecaki i torby
« Odpowiedź #45 : 2004-10-19, 18:11 »
Ja do szkoły to plecaczek, taki czarno biały :wink: Mi mama niepozwala do szkołytoreb nosić, ale jak jakaś wycieczka, czyzajecia jakieś to zawsze torby :)
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
plecaki i torby
« Odpowiedź #46 : 2004-10-19, 18:30 »
Cytat: =sheep
Ja do szkoły to plecaczek, taki czarno biały

Taaak :) jest śliczny :) ...

Ja mam taki ... z Nike ,biały (tak na środku) z czerwonym paskiem z boku ...
:wink:
Zapisane
-

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
plecaki i torby
« Odpowiedź #47 : 2004-10-19, 18:34 »
yash twój tes jest śliczniutki, Ja to takich dużychp lecaków nie lubię
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
plecaki i torby
« Odpowiedź #48 : 2004-10-19, 18:50 »
Do szkoły noszę plecak (mojego brata bodajże :P, ale dobrze się sprawdza ;) ) albo kostkę. A na jakiejś wyjścia do kina, czy na spacer biorę torbę sztruksową 'przystrojoną' agrafkami i naszywkami ;)
Zapisane

Flaś

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #49 : 2004-10-22, 16:47 »
norris pokaż fotkę, pokaż! :wink:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
plecaki i torby
« Odpowiedź #50 : 2004-10-22, 17:12 »
narazie i tak jest jeszcze "łysy", zamierzam go bardziej udoskonalić - to tylko kwestia czasu ;). Macie fotkę: http://www.setery.com/photos/pl.jpg ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

plecaki i torby
« Odpowiedz #50 : 2004-10-22, 17:12 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
plecaki i torby
« Odpowiedź #51 : 2004-10-22, 17:29 »
Zalezy jaki plecak Enroci Bennetti się ma na myśli, jeśli taki "szmaciany" ze tak powiem w szarych kolorach z materiałuy podobnego do kostki, to tajki plecak jest cudowny :kocham: Chciałam sobie taki sprawić ale nie mogłam znaleźć w sklepach, podobno wycofali ze psrzedaży, bo pojawił się nowy wzór :| :?

Ja tam wolę torby. Mam czarną sztruksową całą w naszywkach, mam taką "indiańską" z oczami, mam z mrówki, z diversa... Duuużo tego, z 10 może. Plecaków też mam trochę, już mniej niż 10. Myslę nad sprawieniem sobie kostki, bo cholernie mi się podoba, ale doszłam do wniosku, że 13 latka i tak drobna jak ja (155 wzrostu) śmiesznie będzie w niej wyglądać... Więc teraz mam czarny plecak do szkoły, skotkę sobie sprawię za rok - dwa. ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
plecaki i torby
« Odpowiedź #52 : 2004-10-22, 18:35 »
norris ladny :)

gunia czemu 13latka i kostka nie? :P jak dla mnie spoko. a kostke mozna znalezc jakas zgrabna ;)
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
plecaki i torby
« Odpowiedź #53 : 2004-10-22, 19:17 »
a jak wygląda ta kostka ? mógłby ktoś pokazać fotkę?
Zapisane
-

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zapisane

Flaś

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #55 : 2004-10-22, 19:50 »
norris moglabys mi jeszcze raz przeslac ten wzór na łeb Beagla ?? i na całą postać?? i opisać mi jak zrobiłaś z tego naszywkę? :prosze:
Zapisane

Moniaa

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #56 : 2004-10-22, 19:55 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

Wracajac do toreb i plecaków. Z tymi drugimi czuję się bezpieczniej w autobusie. Stawiam plecak między nogami i nikt się nie dobierze. No a torby to juz tak nie położę... Jak mam ją ubraną, prajtycznie każdy może sobie pogrzebać


a ja wlasnie odwrotnie, z torba mi bezpieczniej :P

Ja tak jak Vio. Torbe mam przy sobie i bardziej nad nia panuje :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #57 : 2004-10-22, 20:09 »
Ja mam juz od trzech lat torby i mi dobrze tak :) W sumie to mam dwie. Jedna wieeelka, z BS, siega mic do kolan normalnie, jak paska nie skroce, kochana jest wogole ;) Bez udziwnien, tylko dwie naszywki.....

Plecakow nie lubie. Zabieram tylko na wycieczki w gory czy cos takiego

W autobusie bezpieczniej z torba, bo ja widzisz, plecaka na plecach nie....

Facetom fajnie z torbami :) Mi sie podoba :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

plecaki i torby
« Odpowiedz #57 : 2004-10-22, 20:09 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
plecaki i torby
« Odpowiedź #58 : 2004-10-22, 20:25 »
Cytuj
norris moglabys mi jeszcze raz przeslac ten wzór na łeb Beagla ?? i na całą postać?? i opisać mi jak zrobiłaś z tego naszywkę?

na łeb nie mam, tylko na całego (zresztą, jest w archiwum na gg - 27.07). A jak zrobić z tego naszywkę to Ci napiszę, jak tylko ubiorę to w odpowiednie słowa, żebyś coś z tego mojego tłumaczenia zrozumiała ;).
Zapisane

Flaś

  • Gość
plecaki i torby
« Odpowiedź #59 : 2004-10-23, 16:07 »
norrisq kochana ale miałam format i nie mam arhiwum gg :( Wlasciwie nic na kompie nie mam :( A z tym opisem to czekam! Szybko to ubieraj bo zmarznie :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 27 zapytaniami.