Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: SADYZM!  (Przeczytany 822 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
SADYZM!
« : 2004-07-27, 15:40 »
Pojachałam sobie w tym roku na wakacjie nad Bałtyk... i wszystko było by fajnie, gdyby nie dwie rzeczy.

Pewnego dnia byłam w ogrodzie botanicznym, gdzie sprzedawano też oczka wodne, akcesoria i rybki do nich... Biedactwa kisiły się w coprawda dużyxch akwa, ale samych ryb była cała masa (wszystkie wielkości miejwięcej karasia). Ryby były poobijane i poobdziugiwane  :cry:  a, woda zielona że prawie nic nie było widać.

Innym razem matka zaciągneła mnie do sklepu rybnego (wiadomo, jak to nad możem) gdzie na ladzie stała kula może 2-3L z filtrem dennym + roślinka - sztuczna + 8 do 10 gupików, trudno ocenić bo woda była zielona i nie było prawie ich widać!!! :grr:  :grr:  :grr:

 :cry:  :cry: Jak tak można  :cry:
Zapisane

Misty.K

  • Gość
SADYZM!
« Odpowiedź #1 : 2004-07-27, 18:18 »
O Jejku!
Ja nie wiem, jak ktoś tak może postępować z rybkami! To okropne... straszne... przerażające... Gdybym była na Twoim  miejscu, Heja, i działała pochopnie to bym te wszystkie rybki w jakiś sposób uwolniła...

Niestety... Są tacy ludzie, których w ogóle nie obchodzi los innych stworzeń. :?  Tylko  :evill:
Zapisane

marta1

  • Gość
SADYZM!
« Odpowiedź #2 : 2004-07-27, 21:09 »
Jak dotąd byłam przekonana, że w sklepach akwaria pełnią funkcję ozdobną
Zapisane

Forum Zwierzaki

SADYZM!
« Odpowiedz #2 : 2004-07-27, 21:09 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
SADYZM!
« Odpowiedź #3 : 2004-07-27, 23:52 »
ech niestety ryby traktowane są strasznie.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
SADYZM!
« Odpowiedź #4 : 2004-07-28, 00:04 »
Cytat: Misty.K
O Jejku!
Ja nie wiem, jak ktoś tak może postępować z rybkami! To okropne... straszne... przerażające... Gdybym była na Twoim  miejscu, Heja, i działała pochopnie to bym te wszystkie rybki w jakiś sposób uwolniła...

Niestety... Są tacy ludzie, których w ogóle nie obchodzi los innych stworzeń. :?  Tylko  :evill:


 :( No, niestety nie miałam takiej możliwości...  :cry:  :cry: i byłam zbyt zszokowana żeby na coś wpaść...

Co do transportu to widać było że nikt się nimi nie interesował... wiglądały gożej jak karpie płyawjące w supermarketach (też pocharatane).
Zapisane

Naomi151

  • Gość
SADYZM!
« Odpowiedź #5 : 2004-07-28, 15:31 »
Ja niedawno widziałam chyba w Tesco takie ryby żywe podobne do jesiotrów (ale to chyba nie były jesiotry bo przecież są pod ochroną), pływały w jakimś pojemniku i były strasznie poobdzierane ze skóry, a jeden miał okropną narośl na oku. Strasznie żal mi się zrobiło tych ryb i musiałam z tamtąd iść bo byłam już bliska płaczu  :cry: . Biedactwa żyją w takich warunkach czekając na śmierć...
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
SADYZM!
« Odpowiedź #6 : 2004-07-28, 21:23 »
ehh ... niektórzy ludzie są naprawde jacyś nienormalni  :?  jaką cholere im ryby
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

koszmarek

  • Gość
SADYZM!
« Odpowiedź #7 : 2004-07-28, 21:24 »
czasami to juz szkoda gadac co ludzie wyprawiaja ze zwierzakami  :cry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 24 zapytaniami.