Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problem..  (Przeczytany 853 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amarae

  • Gość
Problem..
« : 2004-09-20, 10:28 »
Mam problem. Mianowicie, postanowiłam sobie, że w następny weekend wymienię żwirek, przeczyszczę akwarium od środka, i przepłuczą delikatnie filtr. Teraz tak - chodzi mi przede wszystkim o rośliny. Oczywiście, trzeba je wyjąć.. Ale czy potem nie będzie problemu z wsadzeniem ich do akwa? Ryby -  trzeba je będzie gdzięs ' odstawić ' Ja zdecydowanie proponuje żeby kupic małe akwarium, 20 l, ale tata mówi, że lepiej wsstawic je do wiadra...  Aha, no i jest jeszcze problem z mułojadem, krewetkami i glonojadem. Jak je wyłowić? Najgorzej jest z mułajdem - ona jest, że tak powiem cały czas w kamieniach ;) Boję się go uszkodzić, bo to moja ukochana rybka - co moge z nim zrobić? :?:
Zapisane

Macio

  • Gość
Problem..
« Odpowiedź #1 : 2004-09-20, 14:28 »
wyjmij wszystko a potem spuść trochę wody i łów je 8)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Problem..
« Odpowiedź #2 : 2004-09-20, 21:17 »
Rybki to w ostateczności możesz do wiadra wpuścić, tylko daj im tam natleniacz. Ale lepiej by im w akwa zastępczym było, zawsze potem możesz je przeznaczyć na coś innego.
 Proponuje ci właśnie spuścić część wody do tego wiadra, a potem do niego  rybki przeławiać (lub do akwa)
Z tym, że najpierw powyciągaj wszystko z akwa, żeby ryby nie miały gdzie uciekać

mułojada zostaw sobie na sam koniec i zastosuj na iego jakąś sprytną pułapke np. słoik czy coś, jak go będziesz gonił po akwa to w końcu sam tam wpadnie, bo się będzie chciał schować i wtedy pozostaje Ci go wyciągnąć razem z tym słoikiem. Ja tak glonojada łapałam  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Problem..
« Odpowiedz #2 : 2004-09-20, 21:17 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 25 zapytaniami.