Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ząbki + wybielanie = ??  (Przeczytany 3850 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Ząbki + wybielanie = ??
« : 2007-12-30, 18:22 »
Jak był już taki temat to sory ale nie znalazłam.
 Szukam sposobu na wybielenie zębów  :oops: :oops: :roll: W sumie najlepiej byłoby u dentysty ale z tego co wiem to sporo kosztuje. Myślałam też o paskach wybielających, ale po wysłaniu mum z misją do apteki zrezygnowałam, ok. 60 zeta...  :roll:
 Macie jakieś rady?
Zapisane
cZŁOwiek

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #1 : 2008-01-04, 12:11 »
Warto dac te '60 zeta' i miec biale zeby moim zdaniem. ;)
Zapisane

Mania20

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 53
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #2 : 2008-01-04, 15:32 »
Proponuje zestawy z allegro :)
http://www.allegro.pl/item287784064_wybielacz_do_zebow_whitelight_wybielanie_zebow.html
Osobiście próbowałam tych zestawów i polecam. Moi znajomi kupują tez z allegro tylko troche droższe zestawy i sa zadowoleni z efektów :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedz #2 : 2008-01-04, 15:32 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #3 : 2008-01-04, 19:34 »
Warto dac te '60 zeta' i miec biale zeby moim zdaniem. ;)
pewnie że warto, tylko czy to na pewno będzie skuteczne? :roll:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #4 : 2008-01-05, 11:58 »
pewnie że warto, tylko czy to na pewno będzie skuteczne? :roll:
właśnie czytałam w necie że nie każdemu pomagają. A i mówią [piszą] o pastach wybielających. Troche tego jest :roll: Stosujecie lub stosowaliście jakieś? Polecacie coś?
Zapisane
cZŁOwiek

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #5 : 2008-01-05, 13:41 »
A ile u dentysty kosztuje? A te paski na stałe są?
Chyba lepiej raz dużo zapłacić, a potem spokój już mieć ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #6 : 2008-01-05, 15:51 »
Pytałam moją dentystkę o pasty wybielające, ale odradziła. Stwierdziła, że pomagają na krótko, a przy tym powodują, że zęby szybciej tracą biel. Pasty zostawiają na szkliwie minimalne rysy, więc szkliwo szybciej "chłonie" przebarwienia. Czyli, należałoby na okrągło stosować pasty wybielające i mieć coraz bardziej zniszczone zęby, w coraz krótszym czasie tracące biel :/ O paski nie pytałam. Ale jakoś sceptyczna jestem...
Zapisane
IBDG Wrocław

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #7 : 2008-01-05, 16:22 »
A ile u dentysty kosztuje? A te paski na stałe są?
Chyba lepiej raz dużo zapłacić, a potem spokój już mieć ;)
Zależy ;) Ale chodzi o to, że nie zawsze są efekty... Już ja widze mine mamy kiedy jej oznajmiam, że potrzebuje 800 zeta na wybielanie zębów :lol:
Paski nie są na stałe. Ale one z kolei wybielają zęby 'z wierzchu' a pomiędzy już nie :roll:

IBDG, w necie czytałam, że pasta Email Diament Rouge jest b. dobra. A nie można by tego jakoś z przerwami stosować, żeby bezpieczniej było?
 Może płukanka z soku z cytryny? :lol:
Zapisane
cZŁOwiek

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #8 : 2008-01-05, 16:36 »
Podejrzewam, że nawet stosowanie z przerwami może zaszkodzić... Być może są takie pasty, które nie rysują szkliwa, tego nie wiem...
 
