Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Wyżłomaniacy poszukiwani!  (Przeczytany 31363 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« : 2002-12-26, 15:54 »
No właśnie, czy znajdzie się tutaj jakiś miłośnik lub/i właściciel wyżłów? Z tego co zauważyłam forum jest zdominowane przez posiadaczy molosowatych, ale nie tracę nadzieji, że są tu też wielbiciele psów myśliwskich. ;)  Napiszcie coś o swoich ulubieńcach.
Ja posiadam wyżła niemieckiego, krótkowłosego. Wabi się FIDO, ma 4,5 miesiąca i jest super mądry.  :) Reaguje już na komendy : siad, waruj, do mnie. Jest cały czekoladowy, tylko łapki i częsć brzuszka ma dereszowaty.
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #1 : 2002-12-27, 00:52 »
Nikt nie lubi wyżłów... ? :?:  :(  :(  :(  :(  :(
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #2 : 2002-12-28, 22:19 »
Nie mialam nigdy do czynienia z wyzlami. Nie jestem ich wielka fanka ale bardzo podobaja mi sie Wyzly Weimarskie :) Sa takie sliczne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #2 : 2002-12-28, 22:19 »

onka

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #3 : 2002-12-28, 23:43 »
nie mam wyżła ale mam psa zaliczanego do grupy aporterów
jest nim moj goldek ma 9 mcy

no i to jest pies mysliwski jak sie patrzy!!!
a co
a jak aportuje z wody
no no no  :D
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #4 : 2002-12-29, 01:19 »
Jak fajnie, że jeszcze ktoś oprócz mnie lubi psy myśliwskie! :spoko:  Mój piesio też lubi aportować, ale z wody jeszcze nie bo nie miał się kiedy nauczyć (ma 4,5 m-ca i wszystko narazie jest zamarźnięte  :( ). No i lubi bardzo tropić (zwłaszcza śmieci ;) ) na spacerze.
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
wyzłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #5 : 2002-12-29, 21:24 »
Ja mogę się dołączyć, ponieważ jestem zagorzałą (są na drugim miejscu po pinczerach średnich)fanką wyżłów weimarskich...
Moja koleżanka z Holandii takiego posiada jak chcecie to moge podesłać parę fotek :)
Mam cały folderek ze zdjęciami weimarków więc o zdjęcia to sie nie martwię :)

Ja sama mam psa "prawie" myśliwskiego, bo Gizmo to pinczer średni, a pinczery to wyśmienici myśliwi tylko, że polują na właśną korzyść-_-

Amber(wyżeł weimarski mojej kumpeli)ma 5 lat, ale zachowuje sie jak szczeniak i wyjątkowo dobrze słucha...

A czy ty ze swoim wyżłem nie masz problemów?
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #6 : 2002-12-29, 21:54 »
Mam z nim trochę problemów (zerknij na post "klatka- tak czy nie") :( . Ale poztym to tak jak już pisałam jest super mądry i kochany. A zdjątka wejmarków chętnie obejrzę :wink: . Co to znaczy, ze twój pies poluje na własną korzyść? Jak coś upoluje to nie chce oddać? :?:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #7 : 2002-12-31, 14:37 »
to znaczy oddać to odda, ale z trudem...
niestety nie można przesłać zdjęć bo wyswietla sie komunikat, że przestrzeń dyskowa dla załączników została wyczerpana...
więc jak  chcesz to podaj emaila i wyśle ci pocztą emailową...
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #8 : 2003-01-02, 13:21 »
Jasne, że chcę  :D . E-maila mam pod emblematem, wystarczy, że klikniesz ;) . Chcę się pochwalić, że mój Fiduś nauczył się załatwiać na dworzu tzn. w domu już nie sika chyba ,że mu się jakoś strasznie zapomni. Jest to dla mnie sukces, bo poprzedniego psa uczyłam tego 2-3 miesiące, a Fido nauczył się w 2 tygodnie  :) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #8 : 2003-01-02, 13:21 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
wyzłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #9 : 2003-01-02, 19:00 »
zdjęcia już ci wysłałam!
cieszę sie że Fido tak się szybko uczy!
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #10 : 2003-01-02, 19:42 »
Pinczerko dzięki, dzięk, dzięki :jupi: ! Amberek jest prześliczny. Jest bardzo podobny do mojego wyżełka tylko ten niesamowity kolorek :D . Ja niestety nie mam jeszcze żadnych zdjeć Fida do pokazania, ale jak tylko będę miała natychmiast się pochwalę.
Zapisane

