Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Hooligans  (Przeczytany 9155 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« : 2004-03-13, 13:07 »
Co sądzicie o scenie hooligans? Wiem, że wiele brakuje nam do Europy, ale co o niej sądzicie? Proszę tylko nie wypisywać, że nie popieracie rzucania kamieniami w policję i wybijania ławet na stadionach, bo tylko się ośmieszycie. Więc jeśli nie jesteś wtajemniczony w prawdę, żegnam.
Zapisane

iwa

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #1 : 2004-03-13, 13:15 »
no fajne mi wtajemniczenie w prawde.jakie ośmieszenie z nie popieraniem takich zachowań???to chyba nie ta planeta :roll:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #2 : 2004-03-13, 13:20 »
Mówiłem o scenie Hooligans, a to nie jest scena Hooligans, tylko wandalizm. Którego ja również nie popieram i chce uniknąć mieszania dwóch owych zjawisk. Hooligans są to umówione walki, coś jak karate, tylko w większych grupach. A ekipy klubowe, to drużyny... Są tam zasady, punkty, rankingi, statystyki... A wadalizm to dzieciaki, nastawione na agresję i jak największe szkody. To głupowa. Hooligans to sport.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #2 : 2004-03-13, 13:20 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #3 : 2004-03-13, 13:25 »
Ładny mi sport :roll:
Młodzi amatorzy(bo przecież zazwyczaj to nie walczą oni zawodowo)z rządzą walki :roll:  Po co to komu?
Zapisane

pola

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #4 : 2004-03-13, 13:25 »
hmm..... DonTeTe co do sportu to wolę siatkówkę a nie hooligans :roll:
ja oczywiście nie mam nic przeciwko ....... róbta co chceta nie ? :roll:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #5 : 2004-03-13, 13:28 »
Dokłądnie, jesli chcą, to się biją. Nie robią szkód. Kiedyś zdarzało się, ale teraz się odgrodzili od wadali i jest spokój. Przynajmniej w tych cywilizowanych klubach, nie mówię tu o np.Gliwicach, Stalowej Woli i innych maluczkich.
Co do amatorów, to bym się nie zgodził. Oczywiście wszyscy chodzą na siłownię, ale także duża większość to karatecy, zapaśnicy i rugbyści...
Zapisane

iwa

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #6 : 2004-03-13, 13:30 »
widziałam w tv takie umówione walki :shock: dobry mi sport...
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #7 : 2004-03-13, 13:33 »
To ty zaznaczyłaś inna? Jaka? :)
W TV?... oby to nie było TVN i TVP3 bo to byłą masakra, hehe.
Ale ok, czekam na te 2, 3 osoby Pola... :)
Zapisane

pola

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #8 : 2004-03-13, 13:40 »
to se czekaj ..... mam nadzieje ze na tym forum sie nie doczekasz :roll: :?
a poza tym jeszcze raz zażądam żeby w ankiecie było "nie mam zdania, nie oglądam tego" :roll: :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #8 : 2004-03-13, 13:40 »

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #9 : 2004-03-13, 13:42 »
Istnieje od początku odpowiedź "nie mam zdania (wyrównane boje)"
Odpowiedź "nie lubię hooligans" byłaby nie na miejscu.
Zapisane

pola

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #10 : 2004-03-13, 13:45 »
oj ...... DonTeTe ...... nie kapujesz ze tu bardzo mało osób "bawi się" w ten "sport" ?? :roll:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #11 : 2004-03-13, 13:47 »
Jak to ironicznie ujęte... mam nadzieję jednak, że znajdzie się kilka :) Znajdzie się na pewno...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #12 : 2004-03-13, 13:47 »
Don TeTe ja też chodzę na siłownię, a jakoś nie uważam że jestem zawodowym sportowcem. Dlatego powtarzam, że większość z nich to amatorzy i sterydowcy. Zresztą nie popieram żadnej formy przemocy.
Zapisane

pola

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #13 : 2004-03-13, 13:50 »
to ja też poczekam :roll:
a poza tym wydawało mi sie może chciałbyś poznać prawde ........ prawde że ten "sport" nie jest zbyt lubiany u ludzi z fz :? ....... tak mi sie wydaje :roll:
ale to była moja mała skromna sugestia :roll:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #14 : 2004-03-13, 13:52 »
Prawda jest taka, że tego "sportu" nie lubi nikt. Bo wszyscy go nie znają :P Jeśli chcesz usłyszeć, że 99% ludzi nie popiera hooliganów, zrób własną ankietę "czy popierasz "sport" hooligański?" Powodzenia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #14 : 2004-03-13, 13:52 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #15 : 2004-03-13, 13:53 »
Pola zrób taką ankietę proszę, ja pierwsza Ci się tam wpiszę.

