Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Mandaryna w CKMie  (Przeczytany 9387 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamila

  • Gość
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #60 : 2005-09-01, 10:32 »
no w koncu to Doda Elektroda, nie?? :hahaha:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #61 : 2005-09-01, 10:33 »
Galago, ja w tej chwili nie żartowałam...
Mandaryna idzie dzięki obróbce, ale Doda ponoć ma dobry głos. i to nie moja opinia (bo przyznaję iż nie słyszałam) ale muzyków... między innymi mojej mamy... wizerunak mi jej nie odpowiada ale jesli rzeczywiście śpiewać umie to nie odejmujmy jej tego...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #62 : 2005-09-01, 12:31 »
Babka po prostu reklamę chce se zobić, bo ani odrobinkę śpiewać nie umie. Wszyscy co ją kochają, wkrótce ją znienawidzą i zostanie tylko garstka fanów ... :) Zawsze tak jest kiedy piosenkarze i piosenkarki nie umiejący śpiewać, robią sobie reklamę, zachowując się albo chamsko albo występując w tego typu pismach ... ehhh :) Szkoda mi jej
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedz #62 : 2005-09-01, 12:31 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #63 : 2005-09-01, 17:04 »
i tu muszę potwierdzić. Doda umie- niestety..śpiewać,Jej też nie lubię..) .  Ale co tam... niech mają.. to nie moje silikony, diody, czy tam doklejone włosy.. nie mój problem. :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #64 : 2005-09-01, 17:30 »
Ja leeeże z tego nagrania.. po prostu LOL..
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #65 : 2005-09-01, 17:45 »
http://media.putfile.com/mandaryna2


macie i sluchajcie mandaryna show :P
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #66 : 2005-09-01, 17:50 »
czytaj wątki...przeca to juz tu jest
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #67 : 2005-09-07, 20:42 »
Co siądziecie o Marcie Wiśniewskiej która mimo ze ma męża i 2 dzieci postanowiła pozować do rozbieranych sesji?
Co wogóle myślicie o dziewczynach/kobietach które pokazują się  w tego typu czasopismach?

Myślę, że ludzie dla kasy robią dużo gorsze rzeczy. Nie ma się czym podniecać, ani odsądzać kobietę od czci i wiary z powodu fotek. A mąż i dzieci też skorzystają z zarobionych w ten sposób pieniędzy... Mandaryna talentu wokalnego nie ma, tym bardziej chce wykorzystać swoje 5 minut. Za chwilę zniknie jak kamfora, jej miejsce zajmie inna "gwiazda". Trzeba kuć zelazo, póki gorące...
Zapisane
IBDG Wrocław

myszka

  • Gość
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #68 : 2005-09-08, 16:44 »
IBDG, właśnie to mnie w tym dziwi, że teraz jest popyt na beztalencia, które zrobią dosłownie wszystko dla kasy... Jakoś już mniej mnie raził taki np. program Fear Factor, gdzie ludzie musieli robić obleśne rzeczy dla kasy, ale przynajmniej stwierdzali, że pieniądze im się przydadzą, bo ich nie mają. A Wiśniewskich trudno zaliczyć do biedoty, tak więc tutaj to już chciwość przez nich przemawia :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedz #68 : 2005-09-08, 16:44 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #69 : 2005-09-08, 17:26 »
wiesz z tą chciwością to też nie jest tak.. Osobiście dowiedziałam śię, że Michał Wiśniewski ( nieoficjalnie, bez Tv i tego wszystkeigo ) pomaga niepełnosprawnym...i nie widziwia.. więc chylę głowe...  Więc możliwe ze Mandaryna chce miec swoje pieniądze?? Ale fakt faktem , niech już zajmię się Swoją Szkoła , AAA Ona jeszcze  chce grać??
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #70 : 2005-09-08, 17:27 »
Wiesz, Myszko, że apetyt rośnie w miarę jedzenia... Pieniędzy nigdy za wiele, zwłaszcza, gdy człowiek dzieli się z innymi. Pomijam przyczyny tego dzielenia się, nawet jeśli nie jest to czysta bezinteresowność, efekt pozostaje. Byłoby fajniej, gdyby to pomaganie nie było tak ostentacyjne, ale z drugiej strony może to zachęci innych do naśladownictwa, choćby na dużo mniejszą skalę?
Marioka, ona chyba już gra w jakimś serialu, albo zamierza. Pobiera lekcje w szkole p. Machulskich. Gorzej grać niż śpiewać chyba nie będzie...
« Ostatnia zmiana: 2005-09-08, 17:32 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław

myszka

  • Gość
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #71 : 2005-09-08, 20:53 »
Już grała chyba, nie? "Na Wspólnej" czy w czymś tego typu, ja nie rozróżniam :P
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #72 : 2005-09-08, 21:01 »
Faktycznie, już dawno znajoma z psich spacerów, namiętna oglądaczka wszelkich telenowel, coś wspominała. Nie oglądałam, więc nie mogę oceniać.
Zapisane
IBDG Wrocław

