Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Witam serdecznie wszystkich!!!  (Przeczytany 5065 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #30 : 2005-06-21, 12:30 »
Przed chwilą dałam Ci plusa i zaraz po tym na moich oczach znowu wszedł minus...hm...chyba im sie naraziłaś...
  sorki, Doni już nie gadam na Twoim wątku i trzymam kciuki, bo nieźle w kość dostajesz w sesyjce...czyżby 1lub 2 rok??? Ale tak przyjrzawszy się dokładniej...to już prawie połowa za Tobą... uszy do góry i oby tak dalej!!!
Pozdrów-ka.
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #31 : 2005-06-21, 13:01 »
Wyzsza Szkola Turystyki i Hotelarstwa w Lodzi..
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #32 : 2005-06-21, 13:26 »
Witaj Doni na FZ ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedz #32 : 2005-06-21, 13:26 »

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #33 : 2005-06-27, 18:39 »
Witaj rowniez!!
Data wysłania: 2005-06-21, 17:08
Powiem szczeze, ze troche jestem zdziwiony postrzeganiem innych przez niektore "tutejsze" osoby..Wiem, ze czesc z was, wieksza badz mniejsza uwaza mnie za jakiegos szpanerka, imprezowicza czy innego niemoralnego goscia..A naprawde NAPRAWDE jestem zupelnie inna osoba!Moze to postrzeganie mnie wywodzi sie stad, ze malo mnie jeszcze znacie ale coz..skoro temat zostal poruszony to sie go nie cofnie, a ja jak tylko potrafie staram sie aby mnie nie utozsamiano z osoba frajerskiego formatu. Chetnie odpowiem na rozne pytania - gwarantuje! Pozdrawiam:* 
Data wysłania: 2005-06-22, 21:33
Aha! Jesli moge zapytac..co oznacza karma: +1/-2..mam takie cos w profilu..skad to sie wzielo i za co to?


Data wysłania: 2005-06-22, 21:36
Moze ktos mnie wtajemniczyc co ja robie zle? Ludzie mnie nie znaja i z gory osadzaja..Przede wszystkim to na te stronke trafilem tylko dlatego ze chcialem wstawic fotki moich zwierzaczkow a poniewaz ich wlasciciele rowniez wstawili fotki to i ja poszedlem w ich slady..a teraz mam tego efekty..Co chwila oddaje glosy, komentuje, pisze, pozdrawiam, witam..i to jest wciaz malo?A moze ja nie wiem gdzie sie znajduje na tej stronie taka gadulcownia-cos w rodzaju chatu?! Ludzie prosze uswiadomcie mnie..!!
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #34 : 2005-06-27, 23:59 »
Eee... Co mamy Ci uświadomić? :?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #35 : 2005-06-28, 00:02 »
Doni, wejdź na czata to pogadamy...(se)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #36 : 2005-06-28, 10:32 »
Cześć, miłego pisania i szybkiego zadomowienia się ;)
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #37 : 2005-06-28, 15:05 »
Mysle ze jasno i wyraznie sie wyrazilem o co mi chodzi..Ssgosiass wyjasnij mi czemu zawdzieczam Twoja opryskliwosc w stosunku do mnie? Tak mnie dobrze znasz? Tak wszystko wiesz? Hmmm...to jestem pod wrazeniem gdyz jeszcze z wrozka nie mialem do czynienia..
A tak w ogole to wciaz cos pisze i komentuje na tej stronie wiec raczej nie przemawiaja do mnie zdania typu "Jestes tu tylko dla swoich zdjec" tym bardziej, ze jestem tu dla zwierzakow i to je ogladam i na ich temat sie wypowiadam i wrecz jestem zaskoczony, ze ogladalnosc ich jest czasem 50 razy mniejsza jak zdjecia ich wlascicieli..To nie napawa optymizmem..
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #38 : 2005-06-28, 15:07 »
takie same refleksje dopadły mnie po oglądnięciu albumu...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedz #38 : 2005-06-28, 15:07 »

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #39 : 2005-06-28, 18:22 »
Nie oszukujmy sie..Wiele osob znajduje sie po to aby sobie pogadac, poobrzucac troche innych blotem i pochwalic sie swoja figura..no chyba, ze uwazaja ze sa zwierzetami to wtedy zrozumiem ich sytuacje..Zwierzaki nie martwcie sie bo sa jeszcze osoby, ktore sa tutaj dla was!!
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #40 : 2005-06-28, 19:34 »
Doni ja Cie tam nie uważam za szpanera i frajera :) Ale poprostu nikt Cie tu dobrze nie zna, wziąłeś się nagle i aż tyle Twoich fot w  albumie, więc na serio tak w pierwszej chwili mozna bylo o Tobie pomyślec...
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #41 : 2005-06-28, 20:20 »
Bynajmniej nadal nie rozumiem jak mozna kogos oceniac i z gory osadzac po kilku dniach..Uwazam, ze takim osobom chyba sie zyciowe wartosci poprzestawialy..A jesli chodzi o fotki to znow wspomne, ze jest ich raptem 6! Nie rozsmieszajcie mnie, ze to jest duzo bo ja moge zaraz wymienic kilka osob, do ktorych policzenia zdjec mi palcow u rak nie starczy..Ale ok rozumiem niektore osoby jeszcze nie dorosly albo nie dojrzaly do tego, zeby to zrozumiec. Zwierzaki wciaz macie we mnie sojusznika!!
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #42 : 2005-07-01, 17:54 »
Dlaczego na mnie naskakujesz?
Co zrobiłam? Tylko się spytałam :|
Phi...
Zapisane

