Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 376701 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4020 : 2005-06-29, 20:02 »
Hej. Gdzieś tu zauważyłam że Psiaczek napisał że ma staffordshire bull terriera a pod jego wypowiedzą ktoś odpowiedział że pitbulle i amstaffy są bardzo podobne. Tylko że staffordshire bull terrier to nie amstaff tylko staffik...
Zapisane

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4021 : 2005-06-29, 20:21 »
Ja tam nie widze różnicy w pitach a tych staffordshire bull terrier <stafki są mniejsze od pitków >  a tak w ogule nalerzy do bullów i jes śliczny i niema co więcej na ten temat pisać <oczywiście moim zdaniem>
:P
« Ostatnia zmiana: 2005-06-29, 20:44 autor Dress »
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4022 : 2005-06-29, 20:35 »
A dla mnie staffiki, amstaff, bulle i pity to różne rasy psów mimo tego że są to bullowate. Wszystkie te psy róznia się charakterem i wyglądem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4022 : 2005-06-29, 20:35 »

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4023 : 2005-06-29, 20:37 »
Nienawidze takich ludzi którzy oddają pitki na walki psów!Ci ludzie nie są prawdziwimi właścicielami psów bo oni ich nie kochają bo zależy im tylko na kasie zarobionej na walce!
Ldzie mający psy powinni zapobiegać napotkania walk psów!Jak bym mół to bym posaził każdego jednego właściciela pita który wysła swoje psy na walki! Kto jest tego samego zdania na ten temat niech coś napisze od siebie plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pisze to bo widziałem zdięcia poszkodowanych psów po walkach wyglądały jak nie pity pierwszy raz  z obrzydzeniem patrzyłem na te psy nigdy to mi się nie zdarzyło !!!!!!!!!!!
Powtarzam kto jest ze mną niech coś napisze plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słudzy ochrony zwierząt powinni wyłapać tych złych właścicieli psów i ich samych oddać na walki idiotów o ile tacy istnieją!wydaje mi się że nie ma nic gorszego co do psów niż walki!


Data wysłania: 2005-06-29, 20:36
tak masz racje ale ja te tak samo kocham jak i inne bule nawet bullteriery czyli <świnie>
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4024 : 2005-06-29, 20:37 »
Walki psów są straszne i jest to częsta rozrywka ludzi. Niestety ale walki te odbywają się w nocy w lasach i policja nie wie gdzie szukać...
Zapisane

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4025 : 2005-06-29, 20:42 »
Tak to jest najgorsze widze że jesteś ze mną!
Zapisane

milka_723

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4026 : 2005-06-29, 21:02 »
Hej. Spójrzcie na mój Avart. Tam jest fotka mojego jednego białego Pita Sally. A co do walk psów to jestem z Dressem i jak tylko pomyślę , że taki muminek ma iść na walkę , bo jego właściciel chce zarobić kupe kasy to mi się chce płakać!!! :(
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4027 : 2005-06-29, 21:28 »
Szkoda gadać. To smutne więc zmieńmy temat :)
Zapisane

milka_723

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4028 : 2005-06-29, 21:37 »
oki masz racje my nic nie zadziałamy gadając o tym
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4028 : 2005-06-29, 21:37 »

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4029 : 2005-06-29, 22:14 »
hej znalazłem dyskietke z małym obrazkiem berty i chce wam się nim pochwalić jest ono na avart piękna co nie mam terz zdięcie małych pitków z chodowli mojego kolegi właśnie z tąd mam berte tylko nie wiem jak wam to pokazać z tego miotu właśnie pochodzi berta!!!!!!!!!!!


Data wysłania: 2005-06-29, 21:58
Milka z kąd masz zdięcie sally!



