Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: choinka 2:)  (Przeczytany 3183 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zwierzaczek

  • Gość
choinka 2:)
« : 2003-12-22, 16:03 »
Czy Wasza choinka stoi już ubrana ??
Bo ja wraz z mamą właśnie nie dawno skończyłyśmy ją ubierać... od rana do teraz... co się dziwić - choinka dwumetrowa(a ze szpicem podobno jeszcze więcej  :P ), i tyyyyyle bombek, jeszcze przecież do tego łańcuchy i światełka ..  :wink:  :)
Ale i tak uwielbiam naszą choinkę  :)
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #1 : 2003-12-22, 17:11 »
Ja ubrałam wczoraj... Sztuczna, 2 metry, światełka i duuuużo kolorowych bombek oraz srebrno - złote łańcuchy. Niestety gdzieś zagubił się taki złoty czubek, ale i tak jest prześliczna :D :D
Zapisane

kareena

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #2 : 2003-12-22, 17:25 »
ja w domu bede ubierac w srode (24 grudnia), ale juz ubrałam choinke u babci :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

choinka 2:)
« Odpowiedz #2 : 2003-12-22, 17:25 »

Ax

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #3 : 2003-12-22, 17:29 »
Choinka została ubrana wczoraj :)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #4 : 2003-12-22, 22:09 »
:lol: u mnie w domu sa 3 choinki :D
W duzym pokoju jedna, zywa (jodla, wujek ze wsi handuje choinkami w tym roku, i nam najpiekniejsza wybral), ubrana jak cukiereczek, w najrozniejszych kolorach :P Sa na niej i pierniczki, i stare babcine bąbki... kolorowe lampki itp :)
Choinka w moim pokoju bedzie jak co roku mala, ale ubrana na czerwono-zloto :) Ladniusio wyglada, taka "cieplutka" bedzie, z lampkami w ształcie gwiazd betlejemskich. :)
No i moj brat sie uparl i MUSI miec choinke, skoro i ja mam. A ze ozdob mamy duuuzo, to co mu bronic- stoi u niego mala sztuczna choineczka :) (jeszcze nie ubrana)
Tak poza tym... zadna z nich nie jest jeszcze ubrana, ale wiem jak beda wygladac :P ;)
Zapisane

Tafta

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #5 : 2003-12-22, 22:52 »
moja choinka jest już zwarta i gotowa :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #6 : 2003-12-22, 23:03 »
Ja przed sekundka skonczylam ubierac ;) Duuuza prawdziwa z gwiazda przy suficie :P
Zapisane

olc!a

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #7 : 2003-12-23, 00:28 »
Jeszcze nie :) Może jutro... ale prawdopodobnie w Wigilię dopiero :)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
choinka 2:)
« Odpowiedź #8 : 2003-12-23, 10:51 »
U mnie też są trzy choinki. Wszystkie zostały ubrane w niedziele wieczorem.
Pierwsza, średniej wielkości stoi w dużym pokoju. Ubrana w czerwone bombki, przyozdobiona złotymi kokardkami i łańcuchami. Do tego sliczne kolorowe lampeczki. Rozpływam się na jej widok :P
Druga, taka malutka stoi u mnie. Jest to taka ekologiczna choineczka. Przyzdobiłam ją wysuszonymi plastrami pomarańczy i cytryny, do tego powiesiłam takie maleńkie prezenciki:)
A trzecia jest u mojego brata. Też malutka. Ma takie światełka migające, że jak posiedze chwile u mojego brata w pokoju to już mnie dyńka boli  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

choinka 2:)
« Odpowiedz #8 : 2003-12-23, 10:51 »

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
choinka 2:)
« Odpowiedź #9 : 2003-12-23, 11:54 »
ja ubieram dzisiaj  :)
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
choinka 2:)
« Odpowiedź #10 : 2003-12-23, 14:35 »
Choinkę mamy już ubraną - od nowości :( Ja wolałabym ubierać choinkę ale mojej rodzince się nie chce i jakoś większa choinka przestała im się podobać :cry: Teraźniejsza choinka ma trochę ponad pół metra... Nie jest już tak świątecznie jak dawniej.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Tiggy

