Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!  (Przeczytany 25859 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marika

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #30 : 2003-06-01, 09:37 »
Ja chciałąm sobie zrobić czerwone końcówki ale stwierdziałm że chyba nie a jak zrobie to jakiegos bardziej  oczojebnego koloru !!!!!!!!!!!!
Zapisane

ktosia

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #31 : 2003-06-01, 11:45 »
A ja takie pare centymetrow za uszy, ale wlasnie zbieram sie do frycka po jakas krotka fryzurk, jeszczenie mam mam sprecyzowane co to mialo bybyc.. moze tam mi doradza..... TZ mnie ukatrupi ;) :lol:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #32 : 2003-06-01, 12:09 »
A ja mam brązowe wlosy za uszka
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedz #32 : 2003-06-01, 12:09 »

Marika

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #33 : 2003-06-09, 18:21 »
wiecie co wam powiem chgyba sie rozmysliałam bo mój dziadek mi smuty wali ze się  do mnei an uilcy nie przyzna więc chyba nie robie ;(
Zapisane

SKR

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #34 : 2003-06-09, 21:05 »
Ja mam włosy cieniutkie,ale gęste. Cały czas zapuszczam. Rosnom i dość szybko więc na początek przyszłego roku bedę miała już chyba dość dugie. :)
Zapisane

iwa

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #35 : 2004-02-26, 22:58 »
a ja już jakoś żyję ze swoimi cudami na głowie.czekam cierpliwie aż mi odrosna.ja kce kucyka miec.
ten temat troche stary ale iwa teraz odnajduje nowe dzialy :wink: lepiej pozno niz wcale :)
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #36 : 2004-02-26, 23:58 »
A ja mam długie włosy, bo ostatnio jakoś wolę długie od krótkich. No a jeśli chodzi o kolor to jest nieokreślony, bo już tyle razy farbowałam, że juz sama nie pamiętam jaki jest mój naturalny :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #37 : 2004-02-27, 09:17 »
Eh... ja się wybieram do fryzjera, żeby moje włosy obciąć (są do pasa), ale jakoś nie moge się zebrać... Jak ta sójka  :lol:
Zapisane

psotka

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #38 : 2004-02-27, 10:51 »
a u mnie, grzywka na bok - opadajaca, wystrzepiona, zlewajaca sie z reszta wlosow, ktore sa postrzepione do ramion, do tego 5 kolorow ale ladnie skomponowanych;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedz #38 : 2004-02-27, 10:51 »

Ash

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #39 : 2004-02-27, 10:55 »
U mnie ciagle jeszcze cieniowane wlosy zakrywajace szyje.  I ciagle jeszcze w kolorze naturalnym, czyli rudym. Ale przemysliwuje nad podcieciem i zrobieniem balejazu w dwoch kolorach :mysli:
Zapisane

emir

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #40 : 2004-02-27, 11:24 »
:mysli: a ja muszę się obciąć... mam stanowczo za długie włosy... już mi zawiewają ;)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #41 : 2004-02-27, 16:02 »
Jakie są moje włosy...? Ech... nie ma się czym chwalić. Są bardzo podobne do włosów Kuby Kęsego (III edycja Idolka)  tylko ociupińkę krótsze i ciemniejsze.
W szkole nie mam życia, śmieją się ze mnie, że wyglądam jak czupiradło  :(
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #42 : 2004-02-27, 21:52 »
Ja mam długie do pasa, ciemny blond i nie zamierzam ich ścinać bo wcale nie są gęste.... :) Za to strasznie mi się niszczą i rozdwajaja końcówki i nic na to nie moge zrobić co radzicie???
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

emir

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #43 : 2004-02-27, 21:58 »
ściąć :(
Zapisane

mili

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #44 : 2004-02-27, 23:08 »
ojej, tak narzekacie na gęste włosy :p a ja mam takie beznadziejne, cieńkie... możemy się zamienić :P no... a wracając do tematu... kłaczki koloru jakiegoś brązowego, ale bardzo bardzo chciałbym mieć takie mega czarne, gdzieś tak do końca cycków. no więc choduje te kłaki, narazie mam takie...do ramion. i tak sobie rosną i rosną powoli...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedz #44 : 2004-02-27, 23:08 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #45 : 2004-02-27, 23:32 »
Fairy dobrze zrobiłas ze podciełaś bo nie będa sie rozdwajac no i mniej problemów z myciem, rozczesywaniem.. Ja mam włosy troche za ramiona (blond :P) a końcówki troche rudawe (bo jeszcze w wakacje miałam zafarbowane czerwona szamponetka i jeszcze zostało i nie zbiera sie na to aby sie zmyło ;)). Ale chce wloski jeszcze skrócić troszke a potem troche bardziej zapuścić.
Zapisane

kasia

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #46 : 2004-02-28, 08:57 »
Cytat: koniulka
Ja mam długie do pasa, ciemny blond i nie zamierzam ich ścinać bo wcale nie są gęste.... :) Za to strasznie mi się niszczą i rozdwajaja końcówki i nic na to nie moge zrobić co radzicie???