Data wysłania: 2005-06-29, 21:58
elo niech ktoś oceni wygląd mojej berity !!!!
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4030 : 2005-06-29, 22:17 »
Dress nie badz w gorącej wodzie kompany..słabo widac z avatarka twojego pieska ale ma ładny odcien brązu..jasna czekolada bym zekła..milka ładna sunia.. :)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4031 : 2005-06-29, 22:24 »
To jest pitbull red nose?
Zapisane

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4032 : 2005-06-29, 22:40 »
to właśnie jest w bercie bardzo charakterystyczne 0ona ma sześć lat !!!!!!
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4033 : 2005-06-30, 01:16 »
ona ma rodowód ?
Zapisane

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4034 : 2005-06-30, 01:22 »
a DLACZEGO NIE? Ona jest rasowa z rodowodem!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4034 : 2005-06-30, 01:22 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4035 : 2005-06-30, 08:46 »
Ale rodowód ma amerykański bo w Polsce nie może dostać bo w sumie taka rasa wg FCI nie istnieje.
Zapisane

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4036 : 2005-06-30, 09:30 »
masz racje moja mama przeczytała to co tu piszecie i mi powiedziała że te szczenięta były sprowadzane z irlandii w rioku 1999 Ta rasa miała własnie czerwony nos! Sprowadzał je ój wójek ,bo on na początku był tam w pracy , a pózniej zdecydował że jak będzie wracał to z Pitką <Thira> i czterema szczeniakami. Tak mi mama opowiedziała.Thira nierzyje ]
od 2003 ale wójek zostawił sobie jeszcze jenego szczeniaka też sześcioletniego brata berty który nazywa się Saidon!
Saidon jest z tego samego mioty tyłko że jest Łaciaty <biały w brązowe łatki> , ale terz jest red nose !Thira była taka jak Berta brązowa z białyma krawatem i z czerwonym nosem ale zagineła <któś ją ukradł> po dwóch miechach wójek wychodzi na dwór patrzy pod drzwieni lerzy piesek okazało się żę to thira z zwichniętą łapą i bardzo wygłodzona!Ale dwa tygodnie pózniej Thira zgineła pod samohodem sąsiada.TAo bło njgorsze>>>>Wójek mi powiedział że jak tją zobaczył po wypadku to się rozpłakał miałarozłechany łepek aż jej oczka wypłyneły!!
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4037 : 2005-06-30, 10:48 »
O moj Boże to straszne..O_o
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4038 : 2005-06-30, 10:51 »
ojjjj zeczywisci eokropne! :cry:
Zapisane

milka_723

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4039 : 2005-06-30, 11:09 »
Jezu Dress współczucie... :(   :cry: :cry: A co do tego zdjęcia bo pytałeś się mnie skąd mam zdjęcie Sally. My friends kiedyś zrobili i mi przysłali wczoraj. I jestem szczęśliwa bo mam Sally. Dress pozdrów wujka i napisz czy ma teraz jakiegoś Red Nosa lub innego psiaka. A Saidon jeszcze żyje?
« Ostatnia zmiana: 2005-06-30, 11:14 autor milka_723 »
Zapisane

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4040 : 2005-06-30, 12:07 »
Tak żyje ma teraz inną pitke nazywa się Mellvit ,a w skrócie Mell . Bedzie miała niedługo szczeniaki z Saidonem,  dzwoniłem do wójka!!tydzień temu kupił sobie jeszcze Bullteriera <ŚWINIE> I ZAMIERZA TERAZ KUPIĆ TERZ SUCZKE I CHANDLOWĆ SZCZENIAKAMI PITKÓW I BULLTERIERÓW TAKŻĘ JUŻ MU SIĘ UKŁADA!!  :rock: :mucka:


Data wysłania: 2005-06-30, 11:56
mOGE TERZ WSADZIĆ NA AVART ZAMIAST FOTKI bERTY TO FOTKE SZCZEKUSIA NA CHWILE OCZYWIŚCIE


Data wysłania: 2005-06-30, 11:59
Moim zdaniem wszystkie bullki są kochane i niema co się zastanawiać nad ich podobieństwem bo i tak karzdy pies jes inny nawet jak go się sklonuje pity do amstaafów są podobne i nie są !!!!!!!!!
Ciesze się że stafka znalazła sobie nowego przyjaciela !
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4040 : 2005-06-30, 12:07 »

