Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Hooligans  (Przeczytany 9154 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #30 : 2004-03-14, 10:35 »
Zapewniam, że zazwyczaj bardzo dobrymi. Trzeba gdzieś sięwyłądować. A boks też nie jest taki święty, ginie w nim więcej ludzi niż w hools. No, może nie więcej, ale porównywalnie, bo tutaj żadno padają trupy.
Jiimy i Gina, dzięki za wtrącenie. Pola, doczekałem się dwojga już :P
Hooligans, LECH Poznań Hooligans.
Jesteś fanem któregoś z tych trzech klubów? Za Wrocław ja na two9im miejscu bym się do nich nie przyznawał. Wisła i Lechia nie są fair, powinny już dawno, zaraz po Wrocławiu zerwać wszelkie sztamy ze Śląskiem. A Śląsk jeszcze doczeka się rewanżu. Triada wam nie popuści. Zresztą, wasz chonor już tak jest splamiony, że niedługo będzie kres Psów na arenie hools, zapewniam. Lechia... siare sobie zrobiliście podczas Wisła-Arka, to samo Wisła wówczas. Jak owce żeście błądzili po mieście uciakając przed policją... Wisła moe nie jest najgorsza, podziwiam, chociaż za niską macie granicę wieku na stadionie, jakieś 10 lat, hehe ;) Mogłoby być lepiej, ale nasze sp[ołeczeństwo goni za sukcesem, tylko w Poznaniu i warszawie są prawdziwi kibice...
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Hooligans
« Odpowiedź #31 : 2004-03-14, 10:40 »
a jakimi mają być? wyżywają się na znajomych za wspólną zgodą i nie robią tego na rodzinie.

Znam ludzi ktorzy organizują podobne rzecz u siebie w piwnicy, trenują kick, box, tajski itp. większość to studenci lub już po studiach dziennych i pracują, spotykaja sie w grupach i walczą.

Czy ktoś z tych co tu sie wypowiadają ma takich znajomych żeby twierdzić co mają w głowie a czego im brakuje?
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #32 : 2004-03-14, 10:40 »
Ja inaczej rozumiem prawdziwych kibicow :lol:
Don TeTe a Ty jak miałeś 10 lat to jeszcze nie wiedzialeś, co to piłka? Bardzo dobrze, że tak młodzi ludzie pojawiają się na stadionach może to pokolenie zaprowadzi jakiś ład :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #32 : 2004-03-14, 10:40 »

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #33 : 2004-03-14, 10:44 »
Jak miałęm 10 lat to chodziłem na mecze, fakt. Ale te dziesięciolatki, zwłaszcza z Krakowa, są maniakami przemocy, wandalami. Byłem w Krakowie w 2002 i to była masakra jak zobaczyłem małych Cracovian  :?
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Hooligans
« Odpowiedź #34 : 2004-03-14, 10:47 »
ja nie wiarze hools z kibicami, chodze na mecze rugby, najwiecej wulgaryzmów wykrzykują dobrze ubrane panie! miałam okazje zwrócić takowej uwage, ponieważ tego nie znosze, dobre jest to ze kibice siedza obok siebie i spiewają, nie ma bojek, chyba byla tylko jedna na areczce jak przyszly dresy z arki alw od pilki, na rugby ludzie sa przejeci tym co jest na boisku dlatego atmosfera zazwycza jest piknikowa.
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #35 : 2004-03-14, 10:52 »
Atmosfera na meczu jest fajna. To super, że ludzie angażują się tak emocjonalnie w sport, śpierwają, przeżywają to razem z graczmi-jestem za. Po prostu nie popieram żadnych bójek ani walk, sportow walki też nie oglądam.
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Hooligans
« Odpowiedź #36 : 2004-03-14, 11:03 »
ja też zazwyczaj nieoglądam dlatego że uważam TV za dno ciekawe programy sa albo przed 12 albo przed 24 a zreszta mam tylko 2 kanały  :lol:
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

