Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: malowanie na szkle :)  (Przeczytany 7646 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
Odp: malowanie na szkle :)
« Odpowiedź #30 : 2005-07-30, 21:55 »
Ja malowałam kiedyś mnóstwo. Obrazki, butelki. Robiłyśmny z mamą różyczki w wymalowanych butelkach, butelki z kamyczkami i różne tego typu cuda. Moja mama tworzyła naprawdę piękne rzeczy, całujące się pary, dziewczyny na tle zachodzącego słońca. Ja niestety nie mam takiego talentu ale tez malowałam rózne ładne rzeczy :)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: malowanie na szkle :)
« Odpowiedź #31 : 2005-08-01, 22:51 »
no to moge sie pochwalić totalną manią :P

Wzięłam ze sobą farby do siemianówki, mam tam domek wypoczynkowy. Cała góra jest w zasadzie moja a tam są : jedno ogromne okno prawie na cały szczyt, drugie normlanej wielkości okno, okienko w drzwiach i okienka na balkonie...

był poprostu szał :P i tak oto mam róże na ogromnym oknie + tulipany, bratki na drugim oknie + motylek + dwa inne kwiatki bliżej niezidentyfikowane :P, słonecznik w drzwiach i kubuś puchatek w ogrodzie :P na balkonie

mama patrzyła na mnie jak na wariatkę :P ale wszystkim się podoba, i sąsiadom i znajomym którzy nas odwiedzili no i właścicielom domku czyli rodzicom :P Już obiecałam mamie że dół też zostanie ozdobiony :) tylko najpier musze się z nia udać bo skończyły mi się już farby (zielona i zółta) a bez tej drugiej malowac nie mogę, bo niestety to podstawowy kolor. I tak tylko czekam żeby zaciągnąć mamę do sklepu plastycznego :)

O jakim wypalaniu mówisz ?? ja maluje farbkami marabu glas art i tam nic o wypalaniu nie pisze :P


Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Odp: malowanie na szkle :)
« Odpowiedź #32 : 2005-08-02, 10:10 »
Agnes śliczne są Twoje prace :) Ja bym chyba tak nie umiała.

Mam jeszcze jedno pytanie. Kiedyś (ze 4 lata temu) malowałam na szkle farbami "odklejanymi". Tylko jest problem, że to sie nie chce odkleić. Jest to juz kilka lat na drzwiczkach od regału i za Chiny nie da sie zdrapać/zdjąć. Czym to można odkleić? :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: malowanie na szkle :)
« Odpowiedz #32 : 2005-08-02, 10:10 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: malowanie na szkle :)
« Odpowiedź #33 : 2005-08-02, 10:26 »
mi się wydaje że powinen być jakiś środek. Idz do sklepu plastycznego i się popytaj ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 23 zapytaniami.