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4041 : 2005-06-30, 13:13 »
Widzę, że podczas mojej obecności trochę tu napisaliście :)
Dress... witam Cię na forum. Ale to co napisałeś o terrierkach rzeczywiście odbiega od prawdy. Staffiki to Staffordshire Terriery. Tak jak napisała Arivcia, należą do bullowatych, ale to zupełnie inne psy od AST, czy Pitów. Każdy z nich ma inną budowę, zdecydowanie różną, mają inne charaktery, psychikę. Milka również chyba pomyliła Staffika z Amstaffem, ale to typowy błąd w Polsce, wiele ludzi nazywa ASTy - staffikami. Mam nadzieję, że już uporządkowaliście sobie tą wiedzę na ten temat.
Co do walk psów, nie chcę przywracać dyskusji na ten temat, powiem tylko swoje zdanie: takie walki to coś okropnego i takich ludzi, którzy organizują te walki, którzy wysyłają na nie swoje psy powinno się oskarżać przed sądem nie tylko za łamanie prawa zakazującego tych walk, ale również za ogromne znęcanie się nad zwierzętami i wiele innych praw powinien sąd pod to podciągać, żeby ktoś złapany na tym okropnym "hazardzie" ponosił tak potężne konsekwencje, że wielu idiotom biorącym w tym udział mogłoby to coś dać do myślenia.

Uciekam na uniwerek, dziś poprawiam ocenę z egzaminu z 4,0 na 4,5. Jeśli mi się uda, będę mieć stypendium z tej wyższej grupy średnich, co wiąże się też z większą kasą niż 300zl miesięcznie. Błagam, trzymajcie kciuki za mnie :)!

Zapisane

milka_723

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4042 : 2005-06-30, 13:35 »
Trzymam kciuki! A co do tego to ja poprostu zabrdzo nie zrozumialam tego o czym bylo mowione i odruzniam stafiki od amstafów. Wielkie SORRY za tą pomyłkę ale jestem ostatnio jakaś rozkojarzona , a w domu zbiłam już 3 czy 4 kubki więc wiecie...
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4043 : 2005-06-30, 14:02 »
k_lap trzymam kciuki i powodzenia życzę :)
Zapisane

kararepka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4044 : 2005-06-30, 14:38 »
czesc!
wczoraj w parku spotkalismy dwie stafficzki :)
benek sie z nimi bawil. Baka i Beta (chyba Beta). strasznie milusie :)
Zapisane

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4045 : 2005-06-30, 14:40 »
K_lap przeczytałem twoją wypowiedż i dowiodłem do tego że jest mi wstyd za to co napisałem więc chce przeprosić za tą niepotrzebną dyskusę!A co do tego z tym uniwersy.... to wiem że sobie poradzisz bo poznałem po twojej wypowiedzi że jesteś inteligętna !!
Ale na wszelki wypadek życzę ci powodzenia i trzymam kciuki!!!
Pozd............. :| :?
Zapisane

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4046 : 2005-06-30, 14:41 »
spox
Mampytanie jak bym chciał wsadzić tak zdjęcia jak ty to co musze zrobić????????????????
Zapisane

kararepka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4047 : 2005-06-30, 14:44 »
jak ja? chcesz miec taka galerie?
 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4047 : 2005-06-30, 14:44 »

Dress

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4048 : 2005-06-30, 14:49 »
tak mam zdjęci ale niewiem jak to zrobić tak że na dole postów są umieszczone zdjęcia
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

kararepka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4049 : 2005-06-30, 14:55 »
wejdz na strone www.fotogalerie.pl
tam sobie mozesz zalozyc galerie. musisz sie zarejestrowac i takie tam - najpierw tworzysz galerie a potem umieszczasz fotki.tam sa wskazowki co po kolei. najlepiej spakowac fotki do zip'a zeby sie nie cackac z kazdym zdjeciem osobno. do galerii mozesz naladowac fotek o pojemnosci do 5MB w sumie - zeby byla darmowa.

jak juz sobie wgrasz foty to kopiujesz adres galerii i umieszczasz w swoim profilu w podpisie :)
mam nadzieje ze Ci pomoglam :)
Zapisane
Strony: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 27 zapytaniami.