Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: Make-up  (Przeczytany 21796 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Make-up
« : 2005-09-29, 22:16 »
Jaki jest wasz Make-up do szkoły, na codzień i na dyskoteki?
Mój:
Do szkoły:
- korektor na przyszcze,
- jakaś pomadka ochronna

Na codzień:
-Jaśniutka różowa lekko podkreślająca moje usta konturówka lub błyszczyk
- cień do powiek Avon seashell, taki pastelowy róż (bardziej jak róż na policzki kolor jest i jak skóra trochę błyszczący lub ta sama konturowka co do ust użyta jako cień do powiem (ale to czasami)
- korektor

Dyskoteki:
- korektor
- ten sam cień do powiek co na codzień
- usta różowy blyszczyk lub pomadka nabłyszczająca (Avon Ice cośtam z Color Trend (całuśna szminka nazwa))

To by było wszystko, mam 12 lat i uwaga jedna jeszcze, na dyskoteki szkolne się nie maluje... niestety jest zakaz, ale jak czasem chodzę z koleżankami do nas na dyskoteki w miejscowej dyskoece to tak się maluję.
Co sądzicie o moim makijażu? Za ostry jak na 12 latkę? A i wyglądam na 14 lat, wiele osób mi to mówi.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Make-up
« Odpowiedź #1 : 2005-09-29, 22:25 »
A co ma do rzeczy na ile wyglądasz? :roll: Wedlug mnie troche przesadzasz z malowaniem sie jak na dwunastolatke. No ale to Twoja sprawa, rób jak chcesz. U mnie nie ma tu co za dużo wymieniać:
szkoła - pomadka ochronna i to nie zawsze
na codzien - nic :)
dyski - błyszczyk (chodze tylko na szkolne)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Make-up
« Odpowiedź #2 : 2005-09-29, 22:26 »
Powiem szczerze ze nie lubie 12 letnich(13 tez) wymalowanych dziewczyn, bo czasami wyglądają jak idz stąd i nie wracaj  :roll: chca udowodnic ze są starsze, dorosłe, a ja bardzo tego nie lubie  :roll: ... nie wiem jak ty wyglądasz, ale tak jak mówi tarunia co to za roznica na ile sie wygląda? a wogule jest sens malowania sie w takim wieku? poco niszczyc sobie skore? jeszcze przyjdzie na to czas. Nie wiem moze tylko ja tak mysle, bo się praktycznie wcale nie maluje i mi z tym dobrze  :;p: (mam 14 lat)
Mój tata mi zawsze mówi, ze tylko brzydkie osoby sie malują zeby poprawic sobie wygląd  :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-29, 22:28 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #2 : 2005-09-29, 22:26 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Make-up
« Odpowiedź #3 : 2005-09-29, 22:35 »
Obecnie maluje sie tylko pomadka ochronna z nivei i to mi w zupelnosci starcza ;-). Rok temu malowalam rzesy (buahahah!) i nigdy wiecej ;-). Taki wiek :P. Na szczescie predko mi przeszło. Na sama mysl o mnie, w wieku 13 lat z rzesami z tuszu teraz chce mi sie smiac ;-). A tak wogole, czasem fajniewyrozniac sie sposrod innych dziewczyn BRAKIEM makijazu ;-))).
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Make-up
« Odpowiedź #4 : 2005-09-29, 22:40 »
A tak wogole, czasem fajniewyrozniac sie sposrod innych dziewczyn BRAKIEM makijazu ;-))).
dokładnie ;) Ines przemyśl to jeszcze ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Make-up
« Odpowiedź #5 : 2005-09-29, 22:48 »
ja totalnie NIC :P noszę w piórniku pomadkę ochronną BeBe i się nią narkotyzuję, bo ma (miała :? ) fajny różany zapach, czasem jak mi się nudzi to sobie nią pomaziam usta ;) na dyskoteki ani inne takie bajery nie chadzam, więc nie mam tego problemu, a jakiegoś szczególnego problemu z cerą też nie doświadczam więc nawet korektora nie mam :P jedynie pamiętam jak w dziwny sposób po zacięciu się nozem podczas krojenia kanapki zemdlałam, i nie wiem jakim cudem przywaliłam w krzesło i miała wielką śliwę pod okiem... tak, wtedy sobi zrobiłam grzywkę na bok żeby owe oko zasłaniała, i trochę pudrem czy innym mazidłem maskowałam :P
 a czasem jak mi totalnie odwali, to maluje oczy kredką, rzęsy tuszem ( czrne wszystko), szminką mamy i cieniami do powiek ( jakimikolwiek, najczęściej wogóle z innej bajki :P ) <- zupełnie jak dzieciak :lol: potem sie tylko pozostaje dziwić jak się domyć oczęta mimo wszystko nie dają, i się przez następny dzień z podciemniałymi oczami chodzi :P