tina

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #11 : 2003-01-02, 20:50 »
Ja mam cudownego czekoladowego wyżła niemieckiego, którego znalazłam w Mikołajki w autobusie.
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #12 : 2003-01-02, 21:18 »
Witaj Tino! Nareszcie znalazłam na forum posiadaczkę wyżła niemieckiego , bardzo się cieszę z tego powodu   :)  . Napisz w jakim wieku jest twój wyżełek, jak się nazywa i jaki ma charakter  ;) . Nie masz z nim problemów jak go zostawiasz samego w domu? A jak tam  z jego posłuszeństwem- jest  :D  czy  :diabel: ?
Zapisane

tina

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #13 : 2003-01-03, 21:19 »
Mój Maksiu ma około 8 lat, a gdy go znalazłam miał 2 latka. Jest uroczy, strasznie poczciwy, i ...łakomy na jedzonko!! :lol:
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #14 : 2003-01-03, 21:40 »
To chyba cecha gatunkowa wszystkich wyżłów bo mój też jest strasznie łakomy ;) . Ma to swoje dobre strony bo nie grymasi - co mu dam to zje  :) . A jak tam twój Maksio z posłuszeństwem? Fido jest moim pierwszym wyżłem i dlatego się tak o wszystko dopytuję, poprostu chcę się dowiedźieć czegoś więcej o tej rasie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #14 : 2003-01-03, 21:40 »

tina

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #15 : 2003-01-04, 10:47 »
Z posłuszeństwem jest bardzo różnie :roll: Czasami jest wspaniale, czasami w Warszawie - nie za dobrze, ale gdy mam jakieś smakołyki - to nie ma najmniejszego problemu. Poza tym doskonale zapamiętuje wszelkie komendy. A ile ma Twój psiak?i jak ma na imię?
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #16 : 2003-01-04, 15:02 »
Cytuj
posiadam wyżła niemieckiego, krótkowłosego. Wabi się FIDO, ma 4,5 miesiąca

No teraz to juz ma 5 m-cy. Też bardzo szybko nauczył się podstawowych komend, a z posłuszeństwem to jak u twojego - jak mam w ręku smakołyk to owszem, jak nie to już gorzej  ;) . Teraz zdarza mu się np. uciekać na spacerku, bo jak go spuszczę to on zanic nie chce znowu iść na smyczy, ale nauczy się napewno. Najbardziej na świecie lubi pakować się do łóżka jak już wszyscy śpią i nikt go nie może wygonić. Po obudzeniu okazuje się, że to nie mąż przytula się do mojego policzka tylko Fido  :lol:  :lol:  :lol: .
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
wyzłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #17 : 2003-01-04, 21:55 »
Amber tez jest strasznie łakomy!
to znaczy jak Ewa(moja kolezana a za razem jego pani) wyjezdza to w tedy traci odrazu apetyt i sttrasznie mało je...

Aha, moja ciocia ma małego wyżełka weimarskiego!
To jest suczka, ma 6m_cy i strasznie rozrabia!
Jest naprawdę śliczna!
Zapisane

Aska93

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #18 : 2003-01-04, 22:11 »
czy ja Pinczerko też mogę prościć o zdjątka?? Tylko nie na ten adres co jest po emblematem, lecz na ten ja_asiulka@op.pl  :))  Wszystkich innych też proszę o przesyłanie zdjęć wyżełków
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
wyzłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #19 : 2003-01-05, 10:59 »
Asiu, zdjęcia Ambra juz poszły do Ciebie!

Jutro będę miała już dwa pierwsze zdjęcia Ami(zapomniałam poweidzieć jak sie wabi pies mojej cioci)!!!
Czy są chętni?


Moni, tina macie zdjęcia swoich wyzełków?
Zapisane

tina

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #20 : 2003-01-05, 13:31 »
KOCHANI ! WYŻŁY NIEMIECKIE POTRZEBUJĄ POMOCY! SĄ DO ADOPCJI W SCHRONISKU NA PALUCHU.
Ich zdjęcia są na stronie www.acn.waw.pl/psiaki ! Proszę pomóżcie znaleźć dla nich kochające domy, na jakie zasługują! :taniec:  :tazz:  :chomik:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #20 : 2003-01-05, 13:31 »

