Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jak pozbyć się zapachu moczu?  (Przeczytany 5881 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rikardo

  • *
  • Wiadomości: 1
jak pozbyć się zapachu moczu?
« : 2013-10-12, 19:46 »
witam :) mam taki mały problem babcia poprosiła mnie o pomoc w usunięciu brzydkiego zapachu moczu kota z dywanów i mebli, ale nie wiem jak się do tego zabrać i co jest najskuteczniejsze - samo mycie i wyczyszczenie płynem nic nie daje, słyszałam o pochłaniaczach zapachów, które neutralizują brzydką woń, np Ona Block - ale trochę to kosztuje i nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze. Co myślicie? Będę wdzięczna za porady
Zapisane

janulka

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #1 : 2013-10-12, 19:58 »
takie preparaty są skuteczne, używam tego samego neutralizatora bo mam sporo kotów w domu i nie wyobrażam sobie nie mieć czegoś takiego - dzięki niemu wchodząc do mieszkania nie czuje się woni zwierząt -a nie oszukujmy się przy hodowli problem jest dużo większy,także polecam!
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #2 : 2013-10-14, 19:08 »
Jesli niekastrowany kocur wiele razy zaznaczal swoje włości to wszystko co jest w domu nadaje sie tylko do spalenia. Kicius domowy powinien być wykastrowany w odpowiednim wieku, a wychodzacy powinien moc bez przeszkod wychodzic. Tym niemniej zawsze mozna podjąc jakąś kosztowna próbę zanim wyrzuci sie dywan, firanki i meble.....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedz #2 : 2013-10-14, 19:08 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #3 : 2013-10-17, 23:31 »
Z tego co slyszalam ocet sie ponoc niezle sprawdza - i jednoczesnie potrafi odstraszyc przd ponownym zasikaniem. Gorzej z samym zapachem octu - wiec warto miec jakies plany na wyjscie z domu przed zastosowaniem proby.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #4 : 2013-10-23, 22:31 »
Optymista :) Moje koty baaardzo lubia zapach octu, i na pewno nie da się nim przykryc zapachu mebli osikanych przez niekastrowanego kocura. Niczym nie da sie przykryc :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

krzyzak7

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #5 : 2013-11-06, 11:58 »
Jak te preparaty nie zadziałają, to już chyba nic nie wybawi tego "zapaszku"
Zapisane

werikaa

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #6 : 2013-11-11, 12:17 »
przy moich kocurach sprawdził się neutralizator AS w sprayu, fajnie bo to nietoksyczny i ekologiczny środek, nie powodujący podrażnień. Wypróbuj tego specyfiku, bo myślę że w Twoim przypadku też spełni oczekiwania.
Zapisane

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #7 : 2014-01-10, 15:05 »
Można użyć wspomnianego wyżej neutralizatora lub octu- druga opcja jest o tyle dobra że jeden zapach zamieniasz na inny,mniej intensywny,ale za to skuteczny.
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

Oronka

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #8 : 2015-04-01, 11:53 »
mam specjalne spraye na to- jeden odstrasza koty a drugi neutralizuje zapach- oczywiście nie są toksyczne!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedz #8 : 2015-04-01, 11:53 »

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #9 : 2015-11-23, 14:58 »
W takim razie napisz dokładnie co to za spray,bo szczerze mówiąc to u nas nic nie pomogło,zapach kociego moczu jest bardzo intensywny,nie do zniesienia. Polecam też dobry żwirek do kuwety,najlepiej zapachowy.
Zapisane

domczitka

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #10 : 2020-02-13, 19:50 »
 8)
Zapisane

WObrien64

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #11 : 2020-03-10, 10:04 »
Ocet jest najlepszy! Jeśli tylko jesteś w stanie przez chwilę wytrzymać zapach octu to on najlepiej wywabia inne zapachy. Ja zawsze robię z niego roztwór 1:1 z wodą i wlewam do spryskiwacza (takiego jak do roślin). Przez to używasz go stosunkowo niewiele, a bardzo pomaga.
Zapisane
Pozdrawiam,
Wanda

Cukierko_14

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: jak pozbyć się zapachu moczu?
« Odpowiedź #12 : 2022-05-10, 15:14 »
U mnie też soda zadziałała, ale to zależy, na jakiej tkaninie chcesz ją zastosować, niektóre może delikatnie odbarwić
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 25 zapytaniami.