Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Całowanie  (Przeczytany 13567 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thrilly

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #60 : 2005-06-04, 11:01 »
u mnie w butelkę jak gramy to jak dadzą zadanie na całowanie to się wszyscy wycofują - nie poptrafią się bawić zresztą myślę że gimnazjum to najgorszy okres w moim życiu a w tym wieku żeby mieć 'PoUfKeM' to trzeba mieć wygląd, niestety
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #61 : 2005-06-04, 12:03 »
ale mylicie pojęcia.. nie mówimy tu o seksie bo chyba trzeba mieć niepokolei w głowie aby iść z kimś do łóżka bo koleżanka to robiła, albo na dyskotece z przypadkowym chłopakiem.. no ale to prywatna sprawa nie oceniam nikogo, lazdy ma prawo do własnych przemyśleń. Od całowania nie zachodzi się w ciąże, być może od całowania się zaczyna drabinka ale nie zawsze.. ale macie racje inaczej całuje sie kumpla a inaczej chłopaka któego dazy się dużym uczuciem..
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #62 : 2005-06-04, 16:35 »
podpisuje się pod postem żaby.... piszecie tak jakby od pierwszego pocałunko każdy lądował w łóżku... :roll:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: Całowanie
« Odpowiedz #62 : 2005-06-04, 16:35 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #63 : 2005-06-04, 17:51 »
W butelkę? Całować się z przypadkowym chłopakiem na poważnie? Emilka, wybacz, ale dla mnie się coś takiego w głowie nie mieści :roll:
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #64 : 2005-06-04, 18:31 »
Ja już nie moge doczekać sie mojego pierwszego pocałunku. Strasznie mnie już do tego ciągnie :p (nie pomyślcie o mnie źle) No ale niestety jak narazie to sie nie zdarzy, bo nie mam chłopaka:( Pozdrówka!
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #65 : 2005-06-04, 18:33 »
Ja nie wiem jak można żyć z świadomością: POTRZEBUJĘ PIERWSZEGO POCAŁUNKU!! :P
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #66 : 2005-06-04, 18:59 »
ja powiem tak, byłam gówniara... 13 lat, ale miło wspominam i było przyjemnie ... ale chyba tylko dlatego, że nie była to przypadkowo napotkana osoba... i nie stało się to od razu :P przynajmniej jest co wspominać :P

a całowanie się przy grze w butelkę to całkiem co innego, zresztą kolegę mogłabym pocałować tylko w policzek :P

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #67 : 2005-06-04, 20:01 »
pierwszy raz? - koncowka zeszlorocznych wakacji...
...i nie chcę tego wspominać :P :P
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #68 : 2005-06-04, 20:51 »
butelka... o jezu... nie przypominajcie mi tej gry... :lol22: tak to sie nawet z kolegą namiętnie całowałem :hahaha: (ja plułem przez godzinę, ale druga strona była o dziwo bardzo zadowolona :lol22: )
« Ostatnia zmiana: 2005-06-04, 21:07 autor golden »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Całowanie
« Odpowiedz #68 : 2005-06-04, 20:51 »

Marycha

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #69 : 2005-06-04, 21:13 »
Cytuj
Ja nie wiem jak można żyć z świadomością: POTRZEBUJĘ PIERWSZEGO POCAŁUNKU!!