Jimmy

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #37 : 2004-03-14, 15:44 »
Cytat: DonTeTe
Zapewniam, że zazwyczaj bardzo dobrymi. Trzeba gdzieś sięwyłądować. A boks też nie jest taki święty, ginie w nim więcej ludzi niż w hools. No, może nie więcej, ale porównywalnie, bo tutaj żadno padają trupy.
Jiimy i Gina, dzięki za wtrącenie. Pola, doczekałem się dwojga już :P
Hooligans, LECH Poznań Hooligans.
Jesteś fanem któregoś z tych trzech klubów? Za Wrocław ja na two9im miejscu bym się do nich nie przyznawał. Wisła i Lechia nie są fair, powinny już dawno, zaraz po Wrocławiu zerwać wszelkie sztamy ze Śląskiem. A Śląsk jeszcze doczeka się rewanżu. Triada wam nie popuści. Zresztą, wasz chonor już tak jest splamiony, że niedługo będzie kres Psów na arenie hools, zapewniam. Lechia... siare sobie zrobiliście podczas Wisła-Arka, to samo Wisła wówczas. Jak owce żeście błądzili po mieście uciakając przed policją... Wisła moe nie jest najgorsza, podziwiam, chociaż za niską macie granicę wieku na stadionie, jakieś 10 lat, hehe ;) Mogłoby być lepiej, ale nasze sp[ołeczeństwo goni za sukcesem, tylko w Poznaniu i warszawie są prawdziwi kibice...


Z tego co wiem to policja nie dała zbliżyć się do stadionu ani Wiśle ani Lechii. Doszli do stadionu i zostali zawróceni na dworzec.

Wiesz ja uważam że prawdziwy kibic to taki który przychodzi na stadion z całych sił dopingowac swój klub. Prawdziwi kibice to grupy ULTRASOWE a nie hool's którzy rozwalają stadion swojego teamu ;)

Ale ostatnio to sie uspokoiło na szczęscie.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #38 : 2004-03-14, 17:54 »
Co za deb**, najpierw się dowiedz, co to jest hools, a potem sięwypowiadaj. Mówisz o wandalach, potomkach tych, co spalili rzym. A nie o potomkach Hooligana, walczącego o chonor w angielskich knajpach ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #38 : 2004-03-14, 17:54 »

Kira

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #39 : 2004-03-14, 21:21 »
Legia, Pogoń, Zagłębie :)
raczej napewno
 :o
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #40 : 2004-03-15, 11:48 »
Scena.. wow.. kurde.. ale super.. zawsze chciałem looknąc na scenę hooligansów..
WOW po prostu moje mazenie..
  Tylko SS potrafiło z zabijania i przemocy zrobić sztukę.
Widze że stare nordyckie klimaciki wciąż kłebią się w głowach
ludzików z pod znaku "spięcie w inkubatorze"...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #41 : 2004-03-15, 12:10 »
Galago, znowu sobie nagrabisz ;)  :lol:  :lol:  :lol:

Razem ze mną zresztą. Jakieś drętwe wapniaki jesteśmy, że nie rozumiemy takich ideałów :lol:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #42 : 2004-03-15, 12:13 »
Moge sobie grabić, bo jakoś nie obchodzą mnie
roszczenia sceny hooligansów..

