Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Zdjęci maluchów  (Przeczytany 5921 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M0j0_J0j00

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #30 : 2005-02-15, 18:10 »
Kotke za tydzień dwa powinieneś dać na sterylke i nie dawaj jej zajśćw ciąże. A kotki dopiero za 5 miesiećy jak skończą pół roku.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #31 : 2005-02-15, 19:11 »
Piekne kociaki ! Nie powinny miec problemu ze znalezieniem domów, chociaż rozmnażania takiego nie pochwalam.
One chyba po persach będą miały tylko długa sierść, a pyszczki ładne jak zwykłe kotki a nie płaskie jak persy.
Zapisane
BC + koci podrostek

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #32 : 2005-02-15, 23:31 »
Rownie dobrze moga wygladac jak zwykle dachowce. zalezy ktory gen byl silniejszy.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Zdjęci maluchów
« Odpowiedz #32 : 2005-02-15, 23:31 »

myszka

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #33 : 2005-02-15, 23:35 »
Długi włos jest recesywny, więc widzę czarno... a raczej, krótko :)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #34 : 2005-02-18, 11:47 »
E tam popatrzcie na kociaki. Widac że ich sierść będzie troche inna niż u zwykłych dachowców, chociaż napewno nie będzie miała 10-15cm długości.
Zapisane
BC + koci podrostek

weronika

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #35 : 2005-02-18, 14:10 »
Gekon-cuda kociaczki!!!Naprawde przesliczne!
Zapisane

mafinia

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #36 : 2005-02-18, 16:18 »
jestem pod wielkim wrazeniem pierwszy raz widze taka mieszanke wybuchowa!
znam przypadek iz kot dachowiec pokryl persice urodzil sie jeden kociak ktory po miesacu zmarl
Zapisane

myszka

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #37 : 2005-02-18, 17:59 »
A ja nie... takich mieszanek jest stanowczo za dużo... :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #38 : 2005-02-18, 18:46 »
Myś a czy z dwoch dachówek może powstać kot który ma minimalnie dłuższą sierść od innych i lekko spłaszczony pychol?? Moja Miś taki ma, zobacz:

http://upload.miau.pl/45048.jpg
http://upload.miau.pl/45049.jpg
http://upload.miau.pl/45050.jpg
http://upload.miau.pl/45053.jpg
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęci maluchów
« Odpowiedz #38 : 2005-02-18, 18:46 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #39 : 2005-02-18, 19:48 »
Moja ma lekko dluższą sierść niż dachowieć bo podobno tatusiem był rudy kocur perski, który uciekł sobie na panienki ;) Mamusia była czarno-biała.
Zapisane
BC + koci podrostek

mafinia

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #40 : 2005-02-18, 19:54 »
hm ciekawa jestem jacy sa przodkowie mojego chomiczka w ktorym sie zakochalam i dostaalm przez to szlaban
ma umaszczenie jak twoj kot ekoteczko
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #41 : 2005-02-18, 20:20 »
Chomik trójkolorowy, musi ciekawie wyglądać :)
Zapisane
BC + koci podrostek

M0j0_J0j00

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #42 : 2005-02-18, 23:01 »
Kira ma 3 kolorowe chomiczki i to nei jednego i tylko jednego widziałem był piekny i pewnei piękniejsze są młode :wink:  :wink: .
Mó borys ma dłuższą sierśc ale ni odstającą tylko przylizaną.
Zapisane

dzika

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #43 : 2005-02-19, 10:41 »
ja mam wlasnie takiego kiciusia pol na pol (dachowco -persa) i musze powiedziec ze futra nie ma bardzo dlugiego ale ma mieksze niz u dachowca i splaszczony lekko nos a charaktrer bynajmniej nie kanapowy :lol: . mam do was pytanie przy okazji . moj kot byl do tej pory czarny a teraz zaczyna mu przebijac miejscami rude futerko , czytalam gdzies ze persy po pierwszym linieniu dopiero zyskuja wlasciwi kolor czy to mozliwe zeby mojemu tez to sie dzialo?
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #44 : 2005-02-19, 11:14 »
Chyba raczej to efekt zrudzienia czarnego koloru ;)
Koty wystawowe żeby były kruczo-czarne to są do tego specjalne preparaty, bo normalnie to od swiatła czarna sierść płowieje, albo rudzieje.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Zdjęci maluchów
« Odpowiedz #44 : 2005-02-19, 11:14 »

dzika

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #45 : 2005-02-19, 11:20 »
no tak ale jemu np zrudziala po wewnetrznej stronie kostka u nogize tak powiem . malo prawdopodobne zeby od swietla bo to mu sie zaczelo dziac odkad mu futro wychodzi . kurde moze muj kot sie kamofluje  :lol:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #46 : 2005-02-19, 11:24 »
To może sprawdź czy pod tym rudym ma zdrowa skórę. Mój chomik zrudział jak miał chorą skórę.
Zapisane
BC + koci podrostek

M0j0_J0j00

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #47 : 2005-02-19, 11:26 »
Hehehe, powiem tyle że mojej cioci kotka której już nie ma na świcie to była koloru czarnego ale boki prześwitywały jej przez kolor rudy.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #48 : 2005-02-19, 11:30 »
Mój znajomy ma czarnego kota ale tylko po wierzchu, a pod spodem kot ma sierść białą i wygląda jak wyłysiały.
Zapisane
BC + koci podrostek

GEKON

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #49 : 2005-02-19, 17:20 »
Niedługo będę miał fotkę matki tych maluchów czyli moją kotkę Wikę.Ten rudy znalazł już swój domek  :(  ;) .A tego czarnego zostawiam sobie ;) .Dzięki za miłe komplementy o moich łobuziakach. ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #50 : 2005-02-19, 17:24 »
Wstawiaj!

