Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Malowanie w szkole  (Przeczytany 19193 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diabełek

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #60 : 2007-04-28, 12:51 »
A ja sie nie maluje. No moze blyszczyk lub pomadka ochronna. Na  malowanie to ja mam jeszcze czas.
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #61 : 2007-04-28, 20:11 »
Maluję się do szkoły. Lekki antybakteryjny puder, tusz do rzęs i błyszczyk. Przyzwyczaiłam się do tego bardzo.
Zakaz? Był i w zasadzie chyba nadal jest, ale nikt się nie przejmuje. Fakt, że dziewczyn z kilogramem tapety w naszej szkole jest baaardzo mało, jak już to wiele maluje oczy czarną kredką.
Zapisane

°yuki°

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #62 : 2007-04-29, 00:17 »
u mnie to takie tapeciary chodza po szkole ze mozna by bylo lopata zbierac im puder z twarzy... moim zdaniem beznadziejnie wyglada idelnie brazowa skora gdzie nie widac nawet rysow twarzy nie raz... co do zakazu w szkole, to chyba na malowanie sie nie ma, ale za to nie mozna odkrywac plecow i ramion, a spodnie i spodnice musza byc za kolano...

ja maluje tylko rzesy troche i nakladam jakas szminke ochronna... nie lubie sie mocno malowac
kiedys mialam manie nakladania pudru w kremie codziennie, naszczescie mi minelo  :/ no chyba ze w zimie nakladam czasami puder jakis bo wygladam strasznie blado, ale to tez zadko...

ktos tu powiedzial ze chlopaki wola naturalne dziewczyny... u mnie w szkole to raczej lataja za tymi tapeciarami... ale co tam, ja nie bede robic z siebie klauna tylko dlatego
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #62 : 2007-04-29, 00:17 »

Nataila

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #63 : 2007-04-29, 09:29 »
u mnie to takie tapeciary chodza po szkole ze mozna by bylo lopata zbierac im puder z twarzy... moim zdaniem beznadziejnie wyglada idelnie brazowa skora gdzie nie widac nawet rysow twarzy nie raz... co do zakazu w szkole, to chyba na malowanie sie nie ma, ale za to nie mozna odkrywac plecow i ramion, a spodnie i spodnice musza byc za kolano...
Taa, i do tego to wygląda tak, że jakby te wytapetowane się uśmiechnęły, to by im się makijaż pokruszył :P .
U mnie nie ma zakazu na ubrania. Generalnie. I nauczyciele się nie czepiają, co najwyżej ci starsi - i bardzo dobrze. Może ja jestem jakaś niedzisiejsza, ale jak przychodzi do szkoły dziewczyna z całymi plecami gołymi... To chyba bardziej na imprezę jakąś. A z kolei pięciocentymetrowa przerwa między bluzką a spodniami, z których eee "wylewa się" tłuszczyk, wygląda obleśnie.
Zapisane

°yuki°

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #64 : 2007-04-30, 20:04 »
Może ja jestem jakaś niedzisiejsza, ale jak przychodzi do szkoły dziewczyna z całymi plecami gołymi... To chyba bardziej na imprezę jakąś. A z kolei pięciocentymetrowa przerwa między bluzką a spodniami, z których eee "wylewa się" tłuszczyk, wygląda obleśnie.

Ja tak samo...

Ale co do tych ubran to u nas juz przesadzaja, dzisiaj moja kolezanka z klasy nalozyla sobie takie spodnie ktore mialy wytarte dziury na kolanach, kolan ni nic nie bylo widac, ale jak dyro to zobaczyl to wlepij jej 3 godziny kozy po szkole :stupid: ... bez kometarza  :hmmm:  :misst:
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #65 : 2007-04-30, 22:03 »
Taa, i do tego to wygląda tak, że jakby te wytapetowane się uśmiechnęły, to by im się makijaż pokruszył :P .

Pewnie dlatego sa takie ponure :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Misty

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #66 : 2007-05-02, 16:53 »
Ale co do tych ubran to u nas juz przesadzaja, dzisiaj moja kolezanka z klasy nalozyla sobie takie spodnie ktore mialy wytarte dziury na kolanach, kolan ni nic nie bylo widac, ale jak dyro to zobaczyl to wlepij jej 3 godziny kozy po szkole :stupid: ... bez kometarza  :hmmm:  :misst:

lool ja bym sie z nim kłóciła.. bo jak jej kolan nie było widać to za co niby ta koza?? :|
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #67 : 2007-05-05, 10:46 »
Moja siostra kiedyś chodziła w strasznie pociętych spodniach - dziury na udach,kolanach i z tyłu też... jedyne co jej się przytrafiło to przerażenie naszej babci która roztrzęsiona zaczęła szperać w portfelu i "Dziecko, jak Wy nie macie pieniędzy żeby ci kupić nowe spodnie to mi mów!" ... :lol:
A siostra była zdegustowana, bo toż ona specjalnie spędziła pół wieczoru wycierając i wycinając dziury ;) Koniec offa, nie mgłam się oprzeć.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Qaś

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #68 : 2007-05-06, 15:06 »
Heh ja hce taka babci fatty,bedę chodziła ciągle w obdartych ubraniach do niej,a kaska bedzie sie lac strumieniami :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #68 : 2007-05-06, 15:06 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #69 : 2007-05-06, 17:30 »
Szczera babcia ;P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #70 : 2007-05-08, 09:02 »
Nie maluję się. I nie popieram w ogóle malowania się do szkoły. Jak się delikatnie umalujecie to nawet tego widać nie będzie przecież  :krzywy: . No więc nie wiem za bardzo po co to wszystko. Ale dobra.

Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #71 : 2007-05-27, 19:13 »
Ja się też nie maluję i jakoś żyję,maluję się baaardzo rzadko :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

sloneczko104

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
  • Co nas nie zabije, to nas wzmocni
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #72 : 2007-07-28, 15:15 »
U mnie nie ma zakazu, moze dlatedo ze chodze do liceum. Osobiscie uzywam jasnego podkladu, tuszu do rzes i blyszczyka. Nie mam nic przeciwko malowaniu sie, jesli ma sie jakis umiar.
Zapisane

Sasha

  • Gość
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #73 : 2007-09-11, 21:44 »
Tylko błyszczyk albo pomadka ochronna. Nic więcej. U nas raczej nie ma jakiś wytapetowanych panienek i dobrze, bo bym tego nie zniosła x_X
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #74 : 2007-09-13, 18:00 »
ja ostanio zauważyłamże telaski unas w gim to wytapetowane tonami xD ehh...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #74 : 2007-09-13, 18:00 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #75 : 2007-09-13, 19:08 »
Teraz sobie nie mogę wyobrazić, że idę do szkoły bez makijażu...:P
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #76 : 2007-09-13, 19:09 »
ja ostanio sobie czasem błyszczykiem lekko usta maznę i tyle
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #77 : 2007-09-13, 19:27 »
A ja w ogóle nie używam błyszczyków, bo od ostatniego błyszczyka, jaki miałam - dostałam alergię. :P
Moje koleżanki uważają, że jestem dziwna :mysli:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #78 : 2007-09-14, 11:46 »
ja to do szkoły maluję się delikatnie.. troszkę pudru.. delikatny cień.. którego prawie nie widac tusz.. a błyszczyku nie bo i tak mi zniknie po jednej lekcji;p
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #79 : 2007-09-14, 14:41 »
Moje koleżanki uważają, że jestem dziwna :mysli:
Kituś i tutaj tkwi Twój atut - nie jesteś kolejnym klonem :)
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #80 : 2007-09-14, 16:52 »
dokladnie, ja używam błyszczyku xD ale bardzo jasnego i mi się usta tylko świecą, ale jakieś super makijaże? tonie dla mnie... nienawidze takich rzeczy, choć jak kiedyś mnie koleżanka delikatnie na dyskotekę pomalowała to podobno było mi bardzo ładnie... xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #80 : 2007-09-14, 16:52 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #81 : 2007-09-14, 19:27 »
U nas można się malować, ja również to robię. Nie wyobrażam sobie wyjśc full natural... :P

A Wy (no, co niektórzy) dobrze, że się nie malujecie, bo jeszcze przyjdzie na to czas. :) Ja również w wieku 00-14 lat się nie malowałam...
Zapisane

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #82 : 2007-09-17, 20:02 »
ja tylko podkład i czarny tusz.
błyszczyków nienawidzę wręcz
Zapisane
;)

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #83 : 2007-09-18, 18:49 »
boże jakie u nas łażą po szkole. zgon. idzie dziewczyna i wygląda... no... jak sami wiecie kto :/
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #84 : 2007-09-19, 13:36 »
jak lachon...... u nas też takich pełno, ochyda :|
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #85 : 2007-09-19, 14:24 »
W mojej szkole teraz teoretycznie nie mozna farbowac wlosow, nakladac makijazu, miec kolczykow w innych miejscach niz uszy, pokazywac pepkow, nosic kusych spodniczek, nosic kurtek w szkole, a i tak 3/4 szkoly sklada sie z dziewczyn lamiacych te wszystkie zasady ;).
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #86 : 2007-09-19, 14:33 »
W mojej szkole teraz teoretycznie nie mozna farbowac wlosow, nakladac makijazu, miec kolczykow w innych miejscach niz uszy, pokazywac pepkow, nosic kusych spodniczek, nosic kurtek w szkole, a i tak 3/4 szkoly sklada sie z dziewczyn lamiacych te wszystkie zasady ;).
Skąd to znam :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #87 : 2007-09-25, 19:34 »
W mojej szkole teraz teoretycznie nie mozna farbowac wlosow, nakladac makijazu, miec kolczykow w innych miejscach niz uszy, pokazywac pepkow, nosic kusych spodniczek, nosic kurtek w szkole, a i tak 3/4 szkoly sklada sie z dziewczyn lamiacych te wszystkie zasady ;).
dokładnie.
Czasem jak widze laski z mojej budy to nie wiem czy sie smiac czy płakać o_O
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedz #87 : 2007-09-25, 19:34 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #88 : 2007-10-02, 19:25 »
dokładnie.
Czasem jak widze laski z mojej budy to nie wiem czy sie smiac czy płakać o_O
Dokładnie :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Malowanie w szkole
« Odpowiedź #89 : 2007-10-02, 23:10 »
a ja zawsze mam delikatnie podmalowane oczko, troszke jasnego, różowego, brokatowego cienia, czy tam delikatny srebrnawy. troszke czarnego tuszu i usta pomadką nivea :P i tyle.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.