Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Rodzaj muzyki  (Przeczytany 8524 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elwirka

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #30 : 2003-06-24, 21:44 »
a ja nie mam sensu życia w muzyce a już tym bardziej w hip hopi  :wink: Nie chcę nikogo urazić ale ja się dziwię skąd oni biorą te nazwy i mogli by zmienić repertuar bo jakoś nie chce się słuchać ciągłych marudzeń jakm to życie jest denne i tylko mój rap jest cool ale peja jest chyba zno
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #31 : 2003-06-27, 22:15 »
Widać, że mało miałaś styczności  z HH.  Najwiecej marudzi Peja. A jak niemarudzi to tworzy moim zdaniem shit.

Przesłuchaj płytke Meza "Mezokracja" zero marudzenia, wszystko zrobione z sensem.

Gdyby w naszym kraju dobrze się żyło, nikt by nie marudził
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #32 : 2003-06-28, 00:12 »
Nie wiem ja się staram takich rzeczy nie słuchać bo mam uraz psychiczny i tyle No poprostu zaszczeliłabym za takie ględzenie o niczym ale wiele ludzi to nie denerwuje i dobrze bo przynajmniej hip hop mamy na jakimś poziomie[/list]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rodzaj muzyki
« Odpowiedz #32 : 2003-06-28, 00:12 »

zyraffka

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #33 : 2003-06-28, 11:32 »
Ja słucham hh i chyba połowa forum wie o tym. Dodatkowo słucham techno i ściśle z tym powiązany dance. Nie gardze również dobrym rockiem. Ale głównie hh i zgadzam sie z Jimmim że najwiecej marudzi Peja... taki jego styl...   A i ostatnio zakochalam sie w piosence Big Cyca "Dres" hehehehe
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #34 : 2003-06-28, 12:57 »
Cytat: Jimmy
Widać, że mało miałaś styczności  z HH      



I ja tylko jeszcze ci powiem Jimmy 9wiem, że się  jednego czepiem), że widocznie Ty też miałeś mało styczności z prawdziwym, dobrym popem.
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #35 : 2003-06-28, 22:34 »
Pop = jedna wielka komercha. Super, sexi laski kręcące pupcią. Nieee dzięki.

Wiem, wiem niewszystkie kręcą, ale duża większość. Ale za to masowe reklamy płyt itp.

Komercji mówie NIE !
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #36 : 2003-06-29, 19:31 »
teraz hh też jest komercyjny bo gdyby nie to to by biedakami byli i niech nie chrzanią że świat jest biedny bo oni nie są ale co tam niech robią co chcą a co do popu jest lepszy i gorszy i tyle :wink:
Zapisane

Andariel

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #37 : 2003-06-29, 20:14 »
1.Rock
2.Rock gotycki
3.Metal (zależy od humoru)
4.Muzyka w stulu - Enya, Gregorian, Era, Enigma, Midnight Syndicate, Delerium etc....
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #38 : 2003-07-09, 20:58 »
Metal i rock przedewszystkim, a jak jest jeszcze z domieszką gotyku to odlatuje, bardzo lubie też balladki, kiedy mam na to humorek, często polskie w stylu Patrycji Markowskiej, moim zdaniem świetny głos i muzyka niczego sobie, lubie też gitarowe solówki, ogólnie to lubie muze z głębią...ale hh i techno to nie dla mnie i nie potrafie się tam doszukać głębi....
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Rodzaj muzyki
« Odpowiedz #38 : 2003-07-09, 20:58 »

anneri

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #39 : 2003-07-11, 11:41 »
.:Rock:.
1. Punk Rock
2. Gotyk Rock (Closterkeller!!)
3. Black i Gotyk Metal
4. "Zwykly" rock, szczegolnie torunski zespol CZAQU :)
5. Rock + muzyka klasyczna (np. Ankh)
Zaleznie od humoru od punka po gotyk - we mnie sie duzo dzieje.
Zapisane

