Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Błyszczyk:)  (Przeczytany 14384 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awangarda

  • Gość
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #30 : 2003-11-09, 20:07 »
no kiedys byly czy dalej sa w avonie jakies tam perfumy co z 90 zeta kosztowaly to juz lepies sobie kupic mniejsze a lepsze niz te....
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #31 : 2003-12-10, 11:58 »
Albo w sklepie (salonie kosmetycznym...) Sephora po 160zł takie małe perfumy ładnie pachnące... ale, żeby aż za tyle??
Zapisane

Sal

  • Gość
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #32 : 2003-12-10, 12:10 »
Błyszczyki lubię, ale mimo prób wielu firm - nie mam ulubionego. Albo nietrwałe, albo klesite, albo niefajny zapach.
Perfum nie mogę używać - dostaję wysypki.  :P
Lubię dezodoranty. Ale tylko niektóre.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Błyszczyk:)
« Odpowiedz #32 : 2003-12-10, 12:10 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #33 : 2003-12-10, 12:32 »
Zamiast błyszczyka wolę wazelinę w pomadce :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Ash

  • Gość
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #34 : 2003-12-10, 13:58 »
Raz mialam blyszczyk - cholernik wylewal sie z pojemniczka, wiec sie go pozbylam. Zostane przy pomadkach bezbarwnych (ostatnio Nivea).

Co do perfumow Oriflame czsy Avonu - generalnie zgadzam sie z myszka - bez rewelacji. Ale jeden podoba mi sie bardzo i uzywam go namietnie: Pur Blanca  ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #35 : 2003-12-10, 14:33 »
Jesli chodzi wam o takie blyszczyki bardziej przypominajace olej to fee nienawdzie ich!!! Ale za to koffam pomateczki Nivea takie truskawkowe, brzoskwinke itp... mmmm jak one slodziusko pachna :P
Zapisane

kareena

  • Gość
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #36 : 2003-12-10, 17:38 »
ja nie lubie jak słodziutko pachna po jak poliżę to sie rozczarowuję :P ;)
Zapisane

Zorba

  • Gość
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #37 : 2003-12-15, 21:28 »
Ja lubie błyszczyki.Gdyby nie mój wiek to bym była uzależniona.Ostatnio mama mi poradziła abym pod bezbarwny błyszczyk(bo tylko taki narazie mam) dawała szminke .To może dla was zawodowych makijażystek:P żadna nowość ale dla mnie tak:) U nas w klasie i w szkole jak przyjdziesz z błyszczykiem na ustach to od razu zaczynają się na ciebie gapić jak na jakąś chorą...hehehe tak to już jest.Np na dyskoteke widomo 6 klasa podstawówki trzeba się jakoś wyszykować no to ja szminka i błyszczyk i leciutko ten do oczu i to wszystko.A nasi chłopacy od razu"Umalowana jak choinka"echh tak to już jest....:)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Błyszczyk:)
« Odpowiedź #38 : 2003-12-15, 21:36 »
Cytat: kareena
ja nie lubie jak słodziutko pachna po jak poliżę to sie rozczarowuję :P ;)



 :lol:  :lol:  też tak czasem mam  :)
Moja kumpela jak kiedyś poczuła zapach toffi'owej pomadki, mówi, że ją zje, a to przecież gorzkawe było  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Błyszczyk:)
« Odpowiedz #38 : 2003-12-15, 21:36 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #39 : 2005-06-04, 14:56 »
ja błysczyki nałogowo kupuje Mam teraz błysczyk w płynie taki błysczący o smaku gumy do żucia jest pycha i ąłdnie wygląda.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

thrilly

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #40 : 2005-06-04, 15:52 »
uwielbiam błyszczyki mam m.in o smaku czekolady [zliżę go zanim się pomaluję ;p  , podwójny z Joko [najlepszy długo się trzyma i błyszczy
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #41 : 2005-06-04, 17:45 »
Lubie błyszczyki ;)
No Joko są dobre i niedrogie tylko nie lubie jak nie ma ich czy nakladać, bo musze pędzelek ze sobą nosić
Wole błyszczyki takie już wiecie z pędzelkiem albo w kulce ;) Ale te w kulce są nietrwałe...
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #42 : 2005-06-04, 18:01 »
Ja nie lubie błyszczyków, wole pomadki nivea, pamiętam ze w gimku prawie wszystkie dziewczyny sie smarowaly tymi błyszczykami a ja z kolezanką śmiałyśmy się ze ich usta wyglądają jak u ryby :lol: :P .
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #43 : 2005-06-04, 18:41 »
Błyszczyki? Lubię :) Ale wolę moją pomadkę bebe :P
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #44 : 2005-06-07, 18:11 »
ooo tak, pomadka rulez :P ale błyszczyki teeż luubię, są takie..kobiece :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedz #44 : 2005-06-07, 18:11 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #45 : 2005-06-07, 19:05 »
Ja błyszczyków nie lubię, bo nie są trwałe albo mi się rozmazują. :P Pomadki rządzą :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #46 : 2005-06-07, 19:42 »
ja lubie błyszczyki. Ale jak już to całkiem bezbarwne. Żaden taki róż ściekający po ustach :P
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #47 : 2005-06-07, 20:05 »
Mam pomadkę tylko bez barwną ;) I tylko tego używam,nie lubię jak mi się coś świeci na ustach :P
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #48 : 2005-06-11, 14:32 »
Mmmmniam ;) Ja uzywam lekko koloryzujacych na odcien rozowy, ale nie perlowy! Np Maybelline water shine taki lekko rozowy :) Jest boski bo ja mam ciemne usta i mi nie pasuja inne ;)
Zapisane

