Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: Make-up  (Przeczytany 21799 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Make-up
« Odpowiedź #30 : 2005-10-01, 15:09 »
Ja czassami jak wieczorem nie mam co robic, to maluje sie cala, i nie moge tego domyc pozniej :P

Ines, i co z tym zdjeciem?


Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #31 : 2005-10-01, 16:40 »
jaki jest moj make-up? normalny :lol:

Oczyszczam twarz,pudruje (sypkim,fluidy sa beee) ewentualnie korektor na niedoskonalosci ;)
Tuszuje rzesy,nakladam cos delikatnego na usta i wychodze do szkoly :wink:
Teraz juz nie wyobrazam sobie wyjscia z domu bez wytuszowanych rzes :lol: wygladam wtedy tak... łyso :lol:

na wyjscie do knajpy czy spotkanie z kims szczegolnym,oczywiscie maluje powieki na wiele sposobow ;)

acha a zaczelam sie malowac (czyt. tuszowac rzesy :lol: ) w wieku 14 lat,jako 11 latka nawet o tym nie myslalam :lol:

« Ostatnia zmiana: 2005-10-01, 16:42 autor Emilka »
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #32 : 2005-10-01, 16:46 »
ja mam lat 17 a dopiero niedawno, wybierając się na imieniny do kogoś pierwszy raz strzeliłam sobie rzęsy tuszem :P  I powiem tak - we własnym mniemaniu wyglądałam dziwcznie :lol:
Tak wiec co rano tylko puder na facjatę bo mam tragiczną cerę :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #32 : 2005-10-01, 16:46 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Make-up
« Odpowiedź #33 : 2005-10-01, 18:01 »
Mi się wydaje że makijaż Ines nie jest makijażem tylko zatuszowaniem drobnych niedoskonałości cery. A błyszczyk, czy jasna delikatna kredka? Toż to prawie nic :P
Nie lubie jak dziewczyna, dziewczynka nakłada ciężkie fluidy, pudruje się brązującym i rysuje wielkie, grube kreski - to już inna sprawa.

A ja:
do szkoły: trochę pudru [jak nieproszeni goście pojawią się na twarzy], tusz, czarne kreski i błyszczyk na usta
na wyjścia [typu większa impreza i dużo panów fotografów]: lekki podkład, puder rozswietlający, cień do powiek, tusz, na usta błyszczyk a na takie wielgachne wyjścia to + konturówka do ust.
o tako, do sklepu czy ze znajomymi to tak jak do szkoły :)
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #34 : 2005-10-01, 19:04 »
Rachela mogę powiedzieć, że tak jest z moim makijażem. Zgadzam się z Tobą co do mojego makijażu. Aha jest fotka, zaraz zamieszczę ją w albumie FZ.

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Make-up
« Odpowiedź #35 : 2005-10-01, 20:30 »
Szczerze? Znam pannę (z obozu), która bez kosmetyków żyć nie może. Połowy z nich nie potrafiłabym nawet nazwać.. Rano wstaje o 6.00, i do 7.30 siedzi przed lusterkiem.. W nocy maseczki, kremy antybakteryjne i tak dalej.. Rano tony fluidu i pudru, cienie do powiek, tusz do rzęs, błyszczyki. :shock:
Ja osobiście zostałam przez nią pomalowana raz na Halloween (to był obóz ang. ;) ). Myślałam, że padnę.. Tusz do rzęs - a fuu! Przeszkadzał mi jak nie wiem co.. Czułam się jakby mi ktoś maskę założył.. Przynajmniej efekt był zamierzony - wyglądałam jak jakaś wiedźma :lol:
A na codzień wogóle nawet błyszczyków nie używam :P Conajwyżej pomadka ochronna jak mi usta spierzchną, szczególnie w zimie. Na dyskoteki maznę się cieniem do powiek, nałożę na całe ciało brokat, jakiś ładny błyszczyk (uwielbiam Water Shine Diamonds firmy Maybelline czy jakoś tak) i to wsio.
I wiecie co Wam powiem? Ta panienka, która się tak namiętnie maluje.. Do końca życia będzie musiała już to robić. Ma tak zniszczoną cerę, że aż mi się niedobrze robi. Musi nakładać tony fluidu żeby zakryć pryszcze na czole.. A ja się nie maluję, czasem tylko użyję Clean&Clearu i pryszcze mam raz na miesiac, albo i rzadziej, i w ogóle ich nie widać.. 