NIE dla Przemocy!
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #16 : 2004-03-13, 13:55 »
Przemocy... jeśli sami się pchają pod pięśc i dostaną w mordę to ich wina... ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #17 : 2004-03-13, 13:57 »
ja uważam, że wszystko można załatwić inteligencją. Uciekanie się do przemocy to powrót do zwyczajów pierwotnych, moim zdaniem to poniżenie samego siebie :P
Zapisane

iwa

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #18 : 2004-03-13, 13:59 »
nie dałam nigdzie kropka!to,co widziałam,to były filmy nakręcone przez członków.ponoć to taki bajer!dla mnie to jest...cenzura!
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #19 : 2004-03-13, 14:04 »
Ja też nic nie zaznaczyłam :P  Ale iwa możesz się wypowiedziec w ankiecie którą założyła Pola.
Zapisane

iwa

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #20 : 2004-03-13, 14:44 »
już to zrobiłam.a tak na marginesie.skoro przy ankiecie nie ma podpisu kto gdzie postawił kropka to się nie dobijajcie kto za czym głosował.chyba ze ktos w poscie napisał ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #20 : 2004-03-13, 14:44 »

myszka

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #21 : 2004-03-13, 16:37 »
Ja uważam, że to bezmózga zabawa, dokładnie na poziomie odmóżdżonej młodzieży, jakiej niestety obecnie coraz więcej. I jeszcze ideologię do tego dorabiają, żałosne.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #22 : 2004-03-13, 18:07 »
Nio nio, ruchliwo się zrobiło, choć nie na temat.
Dla odmiany ja dam ntkę, której prawie nikt z was nie zrouzmie.
Triadzie należy się tytuł najlepszej polskiej grupie Hools. Arka wyraźnie panuje w trójmieście. Ostatnie potyczki z Lechią przemawiały za nią. Jeszcze nieudany desant Wisły na pucharze, dobitne. Cracovia też wygrywa potyczkę w małopolsce. Liczne wyjazdy i ustawki na południu i wschodzie polski. O LECHu nie muszę tu wiele pisać. LECH wygrywa niemal wszystkie ustawki. Jeszcze inwazje na Wronki, Grodzisk, Warszawę. Wiele można by pisać. Ogulnie to triada wciąż wygrywa. Pewnie wytniecie teraz wrocław, trzeba znać prawdę. Miała być największa ustawka od czasu Polska - Anglia na chorzowskim. 300 na 300. Jak się skończyło? Psy wyleciały z bud z nożami i kijami, nawet kostki wyrywali z chodników. było ich ponad 500. Tutaj bynajmniej nie LECH i Arka straciły twarz, tylko Śląsk. Za taki wybryk należałoby go usunąć z rankingu i ukarać dodatkowo. Złamał zasady. LECH i Arka mają chonor nienaruszony. Sądzę, że nie ma jeszcze wątpliwości co do lidera hools 2003 :) 2004 jeszcze nic nam nie przyniósł, z wiadomych przyczyn.
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #23 : 2004-03-13, 18:53 »
Jak chcą się lać to proszę bardzo ale gdzies w lesie itp. Jeżeli nikomu postronnemu nie dzieje się krzywda to spox.
Zapisane

iwa

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #24 : 2004-03-13, 18:56 »
Cytat: myszka
Ja uważam, że to bezmózga zabawa, dokładnie na poziomie odmóżdżonej młodzieży, jakiej niestety obecnie coraz więcej. I jeszcze ideologię do tego dorabiają, żałosne.

 :wink: zgadzam się!popieram i wogóle.nawet jak się tłuką w lesie to i tak nie zmienia niczego.a jeszcze ściółkę leśną zadeptują i zwierzęta straszą ;)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #25 : 2004-03-13, 19:49 »
nio, widzę, że ktoś zagłosował...
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #26 : 2004-03-14, 00:12 »
Ja na wisełke lechie i śląsk. ;)
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Hooligans
« Odpowiedź #27 : 2004-03-14, 00:22 »
Cytat: iwa
Cytat: myszka
Ja uważam, że to bezmózga zabawa, dokładnie na poziomie odmóżdżonej młodzieży, jakiej niestety obecnie coraz więcej. I jeszcze ideologię do tego dorabiają, żałosne.

 :wink: zgadzam się!popieram i wogóle.nawet jak się tłuką w lesie to i tak nie zmienia niczego.a jeszcze ściółkę leśną zadeptują i zwierzęta straszą ;)


tylko że ci ludzie maja czesto po 30 kilka lat zone i dzieci, może raczej powinnas napisac "na poziomie odmóżdżonych facetów"
a przemocy w sportach walki nie ma? tak bardzo razi wiecej niz dwoch zawodnikow?
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #27 : 2004-03-14, 00:22 »

myszka

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #28 : 2004-03-14, 09:51 »
Dla mnie - to nie jest sport. Co do "sportów walki" to też nie jestem ich fanką, zwłaszcza, jeśli chodzi o boks. Przy czym profesjonalny sport to jedna sprawa, a nawalanka zorganizowana pod szyldem "sportu" przez ludzi zbyt ubogich umysłowo, żeby wymyślić coś mądrzejszego - to druga.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #29 : 2004-03-14, 10:13 »
No właśnie myszka :wink:  A do tego jeszcze dorabianie ideologii i przeżywanie tych nawalanek jak jakiś niesamowitych wydarzeń to po prostu żenada. Jeśli dla tych 30 letnich facetów przemoc stanowi jakąś wartość to nie chce nawet wiedzieć jakimi są mężami i ojcami :roll:
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.