Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 95105 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

kazunia

  • Gość
Ciekawi mnie jaki kierunek wybraliście sobie w liceum, technikum czy na studiach, a Ci którzy uczą się jeszcze określonego programu dla wszystkich na jaki kierunek się wybierają :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Ja własnie wybrałam Międzywydziałowe Indywidualne Studia MAtematyczno-Przyrodnicze :wink:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Liceum o profilu humanistycznym. Później chcę iść na studia o kierunku psychologii lub resocjalizacji ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
gimnazjum (profil humanistyczny), potem liceum, najchetniej prof. biol-chem, a potem moze weterynaria? :)
Zapisane

thrilly

  • Gość
chcę iść do liceum na profil dwujęzyczny a na studia to nie wiem może tłumaczeniówka
Zapisane

Ellen

  • Gość
Liceum, profil klasyczny (humanistyczny z lacina, greka i historia starozytna). A na studia chcialabym cos z konserwacja dziel sztuki o ile mi sie uda :P
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
szczerze mówia do nie mam zielonego pojęcia :P na dodatek nie lubie większosci przedmiotow :?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Ja też się wypowiem, bo mam w planach jeszcze iść na studia, ale to zależy czy mi pieniędzy starczy na to :/ Od mniej więcej 3 klasy szk. podst. marzyły mi się studia na kierunku "Projektowanie Ubioru". Kierunek ten zaczynałam już dwa razy, raz w Krakowie w SAPU - koszty niestety mnie zjadły, później były Katowice, ale tam nic nie potrafili nauczyć. Mam nadzieję, że uda mi się właśnie na ten kierunek iść. Lub jeszcze mam pomysł na konserwację zabytków :)
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Liceum o profilu lingwistyczno-kulturowym :mrblue:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Forum Zwierzaki

Vizsla

  • Gość
Medycyna, mam ambicje być patologiem :;d:
Liceum klasa bio-chem ;)
Zapisane

mazika_

  • Gość
Teraz chodze do liceum profilowanego (lingwistyka=anglik+niemiec rozszeżony)wogóle to chciałam do biol-chem ale za mało osób sie zglosiło :( . A jeżeli chodzi o studia to w tym roku zdaje maturke (chem.+biol.=rozszeżone no i standard angol i polak) no i mam zamiar iśc na weterynarie lub zootechnike do SGGW w Wa-wie, lub WSPiU w Wa-wie(Wyższa Szkoła Pielęgnacji i Urody)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
teraz bio, chem drugi rok
Zapisane
To piekło nie raj :)

LaVia

  • Gość
ja teraz pozlam do liceum na biol-chem, a jesli chodzi o studia to narazie jeszcze nie wiem. moze ochrona srodowiska, siostra mi rdzi biotechnologie,chociarz nie mam o tym zielonego pojecia, a moze pojde w jej slady na farmacje... okarze sie ale napewno cos zwiazane ze zwierzetami albo chemia.
Zapisane

sandritta

  • Gość
ja niestety jestem w liceum o profilu informatycznym :/ co nie jest zgodzne z moimi zainteresowaniami...mialam isc na biol-chem ale nie poszlam bo z chemii jestem kopletna "noga" :(
a po maturze chce isc na zootechnike albo weterynarie,moze zoologie...to moje marzenie ale cyz sie uda to nie wiem :(
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
ja teraz chodzę na profil medyczny (biol-chem-fiz-łacina)- w tym roku matura... pomysłu nie mam żadnego ale tymczasowy plan to zootechnika- głownie dlatego ze mozna na któryms roku wybrac hodowlę zwierząt amatorskich.
A moze kto jest albo skończył zootechnikę? Może by się podzielił wrażeniami?? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

kareena

  • Gość
mialam zamiar zostac informatykiem lub stomatologiem ale ostatecznie mi się wybrało ochronę środowiska.. za moment zaczne studia ;)
Zapisane

