Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do dołu

Autor Wątek: Prorocze sny?  (Przeczytany 37056 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Golden_Tina

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #150 : 2005-04-13, 17:33 »
Cytat: kasia
Ja jestem raczej ostrożna z takimi wierzeniami i zabobonami

to jesteś zupełnym przeciwieństwem mnie. ja codziennie czytam swój horoskop dzienny i stosuję sie do niego, przed uczeniem sie do spradzianu zapalam żółta świeczkę i śpię z podręcznikiem pod poduszką :roll:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #151 : 2005-04-13, 17:48 »
łaziłam wczoraj po misćie i łapacze snów wykupione  :roll:  :roll:
a dzisiaj mi sie chyba nic nie śniło... a nie!! śniło mi się ze ssie spotkalam z moja byla wychowawczynia, chyba musze przejsc sie do gimnazjum ja odwiedzic  ;)
Ja wierze w senniki, ostatnio jak juz pisałam ze snily mi sie szczury to w senniku pisalo ze to nieszczera kolezanka i rzeczywiscie tak bylo  :roll:  :?
Zapisane

kasia

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #152 : 2005-04-13, 17:54 »
Cytat: Golden_Tina
Cytat: kasia
Ja jestem raczej ostrożna z takimi wierzeniami i zabobonami

to jesteś zupełnym przeciwieństwem mnie. ja codziennie czytam swój horoskop dzienny i stosuję sie do niego, przed uczeniem sie do spradzianu zapalam żółta świeczkę i śpię z podręcznikiem pod poduszką :roll:

No i jakie sa efekty? Działa to jakos szczególnie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #152 : 2005-04-13, 17:54 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #153 : 2005-04-13, 18:02 »
Cytat: Jaśka
łaziłam wczoraj po misćie i łapacze snów wykupione  :roll:  :roll:


Sama sobie zrób  :wink:  Ja zrobiłam, nie jest to trudne, nawet dla mnie wyszło :)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #154 : 2005-04-13, 18:41 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:41 autor ssgosiass »
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #155 : 2005-04-13, 18:58 »
właściwie, to ciężko powiedziec czy to te wszystkie moje bzdety działają, czy to siła sugestii, czy tez dobrze się ucze :?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #156 : 2005-04-13, 19:47 »
Cytuj

właściwie, to ciężko powiedziec czy to te wszystkie moje bzdety działają, czy to siła sugestii, czy tez dobrze się ucze  

zacznijmy od tego, że te bzdety to nie czysty wymysł...
jeżeli nie znamy podstaw to nie wiemy jak to działa to może sie to wydawać nielogiczne, ale logika w tym jest wielka.
kiedy wchodzę do czyjegoś domu to wiem z kim mam do czynienia, ale też rozmawiając z kimś po jakimś czasie wiem jak moze wyglądać jego dom...
to nie zabobony ale pewne subtelności, które nam pomagają... jesli będziemy ślepi to nawet dosadnego znaku nie zauważymy... to nie działa za nas ale nas wspomaga i tworzy korzystne okoliczności, ale to my działamy i podejmujemy decyzje...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Borderka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #157 : 2005-04-17, 10:34 »
Pamiętacie ten sen ze szczeniakami które możn a było wyjąć ze skóry?
No to miałam następny z nimi sen :
1. Śniło mi się, że jeden szczeniak Cookie była jakaś taka mała jakby się nie rozwijała, druga Albinka też była taka, ale jeszcze jedna jej przednia łapka była dłuższa od drugiej, a znowu Baffy suczka, której jeszcze nie oddaliśmy była normalna taka jak teraz.
2. Znowu sniła mi się Baffy tylko dokładnie nie pamiętam o czym konkretniej był  ten sen, wiem tylko, że była w nim znowu Baffy.
3. ZNOWU BAFFY  :shock:  Tym razem była jakby już taka starsza i wyglądała trochę jak mały chart afgański z dłuuugim włosem  ;)
Dziwne bo te trzy sny śniły mi się po kolei, że 1 w pierwszą noc, 2 w drugą itd.  :?  Pao pomóż, bo jestem trochę niespokojna  :oops:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #158 : 2005-04-17, 12:22 »
a ja miałam taki dziwny sen niedawno.

