Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Do dołu

Autor Wątek: Make-up  (Przeczytany 21867 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #150 : 2006-02-22, 18:41 »
A ja wczoraj użyłam pudru [tak dla beki]
boshe świety normalnie ohydstwo

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #151 : 2006-03-04, 10:07 »
U mnie to tez najszybciej puder sie konczy. Ja używam najpier w płynie potem bo matuje sypkim zeby buzia się nie świeciła.  A tak to codziennie raczej używam cieni koloru niebieksiego lub białego, i takiego jaskrawego zielonego. Lubie miec oczy bardzo podkreslone zawsze je na obkoło maluje :]
No i najpierw używam odrzywki a potem tuszu na rzęsy. No i jakas szmineczka , pomatka czy błyszczyk.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Qaś

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #152 : 2006-03-04, 11:40 »
Only - puder sypki(taki w kuleczkach),tusz do rzęs czarny i błyszczyk bezbarwny ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #152 : 2006-03-04, 11:40 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #153 : 2006-03-04, 17:34 »
Taki w kuleczkach to się zwie róż. Lecz moze miec rózne kolory takie różowe lub brązowe. Ale nazywa się to róż.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Qaś

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #154 : 2006-03-04, 18:48 »
Nieeeeee.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #155 : 2006-03-04, 19:25 »
Taki w kuleczkach to się zwie róż. Lecz moze miec rózne kolory takie różowe lub brązowe. Ale nazywa się to róż.

W kulkach to jest  puder lub puder brązujący... róż jest prasowany (?!!!!?)

ostatnio zrobiłam sobie smoky eyes, zrobiłam foty telefonem bo aparatu nei było cud miód i orzeszki mieć coś takiego na sobie, tyle potem fajnie się to zmywa :D  jak wreszcie uda mi sięwysłąć je na moblog to wrzuce
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Make-up
« Odpowiedź #156 : 2006-03-04, 20:49 »
smoky eyes ?? a co to?
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #157 : 2006-03-05, 10:13 »
Nie widziłam nigdy pudru w kuleczkach. No coż. Moze dlatego ze się tym nie interesuje. A ja mam taki w kuleczkach ale sa tam kolorowe i w katalogu pisało róż choć to na różowo nie maluje tylko na brązowe.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Make-up
« Odpowiedź #158 : 2006-03-05, 10:21 »
moze nawet brazujaco-rozswietlajacy . byc może firma zrobila nowosc i faktycznie jest to róż . ,nie spotkalam si e  z rozem.. Przewaznie w takiej postaci jest to puder .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #158 : 2006-03-05, 10:21 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #159 : 2006-03-05, 10:34 »
Ja tam widziłam ino puder prasowany, w płynie i sypki. No to moze to były w sklepach pudry a ja myslałam ze róże bo taki kupiłam se.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

thrilly

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #160 : 2006-03-05, 15:44 »
smoky eyes ?? a co to?

ot, to







ten ostatni - niebo ;]
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #161 : 2006-03-06, 11:50 »
Fotek nie widac :(
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Neirdilka

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #162 : 2006-03-16, 01:36 »
Fotek nie widać, ale ja wiem, że fajnie to wygląda ;) ja niestety nauczyłam się bez makijażu nie wychodzić z domu ;) baza, podkład, sypki puder, rozświetlacz na kości policzkowe. Nie lubię malować za bardzo ust, ale lubię mocno podkreślone i wyraziste oczy, przeważnie bawię sie w makijaż dolnej nieruchomej powieki. Na ruchomej tylko delikatny cień. Lubię pofantazjować przy makijażu, lubię zmieniać w ten sposób swój wygląd ;)
Zapisane

AgaB.