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #43 : 2005-07-01, 18:06 »
witam :D milego postowania zycze :)
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

HaCzYk

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #44 : 2005-07-01, 20:52 »
Ja nie wiem o co wy się kucicie.. przestańcie.. !!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedz #44 : 2005-07-01, 20:52 »

ssgosiass

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #45 : 2005-07-01, 21:18 »
Ja nei wiem, o co on sioę rzuca :?
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #46 : 2005-07-01, 21:56 »
Mysle, ze ja jestem wyjatkowo spokojny w stosunku do Ciebie i Twoich uszczypliwych uwag..Dalej..Ja sie nie kloce i nie mam zamiaru nawet bo szkoda zdrowia na to..Tylko powiedzmy..Trzeba miec czasem poczucie taktu i dobrego wychowania..Nie bede sie unosil przeciez..
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #47 : 2005-07-01, 22:13 »
'Uszczepliwych uwag' ? :? Co zrobiłam?! No co!?
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #48 : 2005-07-02, 09:00 »
Oj wiesz co...ironiczna wrecz jestes...To akurat kazdy widzi jaki jest twoj stosunek do mnie pomimo ze ci nic nie zrobilem ani mnie nie znasz..Masz 14 lat i grasz wielka zbuntowana..zbuntowanego aniolka..ale zobaczymy jak daleko na tym zajedziesz..zobaczymy..
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #49 : 2005-07-02, 10:03 »
Doni, za bardzo naskakujesz na Gosie... :P  Nie zauważyłes że ona przeprosiła Cie na pierwszej stronie za to ze była niemiła w albumie? Doceń to i skącz z tymi prenensjami ...;)  naprawde nie warto się unosić i robić sobie wrogów na forum...
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #50 : 2005-07-02, 10:52 »
Heh..Ok. Wydaje mi sie a wrecz wiem to ze jestem osoba bardzo opanowana i wyrozumiala i malo kto moze mi zarzucic ze sie unosze..Wiek 20 lat nie jest chluba dla zabaw typu "puszcze jej wiazanke ze jej w piety pojdzie"..dlatego tez nie uslyszala ostrych slow ode mnie..za to to co napisalem bylo prawda i zadnego slowa nie cofne..Poczula jak ja sie poczulem gdy "jechala ostro" na moja osobe.. Tyle ze ja przyjalem to z usmiechem na twarzy a u niej wlaczyla sie kontrolka "najlepsza obrona jest atak"..Tyle w tym temacie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedz #50 : 2005-07-02, 10:52 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #51 : 2005-07-02, 14:13 »
Widac nie jesteś taki opanowany i wyrozumialy za jakiego sie masz... Gosia przeprosiła, podala rękę a Ty tą reke odrzuciłeś. I nie widze wcale zeby  "ostro po tobie jechała" czy tez była opryskliwa i oceniała ciebie z góry. Jesli ci chodzi o to co bylo w albumie to PRZEPROSIŁA . Czasem trzeba dawac ludzim szanse, wybaczac, a nie kurczowo trzymac sie przeszłości...
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #52 : 2005-07-02, 14:56 »
Albo nie trzeba slepo widziec to co chce sie widziec..I nie odrzucilem reki bo to chyba z palca wyssalas bo nic takiego nie powiedzialem..Jestem opanowany i werz mi te piszac to mam usmiech na twarzy tak jak zawsze..
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #53 : 2005-07-02, 16:06 »
Dowidzenia. nie mam ochoty z tobą rozmawiać, bo skoro jesytem głupią 14 latką, opryskliwą dziewuchą
Narazie... :|
Cofnij pare stron a zobaczysz cyz przeprosiłam, a ty jeszce chamsko po mnie jedizesz.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-02, 16:11 autor ssgosiass »
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #54 : 2005-07-02, 20:09 »
Nie wkladaj mi w usta rzeczy ktorych nie powiedzialem Malgorzato:) A w ogole kiedy Ty mialas ochote ze mna rozmawiac? Walnelas w moim kierunku z grubej rury i sama pewnie nie zauwazylas, ze sie zagalopowalas..Ja juz powiedzialem, ze skonczylem temat tym, ze kazdy moze miec swoje zdanie ale nie wyrazac go bez zadnych ogrodek..
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #55 : 2005-07-02, 20:42 »
I nie Małgorzato :|
Ja? Ja sie zagalopowałąm? :|
Dobrze wiedizec :|

Dowidzenia panie opanowany Doni :|
Zapisane

Doni85

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #56 : 2005-07-02, 21:52 »
Niewazne..Buntuj sie dalej..Do twarzy Ci..:)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #57 : 2005-07-02, 22:26 »
Wiesz co... Daruj sobie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedz #57 : 2005-07-02, 22:26 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #58 : 2005-07-02, 22:33 »
Nie odrzuciłes ręki?? co ty nie powiesz???? A czym jest czepianie sie i pretensje mimo przeprosin?? Możesz mi powiedziec jak nazywasz takie zachowanie??? :|

Bądź opanowany i usmiechaj się dalej, tylko sie puźniej nie dziw czemu masz tyle -   :roll:
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Witam serdecznie wszystkich!!!
« Odpowiedź #59 : 2005-07-03, 11:01 »
Dzięki Aujeszka.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 27 zapytaniami.