Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Harry Potter  (Przeczytany 29328 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfka Nenar

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #30 : 2002-11-23, 17:14 »
Harry Potter to ~!@#$%^&*()_-+={}[]:;"'<,>.?/|\
Poprostu już mnie ta książka dobija
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Harry Potter
« Odpowiedź #31 : 2002-11-23, 17:41 »
elfusiu... Ja myślałam, że Ci sie podoba?  :roll:
Zapisane

zolly1

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #32 : 2002-11-24, 15:23 »
Cytat: manga
... takich jak np. krzyżacy   (WYOBRAŻASZ SOBIE?JA JESZCZE NIE ZACZĘŁAM CZYTAĆ A JUŻ TUSZ TUSZ BĘDZIEMY TO PRZERABIAĆ!!)


dobra..ja się przyznam..

przeczytałam tylko pierwszą stronę.. :oops:  :P  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Harry Potter
« Odpowiedz #32 : 2002-11-24, 15:23 »

Saba

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #33 : 2002-11-30, 20:37 »
ciekawa stronka: http://www.moviemistakes.com/film.php?filmid=2434 Lista błędów w drugiej części Harry'ego (w filmie oczywiście). Zresztą ta strona poświęcona jest błędom filmowców w ogóle :wink:
Jeśli chodzi o Krzyżaków: nie przejmujcie się dziewczyny, będą gorsze lektury 8)  :lol:
Zapisane

mangushia

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #34 : 2002-12-01, 12:18 »
Dziękuję Ci Sabo za pocieszenie.( :wink: )...hmm...i tak nie będę tego czytać :(
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Harry Potter
« Odpowiedź #35 : 2002-12-01, 16:08 »
Moze ktoś tak tylo byle jak przetlumaczyć? Tylko no.. Hmm... Tak zeby bylo wiadomo ? o bede na to zwracała uwagę jak będe w kinie :)
Zapisane

Saba

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #36 : 2002-12-01, 19:48 »
Madzia, to dla ciebie: http://film.interia.pl/id/wiadomosci/aktualnosci/www/artykul&numer=329647&kat=38
Tutaj niektóre z tych błędów są przetłumaczone :wink: Właśnie w tym artkule znalazłam link, który podałam wyżej 8)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #37 : 2002-12-07, 08:31 »
Manga Krzyżacy bardzo mi się spodobali, drugą część przeczytałam w dwa dni. A co do Harrrego to będę miała I część w poniedziałek :-)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #38 : 2003-01-04, 14:06 »
Powiedzcie mi po kolei wszystkie części Harry'ego Pottera ??? ale po kolei, bo ja wzięłam się za czytanie HP i czara ognia  (jestem na 103 stronie) ???  plisss  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Harry Potter
« Odpowiedz #38 : 2003-01-04, 14:06 »

myszka

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #39 : 2003-01-04, 14:42 »
A to czwarta część... Pierwsza jest "HP i kamień filozoficzny", potem "HP i komnata tajemnic", trzecia "HP i więzień Azkabanu" i czwarta to "HP i czara ognia" Piąta będzie "HP i Zakon Feniksa" ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #40 : 2003-01-04, 15:26 »
Dzięki Myszka, no to fajnie zaczęłam od końca :P
Zapisane

milka004

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #41 : 2003-01-04, 15:37 »
Mycha nie wiem z kad wzielas te inf ale piata czesc ma sie nazywac hp i order feniksa , zakon :lol:  no moze to ja sie myle ale tytul taki byl w gazecie i na stronie ktora zaraz podam, jest naprawde swietna, no i sa krotkie streszczenia wszystkich czesci.
http://www.hp.elisa.pl/
Och!!!Co jest!!! teraz przejzalam aktualnosci na tej stronie i tam jest tyt. zakon, ale w dziale ksiazek pisza ze bedzie order, no coz dowiemy sie jak w koncu ta ksiazka bedzie napisana!!! Rowling chba kasa do glowy uderzyla i ciekawe kiedy napisze kolejna czesci, co ona sobie wyobraza!!!
Zapisane

Visenna

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #42 : 2003-01-04, 15:44 »
Filmy są dla mnie wielkim rozczarowaniem, bo nie ma w nich "tego czegoś" co jest w książce. a co do książek...czemu ciągle są wpolontywani nauczyciele Obrony Przed Czarną Magią????? To powtórka, wiadomo, że wookół tej osoby dużo będzie się dziać, a czy w każdej kolejnej części będzie ktoś umierał?? Mam młodszego brata, i ja już wiem, że jak będzie 4 część (film) to go nie puszczę!! Na 2 widziałam jak młodsze dzieci przytulały się do mam i płakały ze strachu!! To ma być dla dzieci, czy celem jest zrobienie horroru??


Ale ogólnie jest ok...
Zapisane

myszka

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #43 : 2003-01-04, 15:54 »
Cytat: milka004
Mycha nie wiem z kad wzielas te inf ale piata czesc ma sie nazywac hp i order feniksa , zakon :lol:  


Milka,  faktycznie po angielsku ta książka to będzie "Harry Potter and the Order of Phoenix" a po polsku - zakon feniksa. Angielskie "order" to po polsku właśnie m.in. zakon...  :P
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #44 : 2003-01-04, 17:15 »
No..jestem troche opozniona no ale coz...
jesli chodzi o hp to mam odmienne zdanie..niestety chyba jako jedyna..
nie podobal mi sie..moze nie nie podobal mi sie ale nudzil..
nie doczytalam do konca pierwszej ksiazki..bo mnie nudzila..
 :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Harry Potter
« Odpowiedz #44 : 2003-01-04, 17:15 »

monik

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #45 : 2003-01-04, 17:21 »
Nie wiem czy was to zainteresuje, ale widziałam wywiad z reżyserem HP i on powiedział, że Rowlling rozpoczęła juz pracę nad siódmą czyli ostatnią częścią. Wniosek z tego taki, że 5 i 6 juz są napisane. Może macie jakieś informacje kiedy dokładnie pojawi się w Polsce 5 część? Ja już nie mogę się doczekać  :chomik: .
Zapisane

