Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jeeeeeeest!!!  (Przeczytany 2278 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lalaith

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« : 2002-11-17, 19:05 »
Wreszcie przekonalam rodzicow i bede miala drogiego psa!Biore moja ukochana suczke ze schroniska..Zawsze jako wolontariusz wyprowadzalam ja na spacer a teraz bedzie u nas w domku!Bedzie moja, bede miala teraz dwa kochane psy!Bedzie u nas w sobote!!!!!Nie wiem jak wyrazic moja szalona radosc przez neta!!!!!!!!!!Jesssssssssssssssssssst! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #1 : 2002-11-17, 19:07 »
Nacieszmy sie razem! Mi rodzice pozwolili miec rybki  :lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek::lol:  :soczek:
Zapisane

Saba

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #2 : 2002-11-17, 19:13 »
Ojejejejej, co za radość  :wink:  Gratuluje Lalaith, gratuleje Madzia  8)  Ja też niedługo przyprowadze drugiego psiaka do domu, ale rodzice jeszcze o tym nie wiedzą. Będzie to suczka, która już miała zostać uśpiona, ale koleżanka zdecydowała w ostatniej chwili, że tego akurat tej nie uśpią (o tym przypadku pisałam w dziale Ogłoszeń). Jeszcze raz gratulacje, nie dziwie się, że się cieszysz  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedz #2 : 2002-11-17, 19:13 »

Lalaith

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #3 : 2002-11-17, 19:26 »
heh dzieki!I nawzajem..Jesli chcecie bede pisac dlasze losy sunki:) :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8) Sorki za tyle natretnych minek
Zapisane

Ewelinka

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #4 : 2002-11-17, 20:58 »
Lalaith to świetnie !!!!! :jupi:  :jupi:  :jupi:  :jupi:  :jupi:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #5 : 2002-11-17, 22:34 »
Wiem jak się cieszyłam z pieska^^ też mam suczkę. Życzę samych sukcesów
Zapisane

Asia_

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #6 : 2002-11-17, 22:37 »
tez sie ciesze razem z toba!!!!!!1i podziwiam Ciebie i rodzico~w!macie wielkie serca skoro bierzecie sunie ze schroniska. i rozumiem twoja radosc ja pamietam jak dlugo czekalam najpierw jak sie urodzi potem jak podrosnie a gdy sie dowiedzialam ze wieczorem bedzie ze mna szalalam z radosci chodzi o mojego psiaka. a teraz tak milo mi sie wspomina 8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  to toasty za Ciebie i sunie!!!
Zapisane

Murka

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #7 : 2002-11-17, 22:52 »
Lalaith - gratuluję  :D  :D  :D
Zapisane

Ola

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #8 : 2002-11-18, 07:24 »
Ja również gratuluję!! I jeszcze sunia ze schroniska - super!! Tak trzymaj  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedz #8 : 2002-11-18, 07:24 »

majka1

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #9 : 2002-11-18, 08:04 »
Wspaniale jesteście kochanymi i wspaniałymi ludźmi gratuluję  :list:  8)  8)  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #10 : 2002-11-19, 09:44 »
Rany juz sie nie moge doczekac..Juz tylko pare dni!!!!!!!!!!!1 :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  8)  8)  8)
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #11 : 2002-11-19, 17:49 »
Lalaith: Gratuluje wielkiego serca skoro bierzesz sunie z schroniska :)
Ciesz sie! Skacz! Wariuj! Wiem co to za radosc jak sie "juz juz" idzie po pieska  :lol: To jest nie do opisania. Doznalam czegos takiego 3 miesiace temu  :lol:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #12 : 2002-11-20, 09:13 »
Fajnie ze ludzie z tego forum biora psy ze schronisk..I juz tylko 3 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D A no i dzieki za gratulacje, dopingi itd:) 8)
Zapisane

zolly1

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #13 : 2002-11-20, 20:55 »
głaski i cmoki dla suni :wink:  :cmok:  :mrgreen:

A masz już jakiś pomysł na imię??  :idea:  8)
Zapisane

Dogo argentino

  • Gość
Super !!!
« Odpowiedź #14 : 2002-11-20, 23:46 »
Zyczę Wam abyście przeżyli wspaniałe, niezapomniane chwile :-)) Lalaith - masz dobre i wrażliwe serce. To bardzo miłe, że przygarniasz pod swój "dach" pieska ze schroniska. Świat byłby lepszy i piękniejszy gdyby było więcej takich ludzi... :wink: :-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Super !!!
« Odpowiedz #14 : 2002-11-20, 23:46 »

Lalaith

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #15 : 2002-11-21, 15:04 »
Wezcie..Juz mi sie glupio robi..Wcale takiego wieeeeeeeeeeelkiego serca nie mam :oops: A imie podoba mi sie Lora :?: ogladalam i podoba mi sie imie sunki cytrynki..A i jesli macie pomysly to blagam mowcie(oczywiscie chodzi o jej imie) :)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #16 : 2002-11-23, 19:31 »
Jest juz sunka!!!Sory ze tak pozno pisze ale caly dzien zajmuje sie sunka!~Jest super!Taka mila slodka!Odrazu polubila sie z moim sznaucerkiem!Myslalam ze gorzej bedzie..Ok koncze..Ide z sunka :wink:  :lol: Jeszce nei ma imienia..Blagam mowcie imiona(ma odstajace duze nietoperzowe uszka;)Cos w stylu jamnika,kremowo szara) 8)  8)  8)  8)  8)  8)  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :)  :)  :)  :)  :)  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane

mangushia

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #17 : 2002-11-24, 11:31 »
Cytat: Lalaith
Jest juz sunka!!!Sory ze tak pozno pisze ale caly dzien zajmuje sie sunka!~Jest super!Taka mila slodka!Odrazu polubila sie z moim sznaucerkiem!Myslalam ze gorzej bedzie..Ok koncze..Ide z sunka :wink:  :lol: Jeszce nei ma imienia..Blagam mowcie imiona(ma odstajace duze nietoperzowe uszka;)Cos w stylu jamnika,kremowo szara) 8)  8)  8)  8)  8)  8)  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :)  :)  :)  :)  :)  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Gratulacje Lalaith!
Ja też mam to szczęście w domu...też ze schroniska.
GRATULUJĘ,POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA!! 8)  :wink:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #18 : 2002-11-24, 13:15 »
Dzis juz 2 raz wychodzilam do tej pory z nia na spacerek :D  :D Moze torche przesadzam no ale nie moge sie opanowac! :) Az milo sie patrzy jak na lace puszczam je wolno i sie bawia!(oczywiscie gdy nie ma ludzi)Nie da sie doslownie ich odwolac :D Bawia sie i bawia! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :)  :)  8)  8)  8)  8)  8)  8) Manga a jak wyglada towj piesio?I ciesze sie ze tez ze schroniska! :wink:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Jesssst!
« Odpowiedź #19 : 2002-11-24, 14:37 »
Gratuluję pieska!!!!!!!
Może nazwiesz go Lara to wtedy będzie miała na imię tak samo jak suńka Elfika!
Zapisane

Visenna

  • Gość
Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedź #20 : 2002-11-24, 14:45 »
Lalaith skonataktuj się ze mną  na priva proszę to bardzi PILNE!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jeeeeeeest!!!
« Odpowiedz #20 : 2002-11-24, 14:45 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.