Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Czy jesteś kociomaniakiem?? :)  (Przeczytany 4939 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« : 2004-05-12, 10:35 »
Jeżeli Twoja odpowiedź na większość z podanych poniżej pytań brzmi "TAK", to znaczy, że Twój kot ma nad Tobą władzę !!!

Czy dobierając sobie przyjaciół zastanawiasz się, czy Twój kot ich polubi?
Czy całujesz swojego kota w pyszczek?
Czy śpisz przez całą noc w tej samej pozycji, gdyż każde poruszenie mogłoby zdenerwować kota?
Czy Twój kot śpi na Twojej głowie? Czy lubisz to?
Czy czekasz z pościeleniem łóżka do czasu, aż Twój kot dobrowolnie z niego zejdzie?
Czy Twój kot siedzi przy stole (albo na stole), kiedy jesz?
Czy podajesz mu wtedy małe kawałeczki jedzenia na widelcu?
Czy nosisz zdjęcia swojego kota w portfelu? Czy wyjmujesz je wtedy, gdy Twoi przyjaciele pokazują sobie zdjęcia swoich dzieci?
Czy umawiasz się na randki tylko z posiadaczami kotów? Jeżeli tak, to czy na następną randkę zabierzecie swoje koty, aby przekonać się, czy one również się polubią?
Kiedy ktoś do ciebie dzwoni, czy nalegasz aby powiedział również parę słów do Twojego kota?
Czy przedstawiasz swojego kota po imieniu, kiedy ktoś nowy przychodzi do Twojego domu?
Czy sprzątasz kocią toaletę po każdym użyciu?
Czy masz w lodówce więcej niż cztery otwarte puszki kociego jedzenia, którym Twój kot wzgardził?
Czy kupujesz swojemu kotu gwiazdkowe prezenty? Czy wydajesz na nie więcej pieniędzy, niż na prezenty dla bliskiej osoby?
Czy karty świąteczne, które wysyłasz do przyjaciół zawsze przedstawiają wizerunki kotów? Czy Twój kot również podpisuje te kartki?
Czy w czasie świąt przyrządzasz dla swojego kota specjalne świąteczne potrawy?
Czy kupiłaś(-eś) kasetę video przedstawiającą pływające rybki, aby dostarczyć rozrywki swojemu kotu?
Czy będąc w sklepie kupujesz jedzenie dla kota i koci żwirek, zanim wybierzesz cokolwiek dla siebie?
Czy za każdym razem kiedy masz chandrę, ogarnia Cię wielka chęć żeby przygarnąć (kupić) kolejnego kota?
Czy oglądasz kiepski program telewizyjny, bo Twój kot położył się na pilocie?
Czy mówisz obcym, ile naprawdę masz kotów?
Czy gotów byłbyś marznąć przez kilka godzin w strugach deszczu czekając, aż Twój kot obwącha dokładnie drzwi i zdecyduje się czy ma wyjść czy też może jednak wejść?
Czy wychodząc ze swojego łóżka wykonujesz karkołomne ewolucje tylko po to, żeby nie zbudzić śpiącego kota?
Czy Twój kot "nalega" na przyrządzenie mu niedzielnego śniadania składającego się z omletu, mleka oraz łososia, halibuta lub pstrąga?
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #1 : 2004-05-12, 12:47 »
Hm... odpowiedziłam twierdząco na dwa pytania.  ;)

Ale i tak uważam się za kocioluba z niezłym odchyłem w tym kierunku.  :wink:
Tylko raczej ze "zdrowym" odchyłem.  :)
Zapisane

Ellen

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #2 : 2004-05-12, 12:54 »
11 twierdzacych  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedz #2 : 2004-05-12, 12:54 »

absencja

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #3 : 2004-05-12, 13:15 »
8 to nie tak dużo, prawda??to jeszcze nie jest choroba?
Zapisane

olc!a

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #4 : 2004-05-12, 14:21 »
zdecydowana większość 'nie', ale nie liczyłam dokładnie :P
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #5 : 2004-05-12, 15:44 »
chyba tylko 2 nie były twierdzące :wink:
Zapisane

iwa

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #6 : 2004-05-12, 15:49 »
iwa chyba umie dobrze liczyć,ale wyszło 17 :wink:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #7 : 2004-05-17, 22:25 »
15 twierdzących :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #8 : 2004-05-17, 23:11 »
u mnie 5 twierdzących  :lol: aktualnie nie mam kotów, ale odpowiadałam na te pytanie przypominajac sobie te czasy  :P  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedz #8 : 2004-05-17, 23:11 »

Olka1992

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #9 : 2004-05-18, 11:56 »
13 twierdzących :).