Mamo... jaki kot teraz nie jest mieszańcem dachowiec-rasowiec... Coś dużo tych wypadków... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęci maluchów
« Odpowiedz #50 : 2005-02-19, 17:24 »

Banzai

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #51 : 2005-02-20, 15:01 »
Witam
O czym Wy tu gadacie :?: Jaka sterylizacja :?: A gdzie macierzyństwo :?: Chyba jak kotka chce mieć swoje maleństwa, to trzeba jej w tym pomóc.Dziewczyny co Wy piszecie, może Wam też trzeba w przyszłości zakazać mieć dzieci, bo domy dziecka są przepełnione i każde z tych dzieci czeka na adopcje  :?: Nie słyszeliście, że każde zwierzątko a także człowiek, zachowuje się inaczej jak się nie doczeka własnego potomstwa :?: Ta kotka była bardzo zadowolona ze swoich dzieci, widać że bardzo ich chciała, umiala sie nimi opiekować i nauczyla ich wszystkiego.To jest właśnie macierzyństwo, którego każda samiczka pragnie.
Peace all
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #52 : 2005-02-21, 19:59 »
Cytuj

jak kotka chce mieć swoje maleństwa, to trzeba jej w tym pomóc.


Z tego co wiem, nie ma takiej opcji żeby "chciała", to nie człowiek mimo wczystko. Ona ma instynkt, nie myśli sobie "fajnie było by mieć pięć kociaczków"... (Co do domów dziecka, to zajżyj na psie forum na Vademecum przyklejone tam, tam jest napisane o drobnych różnicach miedze dziećmi z domów dzieka a katkowymi, nawiasem mówiąc, nie miałabym nic osobiście przeciwko wzięciu dziecka z domu dziecka)...

Cytuj

Nie słyszeliście, że każde zwierzątko a także człowiek, zachowuje się inaczej jak się nie doczeka własnego potomstwa


Nie nie słyszałam... Tzn.?
Zapisane

mafinia

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #53 : 2005-02-21, 20:19 »
banzai nie szkoda ci tych zwierzat czekajacych na adopcje w schronisku w boksach???
malo nieszczesc na tej ziemi
kocicy malenstwa do szczescia nie sa potrzebne
ona chce tylko miec male 2 razy do rku no czasami 4 wtedy kiedy ma ruje wtedy przewyzszaja hormony i intysnkt!
a sterylizacja chyba woesz ze dzieki niej mozna uchronic kota przed wieloma chorobami?
Zapisane

ktosia

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #54 : 2005-02-21, 20:41 »
Cytat: Banzai

O czym Wy tu gadacie :?: Jaka sterylizacja :?: A gdzie macierzyństwo :?: Chyba jak kotka chce mieć swoje maleństwa, to trzeba jej w tym pomóc.

Cytuj
To jest właśnie macierzyństwo, którego każda samiczka pragnie.

 :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Bylas kiedys w schronisku??
Ja rozumiem, kochamy swoje koty, zwierzeta itd... czasem bardziej niz niektorych ludzi  :roll: ... ale ciagle to zwierzeta, a nie ludzie... Swiatem zwierzat kieruja 'troche' inne inne zasady niz naszym...
Zapisane

myszka

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #55 : 2005-02-21, 20:51 »
Dokładnie - koty to nie ludzie, nie "pragną" rodzicielstwa, nie mają uczuć rodzinnych. Jedynym skutkiem ciąży - wymiernym - są zmiany hormonalne.
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #56 : 2005-02-21, 21:41 »
Kotki sa piekne!  :lol: no i slodkie, a jak  ;)
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #57 : 2005-02-21, 21:48 »
Cytuj

Propozycje na pm :>.


Chyba pw? :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęci maluchów
« Odpowiedz #57 : 2005-02-21, 21:48 »

M0j0_J0j00

  • Gość
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #58 : 2005-02-21, 21:57 »
myszka poprawie cie - bo koty niektóre kotki mają uczucia rodzinne opiekując sie innymi zwierzetami jak pieskami lub wiewiórkami karmiąc je mlekiem i w telewizji były takie przypadki ze później kotka sie opiekowałą juz dorosłym psem myjąc go  ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Zdjęci maluchów
« Odpowiedź #59 : 2005-02-21, 22:04 »
Cytuj
bo koty niektóre kotki mają uczucia rodzinne opiekując sie innymi zwierzetami

Bo kotki sa opiekuńcze i wybieraja sobie takie niby kocieta. Ale to wcale nie świadczy o tym że musza mieć kociaki !!
A z drugiej strony jeżeli ktos ma warunki i odbiorców takich na 100% dobrych to nie wiem czemu by nie mógł tych kotów raz rozmnożyć. Chodzi przeciez o to żeby nie dokładac kolejnych porzuconych kotów, a nie każdy ma warunki żeby brać kota dorosłego. Ja np. gdybym mogła musiałabym brac młodego najwyżej 1/2 rocznego kociaka, bo uważam że moja kotka z takim najlepiej by sie dogadała.
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.