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #11 : 2003-12-23, 14:52 »
Wlasnie znalazlam fotke, na ktorej jest moja choinka sprzed 2 lat, a raczej jej kawalek :) --->  www.tiggy1.webpark.pl/new_page_1.htm <--- oto ona ! W tym roku bedzie podobnie ubrana :)
Zapisane

kasia

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #12 : 2003-12-23, 15:02 »
A u mnie tradycja rządzi - choinkę ubiera się zawsze w Wigilię, rodzinnie :)
I tez mam trzy choinki - jedną dużą w pokoju gościnnym, mniejsza u mnie i malutką w przedpokoju  :wink:  Moja jak zwykle będzie cała niebiesko - srebrna  :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #13 : 2003-12-23, 18:15 »
Własnie ubrałam z tatą choinkę. jak zwykle sie przy tym troche posprzeczaliśmy :P ehh a wigilia to niby takie pokojowe swięto ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #14 : 2003-12-23, 18:17 »
Cytat: TiGGy
:lol: u mnie w domu sa 3 choinki :D



U mnie też, nawet cztery  :) Jedna najwieksza w duzym pokoju, druga mniejsza (dosyc mala) w moim pokoju, trzecia - pozytywka i czwarta maluutka na moim telewizorku  :P  :P No co? To też choinka  :wink:  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

choinka 2:)
« Odpowiedz #14 : 2003-12-23, 18:17 »

Julia Snake

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #15 : 2003-12-23, 18:21 »
Ja mam żywą w salonie, sztuczną małą u siebie i taką samą ma mój brat i tyla.
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
choinka 2:)
« Odpowiedź #16 : 2003-12-23, 18:59 »
Cytat: kareena
Własnie ubrałam z tatą choinkę. jak zwykle sie przy tym troche posprzeczaliśmy :P ehh a wigilia to niby takie pokojowe swięto ;)


właśnie skończyłam ubierać choinkę  :) też się posprzeczałam , ale z dziadkiem  ;) tata jeszcze w pracy
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

Gerda

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #17 : 2003-12-23, 19:47 »
już dzisiaj, tata nie mógł poczekać, bo mu się nudziło i zaczął choinkę wyciągać, no więc ja zajęłam się jej dekorowaniem :wink:, a najlepsze jest to, że jutro dopiero światełka nowe kupujemy i wszystko robimy na opak :p
Zapisane

olc!a

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #18 : 2003-12-23, 23:25 »
No i choinka stoi :) Tak sobie jest przystrojona... (nie podobają mi się takie kolorowe, moim zdaniem najładniejsze są dwu- albo jednokolorowe, no a nasza jest we wszystkich kolorach tęczy ;) )
Zapisane

Tafta

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #19 : 2003-12-24, 00:47 »
Cytat: kareena
Własnie ubrałam z tatą choinkę. jak zwykle sie przy tym troche posprzeczaliśmy :P ehh a wigilia to niby takie pokojowe swięto ;)

Karee, ja mam na to sposób - najpierw ubieram choinę uwzględniając propozycje mojego rodziciela, a potem,
jak on nie widzi, to ją przebieram po swojemu ;)
I wszyscy są zadowoleni :lol:
Zapisane

awangarda

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #20 : 2003-12-24, 09:18 »
a ja wczoraj ubralam dsama tfuuu jak to wstretnie wyglada :P ale co mi tam niech wyglada jak wyglada byle sie starzy nieczepiali ze nic nierobie:P:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

choinka 2:)
« Odpowiedz #20 : 2003-12-24, 09:18 »

Panterka ;]

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #21 : 2003-12-26, 17:05 »
[sorci, ze dopiero teraz] mja choinka zostala ubrana...w sobotę :)  :)  :)
Zapisane

Jimmy

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #22 : 2003-12-27, 00:05 »
Ja ubrałem sobie w niedziele. Stoi na biurku i oświetlaja mi lampki klawiature hihi :P
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
choinka 2:)
« Odpowiedź #23 : 2003-12-27, 11:51 »
Ja nie mam lampek na tej mojej - nie zauwazylam jeszcze nigdzie takich małych...  :(  Za to na dużej są dwa kompleciki  :)  :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 26 zapytaniami.