Gerda

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #46 : 2003-01-04, 22:08 »
Mi się wydaje fajny ten HP, to jest jakby przeciwieństwo morderczego Władcy Pierścieni  :lol: niedługo z biblioteki szkolnej wypożyczę sobie I część. Jaaa teraz jestem na 116 str, a jest ok 750 :( ale myślę, że niedługo ją przeczytam, bo mnie wciągnęła, a jak mnie coś wciągnie to ... muszę to jak najszybciej przeczytać :-) a HP i Kamień Filozoficzny jest dość krótka, także się cieszę, bo w końcu od 24 stycznia będą upragnione 2 tyg ferii, czyli przerwa :P już się doczekać nie mogę, ale trzeba jeszcze poprawić parę ocenek :-)
Zapisane

kasia

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #47 : 2003-01-05, 15:10 »
Ja też uwielbiam Harry'ego Pottera. Niestety nie wiem kiedy będzie 5 część.
Ale zawsze mozna sobie umilić czekanie czytając fanfiction o Harry'm.
Podaję adresy:
www.prorok.civ.pl  - najlepsza strona o H.P., Władcy i innych. Dużo newsów. dział "Fikcja" - super opowiadanka, opowiadania także na forum

http://bannery.twoj.net/index.php?act=SF&f=29  - najlepsze forum poświęcone tylko HP!! dużo fajnych opowiadań

Zajrzyjcie koniecznie!  :idea: Milego czytania :D
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #48 : 2003-01-06, 16:33 »
Podobno J.Rowling jeszcze pisze piątą część albo szóstą ale się opóźnia bo spodziewa sie dziecka  :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #49 : 2003-01-06, 17:43 »
Tak podobno Rowling jest w ciąży. Mam tylko nadzieję, że to dziecko nie opóźni wydania kolejnych części HP. Bo jeżeli tak...to jest biedne, biorąc pod uwagę gotowych na wszystko fanów  :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #50 : 2003-01-06, 17:48 »
A przy okazji: ktoś zaglądał na te stronki, które podałam? Jak Wam się podobały? :D
Może znacie jeszcze jakieś fajne adresy?? :?:

Pozdrówka dla wszystkich potteromaniaków :wink: , zwierzomaniaków oczywiście też  :chomik:  :chomik:  :chomik:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Harry Potter
« Odpowiedz #50 : 2003-01-06, 17:48 »

Aleksja

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #51 : 2003-01-06, 20:24 »
Ja codziennie zagladam na http://www.harrypotter.elisa.pl   8) są świetne niusy i wogóle jest świetna  8)
Zapisane

Saba

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #52 : 2003-01-25, 23:16 »
Fajniutka jest oficjalna strona Harry'ego.
Przy okazji - czy ktoś się może natknął w sieci na fragmenty "Zakonu Feniksa"? Jeżeli takowe istnieją oczywiście, bo ja się chyba do czerwca nie doczekam :cry:  :cry:
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Zapisane

Gerda

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #54 : 2003-02-01, 16:19 »
jaa oglądałam już dwie części :) i muszę przyznać, że mi się podobało :) fajny jest HP i już :)
p.s. ja myślałam, że autorka to starsza osoba (babcia) heehh  :oops:  a tu się okazuje, że jest w ciąży, także jest jeszcze dość młoda :) ahah
Zapisane

Saba

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #55 : 2003-02-01, 17:27 »
Jeszcze jej duużo czasu zostało, żeby wydać $$$$ zarobione na Harrym :wink:
Jeśli chodzi o film, to bardziej podobała mi się 2 część :wink:

PS. Dzięki ALeksja, troszkę sobie już poczytałam na ten temat i czekam z niecierpliwością na Feniksa 8)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #56 : 2003-02-03, 16:51 »
aaa jednak film to nie to samo co książka, przecztałam 120 str pierwszej części i muszę stwierdzić, że wiele fajnych fragmentów brakowało w filmie :( ale i tak lubię Pottera :)
Zapisane

Saba

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #57 : 2003-02-03, 18:35 »
Nigdy nie bedzie tak, zeby film byl taki sam jak książka. Książki czytam drugi raz, a film mi się też podoba (szczególnie dobór i charakteryzacja aktorów) :wink:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Harry Potter
« Odpowiedz #57 : 2003-02-03, 18:35 »

Gerda

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #58 : 2003-02-03, 19:17 »
z aktorek najbardziej lubię Hermionę, a z facetów Snape'a jaa on mi się bardzo podoba :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Harry Potter
« Odpowiedź #59 : 2003-02-03, 21:01 »
A ja jestem pod wrażeniem filmowej postaci Albusa Dumbledora... charakteryzacji i gry  :wink:  Richard Harris był bez wątpienia najlepszym aktorem do tej roli, ciekawe kto go zastąpi....

Oprócz niego podobała mi sie bardzo prof. McGonagall... była surowa i niedostępna, ale równocześnie widać jak bardzo lubi Harry'ego i, że tak naprawdę nie jest taka zła...

Trójka głównych bohaterów też ok. Szczególnie fajne sa momenty paniki u Rona  :lol: (ma wtedy taki fajny głos)
Snape, Lucjusz Malfoy, Lochart też fajni....
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 27 zapytaniami.