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #21 : 2003-01-05, 17:49 »
Pinczerko oczywiście ja jestem bardzo chętna żeby obejrzeć zdjęcia Ami  :D . Narazie jeszcze nie mam zdjęć Fida, jak tylko będe miała to się pochwalę.
Tino , mogę popytać znajomych w sprawie tych wyżłów ale nie ma wielkiej nadzieji, że się znajdzie chętny choćby z tego powodu, że mieszkam w Gdyni, a do Warszawy kawał drogi... Trzymam kciuki żeby udało im się jak najszybciej znależć dom.
Asiu , masz może wyżła czy poprostu interesujesz się tą rasą? Jeśli jesteś w posiadaniu takiego cudeńka to koniecznie coś o nim napisz  :) .
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
wyzłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #22 : 2003-01-07, 16:34 »
zdjęcia Ami już poszły do Ciebie MONIK!
Jak tam FIDO?
Robi postępy?
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #23 : 2003-01-08, 15:06 »
Dzięki Pinczerko - na zdjęciach niebiańskie piękności  :D . Z Fidem mam teraz trochę problemów (patrz post o socjalizacji), no ale za to jest niesamowicie grzeczny i bardzo chętnie się uczy  :) . No dobrze, może nie jest aż tak niesamowicie grzeczny, bo właśnie mi się przypomniało, że wczoraj nasikał na łóżko  :oops: . Napisz coś o swoim piesku, czy też miałaś z nim problemy jak był szczeniakiem?
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
wyzłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #24 : 2003-01-08, 17:23 »
Gizmo jak byl szczeniakiem to byl z niego niezły urwis :)
troche poszło pluszowych zabawek, a i jedna szafka któa miała rogi poobgryzane...
z sikaniem i kupkaniem nie było problemu....
Gizmo tylko czasami popuszczał jak już się z nim przez korytarz szło, a kupkę to strzelił tylko raz jak był sam...
A pozatym to nie było z nim promblemu, oprocz tego, że do 6miesiecy wyżerał ziemię z kwiatków-_-

A Ami robi naprawdę postępy, bo już umie podstawowe komendy jak siad, leżeć, zostań daj głos, wróc. Tylko teraz zbliza sie ten zły czas, bo WETERYNARZ powiedział wczoraj, że Ami niedługo(za jakies 2 miesiace) bedzie miała cieczkę...a wtedy będzie źle i niebespiecznie....
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #25 : 2003-01-18, 17:01 »
moni, tina-żyjecie???
Co się z Wami stało?
Już nie ejsteście WYŻŁOMANIAKAMI???
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #26 : 2003-01-19, 11:25 »
Cześć Pinczerko  :) . To prawda że dawno nie było mnie na tym temacie ale to nie dlatego, że przestałam lubić wyżły. Powód jest taki że od jakiegoś tygodnia wejście w jakikolwiek temat jest torturą. Forum chodzi jak ślimak, tematy wgrywają się po 15-20 min lub nie wgrywają się wcale :grr: ... To człowieka zniechęca. Dzisiaj wyjatkowo chodzi dobrze (tfu,tfu żeby nie zapeszyć). U mojego Fida wszystko Ok., wcześniej bał się psów, ale teraz już się nie boi (boi się tylko wilczurów bo jeden go ugryzł) i robi się coraz odważniejszy i rozchasany  :) . Ostatnio , w ramach jego zdaniem świetnej zabawy, zjadł swój kojec i czeka mnie kupno nowego. Napisz co słychać u weimarków. Pozdrawiam.
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #27 : 2003-01-19, 16:44 »
wiem, ja takze miałam problemy z dostaniem się na forum!
U Ambra tak jak zawsze, czyli dobrze!
Ami też robi postępy tylko ostatni przydażył mi się wypadek bo...
Ami to jest taki pieszczoch, że kocha poprostu wszystkie psy i wszystkich ludzi :)
podbiegła więc do jakiegoś facetaw skórze i zaczęła po nim skakać z radości, facet ją głaskał i nagle...wyskoczył jakiś rottweiler(naszczęście w kagańcu) i zaczął bić Ami kagańcem, a facet zaczął go wołać, ale takim tonem, że to bardziej brzmiało jak "zachwilę idę spać"...
Biedna Ami uciekła, bo była szybsza od rottka ale został jej teraz jakiś uraz do rottków :(
Facet oczywiście darł się po mnie, że pies gania wolno, a rpzecież sam miał psa puszczonego...
nie wiem co robić, bo gosciu powiedział, że jak jeszcze raz zobaczy Ami biegnącom chodźby w kierunku jego domu to dzwoni na policję...
nie mam pojęcia co począć....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #27 : 2003-01-19, 16:44 »

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #28 : 2003-01-19, 17:10 »
Niestety Pinczerko nic na to nie poradzisz. Takie jest prawo i teoretycznie to ten rotek mógł biegać bez smyczy bo miał kaganiec, a Ami nie. Ja wiem że to bez sensu, sama puszczam mojego szczeniaka bez smyczy choć nie ma kagańca. A tego faceta to radzę Ci unikać z takimi nigdy nic nie wiadomo (trzeba było poszczuć go Gizmem.) Może poprostu zmień miejsce spacerów na takie gdzie uczęszcza mniej ludzi z psami. Pozdrawiam.
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #29 : 2003-01-19, 19:21 »
dzięki za rade, przeniosę się na spacerki gdzie indziej^_^
W walce prawdopodobnie wygrałyby Gizmo, bo byłbby bez kagańca...
A czy Fido lubi wszystki psy?
Ami uwielbia :D
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 26 zapytaniami.