PS. Z tym pierwszym to zastanawiam się czy oni polubią moje koty. Jak nie, nie mają szans na bycie moimi przyjaciółmi
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #10 : 2004-05-18, 17:37 »
Ja nie mam kota ale w miejsce mruczka podtawiłam sobie mojego ukochanego, najwspanialszego Reksia i wyszło mi ze na wszystko odpowiadam tak oprócz tego o myciu toalety po każdym użyciu  :wink:  To bardzo dziwne ale ten teścik jest jakby wyolbrzymieniem wariactaw na punkcie zwierzaka ale u mnie własnie tak sie dzieje: czekamy az Reksio zejdzie z łożka, dajemu mu na widelcu jedzonko, staramy się go nie budzić, itd, itp...  ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #11 : 2004-06-09, 08:06 »
no to było w kocim dziale :) ktoś to tutaj przeniósł...ciekawe kto ;)
iwa jest kociarą :wink: lalala...te pytanka można dać do każdego zwierzaka,żeby sprawdzić,czy się tak mocno kocha 8)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #12 : 2004-06-18, 16:37 »
Teraz nie mam kota, ale kiedyś miałam i jeszcze kiedyś będę miała. Odpowiedziałam twierdząco na 3 pytania, Ale i tak niektórzy mówią, że zwariowałam na punkcie kotów (i nie tylko ich)  :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Faza

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #13 : 2004-06-19, 12:57 »
Jam jest kocio i piso maniak, oba zwierzatka teraz razem słodko śpia :D
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #14 : 2004-06-21, 10:31 »
Chyba połowa twierdząca, ale na pewno mój kot nie ma nade mną władzy ani nie steruje moim życiem. Ja zawsze 3mam rygor, mimo, zę to taki słodki pusiaczek :-) Tylko ciekawe kto mi zrobił te 4 zadrapania przy łokciu? No dobra, rozumiem ją, to był odruch... KOPŁA :D mnie :lol: Nic na to sie nie poradzi :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedz #14 : 2004-06-21, 10:31 »

Nataila

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #15 : 2004-06-23, 18:27 »
Trzy twierdzące. A więc jeszcze nie zwariowałam ;) .
Zapisane

haway

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #16 : 2004-07-06, 12:33 »
Mimo iż kocham dachowce to wiekszosc odpowiedzi jest na NIE. A może dlatego że nie mam kota   :?:
Zapisane

Kira

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #17 : 2005-02-15, 23:17 »
10 twierdzacychale koty lubie :lol: i jeszcze nie zeswirowałam :wink:
Zapisane