To nie jest tak, że ja POTRZEBUJE tego pierwszego pocałunku. Może powiem tak: jestem ciekawa jak to jest, chciałabym tego spróbować. Nie wiem, moze jestem w takim etapie dojżewania, że mnie do takich spraw ciągnie (nie mówie tu o seksie). Chodzi mi o pocałunek z chłopakiem, o przytulanie sie. Ogólnie żeby mieć kogoś bliskiego. Być może mnie nie zrozumiecie, ale ja to jakoś tak czuje... :oops:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #70 : 2005-06-04, 21:17 »
golden hehe :P
Ja w butelke :P Proponowano mi to jeden raz na zielonej szkole w piatej klasie.Ale wtedy chodzilam z chlopakiem ktorego sie wstydziłam :P i nie chcialam w to grać:P ja sie takich zabaw norlanie sie balam ze  wpadne czy coś :P
No ale najlpesze siedza ja,3 moje qumpele i z 5 chlopakow gadamy i padlo hasło butelka :p to ja tam siedzie powiedzialam ze nie gram i wyszlam z pokoju :p Reakcja dziwna nie ? Potem mnie sie wszyscy pytali czemu tak zrobiłam itd :P Do dzisiaj nie wiem ,tak szczerze powiem :P No i potem mi ten moj chlopak truł glowe o to ze nie zagralam w to (na gg:P) no i że na nast. zielonej szkole zagram :p a nie zagralam bo takie hasło nie padło heh i naprawdę czasami bałam sie przeraźliwie ,że coś takiego ktos zaproponuje :P .
Marycha ja ciebie rozumiem.
Pierwszy raz "buzi" dawalam sobie z chłopakiem w przedkszolu zak rzakami :P a byl to Sebastian hehe potem już z nim sie nigdy nie spotkałam (mam nadzieje,że nie opuścił mnie przez moje pocaunki  :P).
Ja rozumiem doskonale...tyle sie o tym mowi"przytulanie" tak bardzo sie tego chce.A jezeli jzu sie spróbuje to chce się wiecej i więcej..
« Ostatnia zmiana: 2005-06-04, 21:30 autor Zorba »
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #71 : 2005-06-04, 21:18 »
Marycha mam dokładnie to samo.... tu nie chodzi o seks, ani o szpan tylko o taka bratnią duszę.... moze powiecie: przeciez przyjaciółki tez mogą przytulić, pocieszyc itp.... ale przyjkaciółka to nie to samo... czasem mam takie chwile ze po prostu pragnę mieć jakiegoś chłopaka obok :(
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #72 : 2005-06-04, 21:25 »
A jak Wy się całujecie to czujecie takie jakby "motylki" w brzuchu? Normalnie ja tak zawsze mam!
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #73 : 2005-06-04, 21:32 »
ja czuje przed :P w trakcie sie n tych motylkach nie skupiam i tyle :P
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #74 : 2005-06-04, 21:34 »
ja nie mam potrzeby calowania sie
wrecz nie wyobrazam sobie tej sytuacji
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Całowanie
« Odpowiedz #74 : 2005-06-04, 21:34 »

Blondi

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #75 : 2005-06-05, 09:22 »
Ja po raz pierwszy calowalam sie z moim chlopakiem ( teraz juz bylym ) na spacerze, z calą paczką. Chodzilismy juz ze sobą 2 tygodnie, no to wiecie xD
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #76 : 2005-06-05, 10:32 »
ekhem, czy według Ciebie 2 tygodnie to dużo ?? :P
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #77 : 2005-06-05, 10:57 »
ja jeszcze się nie całowałam z chłopakiem tak na poważnie i jakoś mnie do tego nie ciągnie. Mam tylko ochotę czasami się do kogoś przytulić i poczuć że komuś na mnie zależy, że mam kogoś bliskiego... a jeżeli chodzi o buziaki, to wole nie liczyc ile tego bylo :P ze dwa z zakładu, potem kilka dla własnej korzyści (żeb coś dostać :P) i takie tam inne.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #78 : 2005-06-05, 14:01 »
Kurcze... czuję się przy Was wyrodna... :( Wyprzynajmniej całowałyscie się pierwszy raz ze swoim chłopakiem albo z kimś kogo wogóle znałyscie... :P U mnie to wyglądało tak... dwa lata temu siedziałam sobie na przystanku metra i przyszło trzech kolesi, mówią, że idą pić nad kaczy staw winko i czy chce iść, no to po chwili przyszła moja koleżanka i kolegai  poszliśmy... :P No i z jednym z nich się całowałam po raz pierwszy... oboje byliśmy pijani... :P
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #79 : 2005-06-05, 14:16 »
Ariva takie motylki to ja wczoraj czulam :)
Bo sie z moim ex znowu jestesmy razem!!!!! :)
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #80 : 2005-06-05, 14:33 »
Kurcze... czuję się przy Was wyrodna... :( Wyprzynajmniej całowałyscie się pierwszy raz ze swoim chłopakiem albo z kimś kogo wogóle znałyscie... :P U mnie to wyglądało tak... dwa lata temu siedziałam sobie na przystanku metra i przyszło trzech kolesi, mówią, że idą pić nad kaczy staw winko i czy chce iść, no to po chwili przyszła moja koleżanka i kolegai poszliśmy... :P No i z jednym z nich się całowałam po raz pierwszy... oboje byliśmy pijani... :P

hehe bajerancka sytuacja :) ale znając mnie to bym z nimi nie poszła.. :)  ja wogóle mało ufna do ludzi obcych jestem, tak naprawde to ufam tylko dwóm osobą przyjaciółce i chlopakowi w tym że chlopakowi powiem naprawde wszystko i wiem że z jego strony bede miała wspracie zawsze i wszędzie ;) a z przyjaciółką równie bywa ;)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Forum Zwierzaki

