Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Malowanie w szkole  (Przeczytany 19192 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koral

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #30 : 2007-03-25, 17:08 »
Do szkoły nie maluję się w ogóle, najwyżej jakiś korektor na syfy :roll:
Zakaz jest, ale nikt go nie przestrzega. U mnie nawet na czarno nie można chodzić (od razu mówię że nie jest to prywatna szkoła)
Znam jedną dziewczynę, która maluje się na lekcji, nosi prostownice, podkłady, waciki... ciągle nauczyciele zwracają jej uwagę, a ona nic sobie z tego nie robi...
Czasami jeszcze słyszę od niej "czemu ty się w ogóle nie malujesz? tak ładnie wyglądałabyś z różem na policzkach..." a później staram się umknąć przed nią bo lata za mną z pudrem :roll: ;p
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #31 : 2007-03-31, 11:38 »
Co do malownie to rzadko a jak już to tusz <lub odżywka - efekt ten sam a sie nie rozmazuje:P> no i błyszczyk lub pomadka. Ale i to bardzo rzadko. Nigdy nie mam czasu rano. A w mojej szkole to tak jaby jest ten zakaz ale nikt sie do niego sie stosuje...  Czasami to sie niedobrze robi jak widze dziewczyny z II gim z oczami pomalowanymi czarna kredka  :/ Nie żebym cos miała do czarnej kredki ale one nie umieja się nią malować... :/ (zresztą co ja sie wypowiadam jak sama też nie bardzo umiem  :oops:)
Zapisane
cZŁOwiek

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #32 : 2007-03-31, 11:53 »
tylko truskawkowa szminka ochronna xD jak zawsze...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #32 : 2007-03-31, 11:53 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #33 : 2007-03-31, 12:22 »
Maluje się ,, nie ma u nas zakazu ....
Uzywam cieni , kretki srebnej i srebnej z brokatem do oczu .... Tusz do rzes ....
I podkład ale oczywiscie mam juz w tym wprawe kilku letnia :p zaczynałam od pokładów dla nastolatek  , ale one sa beznadziejne teraz :/  bo skora się po nich świeci ...
Nie używam dużo podkładu i oczywiscie nie jest ciemny ... Nawet jest troche jasniejszy od reszty ciała  :P , poniewaz uzyałam ten balsam brązujacy :P
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #34 : 2007-03-31, 19:16 »
A u mnie w szkole jest zakaz, znaczy tak jakby bo i tak większość dziewczyn się maluje. :P

A ja do szkoły to nic, jedynie jakaś pomadka, po prostu nie lubię mieć na sobie tonę pudru, wymalowane oczy itd . ;D

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #35 : 2007-04-01, 12:45 »
Moje koleżanki mają w szkole pełno błyszczyków. :/
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

gwiazdeczka

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #36 : 2007-04-01, 15:25 »
Hehe ja jakis jasny podklad bo przy mojej jasnej karnacji ciemny wyglada okropnie :P Pomadka nivea morelowa i na imprezke kredka do oczu :)
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #37 : 2007-04-01, 17:12 »
U nas w szkole też jest zakaz, jeśli jakaś dziewczyna jest pomalowana to nauczycielka,która to zobaczyła idzie sama ją umyć :P A tak to ja też się nie maluję, to szaleństwo. Bo po co komu tona pudru na twarzy, albo jakieś cienie do oczu, jak to przecież szkoła, niby do uczenia się :D :)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #38 : 2007-04-01, 17:23 »
u nas w szkole jest zakaz, ale wiekszasc dziewczyn go olewa. Ja maluje sie tylko pomadka lub blyszczykiem

taka jedna to nawet sie malujeczerwoną szminką, ale to jest cureczka nauczycuela z gimki i ona moze. Moja mama tez jest nauczycielką i ja sie jakods tak nie pindacze
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #38 : 2007-04-01, 17:23 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #39 : 2007-04-01, 17:33 »
szkoła, niby do uczenia się :D :)
podobno... :lol: Ja nigdy tej instytucji, jako miejsca do uczenia się nie traktowałam. W podstawówce było to dla mnie miejsce fajnego spędzania czasu, poznawania koleżanek i grania z nimi w gumę na przerwach, w gimnazjum miejsce wygłupów i spotkań z fajnymi ludźmi, teraz to chodzę bo muszę ;p