Nie mam nic przeciwko malowaniu się dziewczyn od liceum w górę - ale to nie ma być mega tapeta, tylko po prostu zakrycie niedoskonałości twarzy. Młodsze dziewczyny powinny sobie narazie olać makijaż, bo po co sobie psuć cerę tak szybko? Im później rozpoczyna się make-upowanie, tym potem lepsza jest cera ;) Szczególnie te fluidy i pudry niszczą skórę...
« Ostatnia zmiana: 2005-10-01, 20:34 autor Karooola »
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #36 : 2005-10-01, 20:36 »
Ja nie używam żadnych fluidów, pudrów, podkładów itp. Na to jestem stanowczo za młoda... Antybakteryjny korektor i ostatnio z lini Avon Solutions jest nowy puder antybakteryjny-matujący na pryszcze i go sobie kupię...

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Make-up
« Odpowiedź #37 : 2005-10-01, 20:53 »
Ines, nigdzie nie powiedziałam, że pisząc o osobach przed liceum mam na myśli Ciebie ;) Ale tak czy siak - pryszcze każdy nastolatek musi przejść, i moim zdaniem lepiej jest użyć kremu czy żelu antybakteryjnego, ostatecznie spirytusu (ale to się w ogóle nie nadaje do cery wrażliwej czy suchej), niż wybrać puder/fluid czy nawet korektor. Przecież każdy boryka się z problemem trądziku czy pojedynczych pryszczy, i nie widzę sensu, żeby to maskować.. Bo potem zostaje tylko uzależnienie od kosmetyku. Szczerze mówiąc ja w podstawówce nie znałam nikogo, kto by używał kosmetyków, nawet przeciw pryszczom.. To po prostu u mnie w szkole było nienormalne, żeby panna w takim wieku się malowała. W gimnazjum już to się nieco zmieniło, ale nadal sądzę, że to jeszcze za wcześnie na makijaż wybiegający poza błyszczyk/cień do powiek/kremy, żele itp. antybakteryjne. A w niektórych liceach makijaż w ogóle jest dozwolony od 2 klasy, czyli 17-18 lat, i to już jest nawet, nawet wiek na rozpoczęcie systematycznego malowania, w końcu dziewczyna/kobieta (jak kto woli :P) w takim wieku już chce podobać się panom, a nuż trafi się ten jedyny, to wrażenie trzeba zrobić dobre, nie? :P
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #38 : 2005-10-02, 14:12 »
No to tak

Na codzien
cien do poiwek , kolor zalezy w co sie ubiore i jaki mi pasuje
tusz do rzęs czarny lub seledydowy. I uzywam odrzywki zanim dam tusz do rzęs.
Puder w płynie żeby zakryc jakies tam pojedyncze pryszczyki i na to żeby się nie swiecie daje puder.
Na dyski robie sobie ostry makijasz

A na razie kredki nie używam ale mam zamiar to zrobić.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #38 : 2005-10-02, 14:12 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #39 : 2005-10-02, 16:49 »
ooomatko :roll: nie czepiajcie się Ines, to czy sie maluje to tylko jej osobista sprawa :| i tak jej tego z głowy nie wybijecie :P

A ja? Tylko w niedzielę do kościoła tusz do rzęs. Na dyskoteki nie bo nie lubie mieć wrażenia że coś mi się rozmazuje :P błyszczyka nie uzywam bo zapominam :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Nataila