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #163 : 2006-03-16, 08:08 »
Pozwolę sobie i tu zamieścić kilka zdań:
Ja chyba jakaś nienormalna jestem!!!!Albo nie nadążam za światem!! 12-letnie piszą,że się lekko malują,17 letnie piszą. że malują się wyraziście.A ja wam powiem tak: "Moja mama w swoim długim już dość życiu malowała TYLKO oczy i nie codziennie, a od święta  i dlatego cery jaką ma w wieku 50 lat powinny jej pozazdrośćić niejedne wypacykowane 30-stki, które przygody z makijażem zaczęły w wieku 14-15 lat.Wypowiadał się jeden kolega...żeby się malować,bo nie wiadomo kiedy się go spotka(tylko żeby potem szoku nie doznał jak w przyszłości  jego nowa żona zmyje makijaż i położy się koło niego do łóżeczka  :lol:-może jej nie poznać :P)
Nie wiem czy to tak trudno zrozumieć???Skóra musi oddychać!A każda warstwa jakiegoś mazidła na twarzy(nie licząc kremów) zatyka pory i sprawia że skóra sie starzeje dwa razy szybciej!!!No to potem leci się do kosmetyczki do salonu spa i się wygładza,odmładza,naciąga...wydaje się kasę na kosmetyki, apotem jeszcze na zabiegi...A najlepiej zostać przy kremie do twarzy i czasami cieniem na oczko...tanio,zdrowo i NATURALNIE
Aż mi sie niedobrze robi jak sobie przypomne koleżanki z końca podstawówki co miały tonę pudru na twarzy...albo takie co sobie robiły oczy jak na bal Sylwestrowy conajmniej,a miały wyjść z domu na zakupy-tylko!!
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #164 : 2006-03-16, 16:58 »
AgaB. moja mama to samo nigdy się nie tapetuje i nie ma ani jednej  zmarszczki , ja też nie chcę ale jednak nauczyłam się używać pudru ;/ dobrze że fluid tylko na specjalne okazje idzie. a jeśli komuś zależy na tych fotkach to wejdźcie na forum wizaz pl i poszukajcie "przydymione oczy" tam jest tego pelno
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #164 : 2006-03-16, 16:58 »

Neirdilka

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #165 : 2006-03-16, 17:12 »
Moja mama i babcia tez sie nie malowały całe życie poza oczami- a jednak mają sporo zmarszczek (moja mama po pięćdziesiątce trochę;)) więc to nie tylko od tego zależy ;) kiedy miałam 12 lat, to używałam bezbarwnej pomadki i kremu, który zaleciła mi kosmetyczka i pani dermatolog- bo mam niejednolita ceę ;) Ja uważam, że każdy powinien robić to, na co ma ochotę, o ile rzecz jasna nie wygląda w tym śmiesznie... choć i wtedy w zasadzie przeciez ma do tego pełne prawo ;)
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Odp: Make-up
« Odpowiedź #166 : 2006-03-16, 17:44 »

... "Moja mama w swoim długim już dość życiu malowała TYLKO oczy i nie codziennie, a od święta  i dlatego cery jaką ma w wieku 50 lat powinny jej pozazdrośćić niejedne wypacykowane 30-stki, które przygody z makijażem zaczęły w wieku 14-15 lat...

...Skóra musi oddychać!A każda warstwa jakiegoś mazidła na twarzy(nie licząc kremów) zatyka pory i sprawia że skóra sie starzeje dwa razy szybciej!!!No to potem leci się do kosmetyczki do salonu spa i się wygładza,odmładza,naciąga...wydaje się kasę na kosmetyki, apotem jeszcze na zabiegi...

...Aż mi sie niedobrze robi jak sobie przypomne koleżanki z końca podstawówki co miały tonę pudru na twarzy...albo takie co sobie robiły oczy jak na bal Sylwestrowy conajmniej,a miały wyjść z domu na zakupy-tylko!!

wiesz co, ja zaczelam sie malowac we wspomnianym przez ciebie wieku a rowniez mam cere do pozazdroszczenia przez duzo mlodsze kolezanki. nigdy w zyciu tez nie bylam u kosmetyczki chociaz niemal wychowalam sie w zakladzie fryzjerskim w ktorym pracowala moja mama i byl tam gabinet kosmetyczny.

jest roznica pomiedzy przesada a umiarem  a jak widac twoje kolezanki wolaly stosowanie pierwszej opcji...no i do tego dochodzi jeszcze nieumiejetnosc stosowania makijazu. latwo jest wowczas popasc w przesade.