anneri

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #40 : 2003-07-11, 11:53 »
Moze jeszcze dopisze ze pociaga mnie bardzo atmosfera koncertow moich ulubionych zespolow. Poznawanie nowych ludzi nastawionych na "odbior" a nie konsumpcje....W przyszlym roku wybieram sie do Zar na Przystanek Woodstock:) Jestem na etapie zycie muzyka - zycie sie toczy od konceru do koncertu , od plyty do plyty. Nie zaniedbuje przy tym niczego: w roku szkolym nauki, a w wakcje moich ulubionych ksiazek.
Mile jest to ze poznajac ludzi sluchajacych Mojej muzyki rzadziej sie rozczarowuje  :roll:
Zapisane

Siva

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #41 : 2003-07-17, 11:11 »
nie slucham tego co wy :P
no predzej tego co Beauty Terror, choc HC mi tak do konca nie pochodzi, ale Vision mi sie podobaalo na koncerciku, z polskich to chyba tylko Pokerface :)
Zapisane

Sword

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #42 : 2003-07-17, 15:56 »
Cytat: !_Emilka_!
nie sluchasz muzyki??? zadnej..doslownie zadnej..nie spiewasz nie nucisz ..nie puszczasz radia?? to niereale...nie mozliwe...zupeknie nie do wykonania. jak ty to robisz kareen???

Wież mi czasami lepiej nie śpiewać:) Ja od niedawno polubiłem P.O.D i Linkin Park, a te składziki należą do Numetalu wiec zaznaczyłem Metal :]
Zapisane

Gerda

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #43 : 2003-07-22, 18:58 »
Jaaa nienawidzę HH polskiego, zgodzę się, że czasami rzeczywiście gadają o życiu, ale tak jak patrzę na te polskie coniektóre kalectwa, tymi rękami wymachują to tylko mi się śmiać chce  :P Zauważyliście, że teraz to nawet murzynów do piosenek biorą, żeby to tak zajeżdżało Ameryką ??? Viva teraz cały czas puszcza tylko hip-hop, no i nie mam co słuchać przez to :!!!: A powiedzcie mi, która wytwórnia dała szansę Evah ??? przecież ja nic nie rozumiem, jak ta dziewczyna śpiewa, widocznie ma bogatego tatusia  :grr: fuujjjj heh  :lol: Jimmy tylko nie bierz tego sobie do serca, to tylko moja opinia. Szanuję ludzi, którzy słuchają HH, bo to ich sprawa  8)

Ich Troje pozostawiam bez komenta  ;)

Osobiście słucham wszystkiego, uwielbiam techniawki ATB, np "We belong", "Long way home", lubię Simply Red, Reamonn, no wszystko wszystko, no oczywiście bez disco-polo, chociaż nie na każdej imprezce musi być obowiązkowo "Jesteś szalona" hahah pozdrawiam
Zapisane

kotek3

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #44 : 2003-07-30, 20:22 »
Rzadko słucham muzyki a jak już to techno lub metalu
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rodzaj muzyki
« Odpowiedz #44 : 2003-07-30, 20:22 »

Emilka

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #45 : 2003-07-30, 20:36 »
wow...mieszanka wybuchowa
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #46 : 2003-08-03, 08:44 »
jimmy mas takie plaksi podjscie..widac ze za duzo sluuchales hh:)  mozes zie dogadac z moja koeznka..dla niej nie moze byc z ektos lucha matalu i hh bo jak/..?hh takie wpsniałay ...a metal?...ech i sie jej nie prztulczmy..i tez uwaz ze hh nie komrecyjne..hehe taki peja..i smarfne hity...hyh...hh polskie ma are dobrych kawalkow...ale ja tam wole amarykanski..przynajmnije tak nie smaca i teldyski sa  przyjemnjsz dka oka bo te polksice to wrzyskie takie samae a kolesie sa lyski brzydcy i  zle ubrani fuj!..jak tak mozna sie w tv pokazac wogole?:)
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #47 : 2003-08-03, 09:26 »
Co wy chcecie od disko polo !? To moja muzyka, głębia słów, ja słucham disko polo dla tekstów "Majteczki w kropeczki sialalalalala"

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #48 : 2003-08-03, 16:50 »
to jest wspaniała głębia, no przecież, takiej muzyki świat nie widział!
To jest wspaniałe~~~Ja nie rozumiem tych ludzi co krytykują disco polo!!