aleb

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #49 : 2005-06-11, 20:35 »
Lubie błyszczyki, ale bardziej pomadki bezbarwne tj. Nivea ;)

Błyszczyk to tylko do koloru ust albo bezbarwny. Nie lubie o zapachu gumy do żucia :P :lol:
Zapisane

niaania

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #50 : 2005-06-11, 22:18 »
Nie lubię błyszczyków, ale czytam dużo gazet, gdzie często w prezencie są błyszczyki. No i czasami posmaruję sobie nim usta.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedz #50 : 2005-06-11, 22:18 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #51 : 2005-06-12, 14:36 »
Ja miałam ostatnio tyle pomatek ale wszyskie śużyłam i został mi błysczyk taki w sczywcie i szminka z brokatem.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Nataila

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #52 : 2005-06-12, 14:42 »
Lubię błyszczyki :wink: . Ostatnio używam głównie Nivea - truskawkowy.
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #53 : 2005-06-12, 14:43 »
Lubie błyszczyki , ale w bezwietrzne dni - często noszę rozpuszczone włosy, więc wiatr+rozpuszczone długie włosy+usta pomalowane błyszczykiem=włosy na ustach przyklejone błyszczykiem :lol:
Aktualnie mam Bebe Pearl costam i Avon Color Trend o zapachu, kolorze i smaku truskawek . Czemu napisałam smaku ? Bo on jest autentycznie słodki, przez pewien czas ciągle oblizywałam usta po pomalowaniu :lol: Teraz już się odzwyczaiłam ;)
Niektóre mnie uczulają - np. Bell złuszczała mi naskórek na ustach i po paru minutach od pomalowania miałam całe usta w małych białych plamkach - czyli tym nieszczęsnym naskórku :?
Często nakładam pomadkę i błyszczyk naraz, np. błyszczyk Avon Color Trend i szminka (szminka jasna) też Avon Color Trend , moim zdaniem wtedy lepiej trzyma ;)
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #54 : 2005-06-13, 12:13 »
Lubie blyszczyki :)
czasemuzywam bezbarwnych lub
 bardzoooo delikatnych kolorków
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #55 : 2005-06-13, 12:42 »
Ja też lubię błyszczyki :P Ostatnio mam z allegro Maybelina water shine diamonds ale niezbyt jestem zadowolona.Myślałam że będzie trwalszy :?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #56 : 2005-06-13, 13:02 »
Alya- bleee nienawidze (ups, mialam nie mowic "nienawidze") tego jak sie blyszczyk do wlosow klei. Blehhh ;P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #57 : 2005-06-13, 18:07 »
Uwielbiam błyszczyki ale tak samo jak Beauty nie cierpię jak mi się do ust włosy kleją :lol:
Lubię te takie bezbarwne co można kupić za 3 zł w każdym kiosku, no i mam swój z Oriflame niezastąpiony kremo-balsamo(do ust)-pomadko-błyszczyk ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedz #57 : 2005-06-13, 18:07 »

kasia

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #58 : 2005-06-14, 15:56 »
A ja zawsze preferowałam te z Manhattan'a. ostatnio przerzuciłam się na Palomę - bardzo polecam (ale nie te kryjące całkowicie, tylko transparetntne, z drobinkami itd)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Błyszczyk:)
« Odpowiedź #59 : 2005-06-14, 17:01 »
ja to w ogole mam bzika na punkcie moich ust ;) bardzo je lubie,podoba mi sie ich ksztalt :wink: dlatego zawsze dbam zeby ladnie wygladaly tutaj przedstawiam wam moja drobna kolekcje http://img155.echo.cx/my.php?image=szminy8oa.jpg  najwiecej mam tak zwanych szminek ochronnych rozne smaki,zapachy, kolorowych szminek jak widac tez mam kilka uzywam w zaleznosci od nastroju i miejsca w jaki wychodze ;) nstepnie moje ukochane sorbeciki pachnace to te okragle. Nie lubie za to (mimo ze mam az trzy :P ) tych blyszczykow (nie wiem jak je profesjonalnie nazwac) ktore daja efekt jakby mialo sie na ustach jakis sluz :D tzn te takie bardzo tluste niemalze cieknace :lol:

nawilzone,swiecace usta tak-codziennie ale nie jak cos z nich splywa... no chyba ze na jakies wyjatkowe specjalnie okazje
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 27 zapytaniami.