a jesli chodzi o kosmetyki to wspolczesne technologie powoduja ze wspomniane ,,zatykanie porow'' nalezy raczej do mitow i obecnie kosmetyki maja zdecydowanie oprocz dzialania na korzysc wygladu - dzialania regenerujace i odzywcze oraz walke z wolnymi rodnikami, zas wszelkie fluidy i podklady maja w skladzie filtry przeciwsloneczne...

nie bylabym przeciwko kosmetykom a jedynie za zachowaniem umiaru w ich stosowaniu
  :wink:

Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Make-up
« Odpowiedź #167 : 2006-03-17, 19:17 »
ja kiedyś używałam fluidu ale od roku nie używam i zauważyłam poprawę wygladu mojej twarzy
teraz aktualnie maluję sie tak:
jakiś korektor antybakteryjny, ostatnio troszkę pudru brązujacego bo blada jestem, na oczy cień zależy jaki mam nastrój ostatnio ciemny zielonym, do tego całe oko u góry i na dole zrobione czarną kredką tak dosyć mocno... i oczywiście tusz czarny :D
a na usta zazwyczaj nic a jak już to pomadka ochronna bo mam suche usta... no czasami błyszczyk
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Princessa

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #168 : 2006-03-17, 20:57 »
heh Goldi szelejesz...ja ostatnio maluje sie dodatkowo kredka czarna lub biala..efekt zabujczy....:D
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #169 : 2006-03-18, 12:40 »
słyszała któraś z was o kosmetykach z piasku egipskiego ?
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #170 : 2006-04-26, 16:06 »
Do szkoły koretkorek i jakis błyszczyk. Na codzień to tylko żęsy. Na dyskoteki to juz troche bardziej sie musze wgłebiać ;P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #170 : 2006-04-26, 16:06 »

Princessa

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #171 : 2006-04-26, 16:17 »
RZęsy :P
ja zaczelam cienia uzywac tak lekko :P jako obrobke...:P
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #172 : 2006-04-26, 22:09 »
Ja cały czas zostaje przy mojej obsadzie tylko zmieniłam styl malowania oczów. Maluje se tak że na obkoło oka  maluje niebieskiem a na powiece maluje takim brązowym jasnym :D
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Make-up
« Odpowiedź #173 : 2006-04-27, 08:19 »
Thrilly, ja nie słyszałam... Cóż to?
Ja to robię tak, tusz do rzęs granatowy, błyszczyk, a na specjalne okazje jakiś ładny cień... Lubię tylko podkreślić swoje oczy, a błyszczyk... Smaczny ^^
Zapisane
Why so serious?

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #174 : 2006-04-28, 15:45 »
Wpisz sobie w wyszukiwarce albo na allegro i powino Ci coś znaleśc :P
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #175 : 2006-04-29, 10:27 »
Ostatnio palnęłam sobie tusz na rzęsiska,przelamałam sie i poszłam tak do szkoły. Kumpela wciąż mi sie przyglądała, a ja myślałam,że pewnie się rozmazałam i wyglądam jak misiu panda :P Ale jednak nie...następnego dnia ona sama pomalowała sobie rzęsy :lol:
Jedni lubią przewodzić, a inni naśladować, no nie ? :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #176 : 2006-04-30, 15:45 »
Zawsze tak jest :D
Jedna się jakos pomaluje to cała reszta naśladuje znam to skąs :D
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Make-up
« Odpowiedź #177 : 2006-08-23, 22:18 »
Ja tam błyszczyk xD
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #177 : 2006-08-23, 22:18 »

Arya

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #178 : 2006-08-23, 22:25 »
błyszczyk z avonu. a 2 mies. temu kupiłam sobie jakiś tam cień do powiek ciemny i ani razu nie użyłam ;P może sie jutro malne, jak nie zapomne^^
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #179 : 2006-09-01, 13:33 »
mądre głowy od makijażu, radzić laikowi w tej dziedzinie.
Korektorem ciapka sie te wszystkie niedoskonałości tak? Chyba tak.
A jak sie nałoży kortektor to trzeba po tym pudrem przejechać,zeby nie było widać ?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 28 zapytaniami.