Ax

  • Gość
Re: Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #18 : 2005-02-17, 15:49 »
Czy dobierając sobie przyjaciół zastanawiasz się, czy Twój kot ich polubi? -nie
Czy całujesz swojego kota w pyszczek? -tsk
Czy śpisz przez całą noc w tej samej pozycji, gdyż każde poruszenie mogłoby zdenerwować kota? -nie
Czy Twój kot śpi na Twojej głowie? Czy lubisz to? -tak
Czy czekasz z pościeleniem łóżka do czasu, aż Twój kot dobrowolnie z niego zejdzie? -tak
Czy Twój kot siedzi przy stole (albo na stole), kiedy jesz? -powiedzimy, ze 0,5 tak;)
Czy podajesz mu wtedy małe kawałeczki jedzenia na widelcu? nie
Czy nosisz zdjęcia swojego kota w portfelu? Czy wyjmujesz je wtedy, gdy Twoi przyjaciele pokazują sobie zdjęcia swoich dzieci? nie
Czy umawiasz się na randki tylko z posiadaczami kotów? Jeżeli tak, to czy na następną randkę zabierzecie swoje koty, aby przekonać się, czy one również się polubią? nie
Kiedy ktoś do ciebie dzwoni, czy nalegasz aby powiedział również parę słów do Twojego kota? nie
Czy przedstawiasz swojego kota po imieniu, kiedy ktoś nowy przychodzi do Twojego domu? tak
Czy sprzątasz kocią toaletę po każdym użyciu? ne
Czy masz w lodówce więcej niż cztery otwarte puszki kociego jedzenia, którym Twój kot wzgardził? nie->nie chce-zje pozniej, nie chce pozniej->kosz:) a tak to wołowinka rulezzzmrrrr :D
Czy kupujesz swojemu kotu gwiazdkowe prezenty?tak Czy wydajesz na nie więcej pieniędzy, niż na prezenty dla bliskiej osoby? nie
Czy karty świąteczne, które wysyłasz do przyjaciół zawsze przedstawiają wizerunki kotów? Czy Twój kot również podpisuje te kartki? nie
Czy w czasie świąt przyrządzasz dla swojego kota specjalne świąteczne potrawy? tak
Czy kupiłaś(-eś) kasetę video przedstawiającą pływające rybki, aby dostarczyć rozrywki swojemu kotu? nie:P poza tym, mam akwarium, więc po co:P
Czy będąc w sklepie kupujesz jedzenie dla kota i koci żwirek, zanim wybierzesz cokolwiek dla siebie? nie kupuję jedzenia dla kota w marketach, tlyko w zoologicznym :roll:
Czy za każdym razem kiedy masz chandrę, ogarnia Cię wielka chęć żeby przygarnąć (kupić) kolejnego kota? cały czas chcę mieć drugiego kota:(
Czy oglądasz kiepski program telewizyjny, bo Twój kot położył się na pilocie? nie
Czy mówisz obcym, ile naprawdę masz kotów? po co? :?: poza tym, mam jednego kota :)
Czy gotów byłbyś marznąć przez kilka godzin w strugach deszczu czekając, aż Twój kot obwącha dokładnie drzwi i zdecyduje się czy ma wyjść czy też może jednak wejść? nie
Czy wychodząc ze swojego łóżka wykonujesz karkołomne ewolucje tylko po to, żeby nie zbudzić śpiącego kota? nie
Czy Twój kot "nalega" na przyrządzenie mu niedzielnego śniadania składającego się z omletu, mleka oraz łososia, halibuta lub pstrąga?oczywiście, że NIE!! tak to go jeszcze nie rozpiescilam :P
Zapisane

k_lap

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #19 : 2005-02-18, 14:55 »
Przerobiłam sobie pytania o kotkach na pytania o ROCKYM. Wszyscy mówią, że zwariowałam na jego punkcie, ale zaznaczyłam tylko 8xTAK... Czyli nie do końca oszalałam :lol:!
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #20 : 2005-02-19, 14:44 »
Nie jestem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedz #20 : 2005-02-19, 14:44 »

Ax

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #21 : 2005-02-20, 09:39 »
Marta-akurat ja uważam, że właściele psów powinni sprzątać po nich odchody i to nie jest żaden stopień zwaariowania :?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #22 : 2005-02-20, 10:12 »
uwielbiam koty ale nie daje sobie na głowę wejść. nad kotem to ja panoję więc nie ma problemu  :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Emilka

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #23 : 2005-02-20, 10:13 »
Trudno nie byc kociomaniakiem majac w domu az 3 osobniki i zamiast pokoju majac kocia swiatynie :)