   Co do ideałów.. no cóż.. juz idealni nie jesteśy..
wiek robi swoje.. wapień się wymywa :)
Ale przynajmniej jestesmy twardzi jak skała
a nie miętcy jak kupa, która tylko mocno woni...  8)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #43 : 2004-03-15, 13:35 »
8)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #44 : 2004-03-15, 15:42 »
Galago.., ty mi pasujesz do Samoobrony lub Ligi Polskich Rodzin, podobny styl bycie, inteligncja, ideały... jeszcze dorobiłbym ci czerwone włosy i wstawił do Telemagazynu na TVN o 20... Normalnie jak widzę twój post na forum, po prostu skaczę z radości, że znów bedę mógł poczytać rewelacje kunsztu twojej filozofii... jak masz zamiar porównywać hoolsów do SS, to u góry masz taki znaczek "Forum Zwierzaki Strona Główna ->Ankiety niezwierzęce" zapraszam do kliknięcia w któreś.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #44 : 2004-03-15, 15:42 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #45 : 2004-03-15, 16:03 »
Don TeTe Ty chyba nie za bardzo wiesz co mówisz. Galago jedynie wyraza swoje zdania (w którym zresztą nie jest osamotniony), a jeśli drażni Cię to, że jego posty są inteligente to już Twoja sprawa.
To Ty mówisz o ideałach kultury HH i Hools, ja np. w tym ideałów nie widzę, jedynie szczeniackie zagrywki. Co za tym idzie nawiązując do Twojego postu, to Samoobrona również ucieka się do prymitywnych zachowań, którym Ty hołdujesz, więc uwazam, że Ty zdecydowanie bardziej byś tam pasował.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #46 : 2004-03-15, 16:11 »
Za SLD, PO, PSL, PiS, Samoobrona to partia, która popieram i mógłbym do niej należeć. Andrzej Lepper wcale nie jest głupim człowiekiem. To nie była obraza, no może dla Andrzeja ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #47 : 2004-03-15, 16:13 »
:lol:  :lol:  :lol:
Słonko, jak dla mnie to Ty za młody jesteś żeby się interesować polityką. A jakby Lepper rządził krajem... to już ja się nie wypowiem.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #48 : 2004-03-15, 16:21 »
Rządizł to może nie, nie dorósł do tego. A co do polityki moja ty światowidko, nie oceniaj mnie po wieku. Nie znasz mnie, czytasz jedynie moje posty na tematy zwierzątek, lub hooligans. Proszę pozbyć się takich uprzedzeń wiekowych.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #49 : 2004-03-15, 16:28 »
Właśnie po takich postach, wiem co jest dla Ciebie ważne i jakie masz wartości- zupełnie przeciwne od moich. Poza tym wybacz ale Twój wiek nieraz rażąco przebija z Twoich postów. To nie są uprzedzenia bo mam siostrę w Twoim wieku i ona jest rozsądna, niektórzy moji podopieczni i uczniowie z domu dziecka też mają po 15 lat i są rozsądniejsi. Dobre stopnie nie świadczą o rozwoju intelektualno-emocjonalnym.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #50 : 2004-03-15, 16:42 »
Moje posty przemawiają o mnie megatywnie... To niehc będę dla was głupim, nierozsądnym dzieckiem. Wasza opinia nie jest dla mnie priorytetem. Piszę prawde dla ludzi, którzy chcą jej czytać. Poza tym chciałbym dodać, że jestem z rocznika 88, tu podaje sięskończone lata, a szkoda.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #50 : 2004-03-15, 16:42 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #51 : 2004-03-15, 16:47 »
Nie mów, że piszesz prawda, bo to jest prawda wg Don TeTe a nie prawda dla wszystkich. Twoje widzimisię nie jest dla wszystkich mądre, więc nie rób z siebie jakiegoś proroka czy nauczyciela jak należy żyć, bo jeszcze sam nie wiesz.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #52 : 2004-03-15, 16:53 »
Prawda jest jedna. Ja mówię prawdę, którą znam. Prawdę, wśród której się wychowałem, która mi wpajano od małego. Prawda, która jest sobądla mnie. Dla was być może to nie jest prawda, głupota. Nazywasz mnie głupcem? Nazywaj, jak chcesz. Ja sięnie ugnę. Dla mnie to była i jest Prawda. I tego nie zmienimy podczas kłótni, sorka... wychowawczej polemiki ;) Prawda ta będzie we mnie na zawsze. Wedłuh tej Prawdy będę wychowywał swoje dzieci i siostrzeńca. Dla mnie to jest własnie Prawda.
*piszę Prawda z dużej litery... jakoś tak... dla waszej refleksji ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #53 : 2004-03-15, 16:59 »
jeśli prawda jest jedna, to wychodzi na to, że wpajano Ci fałsz. Jak tak będziesz wychowywał swoje dzieci, to mam nadzieję, że albo nie bdziesz ich miał albo, że matka tych dzieci, będzie mądrzejsza i albo Ci to wybije z glowy albo po prostu nie pozwoli. Zresztą co się będę produkować, dojrzejsz zrozumiesz. Zapisz sobie gdzieś te posty i zajrzyj za 5 lat- uśmiejesz się. Ja też się śmieję z moich niektórych akcji, zachowań i poglądó które miałam w tym wieku  :lol:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #54 : 2004-03-15, 17:17 »
Nie koniecznie Prawda jest falszem. Fałszem może być twoja Prawda.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #55 : 2004-03-15, 17:18 »
I wciąz kupa mocno woni :)

Fajnie byłoby mieć czerwone włosy, któe zaraz obok
nowej pary dresów są tak wazne dla kazdego wielkopolanina
... ale jakoś chęć wyrózniania się Prawdą
oraz ponadinteligencją.. zostawiam 15 latkom którzy tak naprawdę to juz całe 16 lat mają  :wink:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #56 : 2004-03-15, 17:25 »
Oprócz słowa każdego wielkopolanina, to wszystko brzmiało smiesznie...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hooligans
« Odpowiedź #57 : 2004-03-15, 17:25 »
Fajnie, że w wieku prawie 16 lat Don TeTe wiesz już co jest prawdą :roll:  Ja nie byłam taka zdolna.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hooligans
« Odpowiedz #57 : 2004-03-15, 17:25 »

DonTeTe

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #58 : 2004-03-15, 17:27 »
Najwidoczniej ja jestem... zdolnym, głupim dzieckiem...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hooligans
« Odpowiedź #59 : 2004-03-15, 17:28 »
Bo my wszystkie głupie owieczki.. gdy ja staram się mówić o pojednaniu i miłości w społeczenstwie to to jest głupia deologia jakiegoś profesorka.. Tete zostan gutu naszej sekty..
  mysmy ze Skarbem za głupi :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 27 zapytaniami.