śniło mi się że stoję na jakimś schodku czy coś, kolega siedzial jakby kawałek ode mnie ale na przeciwko mnie na jkaimś krawężniku. stoję i patrzę na niego co robvi, a konkretniej na jego oczy, i widzę że mi się przygląda. tak centralnie od stóp do głów. pytam się czemu mi się przyglądasz albo jakoś tak ( nie pamiętam już) i on na to "bo jesteś piękna i podobasz mi się"... i nagle taki lol :P niezłe to było
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #158 : 2005-04-17, 12:22 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #159 : 2005-04-17, 21:34 »
Borderko, myślę, że nie masz się czym niepokoić, bo psiaki sa tu tylko jako symbole i nic im nie grozi :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Borderka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #160 : 2005-04-17, 22:09 »
;)  Sprawdzałam w senniku to zdrowy szczeanik oznacza, że z przyjaźnią wszystko OK, ale chory szczeniak to już gorzej  :(  
Śniło mi jeszcze, że szłam z koleżanką i spotkałysmy dwówch facetów któży mieli pozabijanych ludzi (murzynów) w samochodzie i oni nas zatrzymali powiedzieli mojej koleżankce, żeby się rozebrała  :shock:  ona powiedziała, że tego nie zrobi. Satlismy tak z tym facetami i nagle zaczął jechać na nas autobus, który chciał wessać tych ludzi i nas, ale my naszczęście skręciłyśmy na plac szkolny, a autobus wciągnął tamtych.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #161 : 2005-04-17, 22:21 »
masz bardzo symboliczne sny...
a co do psiaków to nie chciałam na forum podawać symboliki ani interpretacji robić bo często sięga sie w niej go bardzo intymnych i osonbistych rzeczy...
a psy to rzeczywiście przyjaźń... a że to jeszcze szczeniaki i Twoje to tym bardziej osobuste sie to robi
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Elven

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #162 : 2005-04-17, 22:48 »
Ja wiem... mojej mamie się śniło, że biegnie po szpitalu, w tym samym czasie zadzwonił telefon z wiadomością, że... przyjaciółka nie żyję.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #163 : 2005-04-18, 17:16 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:41 autor ssgosiass »
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #164 : 2005-04-18, 19:56 »
ja mam jeden, ale niekoniecznie z tego typu. śniło mi się, że całowałam się z pewnym chłopakiem, przyjmijmy X. Kilka dni wcześniej założyłam się z nim o całusa i po tej nocy dowiedziałam się, że przegrałam zakład :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #164 : 2005-04-18, 19:56 »

Raven

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #165 : 2005-04-22, 20:48 »
Ja kilka dni temu miałam coś w rodzaju proroczego snu... W poniedziałek okazało się, że zgubiłam mój śliczny, srebrny breloczek z konikiem. Nie wiedziałam, w którym momencie mogłam go stracić, podejrzewałam, że ktoś w autobusie mógł mi go urwać. Nie była by to strata materialna, ale sentymentalna... Zasnęłam bardzo smutna... Śniło mi się, że lecę nad ulicą, którą zawsze wracam ze szkoły i zauważam mój breloczek leżący na ziemi. Następnego dnia poszłam w to miejsce i rzeczywiście tam leżał!  :o :mrgreen:
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #166 : 2005-04-22, 20:55 »
Mojej mamie też się śniło, że jest w sklepie, no i coś tam przegląda na stoisku. A tu nagle Św. Pamięci Mama ( moja babcia ), ją dotyka i mówi, że by się nie bała ( moja mama ) jak się jej śni mojej mamy mama :).
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #167 : 2005-04-22, 21:48 »
ami się ostatnio cś takiego dziwnego śniło, że skądś biegłam z paroma osobami do szkoły, i że potem miał być istny sajgon. faktycznie wczoraj mieliśmy się zerwać całą klasą z 2 ostatnich lekcji, ale cvzęść się wyłamała i biegliśmy do szkoły. wprost na bilogię z której średnia ocen w naszej ( i innych też) klasie kręci się koło 2-3, kartkówka, a potem resztę lekcji pytała i na koniec mnóstwo zadanka. następnie historia, sprawdzian, nic nie wiem, zarekwirowana ściąga, czyli jedynka...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #168 : 2005-04-23, 20:43 »
Raven, piekny przykład :) tak właśnie sny nam podpowiadaja, a że było to dla Ciebie ważne to znak był wyraźny :) no i najważniejsze nie zignorowałaś go :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #169 : 2005-04-23, 21:39 »
Ostatnio mi sie snily takie dwa dziwne sny...
1. Kumpelka do mnie mowi tak :,, wiesz ja zerwe z P..... gdsies dopiero za 10 lat ale czekaj cierpliwie moze sie na niego doczekasz''
2.ze bylam w ciazy w kolega z klasy  :lol: i ze urodzilam w koncu to dziecko ale on go nie chcial uznac bo powiedzial ze jest za mlody zeby byc ojcem...
O co moglo chodzic w tych snach??  :roll:
Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #170 : 2005-04-24, 13:51 »
Oj było ich trochę. Na przykład śniło mi się, że żgenam się z jakąś lekarką, a później dentysta u którego leczyłam się od dziecka wyjechał.
Mojej mamie śniło się po moim urodzeniu, że ciocia jest w ciąży i później rodzice dowiedzieli się, że rzeczywiście...
Zapisane
...