nie lubię 11,12,13,14 (14 czasem ujdą) w makijażu... dla mnie to makabra... zwłaszczxa jeśli to to sobie jeszcze takowego zrobić nie potrafi, to się tylko załamać idzie :? do naszego gimnazjum teraz takie straszne koty przyszły, własnie wyubierane jak na dyskoteki, jakieś wielgachne błyszczące kolczyki, brzuchy na wierzchu (choć nie zawsze się do tego nadają :roll: ) i tapetka... faktycznie idź i nie wracaj.  
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #6 : 2005-09-30, 11:44 »
w zimie-pomadka ochronna, bo od zimna mam zawsze popękane usta...na dyski-błyszczyk no i może lekko cień do powiek, a dyskoteki mam 3 razy w roku :P
« Ostatnia zmiana: 2005-09-30, 11:46 autor Bigielka »
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Make-up
« Odpowiedź #7 : 2005-09-30, 13:46 »
Ja? Ja osobiście nie maluję się, bo jestem jak najbardziej przeciwna tapeciarom :lol: Po prostu nie trawię 12 latki pomalowanej i wygladającej na 16...
Cień do powiek- w zyciu! Ohyda, bleh... Tymbardziej różowy...
Jezeli chodzi o mnie- na codzien jedynie przemywam twarz tonikiem Clean&Clear, krem Nivea i puder w kremie czy jakoś tak :mysli: :P
Jak na jakieś okazje- troszkę tuszu do rzes+ błyszczyk+ ten puder w kremie :lol: Ewentualnie ale to b. rzadko konturówka czarna (!!!) do oczu ;)
No a jak palma odbije i dawne wygłupy z berni- szminki, tusze do rzes, cienie, cuda na kiju- dla zabawy :lol: A później domyć sie nie umiałyśmy :lol:
B. podoba mi się czarny makijaż, ale to nie dla mnie ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-30, 13:49 autor golden(ka) »
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Make-up
« Odpowiedź #8 : 2005-09-30, 14:15 »
ja to zawsze sie maluje nawet jak mam wyjść tylko do sklepu za rogiem to conajmniej 30 minut wczesniej sie maluje :P
no wieć tak jakiś korektor,puder, (kiedyś fluid ale juz nie), cienie do powiek (wszystkie kolory :P),błyszczyk, kredka do oczu czarna ale mocno pomalowane :P, czarny lub ciemny niebieski (granatowy) tusz do rzęs
tak się najczęsciej maluje a szczególnie do szkoły  :lol:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #8 : 2005-09-30, 14:15 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Make-up
« Odpowiedź #9 : 2005-09-30, 14:20 »
A no właśnie fluid!! :lol: :lol:
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Make-up
« Odpowiedź #10 : 2005-09-30, 14:33 »
Na codzień - mam w piórniku błyszczyk miss sporty czasem sie mazne na lekcji, w zimie  błyszczyk z avonu (color trend w takiej jakby piłeczce, gęsty żeby mi usta nie pekały) a na dyskoteki błyszczyk z brokatem z Bell. Ogólnie tylko błyszczyki.
Zapisane
emocjonalne kanapki

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #11 : 2005-09-30, 15:38 »
A korektor jest antybakteryjny... Maskuje i pomaga na pryszcze pozbyc się ich a z moją twarzą całą w tych nieproszonych gosciach, mimo ze uzywam kosmetykow Avonu na pryszcze nic. Cienia używam naprawde bardzo rzadko, a usta? Czym tu zniszczyc... Myślałam nad makijażem i uważam, że usta można czasem podkreślić, bo napisalam na codzień, ale codziennie jak gdzies wychodze nie maluje się.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #12 : 2005-09-30, 16:07 »
Ehh ja z używam ostatnio korektora bo mam paskudną gębę cała w małych rankach i strupkach :? - moja zasługa :?
I to na tyle... żadnej pomadki,żadnego błyszczyka,żadnego cienia ani nic... gdybym miała ładną buzię to nawet korektora i fluidu bym nie używała
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Make-up
« Odpowiedź #13 : 2005-09-30, 16:12 »
Ines, i Ty z tym calym makijazem ladnie wygladasz...?