Miałam ten sam problem. No więc tak - do fryzjera i ściąc te końcówki (kilka centymetrów tylko), a potem po każdym myciu "Serum na zniszczone końcówki" firmy AVON (tylko mnie tu o reklamy nie posądzać - naprawdę działa świetnie  :wink: ). Kosztuje kilkanaście złotych, ale starcza na bardzo długo  :idea:
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #47 : 2004-02-28, 09:52 »
A ya mam zafarbowane na ciemnom wiśnię :P (na choine zafarbowałałam :) ) Może troszke za młoda jestem, ale nie widać :P Tylko różowawy połysk  ;)  Naturalnie to brazowe, tycio za ramiona, postopniowane i taka grzywka którom zaczesuje z włosami (nie umiem inaczej wytłumaczyć :P )  :)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

anneri

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #48 : 2004-02-28, 20:38 »
Ja mam za ramiona, czarne(farbowane - czekam az kolorek zejdzie) wycieniowane na calej dlugosci - wyglada to mniej wiecej tak ze kazdy kosmyk jest innej dlugosc. Bez grzywki - nie podobaja mi sie ;) Lubie moje wlosy...czekam tylko az wroci moj naturalny kolor - ciemny braz z miedzianymi pasemkami...ladne to to bylo ale w czarnym kolorze czulam sie bardzo dobrze... :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #49 : 2004-03-01, 15:10 »
Cytat: Emilka
a ja wlasnie 4 godziny temu obcielam moje obrzydliwe geste wlosy... :) teraz mam wloski przed ramiona, ciagle z przedzialkiem na boku, grzywka na boku, wypazurkowane boki i tyl glowy-koncowki :) zajefajnie wyglada :)


Emil, powiedz cos wiecej, ja tez mam obrzydliwe geste wlosy i nie wiem co z nimi zrobic ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #50 : 2004-03-01, 16:03 »
heh... ja bym chciałamieć gęste włosy... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedz #50 : 2004-03-01, 16:03 »

Orzeszek

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #51 : 2004-03-01, 18:25 »
Ja mam trochę poniżej uszu... Właściie, to co to za temat do rozmowy? NUUUUUUDA!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #52 : 2004-03-01, 19:54 »
ja ma do ramion..a mialam krtusze i rpefarbowane na jasny balajarz z ciemymi pasemkami
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #53 : 2004-03-01, 20:52 »
Dzięki kasiu :) Namówie mame to mi kupi mam nadzieje że zadziała :wink:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #54 : 2004-03-01, 21:33 »
a ja mam włosy na całej głowie równej długości (te ze spodu też :P), czyli z przodu tak gdzieś do ramion (trochę więcej), a z tyłu... noo dosyć dużo za ramiona... i gęste jak nie wiem :? :cry:. Kolor - jasny brąz
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #55 : 2004-03-03, 23:07 »
ja mam za ramionka a wlosy hm odwalzylabym sie na wszytko z wlosami jak bym miala ochote ...
Zapisane
To piekło nie raj :)

awangarda

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #56 : 2004-03-05, 17:31 »
hehe ja sobie ostatnio balejaz czy balejaque (czy jak to sie tam pisze) zrobilam  :):)
Zapisane

Nirvana

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #57 : 2004-03-05, 23:25 »
A ja mam straszne te kudły!
Nie dość że długie(prawie do kolan)to jeszcze grube i ciężkie jak cholera!
Grzywka do brody,mocno wycieniowana...co tam jeszcze...yyy...kasztanowe
(iedyś na czarno miałam zafarbowane teraz są naturalne)
Rosły mi dwa lata...Ciekawe jak bym nie obcinała od komunii...
chyba do ziemi by sięgały :szok:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedz #57 : 2004-03-05, 23:25 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #58 : 2004-03-06, 13:35 »
Cytat: Marika
Ja chciałąm sobie zrobić czerwone końcówki ale stwierdziałm że chyba nie a jak zrobie to jakiegos bardziej  oczojebnego koloru !!!!!!!!!!!!


ja miałam na wakacjach czerwone końcówki i hm byłam srednio zadowolona moze dlatego ze mialam zrobione nierowno ...
Zapisane
To piekło nie raj :)

Gerda

  • Gość
Odważyłam się...i dobrze! - Fryzury!
« Odpowiedź #59 : 2004-03-07, 14:34 »
Jessooo ostatni raz jak tutaj pisałam to było dawno temu :) Teraz włosy mi urosły do ramion, są pofarbowane na czarno, ale już farbka nieco schodzi, więc już nie są tak ładne jak przedtem :) ale wiąże je w koński ogon, piankę przyklapiam i na to oczywiście lakier do włsów, wygląda to schludnie (oczywiście nie po zdięciu gumki) :) ale włosy w ten sposób bardzo niszczę, doskonale o tym wiem :roll: ale inaczej (bez tych wszystkiech dodatków) wyglądam jak zapuszczone dziecko :P [no może nie takie dziecko heheeh znowóż :wink:] hehehehe :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.145 sekund z 27 zapytaniami.