Po co komu makijaż? Niektórzy się w nim lepiej czują( jak ktoś czuje,że wygląda ładniej to automatycznie jest bardziej pewny siebie). Ale przesada nigdy nie jest dobra - za dużo makijażu i/lub w zestawieniu z dziewczęciem które ledwo od ziemi od rosło o jakiś taki niesmak mnie przyprawia. ;)

Wszyscy tu na kobiałki naskoczyli - a chłopaki to co? :P Może i sie nie malują, ale "pindrzą się" również : ja już się przyzwyczaiłam do widoku chłopaków w szkole, którzy w damskich ubikacjach(bo tylko w damskich są lustra) stawiają sobie włosy na żelu, albo na lekcji można zaobserwować przelatujący z jednego do drugiego rzędu krem nawilżający, lub pomadkę ochronną - po czym wyjmują lusterka i się smarują...  :P
Nauczyciele którzy uczą moją klasę od lat, są przyzwyczajeni od takiego widoku, ale ostatnio zmieniła się nam historyczka i na widok 10 potężnych chłopa wklepujących sobie kremik w twarz była hmm...zaskoczona :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #40 : 2007-04-01, 18:08 »
Fatty u nas to samo z chłopakami ;) zawsze porzyczam lusterko, albo widze w toalecie u nas bo u chlopaków luster nie ma. Często żelują sobie włosy, jakieś kremiki noszą, nawet to śmiesznie wygląda i... troche dziwnie, ale jak chlopak chce o siebie zadbać? :P

Co do mnie, tylko tusz, czasem kredka no i pomadka nivea. Zakaz niby jest, ale każdy to olewa. Dużo dziewczyn chodzi do szkoły, które mają na sobie tone tapety. Ale czy one nie wiedzą że chlopaki nie cierpią tego? Rozumiem, jak troszeczke aby zakryć niedoskonałości, bo mi tez czasem sie zdarzy po nieprzespanej nocy :P
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #41 : 2007-04-01, 18:12 »
o lol :lol:
u nas na szczęście (a może niestety? ;>) nie ma takich akcji z chłopakami xP
oni się tylko czasem z dziewczyn nabijają, jak se robią 'salon piękności' na lekcjach...
zamiast uwżac na lekcji (:P) wyciągają kosmetyki i zaczynają się..pindzlowac xP
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #42 : 2007-04-01, 18:20 »
ale jak chlopak chce o siebie zadbać? :P
no racja,że lepszy zadbany niż taki który jak przejdzie to muchy w locie padają... :P
Jednakże tacy zbyt wypacykowani są fuj,fuj - facet to ma być facet a nie laleczka, no nie? ;)

Cytuj
o lol
o tak - w mojej klasie zachodzi jeszcze "komizm postaci" bo naprawdę trudno się nie uśmiechnąć gdy chłop 190 cm wzrostu i 100kg wagi z taką nonszalancją na twarzy krem sobie wmasowuje, a obok stoi jego podobnych rozmiarów kolega i strofuje go : "Wklepuj, nie wsmarowuj, wklepuj!" :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #43 : 2007-04-01, 18:27 »
no nie...
ciekawi chłopcy :lol:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #44 : 2007-04-01, 18:44 »
:lol: przeczytalam to i sie serdecznie uśmialam :D
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #44 : 2007-04-01, 18:44 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #45 : 2007-04-01, 18:45 »
Taa...ja też xDD :lol:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #46 : 2007-04-01, 18:57 »
Patrząc na niektóre wytapetowane dziewczyny żałuję, ze nie ma u nas w szkole zakazu malowania się...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #47 : 2007-04-01, 20:19 »
No cóż, Fatty, ciekawych macie facetów :lol:

Najgorsze było swego czasu, jak dwie laski z mojej szkoły [jedna się niedawno do mojej klasy przepisała - łomatko...] robiły sobie jakby konkurencję, która będzie mocniej "pachniała" perfumami, dezodorantami, etc. [przy tym natężeniu to już śmierdziały przepotwornie...]. Było czasem tak, że [moja szkoła ma kształt litery E - trzy pawlony po 3 piętra] wyszła z pierwszego pawilonu z góry, przeszła do trzeciego na dół, to w pierwszym mozna było cały czas odczuć, że ona tam była.... tragedia.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #48 : 2007-04-01, 21:03 »
hahah. mam w klasie koleżanke która codziennie ma kilogramy pudru i tuszu na buźce. no i mam też baardzo zaprzyjaźnionych 2 kolegów... no i ostatnio jeden do mnie: "ej. ta M. to chyba kielnię w kieszeni nosi" :lol:
kocham ich za to ;d
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #49 : 2007-04-06, 14:48 »
U mnie to takie tapeciary sa :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #50 : 2007-04-08, 22:41 »
W szkole sie teorytycznie malowac nie mozna, ale nikt tego nie przestrzega, a nauczyciele uwagi nie zwracają.

