Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nienormalna FlashQ?  (Przeczytany 1600 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flaś

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« : 2004-09-11, 23:00 »
Pół roku temu poznałam super chłopaka. Właściwie to ja go poderwałam. Nieważne. No i... po długich rozmowach, on stwierdził że mnie kocha. Uznałam, że jest troszkę dziwny bo właściwie mnie nie zna a twierdzi że jestem dla niego wszystkim. Potem jeszcze długo gadaliśmy no i po jakimś czasie wszystko przycichło ... Później znowu zalewały nas fale ( o Boże, co to za słownictwo :lol: ) uczuć i nagle ... pokłociłam sięz nim ... Tak, właśnie ja ... Nie on, ale ja ... Przezs 2 tygodnie sie do siebie nie odzywaliśmy... Stwierdziłam, że jestem świnią i że tęsknie za tym słowem "kocham" ... Znowu się zaczęło ... Zaczeliśmy ze sobą gadać, zadzwonił do mnie podczas obozu i powiedział : " Aguś, kocham Cię!". No i od obozu niby jest dobrze , ale od zawsze kiedy on proponuje mi spotkanie, mam ogromnego stracha ... Boje sie nim zostać... Ale właściwie nie wiem czego się boję ... W szkole jest lux, odzywam siędo niego i w ogóle ... A kiedy on proponuje mi spotkanie wymiękam ...

PeeS. Troszeczkę namotałam 8) Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #1 : 2004-09-12, 08:28 »
Mam bardzo podobnie, tez sie boje byc sam na sam :) Nie wiem czemu...... Takie zycie :P Ale zastanow sie, czy ty do niego cos wogole czujesz, czy tylko chcesz z nim byc dlatego, ze Ci prawi komplementy...
Zapisane

Apiska

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #2 : 2004-09-13, 17:02 »
Agus to jak jestes z nim? Jak tak to tylko się cieszyc i spróbuj się przełamać :!!!: :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedz #2 : 2004-09-13, 17:02 »

Ripper768

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #3 : 2004-09-16, 01:43 »
FlashQ nie masz czego sie bac :) Skoro jest jak piszesz to tylko kwestia czasu zanim bedziecie razem (jezeli juz nie jestescie). Dlatego 3maj sie cieplo i zycze wam powodzenia.
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #4 : 2004-09-16, 16:41 »
Flash boisz się że się Tobie oswiadczy, czy pocałuje  :lol: ?
Ale tak na serio, to mmi się wydaje, że nie dokońca mu ufasz. [Nie wiem, takie jest moje zdanie] i jeśli naprawdę go kochasz, to postaraj się przekonać do niego.
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #5 : 2004-09-16, 18:57 »
=sheep= jak masz zamiar takie bzdury pisac to lepiej nic nie pisz :P Skoro mowi ze ma problem to oczekuje ze ktos jej pomoze i posluzy dobra rada a nie bedzie sie z niej nabijal... Ehh
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #6 : 2004-09-16, 20:47 »
Jeśli Ci na nim zależy i też go kochasz, tak jak on Ciebie to postaraj się przełamać, spotkać się z nim wreszcie :) On pewnie chciałby wiedzieć czy może liczyć na coś więcej ;)
I życzę szczęście zakochanej parze :kocham:

Dalma
Zapisane

Kira

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #7 : 2004-09-26, 03:13 »
:) przełam sie  WARTO z tego co odczytałam :)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #8 : 2004-09-27, 14:56 »
Ale ja go nie kocham :Oo: I juz chyba nie chce miec z nim nic wspólego ... A on ciaaaaaaaagle mowi to sam : " Kochjam Cie!"  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedz #8 : 2004-09-27, 14:56 »

Essey

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #9 : 2004-09-27, 20:44 »
Flash sorki ale trochę się zgubiłam :roll: skoro go nie kochasz to po co z nim jesteś? Chyba że z nim nie jeste a ja coś pokręciłam :oops: ...
Zapisane

Krówka

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #10 : 2004-09-27, 21:05 »
ja tez tak mialam  :roll:
teraz juz miedzy nami od roku nic nie ma i tak jest najlepiej, chociaz wczoraj sie wlasnie zastanawialam czy mi go nie brakuje i czy ja go przez przypadek nie kocham, ale wiem, ze nie  :wink:  brakuje mi tylko... ;)
Zapisane

kareena

  • Gość
Nienormalna FlashQ?
« Odpowiedź #11 : 2004-09-29, 09:28 »
" Stwierdziłam, że (..) tęsknie za tym słowem "kocham" ... Znowu się zaczęło ."

czy tu nie odpowiedziałaś sama sobie? w pozniejszym poście piszesz ze go nie kochasz, wiec trzeba jakos delikatnie dac mu do zrozumienia o tym stanie rzeczy jesli on uwaza ze jest inaczej..
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 24 zapytaniami.