Odp: Całowanie
« Odpowiedz #80 : 2005-06-05, 14:33 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #81 : 2005-06-05, 16:23 »
ee motylki sa extra.. szczerze? to ja bardziej tesknie za tymi motylkami..niz za samym calowaniem :P
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #82 : 2005-06-05, 18:42 »
jakie motylki? ja nic nie wiem :P co to są te motylki :lol: ?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Jaśka

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #83 : 2005-06-05, 19:04 »
Wiecie co, ja tez nigdy takich motylkow nie czyłam :cry:
Całowałam się z kolesiem go ktorego nic nie czułam... :? Wogole nie wspominam tego zbyt dobrze bo mu z buzi smierdzialo, łeee :? :? :? :?
Potem jeszcze kilka razy z dobrymi kumplami jak gralismy w butelke, ale wiadomo, kumple... tez motylkow nie czulam :( Ja chcę się zakochać!! :cry:
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #84 : 2005-06-05, 19:06 »
Och Psiara... to jest coś co , co hm.. "rzucasz wszystko" i mozesz chciec wiecej i wiecej..(chodzi o calowanie!!) Ale nie zawsze sa motylki i wtedy jest do bani..tak zwane "puste" i w ogole.. tia.. rozmarzyłam się  ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #85 : 2005-06-05, 21:11 »
ja nigdy motylkow nie czulam....dziwne i troche smutne :(
ale wspaniale jest uczucie kiedy nogi sie uginaja.... znacie to? :wink: nagle sa miekkie jak z waty....i w brzuchu sie robi goraco :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #86 : 2005-06-05, 21:40 »
"hehe bajerancka sytuacja  ale znając mnie to bym z nimi nie poszła..   ja wogóle mało ufna do ludzi obcych jestem, tak naprawde to ufam tylko dwóm osobą przyjaciółce i chlopakowi w tym że chlopakowi powiem naprawde wszystko i wiem że z jego strony bede miała wspracie zawsze i wszędzie  a z przyjaciółką równie bywa"

He he... to był jeden taki dzień... tak wyszło... kto normalny by poszedł pić z obcymi studentami... ;) No, ale po chili przyszli znajomi i pytam czy idziemy, to oni - ok. I poszliśmy... :P  :lol:
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #87 : 2005-06-05, 21:54 »
charon to nazywa się "ucieć od normalności" :)

Nogi jak z waty i dziwne mrowieniu w brzucho to ja miałam na początku teraz to ja uwielbiam takie namiętne całusy.. mm.. :) ale to trzeba być z kimś naprawde psychicznie bardzo związanym ;)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Forum Zwierzaki

Odp: Całowanie
« Odpowiedz #87 : 2005-06-05, 21:54 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #88 : 2005-06-05, 21:58 »
Ja widzę że coraz młodsze dziewczyny już zaczynają się całować :P Może to głupio zabrzmi, ale kiedy ja miałam 12 lat to nawet nie myślało się o rozmowach z chłopakami ;)
Ja miałam jednego chłopaka... Niezbyt długo... Krępowała mnie nieco jego "wylewność" w okazywaniu uczuć...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Emilka

  • Gość
Odp: Całowanie
« Odpowiedź #89 : 2005-06-05, 22:02 »
ale wiecie co... moze te wszystkie zakochane 12 latki przez slowo "pocalunek" nie rozumieja tego samego co troszke starsze osoby? moze nie chodzi im o namietny pocalunek z jezyczkiem a poprostu kusik w usta ;)

Ja pamietam ze pierwszy raz zakochalam sie w 3 klasie podstawowki wtedy mialam tez pierwszego chlopaka :P to bylo na zielonej szkole :lol: kupowal mi rozne rzeczy i prawil komplementy,to wszystko :lol:  acha i jeszcze tanczylismy razem na wolnych piosenkach :lol: :lol:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.11 sekund z 28 zapytaniami.