Ja sie osobiscie do szkoly(poza nią, tez rzadko) nie maluję, bo:
- nie umiem dobrze
- wydaje mi sie, ze wyglądam jak debil. :P
- nie mam czasu, wstaje tak, ze mam tylko 20 min na przyszykowanie się

Czasami jak ladnie kogos poprosze, to mnie ladnie pomaluje, ale tak to...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #50 : 2007-04-08, 22:41 »

Cinderella

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #51 : 2007-04-08, 22:44 »
Ola14, znam to skadś....:)
U nas w szkole też jest ,,zakaz" malowania się. Ale, of course, wszyscy mają na to nalane od góry do dołu. W sumie, ja też się maluje, a raczej powierzam to zadanie koleżankom :). Najczęściej po pływaniu, kiedy wychodzi na światło dzienne cała moja bladośc..:/
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #52 : 2007-04-09, 09:57 »
U mnie jest zakaz. Ale jak u wielu z was wszystkim to wisi :P
Ja się nie maluję jako tako, ew. błyszczyk, ale to rzadko, jak rano się obudzę wcześnie... ;]
Ale u nas mało kto się maluje - to nie miasto. Ale moja kol. z klasy się maluje i udaje że jest "lejdi" - bo tak naprawdę nie widać jak się malowała. I po kiego grzyba kredkę zużywać, skoro jej nie widać?
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #53 : 2007-04-21, 14:25 »
Ola14, znam to skadś....:)
U nas w szkole też jest ,,zakaz" malowania się. Ale, of course, wszyscy mają na to nalane od góry do dołu. W sumie, ja też się maluje, a raczej powierzam to zadanie koleżankom :). Najczęściej po pływaniu, kiedy wychodzi na światło dzienne cała moja bladośc..:/
U mnie też jest zakaz podobno ;P
Ale czy ktoś zawrac ana to uwagę? ;p
Ja używam tylko krem do rąk i do twarzy i błyszczyk nieraz
i chyba tyle :P
Ja nie lubie za bardzo sie malować.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #54 : 2007-04-23, 21:58 »
W szkole nie ma zakazu - liceum. ;)
Maluję się, ale nie mocno ;)
Zapisane

Misty

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #55 : 2007-04-25, 12:52 »
U mnie niby jest zakaz ale tylko takie totalne kujonki (sorx jeśli kogoś uraziłam ale u mnie tak jest) go przestrzagają. Ja do sql to tusz do rzęs, troche fluidu (ale tak zeby go nie było widać), jak trzeba to korektor i jakiś delikatny błyszczyk albo pomadka ochronna.
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #56 : 2007-04-25, 14:53 »
no tylko po co się malować. Tam są lekcje nie pokaz modelek :P tam mówi moja nauczycielka. Ale tak naprawde to ja się nie malowałam, i malować się nie będe (a kujonką nie jestem, 15min. odrabiam lekcje i koniec nauki w domu a oceny dobre mam :):P)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Misty

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #57 : 2007-04-25, 16:27 »
mówiąc kujonki chodziło mi o to że z tymi laskami ode mnie nie da sie pogadać o czym innym niż o nauce, nie wychodzą nigdzie z domu i własciwie ciągle sie uczą.

(a kujonką nie jestem, 15min. odrabiam lekcje i koniec nauki w domu a oceny dobre mam :):P)
Też bym tak chciała :)

A ja sie maluje raczej po to żeby sie sobie podobać a nie komuś... chodzi mi tu raczej o estetyke wyglądu niż "pokaz modelek"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #57 : 2007-04-25, 16:27 »

niaania

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #58 : 2007-04-26, 15:34 »
Ja się nie maluję wogóle, poprostu nie lubię. Wszkole jest niby zakaz, ale kto na to zwraca uwagę?
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #59 : 2007-04-27, 21:08 »
a ja się ucze w szkole kosmetycznej :P I jak mi się nie chce to się nie maluje :P A zakazu nie ma :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 28 zapytaniami.