Płukanka z soku cytryny pewnie nie zaszkodzi, co najwyżej gebę wykręci... ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedz #8 : 2008-01-05, 16:36 »

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #9 : 2008-01-05, 16:51 »
Płukanka z soku cytryny pewnie nie zaszkodzi, co najwyżej gebę wykręci... ;p
Grejpfruta zjadłam to i cytryna mi niestraszna xD :P
Zapisane
cZŁOwiek

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #10 : 2008-01-05, 18:57 »
Ja akurat nie mam problemu z brzydkim kolorem zębów, ale kiedyś z ciekawości wypróbowałam pasty pearl drop, niby wybielająca. Myłam 3/4 razy dziennie i efekt widziałam, aż sama się zdziwiłam.
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #11 : 2008-01-05, 21:36 »
Płukanka z soku cytryny pewnie nie zaszkodzi, co najwyżej gebę wykręci... ;p
Grejpfruta zjadłam to i cytryna mi niestraszna xD :P
No dobra, przeceniłam się :lol: To, to tylko dla odważnych :lol: Ale wydaje mi się, że jakiś tam efekt jest, oczywiście żaden cud ... :P To możliwe w ogóle? ;p Może widze zmianę bo chcę ją widzieć... :P

Ja akurat nie mam problemu z brzydkim kolorem zębów, ale kiedyś z ciekawości wypróbowałam pasty pearl drop, niby wybielająca. Myłam 3/4 razy dziennie i efekt widziałam, aż sama się zdziwiłam.
Ile kosztowała? Zastanawiam się nad Email Diament ROUGE, i chyba w poniedziałek ją kupie. Ludzie ją zachwalają...
Zapisane
cZŁOwiek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #12 : 2008-01-06, 11:43 »
ja chciałam jeszcze zwrócić uwagę na dwie kwestie:

po pierwsze kazdy ma nieco inny odcień kości i zęby tez mają różne zabarwienie. powoduje to, ze w pewnym momencie bielsze juz nie będą, no chyba ze chemią potraktujemy ale to już idiotyzm moim zdaniem, bo ja wole mieć zęby zdrowe i mocne a nie białe i tylko białe.

a po drugie: wiele wybielaczy to tylko wybielacze optyczne zatem by móc utrzymać taka biel trzeba niemal stale ich używać

no i jeszcze 3 sie nasunęło:
jak już wspomniałam o chemii: większość środków wybielających trawi zęby dlatego nie można ich często stosować bez zniszczenia szkliwa (a potem zęba). zatem rzeczywiście lepiej poszukać naturalnych metod: moze i mniej efektowne ale na pewno zdrowsze.


a co do soku z cytryny: pamiętajmy ze kwasy z owoców też niszczą szkliwo zatem nie robić tej płukanki na noc.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #13 : 2008-01-06, 13:23 »
O właśnie, Pao przypomniała mi historię z podstawówki. Miałam koleżankę, której dentystka czepiała się, że nie dość często czyści zęby... Chodziło jej o to, że dziewczyna miała je lekko żółtawe... :/ Tymczasem była to osoba jak najbardziej dbająca o higienę, niestety, "obdarzona" takim kolorem zębów... Tak jak nie wszyscy mozemy byc szczupli i wysocy, tak nie wszyscy możemy błyskać ząbkami jak perełki ;p Chyba, że przedkładamy estetykę na krótki czas nad mniej atrakcyjną solidność na dłużej :P

Jeszcze jedno: kiedyś zobaczyłam na okładce czasopisma niewiastę o olśniewającym uśmiechu... Zęby miała tak białe, że biel aż na dziąsła jej przeszła... :lol: Po prostu do zdjęcia kobietę odpowiednio spreparowano, tyle, że niezbyt starannie i bielidło jej się rozmazało :P

Pamiętajcie, że przy niezbyt białych zębach lepiej używać pomadek w odcieniach brązu, niż czerwieni.
Zapisane
IBDG Wrocław

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #14 : 2008-01-06, 15:08 »
Monika jakieś 6 zł.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedz #14 : 2008-01-06, 15:08 »

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Ząbki + wybielanie = ??
« Odpowiedź #15 : 2008-01-06, 18:24 »
Tak jak nie wszyscy mozemy byc szczupli i wysocy, tak nie wszyscy możemy błyskać ząbkami jak perełki ;p Chyba, że przedkładamy estetykę na krótki czas nad mniej atrakcyjną solidność na dłużej :P
Nie chodzi mi o takie ząbki jakie mają gwiazdy w czasopismach bo przy szerszym uśmiechu zdjęcia z lampą by nie wychodziły :lol: Jednakże troche by się przydało...

Hes, dzięki
Zapisane
cZŁOwiek
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 25 zapytaniami.