Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Podział ról  (Przeczytany 1351 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Podział ról
« : 2004-08-10, 12:47 »
Przeglądając forum nie znalazłam nigdzie takiej ankietki.A skierowana jest ona do ludzi już nieco starszych,mających już jakiś staż w związkach.
Myślę,że tzw."tradycyjny" podział ról odchodzi już do lamusa ale jeśli uważasz inaczej...wypowiedz się.
Wg.mnie ani "tradycyjny" ani całkowicie "odwrócony" podział ról nie jest dobry.Najlepiej to się dogadać (inna sprawa,że istnieją osobniki niereformowalne,z poglądami jak z zamierzchłej epoki-na szczęście mam to już za sobą).Ale jestem ciekawa Waszych opinii.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Podział ról
« Odpowiedź #1 : 2004-08-10, 12:52 »
jakos nie bardzo mamy tradycyjny czy odwrocony podzial... u nas w domu raczej nie ma podzialow. jak jedno nie moze to drugie robi to za niego i tyle. Calkowita demokracja jest :)
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Podział ról
« Odpowiedź #2 : 2004-08-10, 13:33 »
Nie mamy podziału ról :)  Obowiązki domowe dyktuje nam tempo życia i mój paskudny, leniwy charakterek :P  Często jest tak, że mi się najzwyczajniej w świecie czegoś nie chce zrobić :bezsilny: Natomiast gotuję ja, w przeciwnym wypadku TZ by mi z głodu padł, albo na jakąś chorobę trawienną :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podział ról
« Odpowiedz #2 : 2004-08-10, 13:33 »

iwa

  • Gość
Podział ról
« Odpowiedź #3 : 2004-08-10, 13:43 »
każdy robi to,co lubi i potrafi :wink: narazie to nie mieszkamy ze sobą,ale wiem jak to wygląda w innych sytuacjach. jest troszkę do zmiany :roll:
skarb ma troche racji,ale to akurat dotyczy mateusza :wink: jego paskudny i leniwy charakterek zmusza mnie np. do tego,że to ja robie sniadanie,ide po zakupy itp. itd. niby moge to zostawic i niech sam robi :lol:
mateusz jednak naprawia to,co sie popsuje,zmywa naczynia,odkurza :wink:
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Podział ról
« Odpowiedź #4 : 2004-08-10, 15:07 »
Hej a kto zaznaczył "tradycyjny" i się nie przyznał??
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Podział ról
« Odpowiedź #5 : 2004-08-10, 18:12 »
Ja zanaczam trzecią opcję... ale tradycyjny zawsze się trochę też ujawni...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Podział ról
« Odpowiedź #6 : 2004-08-13, 16:55 »
U mnie nie ma podzialu chyba. Wiadomo, co jest do zrobienia i kazdy robi to, na co akurat ma czas, ochote i mozliwosci. Raz jedno gotuje, raz drugie, to samo ze zmywaniem, sprzataniem itp...
Zapisane

Elfi

  • Gość
Podział ról
« Odpowiedź #7 : 2004-08-13, 22:01 »
Wg m,nie w rodzinie kazdy powinien robic to co umie najlepiej i w czym sie czuje najlepiej.
Zapisane

Aluniek

  • Gość
Podział ról
« Odpowiedź #8 : 2004-08-14, 00:17 »
Nie bardzo wiem co zaznaczyc.

Staramy sie by bylo parterstwo. Zalezy czego sprawa dotyczy. Czasami Patryk dominuje czasami ja - kwestia podejscia: "znasz sie na tym lepiej to Ty decyduj". Podzial jest ogolnie 50 na 50.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podział ról
« Odpowiedz #8 : 2004-08-14, 00:17 »

k_lap

  • Gość
Podział ról
« Odpowiedź #9 : 2004-12-31, 15:49 »
U mnie nie ma podzialu rol. Kazdy robi to co potrafi, co lubi. Wiele spraw i obowiazkow zalatwiamy wspolnie i odkad mieszkamy z Adamem razem, jeszcze nie poklocilismy sie o jakiekolwiek domowe obowiazki, podejmowane decyzje.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 26 zapytaniami.