Ja nie maluje sie, poniewaz... nie chce mi sie ;) Rano nie mam zupelnie czasu, a w weekendy zapominam. Czasami na jakas imprezke maluje usta, i powieki...

 W mojej klasie tylko pare dziewczyn sie majuje, ale widzialam, z ejuz w 4 i 5 klasie dziewczyny sie maluja, i... wygladaja smiesznie :lol:
Zapisane

motyleq

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #14 : 2005-09-30, 16:34 »
Jak by to ująć...
Na codzień jak nie zapomnę pomadkę różaną bebe (rano nie mam do tego głowy)
Na dyskę jakis błyszczyk.
A jak mi jakiś ogromny pryszcz wyskoczy to korektor :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #14 : 2005-09-30, 16:34 »

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #15 : 2005-09-30, 17:02 »
Julias, tak ładnie wyglądam z tym makijażem a co?

Kamila

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #16 : 2005-09-30, 17:29 »
ja sie nie maluje moj codzienny make-up (choc tgo nie mozna wcale tak nazwac :roll: :lol:) to:

przemycie twarzy jakims tam preparatemz oriflame'u (nie wiem jaka nazwa :P ) , przemycie twarzy tonikiem AA, posmarownia sie kremem nawilzajacym ZIAJA i jesli mam jakiegos syfa uzywam takiego niebieskiego czegos GARNIER :P


Data wysłania: 2005-09-30, 16:25
a no i od czasu do czasu uzywyje blyszczyka NIVEA lip care CAREGLOSS &SHINE (czy jak to tam sie zwie :P)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Make-up
« Odpowiedź #17 : 2005-09-30, 17:56 »
ja jestem zmuszona do make-upu twarzy ze względu na moją bardzo problematyczną cere.rano myje twrz pianką pharmaceris później krem biodermine matujący taki śmierdzacy drożdżowy bo niestety mam straaasznie tłustą cere i krem mat to koniecznosc a ten nie ma szkodliwych składników.troche korektoa i ewent odrobina pudru ale zadko.a takto mam cały czas przy sobie pomadke ochronna nivea która ubóstwiam i nic poza tym.czasami baardzo leciutko rzęsy tuszem bo mam je dosyc długie i jak pomaluje mocno to wyglądam jak dziwka.na wyjscia troche mocniej tuszem wewnt odrobina kredki i troche więcej pudru
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Make-up
« Odpowiedź #18 : 2005-09-30, 18:12 »
ja hmm... do skzoly to najczesciej tusz na rzesy
jak gdzies wieczorem wychodze albo w weekend to jakiś cień do tego
na usta jak nei zapomne to błyszczyk
na twarz czasami jakis fluid/puder...
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Make-up
« Odpowiedź #19 : 2005-09-30, 18:26 »
POmadka ochronna i tyle. Czasem korektor a Avonu jeśli wyskoczy mi wieeeeeeeeeeeelki ppryszcz. a co do rózu- bleee! nie naiwdze rozu! a u ns wiekzosc \dziewczyn sie tak ubiera. a fuj.
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Make-up
« Odpowiedź #20 : 2005-09-30, 18:57 »
Nie rozumiem 11-13 latkek  jak nakładają na siebię kilo tapety :roll: tylko błyszczyk jak już :| sama jestem przeciwna używaniu ,takich' kosmetyków w tym wieku... kobiety bez tego jesteście ładniejsze :!!!: :)
A ja tylko 2/3x dziennie tonik i tyle, no błyszczyk w zimie ;) ,narazie' wystarczy :;d: Ostatnio moja 13-to letnia kolezanka wymalowala się jak yhh... :| w szkole ludzie na jej wygląd umierali ze śmiechu :lol: czerwona szminka, czarne porozmazywane ślepięta... :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-30, 18:59 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #20 : 2005-09-30, 18:57 »