aleb

  • Gość
Do liceum wybrałam profil przyrodniczy, a w pryszłosci jeszcze nie wim dokładnie kim bede ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
w liceum wybieram profil matematyczno-informatyczny, studiować chcę informatykę (z nadzieją na wybranie specjalizacji grafiki) ;)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
A ja...? Ehh.. w zyciu to ja chce PSYY... :kocham: a nie potrzebuje studiow, zeby je kochac, hodowac i w ogole... poza tym tak na powaznie to mnie STUDIA nie interesuja zadne ... nie ma takiego kierunku ktory by mi do konca pasowal, po ktorym moglabym robic to, co sprawialoby mi 100% satysfakcje..

Moze fotografia...? No ale to trzeba miec talent, a czy mam- to sie okaze... Jedyny problem - da sie z tego zyc...? Podobno profesjonalnie - tak, no ale nie wiem,...
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Tiggy: najlepiej już teraz pobaw się aparatem i zobacz co ci z tego wychodzi, daj komuś kto się zna, żeby zobaczył. Poza tym można się tego nauczyć. Co do wyżycia z pensji fotografa. To zależy od: szczęścia, tego co chcesz fotografować, czy chcesz robić chałtury - śluby, chrzesty, pogrzeby (też są takie zamówienia - koszmar) itp., bo jeżeli masz bardziej ambitne plany - to można tylko hobbystycznie, bo kasa mała
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Profil matematyczno - informatyczny  ... a nie mam pojęcia co bm chciała robić w przyszłosci!! :cry:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Tiggy

  • Gość
Madziaro, tak mam wlasnie zamiar zrobic... ;) (i powoli robie)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Tiggy: to życzę powodzenia, świetne zajęcie :).... chociaż ja i tak wolę rysować :)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Ja rysowac lubie, i podobno tez - calkiem niezle.. ;) Ale nia na tyle, zeby cos konkretnego z tym robic... hehe chyba ze bede tworzyc cos na pograniczu abstrakcji, napewno nie ludzie ani nic "konkretnego"... ;) Tak wiec fotografia - tez artystyczny kierunek :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Cytuj
A ja...? Ehh.. w zyciu to ja chce PSYY...  a nie potrzebuje studiow, zeby je kochac, hodowac i w ogole...

Ja tak samo :tak:
Zapisane

Gerda

  • Gość
obecnie jestem w  III klasie technikum hotelarskiego :wink:
a jesli chodzi o przyszlosc, ciagle sie miotam, nie wiem, co wybrac, a musze niedlugo podjac decyzje, ehh nie mam bladego pojecia co wybrac :( i w tym jest caly problem :? marze o pracy ze zwierzetami, ale podjecie sie genetyki byloby dla mnie samobojstwem, wiec musze wybrac cos innego ...

Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
ooo i jeszcze mi się skojarzyło, że chciałabym studiować historię sztuki, ale niestety z moją pamięcią do dat, a raczej niepamięcią to se ne da :?
Zapisane

Essey

  • Gość
Gimnazjum, klasa o profilu sportowym (nienawidze WFu :lol:), a w przyszłości chciałabym studiować parapsychologię :kocham:
Zapisane

Forum Zwierzaki

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Essey: jest coś takiego w Krakowie, Studium Psychotroniki, uczą tam m. in. radiestezji, masaży reiki, są zajęcia właśnie z parapsychologii... też ciekawe :) Mój brat ma znajomą, która się tam uczy, ostatnio mieli robić piramidy :)
jak coś to możesz tutaj poczytać
http://www.psychotronika.org/
« Ostatnia zmiana: 2005-09-02, 18:59 autor madziaro »
Zapisane

Essey

  • Gość
madziaro, wielkie dzięki. Z chęcią sobie poczytam. Tego typu rzeczy interesują mnie już od bardzo dawna i napewno doprowadzę to do skutku :)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.176 sekund z 29 zapytaniami.