Czy dobierając sobie przyjaciół zastanawiasz się, czy Twój kot ich polubi? nie
Czy całujesz swojego kota w pyszczek? tak
Czy śpisz przez całą noc w tej samej pozycji, gdyż każde poruszenie mogłoby zdenerwować kota? nie
Czy Twój kot śpi na Twojej głowie? Czy lubisz to? tak tak :)
Czy czekasz z pościeleniem łóżka do czasu, aż Twój kot dobrowolnie z niego zejdzie? nie
Czy Twój kot siedzi przy stole (albo na stole), kiedy jesz? tak
Czy podajesz mu wtedy małe kawałeczki jedzenia na widelcu? tak ale nie zawsze zechce to zjesc ;)
Czy nosisz zdjęcia swojego kota w portfelu? Czy wyjmujesz je wtedy, gdy Twoi przyjaciele pokazują sobie zdjęcia swoich dzieci? nie nie
Czy umawiasz się na randki tylko z posiadaczami kotów? Jeżeli tak, to czy na następną randkę zabierzecie swoje koty, aby przekonać się, czy one również się polubią? nie
Kiedy ktoś do ciebie dzwoni, czy nalegasz aby powiedział również parę słów do Twojego kota? nie
Czy przedstawiasz swojego kota po imieniu, kiedy ktoś nowy przychodzi do Twojego domu? nie
Czy sprzątasz kocią toaletę po każdym użyciu? nie
Czy masz w lodówce więcej niż cztery otwarte puszki kociego jedzenia, którym Twój kot wzgardził? nie
Czy kupujesz swojemu kotu gwiazdkowe prezenty? Czy wydajesz na nie więcej pieniędzy, niż na prezenty dla bliskiej osoby? tak tak
Czy karty świąteczne, które wysyłasz do przyjaciół zawsze przedstawiają wizerunki kotów? tak
Czy Twój kot również podpisuje te kartki? nie
Czy w czasie świąt przyrządzasz dla swojego kota specjalne świąteczne potrawy? tak
Czy kupiłaś(-eś) kasetę video przedstawiającą pływające rybki, aby dostarczyć rozrywki swojemu kotu? nie
Czy będąc w sklepie kupujesz jedzenie dla kota i koci żwirek, zanim wybierzesz cokolwiek dla siebie? nie
Czy za każdym razem kiedy masz chandrę, ogarnia Cię wielka chęć żeby przygarnąć (kupić) kolejnego kota? TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
Czy oglądasz kiepski program telewizyjny, bo Twój kot położył się na pilocie? nie
Czy mówisz obcym, ile naprawdę masz kotów? TAK
Czy gotów byłbyś marznąć przez kilka godzin w strugach deszczu czekając, aż Twój kot obwącha dokładnie drzwi i zdecyduje się czy ma wyjść czy też może jednak wejść? nie
Czy wychodząc ze swojego łóżka wykonujesz karkołomne ewolucje tylko po to, żeby nie zbudzić śpiącego kota? tak
Czy Twój kot "nalega" na przyrządzenie mu niedzielnego śniadania składającego się z omletu, mleka oraz łososia, halibuta lub pstrąga? nie
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #24 : 2005-02-22, 18:14 »
Cytuj

Marta-akurat ja uważam, że właściele psów powinni sprzątać po nich odchody i to nie jest żaden stopień zwaariowania

Ale ja nic takiego nie napisałam ze nie jestem za sprzątaniem po psie
Cytuj

oprócz tego o myciu toalety po każdym użyciu

Mój pies nie ma w domu kuwety ani innej toalety

A za sprzątaniem jestem jak najbardziej... tylko ze jest jeden problem... nie wiem jak u Was ale u nas nic nie jest przygotowane na okazje sprzątania... żadnych koszy, "zbieraczek". Zawsze mam przy sobie woreczek na wypadek gdyby Reksiowi się nie udało wcelować na trawnik...
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #25 : 2005-02-22, 18:38 »
Cytuj
Czy za każdym razem kiedy masz chandrę, ogarnia Cię wielka chęć żeby przygarnąć (kupić) kolejnego kota? TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
Popieram ja też :D

Marta jestes bardzo porzadna, szkoda że u mnie tak ludzie nie myslą, czasami trudno przejść po chodniku
Zapisane
BC + koci podrostek

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #26 : 2005-02-22, 19:18 »
Cytuj

Marta jestes bardzo porzadna, szkoda że u mnie tak ludzie nie myslą, czasami trudno przejść po chodniku

 :oops:  no u nas też niestety (zwłaszcza teraz gdy stopniał snieg) jest na chodniku mnóstwo kup  :(  Ale na szczęście na FZ chyba wszyscy własciciele pieseczków są raczej odpowiedzialni ;)

Kiedy Twoja Kocia się urodziła?? bo widzę ze ma tyle co i mój Reksik :)  :D
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #27 : 2005-02-22, 20:27 »
Marta, to chomiczek ma tyle co twój Reksio, a nie kocia  ;)  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedz #27 : 2005-02-22, 20:27 »

Elfi

  • Gość
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #28 : 2005-02-22, 22:13 »
Nie mam kota , ale bardzo je lubie!! Pewnie na wiekszość pytań odpowiedx moja brzmiałaby tak!!! :lol:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Czy jesteś kociomaniakiem?? :)
« Odpowiedź #29 : 2005-02-23, 14:25 »
Cytuj

Marta, to chomiczek ma tyle co twój Reksio, a nie kocia  

Ups  :oops:  wybaczcie!!! :lol:  W takim razie ponawiam pytanie o chomiczka :) A swoją drogą... piękny wiek  :D  8)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 27 zapytaniami.