Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ćoś się dzieje z moją papunią ratunku !!PILNE!! PILNE!! PILNE!!  (Przeczytany 5173 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kiniuś

  • Gość
HEJ MAM POWAŻNY PROBLEM. COŚ SIĘ DZIEJE Z MOJĄ PAPUNIĄ. PAPUGA JEST RASY KOZIEJ ( MORDOLOTKA CZERWONOCZELNA). MIANOWICIE SIEDZI TAKA NAPUSZONA NIEBY JE PIJE WSZYSTKO W PORZĄDKU, ALE JEST TAKA NIE SWOJA.NIE UCIEKA TAK JAK ZAWSZE PRZEDEMNĄ RZUCA SIĘ NA WODĘ. MAM WRAŻENIE ŻE MOŻE ZJADŁA TROCHĘ GAZETY BO BYŁA PODARTA, NO ALE NIE WIEM. OSTATNIO JAKIŚ TYDZIEŃ TEMU DOSTALA JAJKO JABKO I MARCHEWKĘ. TERAZ DOSTAŁA CYKOIĘ, ALE WĄTPIĘ ABY TO BYŁO PRZYCZYNĄ. TERAZ TEŻ CAŁY CZAS ŚPI NAWET PRZY ZAPALONYM ŚWIETLE. NIE WIEM. NIE CHCE, ŻEBY COŚ Z NIĄ BYŁO. AHA PAPUGA JEST MŁODA NIE MA PEŁNEGO ROKU OK. 9 MIESIĘCY. MAM NADZIEJĘ ŻE MI POMOŻECIE :)
PILNE !!
Zapisane

ESIO

  • Gość
To jest najprawdopodobniej zatrucie tuszem z gazety :idea:
Koło zwierząt nie powino się kłaść gazet :ojojoj:
Zapisane

Joanna

  • Gość
Być może cykoria była pryskana.
Daj papudze do picia Urosan (jak dla ludzi i potem pół na pół rozciencza sie wodą). Nic więcej sam zrobić nie mozesz. A gdyby stan papugi się pogorszył to szukaj lekarza. Na stronach które podałam jest spis lekarzy (jak wejdziesz do głównego serwisu).

Może Ci się przydać (jak nie teraz to kiedyś to: http://pierwszapomoc.papugi.resnet.pl/ )

Pozdrawiam,
Joanna
Zapisane

Forum Zwierzaki

agtusia

  • Gość
TAK MOZE TO BYC ZATREUCIE GAZETA BIEGNIJ DO ETERYNARZA PRZYNAJMIEJ BEDZIESZ MIALA PEWNOSC ZE TO NIC GROZNEGO  POZDRO
Zapisane

Kocham Zwierzęta

  • Gość
Niestety, szukałem w internecie ale nic nie znalazłem  :(. Jedyne co mogę poradzić to iść do weterynarza.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-10, 01:08 autor IBDG »
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Słoneczka moje, patrzcie na daty :) Ten problem był aktualny w listopadzie 2005 roku, teraz już sie na pewno wszytsko wyjaśniło ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
poza tym taki uciekający tekst fatalnie sie czyta.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

pepsi

  • Gość
a moj paput a w zasadzie moja paputa ma bujanie woskowki :(
rosnie jej wielki nosek smaroalam jej to roznymi dziwnymi rzeczami (olejek parafinowy) tak jak kazal wet i tak jak na forach pisalo
nie musze dodawac ze to papute strasznie stresuje
wiec wymyslilam na nia sposob smarowania jej dzioba pedzelkiem gdy juz bylo ciemno wtedy niewiele widziala nie trzeba bylo jej na sile brac do reki. w koncu przestala unikac pedzelka
pomoglo niewiele :(
martwie sie ze niebawe calkiem jej zarosnie nosek i bedzie trzeba sie wybrac na spilowanie noska do weterynarza

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 25 zapytaniami.