irmina

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #21 : 2005-09-30, 19:00 »
tak normalnie to pomadka różana bebe (jak niektóre poprzedniczki :;p:)
No i korektor na pryszcze co zdaża się niestety dosyć często, bo mam tłustą cerę :(
A u mnie w szkole w 4. klasie jest dziewczyna, która pomalowała sobie rzęsy tuszem i do tego powieki na ciemny róż i wyglądała jakby spod lampy wyszła... :roll:
A na dyskoteki szkolne to jakiś błyszczyk i zdarzyło mi się rzśy pomalować, ale bezbarwnym tuszem.
Ines, normalne, że Tobie się podoba, gdy się pomalujesz, bo wygląda się ładnie, ale czy to nie jest przesada w naszym wieku??


Data wysłania: 2005-09-30, 18:59
no i jeszcze tonik, ale to nie make up :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #22 : 2005-09-30, 20:21 »
Nie maluje sie, prawie w ogole. Do szkoly w ogole, a jak gdzies wychodze to tylko jak mi sie chce to sie maluje wtedy jakiś cien,ale jasny (beż brąz) i tusz,ale delikatnie. ;) 
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Make-up
« Odpowiedź #23 : 2005-09-30, 20:42 »
Ines, pytam tylko. Dla mnie ladniej wyglada mlloda dziewczyna nieumalowana, ale to juz kwestia gustu.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Make-up
« Odpowiedź #24 : 2005-09-30, 20:44 »
a mozesz pokazac swoje zdjęcie w makijazu,bo powiem szczerze ze jeszcze nigdy nie widzialam ladnie wyglądajacej, umalowanej 12 latki ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #25 : 2005-09-30, 20:51 »
Ok Ola - zrobię jutro, bo dzisiaj za ciemni, a aparat w komorce cienko robi przy sztucznym oswietleniu.

irmina

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #26 : 2005-09-30, 21:46 »
Dobrze Ines, czekamy na zdjątko.
Nawet 12latka może ładnie wyglądać w makijażu, ale baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo delikatnym. :)
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Odp: Make-up
« Odpowiedź #27 : 2005-10-01, 13:49 »
irmina - zgadzam sie, ja przykladowo w wakacje usta delikatnie 'muskalam' blyszczykiem - bardzo mi sie podobalo, bo moja twarz byla jakas zywsza, ladniejsza ;) ale jak inni, nie popieram tony tapetu w takim wieku..
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #27 : 2005-10-01, 13:49 »

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Make-up
« Odpowiedź #28 : 2005-10-01, 13:56 »
A co do dziwewczyn wygladajacych jak ''z pod lampy'' czyli jak  ''z zakretu'' to u nas jedna w 5 klasie SP umalowala sie tak wlasnie, miniowa, rajstopki w jakies kwiatki i buty na obcasach matki!!!!!!!!!!!!! bleeeeeeeee.


Data wysłania: 2005-10-01, 13:54
EDIT: nie mam nic przeciwko makijazowi , ALE delikatnemu. naprawde  blyszczyk w moim wieku wystarczy! co o korektora uzylam go do szkoly tylko 5 razy- w tygodniu gdy wyskoczyl mi wielki syf a ja nie chcialam sie zgodzic na przeklucie go iglą, i dobrze. wyszlo i tak to świństqwo ze środka a jakbym przekłuła moglabym miec sytuacje jak mja kumpela- ropa jej  jednak zostala gdzie i miala cala twarz zapuchnieta- do lekarza po antybiotyki. biedna nie widziala na jedno oko az!
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #29 : 2005-10-01, 14:35 »
Ja do szkoły nie lubię się malować i się nie maluję, bo po pierwsze nauczyciele będą się grzeć, a poza tym pójdą w moją stronę setki komentarzy na temat mojego wyglądu :roll:
Dzisiaj wyjątkowo mam pomalowane delikatnie rzęsy z powodu wy[rawiania urodzin i tyle starczy... Itak jest to nawet zbyt dużo.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 27 zapytaniami.