Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co SiĘ dZiEjE z MoJą MySzKą??  (Przeczytany 1627 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OkTaWiA

  • Gość
Co SiĘ dZiEjE z MoJą MySzKą??
« : 2003-06-03, 19:37 »
Mam dwie mysie,mają niecałe 1,5 miesiąca,mam je ponad 3 tygodnie.Najpierw miałam jedną (Hizi),czarna i zawsze pełna energii :P i dwa dni po jej kupnie poszłam kupić drugą(Dizi)jej siostrzyczkę,z tego samego miotu.Tyle że dizi jest spokojna,wogóle prawie nie biega(Hizi to gdyby mogła to z akwarium my wyskoczyła i biegała jak oszalała po pokoju).Jednak nie to mnie martwi.Zauważyłam że Dizi często ma napady jakiegoś duszenie albo coś w tym stylu.Nie mam pojęcia jak to nazwać.Np.siedzi i je coś i nagle przestaje jeść i zaczyna "piszczeć" i momentalnie prawie że sztywnieje,nie kontaktuje wogóle ze środowiskiem.w pyszczku ma coś w stylu piany,śliny,daje uszy do tyłu i się kuli.jeśli zauważam że coś takiego się dzieje(bo nie zawsze przy tym pewnie jestem bo nie siedzę ciągle w domu) to odrazu staram się jej dać wodę do pyszczka,znaczy mokrego palca przykładam jej do pyszczka,ale to i tak nie pomaga.odkładam ją do terarium i po 5 min juz jest oki,normalnie zaczyna się myć,dalej idzie jeść i nic już jej nie jest.jak myślicie co to może być bo nie mam pojęcia i wątpię że nasz miejscowy wet coś jej pomoże,bo małe są szanse że specjalizuje się w takich maluśkich zwierzaczkach dlatego pisze,bo moze mieliście kiedyś styczność z takim czymś??z góry dziękuję za pomoc!!!:*
Zapisane

kareena

  • Gość
Co SiĘ dZiEjE z MoJą MySzKą??
« Odpowiedź #1 : 2003-06-03, 20:31 »
nie mam pojęcia co to, ale uważam że powinnaś iść do weta..
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Co SiĘ dZiEjE z MoJą MySzKą??
« Odpowiedź #2 : 2003-06-03, 21:22 »
widziałam coś takiego u szynszyla, niestety on miał padaczke.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co SiĘ dZiEjE z MoJą MySzKą??
« Odpowiedz #2 : 2003-06-03, 21:22 »

OkTaWiA

  • Gość
Co SiĘ dZiEjE z MoJą MySzKą??
« Odpowiedź #3 : 2003-06-03, 22:21 »
no to widzę że nie mogę zabardzo na to wpłynąć,wet też nie,ale i tak się do niego przejdę.a pytanko!czy moze to jakos wplynac na to druga myszke.znaczy chodzi mi o to że ona poprostu będzie się starała od dizi jakoś odizolować itp??ciemna jestem jeśli chodzi o tego typu sprawy,ale chyba od tego jest forum :)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Co SiĘ dZiEjE z MoJą MySzKą??
« Odpowiedź #4 : 2003-06-03, 23:27 »
nie powinno nic sie stać drugiej myszy, wręcz jeżeli obie są zaprzyjaźnione ta bedzie opiekowała sie chorą koleżanką.
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
Co SiĘ dZiEjE z MoJą MySzKą??
« Odpowiedź #5 : 2003-06-04, 12:07 »
Poprzegladaj strony internetowe o gryzoniach(nie tylko o mysiuniach)napewno cos gdzies znajdziesz namten temat.Kiedys na animalu byl wet do ktorego moznabylo napisac.Moze na jakiejs innej stronce znajdziesz weta.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.