Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Jezdonko, którego NIE polecam...  (Przeczytany 8813 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #120 : 2004-05-29, 23:14 »
:( Czysto reoretycznie ma .... :( ale psorka od bioli ma pretensje i napisaliśmy pismo o Odebranie Krolika jako Wlasności szkoly do domu ale jeszcze odpowiedzi niweemamy..
na tusie w domku czeka Duza klatka z cieplymi osobami + jeszcze mały wąz kupiony na NIE OCZEKIWANY prezent...ekh :? od kolegi....
Wlasnie najgorzej to jest bo szkola placila za pokarmy kroliczki wiec tak po prostu zabrac jej nie wolno... :roll:  puszimy dostać zezwolenie na zabranie na stale do domu... :roll:
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #121 : 2004-05-30, 09:14 »
ale pewnie do tej pory refundowal
Zapisane

Kira

  • Gość
Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #122 : 2004-06-05, 12:25 »
:) Narazie Tusie ja na wakacje  od bozego ciala zabieram i moze pomysle nad domkiem dlaniej u kogoś... :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedz #122 : 2004-06-05, 12:25 »

Anulka

  • Gość
Odp: Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #123 : 2005-07-11, 15:32 »
Nieczytalam tego watku ale chcialam sie spytac o firme KOLIBER i MEGAN. KOLIBER to mam jedzenie dla chomcia i  a MEGAN dla kosi
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #124 : 2005-07-12, 17:29 »
Moja świnka zdechła po karmie z animalsa :(:(:(:( bo były w niej robale których wczesniej nie widzialam :(:( więcej juz tej karmy nie kupiłam :P

Miałam kiedyś KOLIBER dla świnki i było nawet ok ale  mojej za bardzo nie smakowało :|
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #125 : 2005-07-12, 18:56 »
O MEGANIE slyszalam duzo pozytywnych opini, przynajmnej wsrod szczuromnaniakow :-)
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

aniuka

  • Gość
Odp: Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #126 : 2005-07-13, 14:28 »
Cathycash pytam tak z ciekawości - skąd ty wiesz ile dany pokarm leży w  sklepie ? :) A propos tematu - mój świnek do tej pory jadł pokarm "fauna i flora Swinka morska " a teraz kupiłam vitapol i też je :):) Robaków jeszcze nigdy w jedzonku dla świnek albo chomików nie widziałam.
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #127 : 2005-07-13, 14:49 »
vitapol tez kupowałam ale teraz mam 3 świnki a on drogi dosyc jest :(:( i mama nie chce fundować :(
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedź #128 : 2005-07-13, 23:24 »
O MEGANIE slyszalam duzo pozytywnych opini, przynajmnej wsrod szczuromnaniakow :-)

megan jest szczerze mówiąc taki na średnim poziomie (z tendencją do wyższego) na śresdnim zze względu na te wszystkie barwione chrupki etc. - w każdym razie jest on dobry dla gryzoni, natomiast beznadziejny dla królików...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Jezdonko, którego NIE polecam...
« Odpowiedz #128 : 2005-07-13, 23:24 »
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 25 zapytaniami.