Forum Zwierzaki

Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #170 : 2005-04-24, 13:51 »

Borderka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #171 : 2005-04-24, 17:30 »
Moja siostra przyjechała teraz na sobotę i niedzielę i nie zgadniecie co jej się śniło  :roll: BAFFY!!
Natomiast mi się śniła Cookie (siostra Baffy), że znwou była zniekształcona po prostu obrzydliwa, straszna!!  :shock:
Śniło mi się też jednego dnia, że brat rodzony przyjechał z Warszawy i siedział przy moim komputerze, powiedziałam mu, że eMule nie działa i on coś zaczął tworzyć i naprawił. Na nastepny dzień (już to nie jest sen) siedzę sobie w domu przed tv, a tu nagle ktoś wchodzi do domu, patrzę a to mój brat rodzony  :shock: Też później siedział przy kompie i powiedziałam mu że eMule jest rozwalone i on zaczał go naprawiać, ale....i tu się zmienia  :P....nie naprawił go!
« Ostatnia zmiana: 2005-04-24, 17:35 autor Borderka »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #172 : 2005-04-26, 17:03 »
ja juz nie moge z tymi znami... :roll: dzisiaj mi sie snilo ze tanczylam na jakims wystepie tanca towarzyskiego z tym samym kolesiem co mi sie snilo ze z nim w ciazy bylam :roll:
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #173 : 2005-04-26, 17:18 »
śniło mi się że oblałam egzamin gimnazjalny z humana. mam egz. za rok i mam nadzieję że to nie był proroczy sen :d [Jaśka śniło mi się że byłam w Turcjii na finale mistrzost świata w tańcu towarzyskim :P ]
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #174 : 2005-04-27, 08:30 »
śniło mi się że oblałam egzamin gimnazjalny z humana. mam egz. za rok i mam nadzieję że to nie był proroczy sen :d
Musiałabys być bardzo zdolna... tego nie można oblać ;)
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #175 : 2005-04-27, 10:28 »
Mi się dziś śniło, że miałam jechać z siostrą do brata do USA (dziwne, bo tam go wcale nie ma w rzeczywistości) ale on  nie był zachwycony tym pomysłem :;d:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #176 : 2005-04-29, 20:39 »
i jak? sprawdza się ten łapacz snów ? i niech mi ktoś jeszcze raz wytłumaczy jak się go robi, lub jeśli jest to małe ew mi podaruje :P
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #177 : 2005-05-08, 11:13 »
Czy ja jestem jakaś dziwna, że ciągle śnią mi się psy :?
Wczoraj śniło mi się, że miałam nowego szczeniaka, bo mama go wzięła od kogoś, bo był taki ładniutki :;d:
Rola mojej mamy w tym śnie jest całkiem zmieniona niż naprawdę, bo ona normalnie nie przyniosłaby do domu nowego psa tym bardziej, że mamy już 3 suczki....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #177 : 2005-05-08, 11:13 »

ona14

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #178 : 2005-06-22, 21:54 »
Sniło mi się że pocałowałam sie z chłopakiem a on potem ze mną zerwał.
Poetm że zmarł Jan Paweł II
i że wypadł mi ząb-i mój dziadek miał wtedy wylew
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #179 : 2005-06-22, 21:56 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:41 autor ssgosiass »
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.