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #40 : 2005-10-02, 19:41 »
Codziennie, chyba że zapomnę :mrgreen: , korektor antybakteryjny na pryszcze, trochę pudru i pomadka ochronna. Cienie, szminki, fluidy, tusze do rzęs - to nie dla mnie :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #41 : 2005-10-02, 19:48 »
Ja dziś zaczęłam się tuszem bawic... ciapkam sobie rzęsy(dosyć nieporadnie bo wprawy mi brak :P ) a mój tata do mnie - "Aleś głupia" :lol:
Powiem,że w tuszu na rzęsach czułam się lekko nieswojo :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #42 : 2005-10-02, 20:05 »
A ja zawsze - czarna kreska, tusz, zwykle cień, puder, błyszczyk . Zaczęłam od tuszu, jak miałam jakieś 14 lat, a błyszczyki to hoo hooo :lol: jak miałam jakieś 11 lat :P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #43 : 2005-10-03, 09:02 »
a ja tak:
Troche fluidu, na to troche pudru sypkiego, tuszuje rzesy, i eyelinerem robie kreske na gornej powiece, czasem blyszczyk i tyle ;)
Tuszu zaczelam uzywac jak mialam tez jakies 14 lat, a podkladu to chyba 15 ..
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Make-up
« Odpowiedź #44 : 2005-10-03, 09:36 »
Do szkoły tylko (jak nie zapomnę :P) delikatny błyszczyk lub pomadkę ochronną i korektor ;)
Dwa razy mi się zdarzyło użyć podkładu na nos, bo mam dziwną cerę, która się czerwieni z byle powodu :| Ale ogólnie fluidu nie używam ;)
Na imprezy jest tego troszkę wiecej, ale i tak prawie nie widac - błyszczyk, korektor, jasny cień do powiek, srebrna kredka do oczu (tylko malutka kreseczka, której nie widać) i kilka (tak, kilka, bo mam długie rzęsy, więc wystarczy pociągnąć kilka na obrzeżach oka [że tak to ujmę] i wygląda świetnie :;d: )rzęs pomalowanych tuszem :P

Tak, wiem,  że przesadzam
« Ostatnia zmiana: 2005-10-03, 09:38 autor Alya »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #44 : 2005-10-03, 09:36 »

joanka

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #45 : 2005-10-04, 17:10 »
Ja na co dzień do szkoły i na jakieś wyjścia używam korektor antybakteryjny i pomadkę ochronną. Kiedyś używałam też tuszu do rzęs, ale teraz, przynajmniej na co dzień, już tego nie robię, gdyż zawsze tusz mi się rozmazywał. Nie sądzę jednak, że od malowania się robią się pryszcze czy jakieś inne niedoskonalości cery. Najpierw właśnie trzeba mieć te niedoskonałości, żeby je później mieć po co tuszować. Jeśli od razu po przyjściu do domu zmywa się taki makijaż, to myślę, że nic złego nie powinno się dziać. Ja mam oczywiście trochę trądziku, jak prawie każdy nastolatek i dlatego muszę się malować, a nie mam trądzik, bo się maluję...
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Make-up
« Odpowiedź #46 : 2005-10-04, 19:04 »
Ja się wogóle nie maluję.Do szkoły tylko jakaś pomadka ochronna,nic więcej.Na co dzień - nic.Na dyskoteki leciutki makijaż(I to prawie nigdy)i pomalowane usta.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #47 : 2005-10-04, 20:05 »
Na codzień pomadka ochronna i błyszczyk ,korektor na pryszcze. róż do policzków i trochę tuszu na rzęsy. na dyskoteki wszystko w zwiększonej ilości. Fluid tylko na wyjątkowe okazje ;) a tak nawiasem to mnie irytuje jak tu piszecie że malujecie się czymś 'ale tego nie widać' więc po co tego używać skoro nie widać?
« Ostatnia zmiana: 2005-10-04, 20:07 autor thrilly »
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Make-up
« Odpowiedź #48 : 2005-10-04, 20:36 »
Własnie :

JAK NIE ZAPOMNĘ :P
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Make-up
« Odpowiedź #49 : 2005-10-04, 21:13 »
W ogóle się nie maluję ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #50 : 2005-10-05, 17:32 »
A wśłnie jaką polecacie kredke do oczów.??
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #50 : 2005-10-05, 17:32 »

thrilly

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #51 : 2005-10-05, 18:47 »
A w¶łnie jak± polecacie kredke do oczów.??
ja uwielbiam taką beżową o 2 tony ciemniejszą od cery :) a na dyskotekę czy coś to czarna albo 'gorzka czekolada'
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Make-up
« Odpowiedź #52 : 2005-10-05, 18:52 »
A jakich firm kupujecie kosmetyki? 
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #53 : 2005-10-05, 18:57 »
A jakich firm kupujecie kosmetyki?

avon- przede wszystkim zapachy ale też błyszczyki do ust i kremy, look, eveline i bell to co się nawinie przede wszystkim kredki do oczu, korektory :), bourjois - tusze do rzęs naprawdę świetne ,a podkład to soraya albo under 20
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #54 : 2005-10-05, 20:43 »
Podkłady - Vichy, tusze L'oreal, pomadki Max Factor, Avon i inne, puder - Inglot, lakiery do paznokci - inglot i Rossman (są naprawde dobre i bardzo tanie ;) )
Zapisane

Alex.