Chociaż sama jestem takim człowiekiem :-)
Zapisane

Sword

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #49 : 2003-08-03, 17:31 »
Masz racje Disco Z Pola zasługuje na chwilę uwagi. Poswięćmu mu mminutę ciszy :D
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #50 : 2003-08-03, 17:35 »
Święta cisza... :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rodzaj muzyki
« Odpowiedz #50 : 2003-08-03, 17:35 »

KAMILO

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #51 : 2003-09-14, 20:21 »
Hip Hop , Techno , Rock tylko niekaży
a Metal to dno dla mnie to dziadostwo między innymi Menson
Zapisane

Michcio

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #52 : 2003-09-14, 21:19 »
0.(=1)-Drum and beass
1.hause
2.2 Steps
3.Kalsyka
4.Techno
5.Trance
Też jestem W trakcie muzycznej i zyje
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #53 : 2003-09-15, 16:50 »
Ja słucham głównie rocka i popu, a także hh ale nie polskiego......:)
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #54 : 2003-09-15, 16:51 »
a System Of a Down do jakiego rodzaju można zaliczyć? bo ich też lubie
Zapisane

Talagia

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #55 : 2003-09-15, 18:58 »
A ja mam dziwny przypadek bo zwykle metallowcy nienawidzą hip-hopu i odwrotnie, a ja kocham metal i bardzo lubie hip-hop( od niedawna )
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #56 : 2003-09-15, 20:44 »
Wiesz, może nie nienawidzą. Ja się zaliczam do metalów (nie metalowców, plizzz), i nie nienawidzę hh, ale nie rozumiem i nie lubię...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #57 : 2003-09-15, 20:52 »
Cytat: !_Emilka_!
o...i to jak...normlanie szczena mi opadla. Ja bym nie umiala zyc bez muzyki...tzn. moze troche przesadzam...ale poprostu uwazam z ebez niej swiat bylby zupelnie szary.... pozatym niektora muzyka dziala na mnie zupelnie jak narkotyk..tzn...no wiecie nie myslcie sobie ze ja jakas spunka albo cos..poprostu przy niektorej muzyce...potrafie odleciec do zupelnie innego swiata :P ;)


Mi też szczena opadła.. Faktycznie, świat bez muzyki byłby dziwny, szary i smutny.. Nie byłoby subkultur,które tak się wyróżniają.. Które wystarczają większości młodzieży za bunt... Nucenia, przypominania sobie ulubionych kawałków..

Do tej pory nie doceniałam muzyki...  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rodzaj muzyki
« Odpowiedz #57 : 2003-09-15, 20:52 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #58 : 2003-09-23, 18:31 »
Cytat: Jimmy
Pop = jedna wielka komercha. Super, sexi laski kręcące pupcią. Nieee dzięki.

Wiem, wiem niewszystkie kręcą, ale duża większość. Ale za to masowe reklamy płyt itp.

Komercji mówie NIE !


A Hiphop? Jeden wielki szajs. Seksi laski kręcą pupcią przy łysym chłoptasiu, ubranym w złote łańcuchy i futro. Gdzieś tu (w ciekawych stronach lub humorze) był link do "Zostań Gwiazdą Hip Hopu" czy coś takiego. :P
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Rodzaj muzyki
« Odpowiedź #59 : 2003-09-23, 19:25 »
Cytat: Wiktoria
[..]



A Hiphop? Jeden wielki szajs. Seksi laski kręcą pupcią przy łysym chłoptasiu, ubranym w złote łańcuchy i futro. Gdzieś tu (w ciekawych stronach lub humorze) był link do "Zostań Gwiazdą Hip Hopu" czy coś takiego. :P


Jaki szajs :grr:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 27 zapytaniami.