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #73 : 2005-09-09, 21:07 »
Nom mnie tak Mandaryna denerwuje! A o Dodzie już nie wspomne!
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #74 : 2005-09-09, 23:06 »
Doda mnie tez wkurza, ale jeśli ma dobry głos to niech robi kariere :) mnie to tam nie obchodzi jak sie ubiera, zachowuje itp. wazne zeby umiala śpiewac a nie to co mandaryna   :?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedz #74 : 2005-09-09, 23:06 »

Katherine

  • Gość
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #75 : 2005-09-10, 00:40 »
Mandarynka śpiewać nie umie, tańczyć również nie potrafi, ale skoro ma na tyle odwagi żeby podejmować nieudolne próby na oczach milionów, a do tego  ogłaszać się mianem "Gwiazdy samozwańczej" to gratuluję jej odwagi. Pozdrawiam wszystkich! Kaśka
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #76 : 2005-09-10, 08:06 »
U nas w Pruszkowie byla kiedys Doda (tzn. Virgin) na zywo, koncert, wstep wolny. O stroju nie wspominam, bo jak dla mnie kobieta ma zero gustu. A glos? Chwilami zdazalo sie, ze bylo kiepsko, ale o niebo lepiej od Mandaryny ;) (a w przerwie koncertu robila sobie fotki z malolatami (chlopcami w wieku 14-18 w 99% :lol: ) )

(a tak odchodzac od tematu- z serii takich samych koncertow dzis mamy w Pkowie.... VIOLETTĘ VILLAS :lol: )
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #77 : 2005-09-10, 11:55 »
A słyszeliscie to że Mandaryna jest bardzo ciezko chora na cukrzyce (?) ze musi przyjmowac regularnie insuline, itp., itd..??
Moja mama to gdzies wyczytała ze "czerwony" tak mowil...
Zastanawiem sie czy to nie jakis chwyt reklamowy, zeby ludzie sie nad nia litowali :roll:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #78 : 2005-09-10, 13:24 »
Ja tam nie wiem czy ona ma cukrzyce czy nie ..nie interesuje sie jej osobą :P .
Ale wyjeżdża za granice, daje mnóstwo koncertów, wywiadów...itp Zastanawiam sie ile czasu poświęc swojim dzieciom? Może wogule :roll: ?
Zapisane

Katherine

  • Gość
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #79 : 2005-09-11, 08:17 »
Aujeszka, pewnie nianie ma :lol:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #80 : 2005-09-12, 21:22 »
A Mandarynka ostanio w Szczcinie koncertowała( w sobote boajże ), moja kolezanka ma jej autograf. Poprosze ją żeby zeskanowała i Wam pokarze  :lol: :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedz #80 : 2005-09-12, 21:22 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #81 : 2005-09-14, 11:35 »
Jaśka, odnośnie cukrzycy to jest to stwierdzone, jednak podejrzewam, ze nie jest to poważna sprawa, bo inaczej by nie przesadzała... nikt przy drowych zmysłach nie ryzykowałby zyciem... podejrzewam, zę dziewczyna na jakieś sprawy cukrzycowe ale jeszcze mało powazne i faktem jest ze głupio robi, ze to ignoruje, bo przeciez zaniedbując siebie sama sobie gwoździe w trumne wbija... szczególnie ze ma: stres, nadmierny wysiłek i silikony... :/ a wątpie by odpowiednio się zywiła...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #82 : 2005-09-14, 11:42 »
przesada chyba z tą cukrzycą...podczas ciąży wiele kobiet ma takie problemy , ale to później wraca do normy.
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #83 : 2005-09-14, 12:59 »
W przypadku Marty Wiśniewskiej to chyba nie przesada, bo z tego co obiło mi się o uszy to nie chodziło o cukrzycę ciążową, tylko "prawdziwą", i to zaniedbaną cukrzycę
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #84 : 2005-09-14, 13:05 »
przy pierwszej ciąży by jej wybadano...ale nie znam szczegółów, a to co pisze prasa...zresztą w wątku o Sopocie podałam linki na artykuły o Wiśniewskich i wywiady z nią też tam są...może coś mówi na ten temat. Ja nie czytałam.
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Mandaryna w CKMie
« Odpowiedź #85 : 2005-09-14, 13:09 »
ale cukrzyca może być następstwem cukrzycy ciązowej wlasnie, a po skończonej ciąży lekarze raczej badań na cukier już nie zlecają  :? mniejsza z tym
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 26 zapytaniami.