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #55 : 2005-10-05, 21:57 »
Ja do szkoły używam tylko pomadki ochronnej (aktualnie - Bell, malinowa) i w razie potrzeby korektora. A jak gdzieś wychodzę to albo też pomadka ochronna albo jakiś błyszczyk :P
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Make-up
« Odpowiedź #56 : 2005-10-08, 22:39 »
Powiem szczerze i otwarcie :P

Jak najbardziej maluję się :P codziennie rano: krem nawilżający, podkład (czyli niejaki fluid :P ),puder w kamieniu antybakteryjny (jest rewelacyjny w pochłanianiu sebum, czyli tego takiego łoju przez który sie tworzą syfy i jest chyba z miss sporty czy jakoś tak), tusz do rzęs obowiązkowo i jakiś błyszczyk na usta + cienie w kolorze brązu lub szare i czarna kredka (te dwa ostatnie używane są trochę mniej bo jak mi sie nie chce to tego nie robie :P )

na imprezy rodzinne tak samo jak na codzień

na koncerty zdecydowanie duuuuuuużo czarnej kredki i tuszu do kresek :)


A co do dziewczyn mających po 12, 13 czy tam ileś tam lat i malujących się. Nie wiem czy użycie korektora na syfy jest czymś strasznym w tym wieku. Moim zdaniem to tylko wynik zdawania sobie sprawy że nie chce się straszyć wyglądem innych ludzi. Tak samo nie widze czasami problemu w nałożeniu cienia czy tuszu...jak ktoś lubi to czemu nie ? Czy nałożenie tuszu tak od razu postarza dziewczynę ?? nie wydaje mi się ...

Moim zdaniem większym morderstwem jest właśnie podkład(fluid) niż korektor. I używając go nie można powiedzieć że się nie maluje, bo jednak się to robi...i to moim zdaniem bardziej postarza.

A ja widziałam zdjęcia Ines w albumie i jak dla mnie wcale nie wygląda staro :P

o! :P 
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Ellen

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #57 : 2005-10-09, 15:06 »
Na codzien - filtr przeciwsloneczny 40, na to puder sypki albo jakas zasypka / talk (i tak mam biala skore, wiec nie widac :P ) zeby sie ten filtr nie swiecil plus bezbarwna pomadka ochronna na usta. Na imprezy ciemnobrazowa kredka i tusz do rzes. Mysle, ze to zalezy od urody jak sie w makijazu wyglada, bo np. mam kolezanke w moim wieku, ktora maluje sie na codzien badzo mocno, ale wcale nie wyglada jakos smiesznie czy glupio. Tymczasem ja w takim makijazu to byloby pewnie cos jak niedorozwiniety przedszkolak na balu przebierancow :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Make-up
« Odpowiedz #57 : 2005-10-09, 15:06 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Make-up
« Odpowiedź #58 : 2005-10-09, 15:43 »
moim zdaniem jak na 12latke to... PRZESADA....ja mam 14 a wygladam na 16 i tak sie prawie wcale nie maluję, do szkoly to moze tylko rzesy sobie smagne tusze i tyle... co do dyskotek.....to różnie raczej sie nie stroje, bo dla mnie wazniejsze jest dobrze sie bawic a nie miec ryjek zciagnięty podkładem lub innym badziewiem... ja bede stara i brzydka to wtedy zaczne pwene rzeczy maskować....:D:D:D
pozdrawiam
MadiM
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

awangarda

  • Gość
Odp: Make-up
« Odpowiedź #59 : 2005-10-14, 22:00 »
................ buahahahahha 12latka na normalnej dyskottece???? to co to za dyska musi byc ze dzieci tam wpuszczaja..... sory bardzo... ja mam niecale 17 let nie chodze na dyski bo irytuja mnie bounsujace najebane gorace 14 co robia sie na 16-17... a jakbym zobaczyla taka wymalowana i wypindrzona 12 z petem i drinem to chyba bym ze smiechu umarla.....
:]
a tak zeby bylo na temat;) ja na codzien tylko fluid blyszczyk i tusz:] 

ah i przepraszm jesli kogos urazilam:P oczywiscie nie uogolniam;):P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 27 zapytaniami.